معرفی و دانلود کتاب جادوی جن: چگونه می‌توان جن را مطیع دستورات خود کرد

عکس جلد کتاب جادوی جن: چگونه می‌توان جن را مطیع دستورات خود کرد
قیمت:
۲۳۰۰۰ تومان - 4.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب جادوی جن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب جادوی جن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب جادوی جن: چگونه می‌توان جن را مطیع دستورات خود کرد

بعل کادمون در کتاب جادوی جن به بررسی ماهیت، توانایی‌ها و نحوه‌ی ارتباط‌گیری با «اجنه» پرداخته است. با به‌کارگیری تکنیک‌هایی که این اثر در اختیار شما قرار می‌دهد، می‌توانید جن را مطیع دستورات خود کنید.

درباره کتاب جادوی جن:

و در حقیقت، انسان را از گِلى خشک، از گِلى سیاه و بدبو، آفریدیم. و پیش از آن، جن را از آتشى سوزان و بى‌دود خلق کردیم. (قرآن کریم، آیه 26 و 27 سوره حجر)

برای بسیاری از انسان‌ها یکی از ترسناک‌ترین تصورات، فکر کردن به ارتباط با دنیای ارواح است. اما حقیقت این است که جهان ما تحت احاطه‌ی موجودات فراطبیعی‌ست و همین امر عنصری جادویی را به وجودمان می‌افزاید. بعل کادمون (Baal Kadmon) این بار در کتاب جادوی جن (Jinn Magick) به سراغ موضوعی پویا رفته که با نوشته‌های قبلی‌اش تفاوت دارد. او از موجودات معنوی‌ای سخن می‌گوید که تأثیر شگرفی بر زندگی ما می‌گذارند: جن‌ها...

جن‌ها موجوداتی فراطبیعی هستند که نه در گروه فرشتگان قرار می‌گیرند و نه دقیقاً در زمره‌ی شیاطین. آن‌ها متعلق به طبقه‌ای مجزا هستند و موازی با انسان حضور دارند. این موجودات آن‌قدر با زندگی ما در هم تنیده‌اند که نمی‌توان روزهای خود را بدون تعامل با آنان سپری کرد. گرچه ممکن است بعضی از اجنه نیات بدی داشته باشند، اما بسیاری از جن‌ها نیز «خوب» هستند. انسان و جن شباهت‌های بسیاری به یکدیگر دارند و با این حال توانایی‌هایی دارند که ما فاقد آن‌ها هستیم. خبر خوب اینجاست که ما با انجام یک‌سری مناسک و افزایش آگاهی و اطلاعات خود در این باره، می‌توانیم جن‌ها را مهار کنیم و مطیع دستورات و خواسته‌های خود سازیم.

انواع جن‌ها، ماهیت آن‌ها و نحوه‌ی پیوندشان با انسان از جمله مواردی‌ست که در این کتاب خواندنی با آن‌ها آشنا می‌شوید. این اثر اولین بار در سال 2015 منتشر شد و مخاطبان کتاب‌های ماوراءالطبیعه را شیفته‌ی خود کرد. قبل از مطالعه‌ی این کتاب باید به شما هشدار دهیم؛ اگرچه با مطالعه‌ی کتاب جادوی جن می‌توانید نوعی بر اجنه سلطه پیدا کنید اما باید بر آنچه که طلب می‌کنید، دقت کافی را داشته باشید. چرا که جن‌ها هم مانند هر موجود ماوراءالطبیعی دیگری به مراقبت نیاز دارند و می‌توانند شما را به شیوه‌ای به خواسته‌هایتان برسانند که ترجیح دهید هرگز به آن خواسته نرسیده بودید!

کتاب جادوی جن مناسب چه کسانی است؟

اگر به موضوعات مرتبط با ماوراء‌الطبیعه علاقه‌مند هستید، کتاب جادوی جن به شما پیشنهاد می‌شود.

با بعل کادمون بیشتر آشنا شویم:

او را با عناوینی همچون غیب‌شناس، محقق دین، مورخ و نویسنده می‌شناسیم. بعل کادمون اولین دعوت غیبی خود را زمانی که خیلی جوان بود دریافت کرد. بعد از گذشت چندین دهه و تعامل با بزرگ‌ترین استادان جهان، کادمون احساس کرد که آمادگی این را دارد که آنچه را که آموخته، با دیگران به اشتراک گذارد. آنچه او در کتاب‌هایش روایت می‌کند، بی‌حاشیه و مستقیم است و همین امر بر جذابیت نوشته‌هایش می‌افزاید. از دیگر آثار او می‌توان به «72 نام خدا: 72 کلید تحول» اشاره کرد.

