دانلود کتاب صوتی محدودیت صفر


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی محدودیت صفر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی محدودیت صفر

کتاب صوتی محدودیت صفر نوشته جو ویتالی و ایهالیا کالاهولن، به اصول مهم روانشناسی، علمی و معنوی اشاره می‌کند و موفقیت و رسیدن به هدف را از جنبه‌های مذهبی مورد بررسی قرار می‌دهد. این کتاب از دانش کهن بومیان هاوایی برگرفته شده است.

روش این بومیان با نام هو اوپونو پونو شیوه‌ای برای دستیابی به ثروت، سلامتی و آرامش است. به عقیده جو ویتالی (Joe Vitale) و ایهالیا کالاهولن (Haleakalā Hew Len) انسان با رجوع به خود و قبول کردن کامل تمامی مسئولیت‌ها و رسیدن به محدودیت صفر – جایی که هیچ محدودیتی وجود ندارد – می‌تواند بسیاری از مشکلات را حل کند و از بین ببرد و این عمل را به وسیله این روش بومیان مطرح می‌کند. حالت صفر را می‌توان به عشق خالص تعبیر کرد.

هو اوپونو پونو به معنای رها شدن از بند انرژی‌های سمی درون آدمی است. در کتاب صوتی محدودیت صفر (Zero limits) می‌آموزید که هیچ محدودیتی برای رسیدن به هر آنچه که می‌خواهید وجود ندارد و شما تنها به افکار و دیدگاهی مثبت نیاز دارید.

تبریک می‌گوییم! اگر این کتاب صوتی را انتخاب کرده‌اید و قصد گوش کردنش را دارید، شما به شنیدن این کتاب دعوت شده‌اید، همین‌طور به دریافت پیام آن و آرامشی که ساطع می‌کند. این اثر کمکتان می‌کند تا حیات و شادابی را در لحظه به لحظه زندگی‌تان احساس کنید.

با جو ویتالی بیشتر آشنا شویم:

جو ویتالی مولف، موسیقی‌دان، سخنران و معلم معنوی آمریکایی است. او به دلیل حضور در فیلم معروف راز شناخته می‌شود. نخستین کتابش با نام ذن و هنر نوشتن در سال 1984 منتشر شد. او کتاب‌هایی درباره رازهای کسب و کار و بازاریابی نیز نگاشته است. از جمله آثار او می‌توان به عامل جذب، کلید، ایمان، هر دقیقه یک مشتری زاده می‌شود و حضور در وضعیت صفر اشاره کرد. کتاب عامل جذب در سال 2005 به عنوان پرفروش‌ترین کتاب دست یافت.

شنیدن کتاب صوتی محدودیت صفر به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

کسانی که به دنبال تغییر در زندگی خود و رسیدن به موفقیت و اهدافشان هستند از این اثر بهره فراوان خواهند برد.

در بخشی از کتاب صوتی محدودیت صفر می‌شنویم:

وقتی خود واقعی‌تان شوید هر آنچه کامل، تمام‌عیار، بی‌عیب‌ونقص و درخورتان است در اختیارتان قرار خواهد گرفت. وقتی اختیار را به دست خود واقعی‌تان بدهید، خواه ناخواه شاهد کمال در افکار، گفتار، کردار و اعمالتان خواهید بود اما اگر اجازه دهید افکارتان بر شما حکومت کنند خودبه‌خود نقصان را تجربه خواهید کرد و به سمت بیماری، گیجی، انزجار، افسردگی، قضاوت و فقر هبوط خواهید کرد.

 ۷ ساعت و ۴۸ دقیقه، ۴۸۶ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۳۸۰۰۰ ت - 11.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۸ دقیقه
مقدمه
۱۷ دقیقه
آغاز ماجراجویی
۱۴ دقیقه
پیدا کردن نامعمول‌ترین درمانگر دنیا
۱۱ دقیقه
اولین گفت‌وگوی بین ما
۲۳ دقیقه
حقیقت هولناک درباره‌ی قصدها
۲۸ دقیقه
آیا استثنائی وجود دارد؟
۳۳ دقیقه
دوستت دارم
۲۳ دقیقه
غذا خوردن با روح الهی
۹۳ دقیقه
شواهد
۱۶ دقیقه
چطور سریع‌تر به نتیجه برسیم؟
۲۸ دقیقه
چطور ثروت بیشتری جذب کنیم؟
۲۱ دقیقه
ذهن‌های شکاک می‌خواهند بدانند
۳۳ دقیقه
انتخاب، نوعی محدودیت است
۲۸ دقیقه
سیگار، همبرگر و کشتن روح الهی
۲۳ دقیقه
حقیقت پشت داستان
۱۴ دقیقه
کلام آخر
۷ دقیقه
پیوست اول
۴ دقیقه
پیوست دوم
۳۰ دقیقه
پیوست سوم
۴ دقیقه
درباره‌ی نویسنده‌ها

