دانلود کتاب صوتی تسوکورو تاکازاکی بی‌رنگ و سال‌های زیارت او


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی تسوکورو تاکازاکی بی‌رنگ و سال‌های زیارت او و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی تسوکورو تاکازاکی بی‌رنگ و سال‌های زیارت او

کتاب صوتی تسوکورو تاکازاکی بی‌رنگ و سال‌های زیارت او نوشته‌ی هاروکی موراکامی، یکی از پرفروش‌ترین و برجسته‌ترین کتاب‌های ژاپن به حساب می‌آید که به روایت رویدادها و اتفاقاتی می‌پردازد که برای قهرمان اصلی رمان به نام تسوکورو رخ می‌دهد.

درباره‌ی کتاب صوتی تسوکورو تاکازاکی بی‌رنگ و سال‌های زیارت او:

هاروکی موراکامی (Haruki Murakami) نویسنده‌ای ژاپنی و تواناست که در بیشتر آثار خود دغدغه‌های همه‌گیر را به سبک رئالیسم جادویی روایت می‌کند. او کتاب‌های خود را بر پایه‌ی انگیزه افراد برای یافتن هویت خود، پاسخ به سوالات ذهن، علت از دست رفتن روابط و بازیابی آن شکل می‌دهد و با بیانی گویا و صریح به واکاوی مسائل پیچیده‌ای هم‌چون ناخودآگاه آدمی می‌پردازد و با خلق محیطی فراواقعی، معنا و مفهوم انسانیت را به چالش می‌کشد.

رمان تسوکورو تاکازاکی بی‌رنگ و سال‌های زیارت او (Colorless tsukuru tazaki and his years of pilgrimage) فرار از تنهایی و مرگ را در انزوای شخصیت اصلی به نمایش می‌گذارد. نویسنده برای شرح این رمان از زاویه دید سوم شخص استفاده کرده و تکنیک‌های مبهم و تغییر مدام زاویه دید را که در آثار قبلی‌اش به چشم می‌خورد، به کار نبرده است. این کتاب صوتی در ابتدا می‌کوشد شما را با شخصیت‌های داستان آشنا کند و در ادامه تمام بار قصه را بر روی دوش همان شخصیت‌ها ‌می‌گذارد. بدین ترتیب موراکامی با بهره‌گیری از تکنیک‌های آسان داستان‌نویسی، رمانی بسیار شنیدنی و زیبا را نوشته که علاوه بر اینکه مورد توجه و ستایش مخاطب عام قرار گرفته، انتظارات منتقدان و خوانندگان حرفه‌ای را نیز برآورده کرده است.

خلاصه‌ی کتاب صوتی تسوکورو تاکازاکی بی‌رنگ و سال‌های زیارت او:

شخصیت اصلی این رمان برجسته و مطرح تسوکورو تازاکی نام دارد. این جوان 26 ساله طراح ایستگاه‌های قطار است و هیچ تمایلی به ارتباط برقرار کردن با دیگران ندارد و این انزوا خودخواسته و به گذشته‌ی تلخ او مربوط است. تنها دوست و همدم او دختری به نام سارا است.

در قسمت‌های آغازین این کتاب صوتی درمی‌یابید که شخصیت اصلی در دوران دبیرستان چهار دوست صمیمی داشته که در عنوان فامیلی‌ هر یک از آن‌ها نام یک رنگ وجود داشته به جز فامیلی تسوکورو که بی‌رنگ بوده است. او پس از اینکه دوران دبیرستانش به پایان رسید، برای ادامه‌ی تحصیل به دانشکده‌ی مهندسی توکیو رفت و هنگامی که برای دیدار خانواده و دوستانش به شهر خود برگشت، با رفتاری عجیب و غریب از سوی دوستانش رو به رو شد. آن‌ها تسوکورو را طرد کردند و دیگر اشتیاقی برای دیدار او نداشتند و ارتباط نزدیک‌ و گروه پنج نفره آن‌ها نابود شد.

تسوکورو بعد از بازگشت به توکیو به شدت ناراحت و غمگین بود تا حدی که با خود آرزوی مرگ می‌کرد تا اینکه سارا پا به زندگی او گذاشت. سارا باور داشت که تسوکورو باید به گذشته برگردد و دریابد که چرا دوستانش یک‌باره و بدون هیچ توضیح و دلیلی او را طرد کردند.