در بخشی از کتاب جادوی جن می‌خوانیم:

جن از نظر اسلام دارای اراده آزاد است و می‌تواند انتخاب کند و نیاز به زندگی با آن انتخاب دارد. به خصوص انتخاب‌های مذهبی. این من را بیش از همه گیج کرد. جن در واقع می‌تواند مسلمان، یهودی، مسیحی و غیره باشد. از آنجایی که قرآن کتاب مقدس اسلام است، به راحتی می‌توان فهمید که جنیان باید اسلام را قبول کنند، اما می‌توانند ادیان دیگر را نیز بپذیرند. در قرآن آمده جنیان نیز رسولانی معنوی دارند که یا آن‌ها را به انحراف می‌کشاند یا به راه راست هدایت می‌کند.

قرآن سوره انعام آیه 130 می‌فرماید: اى گروه جن و انس، آیا از میان شما فرستادگانى براى شما نیامدند که آیات مرا بر شما بخوانند و از دیدار این روزتان به شما هشدار دهند؟ گفتند: «ما به زیان خود گواهى دهیم.» [که آرى، آمدند] و زندگى دنیا فریبشان داد، و بر ضد خود گواهى دادند که آنان کافر بوده‌اند.

واضح است که آن‌ها نیز عقاید مشابهی دارند. قرآن در ادامه به‌طور مستقیم از جن در آیه 11 سوره جن نقل می‌کند: «در میان ما عده‌ای هستند که صالح و برخی عکس آن‌اند. ما گروه‌هایی هستیم که راه‌های متفاوتی داریم (فرقه‌های مذهبی)». مطمئناً واضح‌تر از این نمی‌تواند باشد. جالب اینجاست که شیطان یا ابلیس که خود جن بوده نه تنها به انسان‌ها طعنه میزند بلکه جنیان دیگر را مسخره می‌کند و بر آن‌ها قدرت دارد. بهشت‌ها و جهنم‌های موازی برای انسان‌ها و جن‌ها وجود دارد که در آن‌ها به خاطر اعمال ناشایستشان پاداش یا کیفر می‌دهند. این موضوع اساس اراده آزاد است که کار با آن‌ها را جالب می‌کند. ما به این موضوع خواهیم پرداخت، اما قبل از انجامش اجازه دهید انواع مختلف جن را شرح دهم.

فهرست مطالب کتاب

مقدمه
جن
انواع مختلف جن
حضرت سلیمان و اجنه
مشهورترین جن - شیطان / ابلیس
تجربیات شخصی من با جن
آنچه شما نیاز دارید
7 مناسک جن
فراخواندن جن برای شفا
دعوت از جن برای قدرت‌های فراروانی
دعوت از جن برای محافظت در برابر حملات روحی و جسمی
مناسک جن برای بسط ذهن، به دست آوردن بینش، چه معنوی و چه دنیوی
آیین جن برای امور مالی
آیین جن برای عشق و محبت
مراسم جن برای غلبه بر دشمنان
آزاد کردن جن
نتیجه‌گیری

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب جادوی جن: چگونه می‌توان جن را مطیع دستورات خود کرد
نویسنده
مترجمیاسین قاسمی بجد، طلعت اصغری درمیان
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۷۴
زبانفارسی
شابک978-964-233-374-5
موضوع کتابکتاب‌های ماوراء الطبیعه
قیمت نسخه الکترونیک
۲۳۰۰۰ ت - 4.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب جادوی جن

