دانلود کتاب صوتی ترک سیگار به آسان‌ترین روش: 30 میلیون نفر با این روش آزاد شدند

  • از: آلن کار
  • راوی: مهدی افشاریان
  • ناشر صوتی: سبکتو
  • ۱۶ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب صوتی ترک سیگار به آسان‌ترین روش: 30 میلیون نفر با این روش آزاد شدند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ترک سیگار به آسان‌ترین روش: 30 میلیون نفر با این روش آزاد شدند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی ترک سیگار به آسان‌ترین روش: 30 میلیون نفر با این روش آزاد شدند

کتاب صوتی ترک سیگار به آسان‌ترین روش: 30 میلیون نفر با این روش آزاد شدند (میکروکتاب) نوشته آلن کار، حاوی راهکارها و روش‌های مفیدی است که به افراد کمک می‌کند، سیگار را به آسانی ترک کنند. اشخاص مشهوری مثل دیوید کامرون، پینک (خواننده)، ریچارد برانسون (بنیانگذار گروه ویرجین) و 30 میلیون نفر دیگر به وسیله این اثر توانسته‌اند اعتیاد به سیگار را ترک کنند.

میکروکتاب صوتی ترک سیگار به آسان‌ترین روش (The Easy Way to Stop Smoking)، به شما از ضرر و زیان‌های سیگار نمی‌گوید، زیرا همه این نکات را کم و بیش می‌دانند و با آن آشنا هستند. بلکه بدون حاشیه به سراغ راه‌های آسان ترک سیگار می‌رود.

آیا شما در پی راهی هستید که بسیار آسان، سریع و دائمی از شر سیگار رهایی یابید و پس از ترک آن حس محرومیت و از دست دادن چیزی به سراغ‌تان نیاید؟ آیا می‌خواهید بعد از اینکه سیگار را ترک کردید به جای اینکه حس عدم لذت از رویدادهای روزمره به سراغ‌تان بیاید، اعتمادبه‌نفس بیشتری داشته باشید و از زندگی بیشتر لذت ببرید و زندگی مملو از شادی داشته باشید.

هدف آلن کار (Allen Carr) از نگارش این اثر، این بوده است که به افرادی که قصد ترک سیگار را دارند، کمک کند. او شما را با بهترین شیوه ترک سیگار که افراد بسیاری از آن استفاده کرده‌اند و جواب گرفته‌اند، آشنا می‌کند. شیوه‌ای که با آن حس محرومیت، کلافگی و افسردگی بعد ترک سیگار را احساس نمی‌کنید. همه‌ی اشخاص نگران این موضوع هستند که پس از ترک سیگار جهان برایشان بی‌معنا شود و دیگر از گشت و گذار و بیرون رفتن با دوستان یا خوردن یک شام خوشمزه لذت نبرند، از اعماق وجود خوشحال نباشند یا دیگر مانند قبل نتوانند تمرکز کنند و نتوانند در برابر فشارهای روحی و روانی غلبه کنند.

این اثر حاوی روش‌هایی است که میلیون‌ها نفر از سراسر دنیا با بکارگیری آن توانسته‌اند از دام سیگار آزاد شوند. به یاد داشته باشید، این میکروکتاب از ضررهای سیگار و این که چقدر عادت زشت و ناپسندی است سخن نمی‌گوید چون همه از آن مطلع هستند. این میکروکتاب مستقیم سراغ انگیزه و هدف سیگار کشیدن می‌گوید و اینکه چه می‌شود که افراد یک نخ سیگار از پاکت برمی‌دارند و روشن می‌کنند. اینکه انسان هوس سیگار می‌کند و به آن نیاز پیدا می‌کند، از کجا می‌آید و چگونه می‌توان با آن روبه‌رو شد و بر آن غلبه کرد؟

در حال حاضر آلن کار، مدیر یکی از مشهورترین و عظیم‌ترین مراکز ترک سیگار در دنیاست. او کسی است که در 30 سال زندگی خود در هر روز حدود 100 نخ سیگار مصرف کرده است. ولی در یکی از روزها در سن 48 سالگی تصمیم می‌گیرد که خود را از سیگار رها کند و در این مسیر، به آسان‌ترین شیوه ترک سیگار دست پیدا می‌کند. او و مراکزش که به نام آسان‌ترین روش معروف است تا به حال به بیش از 30 میلیون نفر یاری رسانده تا خودشان را از بند سیگار، الکل و وزن بالا رها کنند.