هاروکی موراکامی را بیشتر بشناسیم:

این نویسنده‌ی خارق‌العاده‌ی ژاپنی که در ایران بسیار درخشان و محبوب است، در سال 1949 چشم به جهان گشود. او تا سن 28 سالگی در کافه‌ کار می‌کرد، اما پس از مدتی به نویسندگی روی آورد. موراکامی بدون تردید یکی از برجسته‌ترین نویسندگان معاصر در جهان و ژاپن به شمار می‌آید. او تا به امروز جوایز زیادی هم‌چون جایزه‌ی جهانی فانتزی، جایزه‌ی اورشلیم، جایزه‌ی فرانک اوکانر، جایزه‌ی فرانتس کافکا و ... را کسب کرده است. آثار او تاکنون به 42 زبان ترجمه شده و در سراسر دنیا مورد استقبال فراوانی قرار گرفته‌اند.

از دیگر آثار او می‌توان به کافکا در کرانه، از دو که حرف می‌زنم از چه حرف می‌زنم، تسوکورو تازاکی بی‌رنگ و سال‌های زیارتش، تعقیب گوسفند وحشی، کشتن شوالیه دلیر، دیدن دختر صددرصد دلخواه در صبح زیبای ماه آوریل، کتابخانه عجیب، نفر هفتم، بعد از زلزله، غرب خورشید – جنوب مرز، شهر گربه‌ها و ... اشاره کرد.

در قسمتی از کتاب صوتی تسوکورو تاکازاکی بی‌رنگ و سال‌های زیارت او می‌شنویم:

پسری که اسمش تسوکورو تازاگی بود مُرده بود. در سیاهی بی‌امان، آخرین نفس‌اش را کشیده بود و در فضایی روباز در دل جنگل دفن شده بود. بی صدا، پنهانی، پیش از سر زدن سپیده، زمانی که همه هنوز در خوابی عمیق بودند. هیچ نشانه‌ای از گور نبود. و کسی که حالا ایستاده بود و نفس می‌کشید، تسوکورو تازاکیِ تازه‌ای بود که ملالتش به کلی چیز دیگری شده بود. ولی فقط خودش خبر داشت. تصمیم هم نداشت به کسی بگوید.

 ۱۱ ساعت و ۵۶ دقیقه، ۶۶۹ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۴۲۰۰۰ ت - 12.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱ دقیقه
معرفی
۲۰ دقیقه
فصل اول - قسمت اول
۱۸ دقیقه
فصل اول - قسمت دوم
۱۷ دقیقه
فصل اول - قسمت سوم
۱۳ دقیقه
فصل دوم - قسمت اول
۱۵ دقیقه
فصل دوم - قسمت دوم
۱۸ دقیقه
فصل سوم
۱۸ دقیقه
فصل چهارم - قسمت اول
۲۲ دقیقه
فصل چهارم - قسمت دوم
۱۷ دقیقه
فصل پنجم - قسمت اول
۲۵ دقیقه
فصل پنجم - قسمت دوم
۲۵ دقیقه
فصل ششم
۲۸ دقیقه
فصل هفتم
۱۶ دقیقه
فصل هشتم
۲۹ دقیقه
فصل نهم
۱۹ دقیقه
فصل دهم - قسمت اول
۲۲ دقیقه
فصل دهم - قسمت دوم
۱۱ دقیقه
فصل دهم - قسمت سوم
۱۹ دقیقه
فصل یازدهم - قسمت اول
۲۷ دقیقه
فصل یازدهم - قسمت دوم
۱۴ دقیقه
فصل یازدهم - قسمت سوم
۲۱ دقیقه
فصل دوازدهم - قسمت اول
۲۱ دقیقه
فصل دوازدهم - قسمت دوم
۱۸ دقیقه
فصل سیزدهم - قسمت اول
۱۶ دقیقه
فصل سیزدهم - قسمت دوم
۱۸ دقیقه
فصل چهاردهم - قسمت اول
۱۲ دقیقه
فصل چهاردهم - قسمت دوم
۱۷ دقیقه
فصل پانزدهم - قسمت اول
۱۵ دقیقه
فصل پانزدهم - قسمت دوم
۲۱ دقیقه
فصل شانزدهم - قسمت اول
۲۰ دقیقه
فصل شانزدهم - قسمت دوم
۱۷ دقیقه
فصل شانزدهم - قسمت سوم
۲۳ دقیقه
فصل هفدهم - قسمت اول
۱۲ دقیقه
فصل هفدهم - قسمت دوم
۲۹ دقیقه
فصل هجدهم
۲۲ دقیقه
فصل نوزدهم - قسمت اول
۲۲ دقیقه
فصل نوزدهم - قسمت دوم
۱۴ دقیقه
فصل نوزدهم - قسمت سوم