حمیدرضا قاسمی
۱۴۰۰/۱۰/۲۷
دوستان ازتون خواهش می‌کنم به هیچ عنوان دستورات کتاب را انجام ندهید چون باعث باز شدن موجودات غیرارگانیک شیطانی به زندگیتون می‌شوید..
با توجه به تبعات این ارتباط و مشقت‌هایی که داره و همچنین برای پرهیز از ضررهای احتمالی به هیچ وجه برقراری اینگونه ارتباطها توصیه نمی‌شود و بجای آن، تاکید می‌کنیم که:
انسان در خود نیروی عظیمی که از خدای تعالی به ودیعه دارد، شکوفا نماید این نیروی عظیم همان توانایهای روح او می‌باشد که اگر درست مورد تعلیم و ممارست قرار گیرد، قدرتی بس فراتر از بقیه موجودات خواهد یافت و این امر کاملاً ممکن است و در این صورت دیگر ما احتیاجی به شاگردی جن نداریم چرا که روح تربیت شده به آداب الهی بسی قوی تر و شریف تر از جن است.... این کتاب اصلا خوب نیست...
مطالب و علوم هم مانند غذاست که افرادی قوت و بنیه هضم بعض غذاها را ندارند و بعض علوم مانند داروست و باید همانطور که دکتر جهت بیماری تجویز می‌کند چه کسی بخورد کتب هم همینگونه است لذا صرف چاپ یا ترجمه کتابی مبنا براین نیست ما حتما آنرا بخوانیم و چون برای ما مفید نیست بگوییم نباید اصلا چنین کتبی و علومی وجود داشته باشد!!!
Mohammad vafadar
۱۴۰۱/۱/۱۷
با عرض سلام خدمت خوانندگان محترم
متاسفانه این کتاب خیلی ابتدایی و کاملا غیرواقعی هست
برای کمک گرفتن از اجنه، اینقدر ساده و راحت نمیشه احضارشون کرد و آسیب ندید.
مبحث احضار بسیار سخت و پیچیده هست و پیش نیازهای زیادی داره، مثل داشتن استاد و راهنما، داشتن حصار و مندل اختصاصی مناسب جهت احضار هر نوع
جن، آداب صحبت با هرنوع موکل، ساعت ارتباط، موضوع ارتباط، مرخص کردنشون که کلا یه مبحث دیگه‌ای داره.
اگه یکم فکر کنید متوجه میشین که دنیا بازه داد و ستده
(بگیر بده)
پس مطمئن باش که تازه اگه بتونی چیزی هم بگیری ازشونیا بهت بدن، باید یه چیزی بهشون بدی، که اگه ندی هم بزور میگیرن ازت.
پس فکر کن هر گرفتنی به چه قیمتی؟؟!!!
کلا ارتباط با اجنه ضررش خیلی بیشتر از منفعتشه
سیاهی میاره براتون، دروازه‌های ورودی باز میکنید براشون ناخواسته و خیلی دردسرای دیگه.
خلاصه کنم، اینکه بخوایم مطالب کتاب رو باور کنیم، یه نوع ساده لوحی و توهین به اذهان عمومیه.
و اینکه در تعالیم مون به صراحت و شدت توصیه به دوری از احضار شده و ترغیب به گفتن اذکار الهی برای گرفتن حاجات و خواسته ها
انسان با توکل به منبع اصلی قدرت یعنی همون آفریدگار متعال، به نیروهای غیرقابل باوری دست پیدا میکنه که مثلشو از هیچ طریق دیگری نمیشه کسب کرد.
انشاالله هر حاجتی که دارین روا بشه اگه به صلاحتونه، و اینم در نظر بگیرین که برای صدمه زدن به دیگران، خودتونو بذارین جای طرف مقابل و ببینید اگه یکی بخواد اینجوری به شما زیان وارد کنه خوبه یا نه.
از قدیمم گفتن دنیا گرده و با هر دستی بدی با همون دست میگیری
در پناه حق
امیرحسین
۱۴۰۱/۷/۱۹
بدنیست هنوز کار دارد روش‌هایی که گفته شده درکتاب خوب است برای بیشتر ارتباط گرفتن راهای زیادی وجود دارد بنده خودم یک احضارکننده هستم از عزیزان خواهش میکنم کسی به دنبال احضار اینها نرود کسی باید باشد ک قدرت کنترل مجلس را داشته باشد. اگرمیخواهید سالم بمانید نکنید مگرنه که شما به دست خود مرید نفرین من خواهیدشد هشدارخودرادادم. اگربرای سرگرمی یا بازی اینکار رو بکنید باعث آزادشدن پسرشیطان مرید میشوید که باعث نابودیه کل خانوادتون میشه
اگر اینکاررا کردید یک راهکاربهتان یادمیدهم اگر احساس آزار اذیت شدید شدن دور خود از دایره نمک بسازید و دست خود را با چاقو یا هر چیزی ستاره ۵پر را بکشید و قطره خون خود را برروی نمک‌ها بریزید. و بگویید به نام ابلیس به نام تاریکی‌ای مریدبن شیطان الکبیر بهت دستور میدم ک از من و خانواده من دورشوی اگر احتیاج داشتم بهت کمک میکنم اگر دور نشوی تورا به نام الله و به نام روشنایی و خالق تو نابودت میکنم و برروی‌ی تکه کاغذ چرب بسم الله الرحمن الرحیم شرف الله خالق کل مخلوقات و به الله نفسی هاذاک بنویسید و بر سوی آن پرت کنید
