دانلود کتاب صوتی راهنمای موفقیت افراد خیلی تنبل


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی راهنمای موفقیت افراد خیلی تنبل و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی راهنمای موفقیت افراد خیلی تنبل

کتاب صوتی راهنمای موفقیت افراد خیلی تنبل، اثر مارک الن به شما می‌آموزد که چگونه می‌توان در عین موفق شدن، در آسودگی خاطر زندگی کرد و بدون تلاش و صرف انرژی فراوان، آرزوهای خویش را زنده نگه داشت و به آن‌ها رسید.

مارک آلن (Marc Allen) می‌گوید، برای موفق شدن در هر زمینه‌ای ابتدا باید چشم‌اندازی کلی و آرمانی داشت. پس از تعیین اهداف، به کمک این باور که در دل هر مشکلی فرصتی نهفته است، می‌توان بر تردیدها و هراس‌های موجود در راه رسیدن به اهداف، غلبه کرد. همچنین برای جلوگیری از محدود شدن توسط باورهای درونی، می‌توان عبارت‌های تأکیدی مثبت را جایگزین نمود.

راهنمای موفقیت افراد خیلی تنبل (The Type-Z Guide to Success: a lazy person's manifesto for wealth and fulfillment) شامل دو بخش است: بخش اول به بررسی عمیق چهار گام ساده برای موفق شدن که شامل تخیل، تصور، باور داشتن و خلق کردن است، پرداخته و بخش دوم کتاب صوتی در رابطه با اصلاح مسیر با استفاده از راهبردهای همه جانبه است. در این بخش راهبردهایی برای حل و فصل مشاجره، آرام‌سازی و رفع تنش، هدف از نهاد خانواده و تغییر نگرش‌ها آورده شده است.

 ۴ ساعت و ۳۳ دقیقه، ۳۱۹ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۱۲۰۰۰ ت - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱ دقیقه
شناسنامه
۱ دقیقه
متن پشت جلد
۱ دقیقه
موسیقی
۲ دقیقه
تقدیر و تشکر
۱ دقیقه
موسیقی
۲ دقیقه
درباره نویسنده
۱ دقیقه
موسیقی
۳۲ دقیقه
مقدمه
۱ دقیقه
موسیقی
۱۲ دقیقه
بخش ۱ - چهار گام ساده برای موفق شدن همراه با آسودگی - فصل ۱ - گام اول - تخیل
۱ دقیقه
موسیقی
۱۴ دقیقه
فصل ۲ - گام دوم - تصور کردن
۱ دقیقه
موسیقی
۳۶ دقیقه
فصل ۳ - گام سوم - باور داشتن
۱ دقیقه
موسیقی
۲۴ دقیقه
فصل ۴ - گام چهارم - خلق کردن
۱ دقیقه
موسیقی
۶۱ دقیقه
بخش ۲ - اصلاح پیوسته‌ی مسیر - فصل ۵ - اصلاح مسیر
۱ دقیقه
موسیقی
۸۱ دقیقه
فصل ۶ - سفر پیوسته و پایدار
۱ دقیقه
موسیقی

راهنمای دانلود کتاب صوتی راهنمای موفقیت افراد خیلی تنبل

برای دانلود کتاب صوتی راهنمای موفقیت افراد خیلی تنبل و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  راهنمای موفقیت افراد خیلی تنبل

نظرات کتاب صوتی راهنمای موفقیت افراد خیلی تنبل

sajad ghorbani
۱۳۹۷/۴/۲۸
سلام و درود
واقعا این کارتون تحسین برانگیزه که برخلاف برنامه‌های دیگه هر هفته یک کتاب رایگان با کیفیت برای افزایش سطح کیفیت زندگی افراد منتشر میکنید 👏🌷
کتابراه بینظیره👍
علی حسن زاده
۱۳۹۷/۵/۱۸
با سلام؛این مدل کتابها واقعا مفید و پر اهمیت‌اند چون اکثر افراد جوانه سوم تنبل، کم انرژی و منفعلانه با مسائل برخورد میکنیم. این کتابها به افراد تنبل روش مقابله با این مساله را یاد میدهد، چرا که مشکل اعظم ما تنبلی است. کتابهای صوتی میتوان در موقعیتهای مختلفی گوش کرد. سپاسگذارم
شریفه غلامی
۱۳۹۷/۴/۳۰
شاید خیلی‌ها قدر کتب رایگانی که وجود داره رو ندونن اما من برای هر کتاب ارزش‌های میلیونی میزارم و حس می‌کنم براشون پول دادم تا اون‌ها رو بخونم این‌کتاب رایگان که هدیه ارزشمند تیم کتابراه بود بسیار عالی بود و تمام نکات و تمریناتش رو نوشتم و بهش عمل کردم.
سپاس از شما خداقوت
مشاهد همه نظرات (۴۷)