دانلود کتاب صوتی دانشمند دیوانه: مدرسه پرماجرا 10


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی دانشمند دیوانه: مدرسه پرماجرا 10 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی دانشمند دیوانه: مدرسه پرماجرا 10

دن گاتمن نویسنده پرفروش نیویورک تایمز در کتاب صوتی دانشمند دیوانه: مدرسه پرماجرا 10، داستان مدرسه‌ای عجیب و غریب را به تصویر می‌کشد که دانش آموزانی بازیگوش و یک معلم علوم حیرت انگیز دارد. معلمی که شبیه دانشمندان دیوانه است و آزمایش‌های جالبی انجام می‌دهد. این کتاب دهمین اثر از مجموعه مدرسه پرماجرا به شمار می‌رود.

درباره کتاب صوتی دانشمند دیوانه:

دهمین کتاب از مجموعه مدرسه پرماجرا کتاب صوتی دانشمند دیوانه (Mr. Docker is off his rocker) نام دارد. تاکنون 23 میلیون نسخه از داستان‌های این مجموعه در سراسر جهان به فروش رفته و تمام کودکان اهل مطالعه و حتی غیر کتاب‌خوان‌ها را جذب کرده است.

داستان کتاب دانشمند دیوانه درباره عجیب‌ترین معلم علوم در طول تاریخ است. این دانشمند دیوانه که آقای داکر نام دارد، سر کلاس آزمایش‌های عجیب و غریب انجام می‌دهد و یک پوزخند دائمی بر لب دارد حتی گاهی خنده‌های بلند و شیطانی انجام می‌دهد که باعث تعجب دانش آموزان مدرسه می‌شود.

تا اینکه یک روز آقای داکر با یک سیب زمینی ماشینی اختراع می‌کند و همه گمان می‌کنند او باید قدرتی خارق العاده داشته باشد و هدفش نیز تصاحب کردن تمام دنیاست!

به هر حال این مدرسه پرماجرا و عجیب و غریب دانش‌آموزانی بازیگوش دارد که همواره می‌خواهند کاری غیر از درس خواندن انجام دهند؛ به همین خاطر همراه با شخصیت‌های کتاب بهترین فکر دنیا، اتفاقات خنده‌دار و سرگرم کننده‌ای را پشت سر خواهید گذاشت.

معرفی مجموعه مدرسه پرماجرا:

همانطور که گفته شد، داستان «دانشمند دیوانه» دهمین کتاب از میان 21 اثر مجموعه مدرسه پرماجرا (My Weird School) به شمار می‌رود. این مجموعه جذاب برای اولین بار در سال 2004 منتشر شد و تمامی ماجراها در مدرسه‌ای اتفاق می‌افتد که معلم‌هایش ویژگی‌های عجیب و غریبی دارند و در هر داستان معلم خاصی مورد توجه قرار می‌گیرد و قصه پیرامون کلاس او می‌چرخد.

شخصیت اصلی این سری از کتاب‌ها پسری به نام ای. جی (A. J) است که از مدرسه تنفر دارد و رقیب او دختری به نام آندره است که به مدرسه عشق می‌ورزد و درس خواندن را دوست دارد.

دن گاتمن درباره خلق این اثر می‌گوید که تمامی ماجراها از مدرسه‌های واقعی الهام گرفته شده و او سالانه به 60 مدرسه می‌رفته تا اطلاعات لازم را کسب کند.

کتاب صوتی دانشمند دیوانه برای چه کودکانی مناسب است؟

کودکان 7 تا 12 ساله می‌توانند از شنیدن این کتاب جذاب و هیجان انگیز لذت ببرند.

دن گاتمن را بیشتر بشناسیم:

او نویسنده‌ای آمریکایی‌ست که به گفته خودش پانزده سال از عمرش را صرف نوشتن مقاله در روزنامه‌ها و مجلات کرده و فیلمنامه و کتاب‌هایی برای بزرگسالان نوشته است اما علاقه و مهارت اصلی دن گاتمن (Dan Gutman) را می‌توان در داستان‌هایی مخصوص کودکان پیدا کرد.

کتاب‌های سرگرم کننده و جذاب گاتمن، او را به یکی از پرفروش‌ترین نویسندگان نیویورک تایمز تبدیل شده و چندین میلیون نسخه از مجموعه داستان‌هایی نظیر Genius Files، Baseball Card Adventure و مدرسه عجیب و غریب من را فروخته است. همچنین گاتمن به لطف رای طرفداران زیادش، تاکنون برنده 19 جایزه کتاب ایالتی و 92 بار نامزد دریافت همین جایزه شده است.