معصومه گلبهار
۱۴۰۱/۱۱/۴
کتاب زیاد جالبی نیست میتونید به جای متوسل شدن به جن و جادو به توانایی‌هایی ذاتی که دورن خود ماست استفاده کنیم فراموش نکنید ما اشرف مخلوقات هستیم و خداوند از روح خودش در ما دمیده و این یعنی برتری داشتن از کل موجودات هستی
همه موجودات دارن تلاش میکنن برای بقا اما انسان با داشتن عقل بصیرت فکر و هزارن
نعمت دیگه میتونه خودش بالا بکشه کتاب فرکانس خلقت بخونید تا خود واقعی‌تان را بیشتر باور کنید و به این نتیجه برسید که انسان فراتر از هرچیزی در هستی هست
سینا محمدی
۱۴۰۱/۱۰/۱۷
درود
کاملا بچه گانه و به دور از واقعیات
یکی از سبک‌ترین و بی مایه‌ترین متن‌ها برای توصیف جن و راه‌های ارتباط با اون هست.
به اعتقاد من یک بچه دبستانی راه‌های به مراتب بهتری پیشنهاد میداد.
کتاب جن و جادوی سیاه اثر ماریا یاسین رو مطالعه کنید. دید عقلانی و تا حدودی علمی نسبت به جن بهتون میده و از نگاه سنتی و هالیوودی خودداری میکنه. میتونه تا حد خوبی جن رو براتون شفاف سازی کنه.
دلارام راد
۱۴۰۰/۱۲/۱۹
وقتی نسخه نمونه رو مطالعه کردم برام جذاب بود و کل نسخه رو خریداری کردم ولی اصلا در حد انتظارم نبود. ۶۰ درصد مطالب عین هم، و چیزایی بود که برای چندین و چندبار تکرار شده بود. و خیلی کم از تجربیات خود نویسنده در کتاب استفاده شده در حالیکه این مراسم و دعوات بسیار کار دشواری هست و با اگاهی‌های بیشتر از این مطالب باید اقدام بشه. در کل پشیمانم از خرید
سید موسی واعظیان
۱۴۰۱/۹/۲۹
سلام خسته نباشید به همه دوستان نظر من در مورد این کتاب اینکه راه کاراهای که داده برای دفع این کار که راحت هست ارتباط برقرار کردن با اجنه‌ها ننوشته فقط فقط رابطه برقرار کردن رو آموزش داده ولی دروغ نگم هنوز امتحان نکردم ببینم واقعیت دارد یا نه ممنون از عوامل برنامه
سید باقر عسکری
۱۴۰۱/۴/۲۶
خیلی ساده و سطحی ارتباط بین انسان و اجنه ر و توضیح داده بود. انگار یه معامله خیلی ساده انجام میشه و هر موقع قابل فسخ هستش. اصلا این طور نیست که مطرح کرده بود. متاسفانه خیلیها با ساده انگاری این جور روشها به شرایط سختی گرفتار شدن.
Mahi
۱۴۰۱/۱۰/۸
سلام دوستان کسی هست که راجع به این مسائل دقیق چیزی بدونه من قبل اینکه بخوام این کتاب بخونم تو خونه متوجه یه چیزایی میشم ولی خب متاسفانه همش فرار میکنم چون میترسم و جرعت ندارم میخوام و دوست دارم که باهاشون ارتباط بگیرم کسی هست راهنمایی کنه 🙂
Tony Stam
۱۴۰۱/۱۰/۱۲
خوبه ولی به هیچ عنوان کار‌هایی که ازتون می‌خواد رو انجام ندید خود نویسنده هم بهتون هشدار داده ولی اگه نمی‌ترسید عواقب انجام دادنش با خودتون هست از نظر من از اطلاعاتی که درمورد جن یا حضرت سلیمان و... توضیح داده استفاده کنید.
گمنام
۱۴۰۱/۱۰/۳
باسلام
کتاب خیلی سطحی و مبتدی بود و همچنین کم محتوا
خیلی جاها خوندم که نویسنده‌ای به اسم بعل کادمون وجود نداره خواهش میکنم اگر کسی تحقیقی راجب این موضوع داشته منو در جریان بزاره
ممنون.
Rasol
۱۴۰۱/۸/۲۱
کتاب خوبیه به نظر من مونده به طرز تفکر طرف یکی هست با یه کار ساده احضار میکنه وچیزیو که میخواد بهش میرسه. یکی دیگه هر کاری میکنه چیزی نمیتونه ببینه حالا به هر راهی باشه
aLi Karimi
۱۴۰۰/۱۲/۲۶
برای من جالب، ترسناک و هیجان انگیز بود، هرچند هیچکدوم از کارهایی که در کتاب گفته شده رو انجام نخواهم داد.
مریم کتابخوان
۱۴۰۰/۱۰/۲۹
کتاب جالبی بود. در مورد روزهای مختلف هفته و نوع جن با توانمندی مربوط به آن روز از هفته که باید آن را صدا میکردی و از او حمایت میخواستید. متشکرم
تهمینه قوی
۱۴۰۱/۷/۱۷
نمیدونم آقای قاسمی این کتاب رو از کجا آورده که ترجمه کرده
ولی نویسنده‌ای به نام بعل کادمون وجود نداره من مراسم رو انجام دادم ولی هیچ اتفاقی نیوفتاد.
مشاهده همه نظرات ۵۸

راهنمای مطالعه کتاب جادوی جن

برای دریافت کتاب جادوی جن و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.