این کتاب صوتی در قالب میکروکتاب به شما عرضه شده تا با صرف هزینه و زمان کمتر از تمام بخش‌های اصلی و مهم، به دور از حاشیه و اضافه‌گویی کتاب اصلی از محتوای آن بهره‌مند شوید. میکروکتاب‌ها تحت قواعد و استانداردهای خلاصه‌نویسی برای شما چکیده شده‌اند. شما با شنیدن آن‌ها‌‌‌ همان اطلاعات مفیدی را دریافت می‌کنید که کتاب اصلی در اختیارتان می‌گذارد.

در بخشی از میکروکتاب صوتی ترک سیگار به آسان‌ترین روش می‌شنویم:

متاسفانه ما با اختیار خود در این دام شیطانی افتاده‌ایم. اما این دام هم مانند هر دام دیگری از طعمه استفاده می‌کند. طعمه دام سیگار، طعم بد آن است. وقتی ما اولین نخ‌های زندگی‌مان را می‌کشیم فکر می‌کنیم که اوه! من هیچ‌وقت سیگاری نمی‌شوم چون خیلی بد طعم و متعفن است اما این یک دام است که نیکوتین با آن ما را معتاد خودش کند.

وقتی ما سیگار را ترک می‌کنیم فشار روانی را بیشتر حس می‌کنیم و فکر می‌کنیم از زندگی لذت نمی‌بریم. این احساس به خاطر ترک نیکوتین است و باید مقاومت کنیم نه این که در همان روزهای اول فکر کنیم زمان خوبی برای ترک انتخاب نکردیم. هیچ وقت زمان مناسب نمی‌رسد چون کلی اتفاق و استرس در زندگی ما جریان دارد. اما واقعیت این است که نیکوتین موجب استرس و اضطراب بیشتری می‌شود و ما بدون سیگار آرامش روحی بیشتری را تجربه می‌کنیم.

33 سال سعی کردم از این هزارتوی دام شیطان خارج شوم اما از روزی که ترک کردم سرگرمی‌ام شد کمک به دیگران برای خارج شدن از این هزارتوی نحس. برای ترک کردن باید با یک سری حقایق آشنا شویم. نگران نباشید نمی‌خواهم درباره مضرات سیگار بگویم. می‌خواهم با هم فکر کنیم که چرا تصور می‌کنیم ترک سیگار سخت است؟ و دلیل اصلی سیگار کشیدنمان چیست؟

 ۱ ساعت و ۲۸ دقیقه، ۹۲ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۴۸۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳ دقیقه
میکروکتاب چیست
۱ دقیقه
درباره کتاب
۱ دقیقه
درباره نویسنده
۸ دقیقه
مقدمه
۲۸ دقیقه
فصل اول: معتادتر از خودم ندیده بودم
۱۵ دقیقه
فصل دوم: آرامش
۲۰ دقیقه
فصل سوم: کم کردن سیگار
۱۱ دقیقه
فصل چهارم: فقط یک پُک!
۱ دقیقه
پیشنهاد میکروکتاب بعدی

راهنمای دانلود کتاب صوتی ترک سیگار به آسان‌ترین روش: 30 میلیون نفر با این روش آزاد شدند

برای دانلود کتاب صوتی ترک سیگار به آسان‌ترین روش: 30 میلیون نفر با این روش آزاد شدند و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  ترک سیگار به آسان‌ترین روش: 30 میلیون نفر با این روش آزاد شدند

نظرات کتاب صوتی ترک سیگار به آسان‌ترین روش: 30 میلیون نفر با این روش آزاد شدند

Sed ali .
۱۴۰۰/۱/۸
سی میلیون و یک نفر 💪 امروز صد و بیستمین روزه که از ترک سیگارم میگذره ممنون از تمام کسایی که تو تهیه این کتاب دست داشتن خدا خیرتون بده امیدوارم همه بتونن تو ترک سیگار موفق باشن و حس فوق العاده رهایی و بازگشت به زندگی رو تجربه کنن.
واقعا که هیچ نعمتی بالاتر از سلامتی نیست 🏋️
با تشکر از کتابراه 🌹
ATENA YOUsefzadeh
۱۴۰۰/۱/۱۰
کتابی پر از حقیت که راهنمای عالی برای ترک سیگار البته با ارده خود شخص
hamed amini
۱۴۰۰/۱/۹
واقعا خیلی بد خلاصه شده و اصلا هیچ مطلبی تو این خلاصه نویسی درک نمیشه
مشاهد همه نظرات (۶)