دن گاتمن هدف خود از نوشتن داستان‌های کودکانه را این گونه توصیف می‌کند: «هدف من بچه‌هایی هستند که به خواندن کتاب علاقه‌ای ندارند و امیدوارم آن‌ها از مطالب من لذت ببرند.»

در بخشی از کتاب صوتی دانشمند دیوانه می‌شنویم:

چیزی بهتر از تعطیلات وجود نداره؛ یک هفته تمام مدرسه بی مدرسه. نه معلمی هست که دائم سرت داد بزنه که حرف نزن و نه درس و مشقی. دیگه مجبور نیستی صبح زود از خواب بیدار بشی. تازه از آندره آ یانگ هم خبری نیست.

به همراه خانواده‌ام به کنار دریا رفتیم. توی این مدت من حتی یک بار هم من به فکر مدرسه نیفتادم. خیلی خیلی باحال بود اما بالاخره دوشنبه بدترین روز هفته از راه رسید. وقتی سوار اتوبوس مدرسه شدم، خسته و کسل بودم. چون مجبور شده بودم صبح به اون زودی از خواب بیدار بشم.

به خانم کرمل راننده اتوبوس‌مون گفتم: صبح بخیر! خانم کرمل هم در جوابم گفت: بینگل بو. در زبان مخصوص اون یعنی سلام. خانم کرمل اصلا حال عادی نداره. تمام بچه‌هایی که سوار اتوبوس بودند، وسایل عجیبی روی پاهاشون گذاشته بودن. یکی تا از بچه‌ها دو بطری آب معدنی رو بهم چسبونده بود و اون‌ها رو تکون می‌داد.

 ۱ ساعت و ۱۳ دقیقه، ۷۲ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۸۰۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۷ دقیقه
فصل اول: علوم فقط به درد خل و چل‌ها می‌خوره
۸ دقیقه
فصل دوم: انرژی سیب زمینی
۹ دقیقه
فصل سوم: بایست، بیفت، غلت بزن
۶ دقیقه
فصل چهارم: گردش علمی
۱۰ دقیقه
فصل پنجم: علوم اصلا درس عادلانه‌ای نیست
۴ دقیقه
فصل ششم: خوش رفتاری با آندره آ
۷ دقیقه
فصل هفتم: آقای داکر کیست؟
۵ دقیقه
فصل هشتم: سر خود این کار رو نکنید
۴ دقیقه
فصل نهم: جاسوسی آقای داکر
۵ دقیقه
فصل دهم: سیب زمینی مبیل
۴ دقیقه
فصل یازدهم: وزوزهای مغز من
۴ دقیقه
فصل دوازدهم: بدترین لحظه زندگی من

راهنمای دانلود کتاب صوتی دانشمند دیوانه: مدرسه پرماجرا 10

برای دانلود کتاب صوتی دانشمند دیوانه: مدرسه پرماجرا 10 و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  دانشمند دیوانه: مدرسه پرماجرا 10

نظرات کتاب صوتی دانشمند دیوانه: مدرسه پرماجرا 10

سید یداله پناهی عزیزلو
۱۴۰۰/۱/۴
به نام خدا
من این قصه را با دو پسرم (۱۲و ۱۳ ساله) دو سه شب متوالی گوش دادیم و خندیدیم و لذت بردیم، واقعا هم محتوای قصه عالی بود هم اجرا‌ی صوتی آن عالی بود.
ضمن این که قصه بود مطالب علمی از درس علوم را هم آموزش می‌داد که عالی بود.
پناهی - دبیر آموزش و پرورش
میم عین
۱۴۰۰/۱/۶
خیلی واقع گرایانه به مشکلات بچه‌ها تو مدرسه می‌پردازه و غیر مستقیم و خیلی حرفه‌ای آمادشون میکنه برای روبرویی با این مشکلات بقیه فصلهاش رو حتما تهیه میکنم برای پسرم
پیام نظری
۱۴۰۰/۲/۵
واقعا جذاب و دوست داشتنی بود ما که خیلی لذت بردیم حتی چندین بار گوش دادیم و تجسم کردیم و خندیدیم 😍😍🙏🏻
مشاهد همه نظرات (۳۲)