دانلود کتاب صوتی خلاصه کتاب اصول سخنرانی و فن بیان به روش تد

  • از: کریس اندرسون
  • راوی: علی نجفی
  • ناشر صوتی: آگاه باشیم
  • ۳۲ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب صوتی خلاصه کتاب اصول سخنرانی و فن بیان به روش تد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی خلاصه کتاب اصول سخنرانی و فن بیان به روش تد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی خلاصه کتاب اصول سخنرانی و فن بیان به روش تد

کتاب صوتی خلاصه کتاب اصول سخنرانی و فن بیان به روش تد نوشته‌ی کریس اندرسون، یکی از پرفروش‌ترین‌ آثار نیویورک تایمز در سال 2016 است که به شما راهکارهای مفیدی جهت ایجاد و بهبود ارتباطات ارائه می‌کند.

کتاب صوتی خلاصه کتاب اصول سخنرانی و فن بیان به روش تد (TED talks the official TED guide to public speaking)، مهارت سخنرانی را به شما می‌آموزد تا بتوانید در این زمینه بهترین عملکرد را داشته باشید. این اثر رازهای مهم سخنرانی را برای شما فاش می‏‌کند تا به یاری آن‌ها دیگران را با سخنرانی‏‌هایتان تحت تأثیر قرار دهید و ذهن آن‌ها را در رابطه با موضوعاتی که برای موفقیت‌‏تان ضروری هستند، دگرگون سازید.

کریس اندرسون (Chris Anderson) مدیر عامل شرکت تد (TED مخفف سه کلمه‌ی Technology, Entertainment, Design) است. این شرکت در جامعه امروزی یکی از برجسته‌ترین محافل سخنرانی در جهان محسوب می‌شود و با سخنرانان بسیار معروف و اثرگذاری کار کرده است. تد پدیدآورنده‌ی تفکرات نوین و بزرگ است و ویدئوهای پرارزش و بی‌نظیری برای عموم ارائه کرده که بسیاری از بزرگان سیاست و اقتصاد دنیا و برندگان جایزه نوبل در این برنامه‌ها، سخنرانی داشته‌اند. این شرکت نحوه ساخت محتوای سخنرانی و داشتن بیشترین تأثیر روی صحنه را به مخاطبین خود می‌آموزد.

مورچه‌ها می‌توانند با ترشح مواد شیمیایی با یکدیگر ارتباط برقرار کنند، اما انسان‌ها این کار را با روبه‌روی هم ایستادن، نگاه کردن به هم و یا دست تکان دادن و امثال این‌ها انجام می‌دهند. به این نکته توجه کنید که برای داشتن یک سخنرانی خوب فقط یک راه وجود ندارد. دنیای اطلاعات یک دنیای گسترده و بزرگ است و سخنران‌ها، تماشاچی‌ها و سالن این کنفرانس‌ها هم متفاوت هستند. استفاده از یک راه نتیجه برعکس به همراه دارد و تماشاچی‌ها را دل‌زده می‌کند. هم‌چنین اگر راهی در یک دوره‌ی زمانی موفقیت‌آمیز باشد معنی‌اش این نیست که تا ابد موفقیت‌آمیز است.

با توجه به این موارد سخنرانی‌هایی جذاب هستند که مطالب جدید و به روز دربرداشته باشند. کاری که لازم است انجام دهید این است که مطالب‌تان را جمع کنید و آن‌ها را با روش مخصوص خودتان ارائه کنید. سخنرانی یک رئیس و یا یک گروه باعث ایجاد همدردی و تجربه برای شنوندگان می‌شود.

وقتی به سخنران می‌نگریم و با دقت به کلمات و سخنانش گوش می‌دهیم، مهارت‌های نهفته در وجودمان بیدار می‌شوند. این کار باعث ارتقا پیدا کردن مهارت‌هایمان می‌شود. پس باید فن سخنرانی را در مراکز آموزشی به دانشجویان و دانش‌آموزان آموزش داد. ما باید در قرن 21 دوباره این فن را وارد سیستم آموزشی کنیم و لقب فن چهارم را به آن بدهیم، خواندن فن اول، نوشتن فن دوم، علم حساب فن سوم، اما فن چهارم خطابه (هنر صحبت کردن مفید و تأثیرگذار) یا همان فن سخنرانی است.

 ۲ ساعت و ۲۶ دقیقه، ۱۳۸ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۱۲۰۰۰ ت - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳ دقیقه
مقدمه
۳ دقیقه
فصل اول: ارکان اصلی سخنرانی
۵ دقیقه
فصل دوم: به کارگیری روش‌های جدید
۴ دقیقه
فصل سوم: چالش‌های پیش رو
۱۵ دقیقه
فصل چهارم: خط سیر
۱۰ دقیقه
فصل پنجم: یخ شکنی
۸ دقیقه
فصل ششم: داستان گفتن
۱۳ دقیقه
فصل هفتم: توضیح و تفسیر
۷ دقیقه
فصل هشتم: قانع کردن
۸ دقیقه
فصل نهم: نشون دادن
۱۴ دقیقه
فصل دهم: آماده کردن وسایل بصری
۱۳ دقیقه
فصل یازدهم: انتخاب سبک
۳ دقیقه
فصل دوازدهم: تمرین کردن
۱۳ دقیقه
فصل سیزدهم: تنظیم اول و آخر متن
۲ دقیقه
فصل چهاردهم: سبک لباس
۳ دقیقه
فصل پانزدهم : رفع استرس
۳ دقیقه
فصل شانزدهم : ابزار و وسایل
۶ دقیقه
فصل هفدهم : ویژگی‌های جسمی و بدنی
۹ دقیقه
فصل هجدهم : سخنرانی همراه خلاقیت
۳ دقیقه
فصل نوزدهم : آموزش‌هایی از تد

راهنمای دانلود کتاب صوتی خلاصه کتاب اصول سخنرانی و فن بیان به روش تد

برای دانلود کتاب صوتی خلاصه کتاب اصول سخنرانی و فن بیان به روش تد و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  خلاصه کتاب اصول سخنرانی و فن بیان به روش تد

نظرات کتاب صوتی خلاصه کتاب اصول سخنرانی و فن بیان به روش تد

#Amir.! Barani
۱۳۹۹/۱/۷
همینطور با بررسی کتاب‌های هم رده به این نتیجه رسیدم که کتابی پیش رو یکی از باکیفیت‌ترین و کامل‌ترین نمونه‌های موجود جهت تقویت ارتباطات و سخنوری نیز هست همینطور خاطر نشان میکنم با توجه صداگذاری که تاثیر به سزایی در مخاطب میگذارد علم و عمل ما رو تا حد بسیار چشم گیری ارتقا میبخشد با تشکر از عموام دستندرکار
الهام زراعتی
۱۳۹۸/۸/۲۱
صدای سازی گوینده کتاب، بسیار بده.
یاد پلیس تو فیلم فوق لیسانس‌ها آدم میندازه.
کتاب خوبه
سعید کامیابی
۱۳۹۸/۷/۷
به نظرم خلاصه‌ای از بهترین روش هاست پیشنهادش میکنم
مشاهد همه نظرات (۲۰)