راهنمای دانلود کتاب صوتی تسوکورو تاکازاکی بی‌رنگ و سال‌های زیارت او

برای دانلود کتاب صوتی تسوکورو تاکازاکی بی‌رنگ و سال‌های زیارت او و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  تسوکورو تاکازاکی بی‌رنگ و سال‌های زیارت او
بهاره محمدی اسفه
۱۳۹۹/۷/۲۸
داستان‌های موراکامی مثل همیشه جذاب و پر کشش است.
روانشناسی و شخصیت پردازی کاراکترها عالی است اسراری که از درون شخصیت‌ها بیرون کشیده میشود گویی از درون خود ما نشت کرده.
گویندگی واقعا عالی بود. با بیشتر...
امیر عباس ابراهیمی
۱۳۹۹/۷/۲۵
کتاب خوبی بود، لذت بردم، شاید برای کسایی که سبک نویسنده‌هایی مثل صادق هدایت، آلبرکامو، عباس معروفی میپسندن، این کتاب مورد پسندشون وافع بشه
Pejman Pirmoradi
۱۳۹۹/۷/۲۰
این کتاب همون قدر واقع گرایانه است که کتاب تعقیب گوسفند وحشى نیست، جزئیات و دقت موراکامى در این کتاب آدم رو شگفت زده میکنه من که شک کردم شرح حال خودشه یا در حال خلق شخصیتى تازه است!!! هر وقت کتابى از بیشتر...
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۷)
ادبیات کلاسیک، رمان فانتزی، رمان رئالیسم جادویی، رمان پرفروش خارجی، رمان ژاپنی، سبک رئالیسم جادویی، کتاب سکورو تازاکی بی رنگ و سال های زیارتش، کتاب صوتی سکورو تازاکی بی رنگ و سال های زیارتش، کتاب سوکورو تازاکی بی رنگ و سال های سرگشتگی، کتاب صوتی سوکورو تازاکی بی رنگ و سال های سرگشتگی، کتاب تسوکورو تازاکی بی رنگ و سال های سفر معنوی او، کتاب صوتی تسوکورو تازاکی بی رنگ و سال های سفر معنوی او، قیمت سکورو تازاکی بی رنگ و سال های زیارتش، خرید سکورو تازاکی بی رنگ و سال های زیارتش، فایل صوتی سکورو تازاکی بی رنگ و سال های زیارتش، خرید کتاب سوکورو تازاکی بی رنگ و سال های سرگشتگی، قیمت کتاب سوکورو تازاکی بی رنگ و سال های سرگشتگی، فایل صوتی کتاب سوکورو تازاکی بی رنگ و سال های سرگشتگی، خرید کتاب تسوکورو تازاکی بی رنگ و سال های سفر معنوی او، قیمت کتاب تسوکورو تازاکی بی رنگ و سال های سفر معنوی او، فایل صوتی کتاب تسوکورو تازاکی بی رنگ و سال های سفر معنوی او، خرید کتاب تسوکورو تاکازاکی بی رنگ و سال های زیارت او، قیمت کتاب تسوکورو تاکازاکی بی رنگ و سال های زیارت او، فایل صوتی کتاب تسوکورو تاکازاکی بی رنگ و سال های زیارت او، کتاب تسوکورو تاکازاکی بی رنگ و سال های زیارت او، کتاب صوتی تسوکورو تاکازاکی بی رنگ و سال های زیارت او، رمان خارجی معروف، رمان معروف خارجی، داستان و رمان اجتماعی خارجی، دانلود رمان اجتماعی خارجی، بهترین کتاب هاروکی موراکامی، دانلود رمان خارجی، رمان ترجمه شده، دانلود داستان خارجی، رمان خارجی، دانلود داستان ترجمه شده، داستان خارجی، داستان ترجمه شده، داستان ژاپنی، کتاب داستان ژاپنی، رمان رئالیسم، Colorless Tsukuru Tazaki and His Years of Pilgrimage، Haruki Murakami