دانلود کتاب صوتی انقلاب فرانسه


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی انقلاب فرانسه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی انقلاب فرانسه

کتاب صوتی انقلاب فرانسه اثر فیلیس کورزین (Phyllis Corzine) از سری کتاب‌های تاریخ جهان با چشم‌اندازی گسترده و ژرف از سیر تاریخ روسیه می‌گوید.

کتاب انقلاب فرانسه (The French revolution) با شرح مختصری از وضعیت فرانسه اواخر قرن هجدهم و ریشه‏‌های اقتصادی و اجتماعی نارضایتی مردم آغاز می‏‌شود. سپس در ادامه به چگونگی پیدایی شورش‌ها در فرانسه و قیام مردم که منجر به براندازی نظام سلطنتی و پیدایی جمهوری گردیده، پرداخته است. نویسنده توضیح کوتاهی درباره ‏نقش فیلسوفان به خصوص ژان ژاک روسو واضع نظریه قرارداد اجتماعی، لویی چهاردهم، فرودستان جامعه فرانسه و... را شرح می‌دهد.

کتاب انقلاب فرانسه تمام اتفاقاتی که در سال 1789، سلطنت را ابتدا در فرانسه و سپس ‏در کل اروپا سرنگون می‏‌کند بیان نموده است. شرح حوادث تا سال 1799 یعنی سال آغاز دیکتاتوری ‏بناپارت ادامه می‏‌یابد و نویسنده به همان سرعتی که رخدادها، پاریس را دست‌خوش تحول‏‌ می‏‌کند، آن را به رشته تحریر درآورده است.

انقلاب فرانسه مانند بسیاری از انقلاب‌ها، در موسم امید و آرزوهای بزرگ آغاز شد. به نظر می‌رسید که سرانجام آرمان‌های عصر روشنگری تحقق خواهد یافت: جامعه آرمانی مبتنی بر خرد و عدالت واقعا امکان پذیر به نظر می‌آمد. اندیشمندان روشن در سرتاسر اروپا و آمریکا، با امیدواری نظاره‌گر بودند. امید داشتند که انقلاب به بی‌عدالتی اجتماعی، نادانی، و خرافه‌پرستی پایان دهد و انسان‌ها در پرتو آزادی، برابری، و برادری زندگی کنند.

 ۵ ساعت و ۱۷ دقیقه، ۲۹۴ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۲۲۰۰۰ ت - 6.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۹ دقیقه
پیشگفتار: بهترین دوران، بدترین دوران
۳۱ دقیقه
فصل اول: ریشه‌های انقلاب
۸ دقیقه
ضمائم فصل اول
۱۵ دقیقه
فصل دوم: طوفانی در راه
۴ دقیقه
ضمائم فصل دوم
۲۸ دقیقه
فصل سوم: آغاز انقلاب
۵ دقیقه
ضمائم فصل سوم
۳۸ دقیقه
فصل چهارم: باستیل و تابستان خشونت آمیز
۹ دقیقه
ضمائم فصل چهارم
۳۰ دقیقه
فصل پنجم: ایجاد ملتی جدید
۵ دقیقه
ضمائم فصل پنجم
۲۱ دقیقه
فصل ششم: جنگ پر دامنه و انقلاب تازه
۵ دقیقه
ضمائم فصل ششم
۲۹ دقیقه
فصل هفتم: پایان سلطنت، آغازه دوره وحشت
۵ دقیقه
ضمائم فصل هفتم
۳۵ دقیقه
فصل هشتم: حکومت وحشت
۶ دقیقه
ضمائم فصل هشتم
۲۱ دقیقه
فصل نهم: سال‌های پایانی
۸ دقیقه
ضمائم فصل نهم
۵ دقیقه
پسگفتار: میراث انقلاب

راهنمای دانلود کتاب صوتی انقلاب فرانسه

برای دانلود کتاب صوتی انقلاب فرانسه و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  انقلاب فرانسه

نظرات کتاب صوتی انقلاب فرانسه

Ava M
۱۳۹۹/۴/۲۹
من به عنوان یک نوجوان که اطلاعات کافی درباره قرن هفدهم و هجدهم تاریخ ندارم با شنیدن این کتاب صوتی متوجه حقایقی شدم که مدت‌ها ذهنم را درگیر خود کرد و با ایجاد پرسش‌های بیشتری درباره تاریخ فرانسه مرا مجبور به دانلود کتاب زندگینامه ناپلئون بناپارت کرد. این کتاب بجز اطلاعات مفید و محتوای کاملی که دارا بود با صدای گرم و دلنشین گوینده زمین گذاشتن گوشی موبایل را برای آدم سخت تر میکند. به تمام افراد علاقمند به تاریخ به شدت پیشنهاد میکنم که این کتاب عالی را از دست ندهند.
Leila Shadmani
۱۳۹۷/۱۲/۱۹
از این کتاب صوتی خیلی راضی بودم، هم کتاب مناسبی درمورد انقلاب فرانسه برای خوندن انتخاب کرده بودید و هم گوینده صدای دلنشینی داشتن. لطفا کتابی درمورد تاریخ ایران معاصر رو هم به صورت صوتی در اختیارمون بزارید. درضمن تشکر می‌کنم که کتاب‌ها رو به قیمت منصفانه‌ای نسبت به تمام اپ‌های موجود عرضه می‌کنید. تشکر دوستان عزیز
Mohammadreza Fateh
۱۴۰۰/۱/۱۸
تا پایان فصل سوم کتاب رو خوندم به جرئت میگم فوق العاده س واقعا محشره ادم رو میبره به اون دوران سخت ادم کاملا حس میکنه ناعدالتی‌ها و نافرمانی‌ها رو، به شخصه اولین کتابیه ک در مورد تاریخ فرانسه مطالعه میکنم و خیلی برام جالب شده این کشور و تاریخش، در کل اگه این کتابو مطالعه کنید پشیمون نمیشید ♥️ در ضمن گوینده هم عالیه دمش گرم
مشاهد همه نظرات (۳۱)