راهنمای دانلود کتاب صوتی محدودیت صفر

برای دانلود کتاب صوتی محدودیت صفر و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  محدودیت صفر

نظرات کتاب صوتی محدودیت صفر

ali mn
۱۳۹۹/۱/۴
بنده سعی کردم بین آموزه‌های اسلام و این کتاب ارتباط برقرار کنم هیچ تضادی ندیدم چنتا مثال میزنم خدمتتون: اول از همه خود خدا در قرآن میگه از روح خودش در ما دمیده پس وقتی کتاب از روح الهی حرف میزنه حقیقتا یک روح الهی در ما وجود دارد دوم این که خداوند از پیامبرانش و افراد با ایمان خواسته که برای دیگران طلب بخشش کنن! عجیب نیست؟ تو برای کسی که حتی نمیشناسیس طلب بخشش کنی! خب این دقیقا حرفیه که همین کتاب میزنه از طرف دیگه این کتاب میگه هر چه بدی در زندگی به ما میرسه از طرف خودمونه و ناشی از درون خودمونه در قرآن هم دقیقا آیه داریم که هر چه بدی به شما میرسه از خودتونه و هر چه خوبی میرسه از سمت خداست شباهت‌ها و اشتراک‌های بین این کتاب و آموخته‌های اسلام‌ بیش از این هاست و من بی‌سواد فقط ساده‌ترین هاشو برشمردمنتیجه کلام این که به نظر بنده حقیر این کتاب تصدیق کننده آموخته‌های دینی قرآنه عزیزانی که بیشتر از بنده مطلع هستن خوشحال میشم اگر اشتباهی میکنم منو راهنمایی کنن
مهدی یوسفی
۱۳۹۹/۷/۱۳
دوستان همونطور که میدونید نظرات در مورد هر چیزی کاملا میتونه شخصی باشه، بنده هم فقط نظر شخصی خودم رو میدم، و امیدوارم به کسی بر نخوره، علت اینکه نظرم رو ثبت میکنم اینه که خودم از روی نظرات دیگران اشتباه کردم و 20 هزار تومن پول این کتاب رو دادم در حالی که میتونستم دوتا کتاب به درد بخور بگیرم، اولا و در این کتاب جو ویتالی بیشتر به تبلیغ کتاب‌ها سمینارهای خودش پرداخته و خودستایی کرده و دوما نکات این کتاب شاید مدتی برای کسی کاربردی به نظر برسه اما مطمئنا بعد از چند وقت کاملا رها میشه چون مغز به هیچ عنوان نمیتونه نکات ذکر شده در این کتاب رو با منطق خودش هماهنگ کنه. یعنی چی که اون سر کره‌ی زمین یه نفر کسی رو میکشه مسئولش منم!!؟ یعنی چی که یکی تجاوز میکنه من مسئولم!!؟ یعنی چی که باید دائما خاطراتم رو پاک کنم، خاطرات بسیار ارزشمند هستند و دنیایی از تجربه که ساده به دست نیومند و باعث رشد من و شما هستن... به هر حال امیدوارم نظرم به دردتون بخوره و شما هم مثل من فریب پرفروش شدن این کتاب رو نخورید. کتاب‌هایی رو بگیرید که نگاه واقع بینانه تری به مسائل داشته باشن و راهکارهایی رو ارائه بدن که با منطق و عقل انسان هماهنگ باشن، مثل کتاب‌های درن هاردی و جیم ران و...
فاطمه روشندل
۱۳۹۹/۳/۲۰
خیلی جالبه. تمام این اصول و قوانین یادشده در قرآن هست. اگر کسی حتی یکبار قرآن رو با دقت و تأمل خونده باشه هیچکدوم از این حرفها براش جدید نیست.
من با هر فصل که گوش میدادم آیات متعددی از قرآن به ذهنم می‌آمد که دقیقا همان اصل را آموزش میدهد. ضمن اینکه خودم این تجربه‌ها را داشتم حتی قبل از اینکه بدانم
در قرآن یا کتاب دیگری نوشته شده. اما مکتوب این قوانین را اولین بار در قرآن دیدم و خوشحال شدم که فهمیدم دریافت درستی داشته ام. این نشان میدهد حق یکی است و در تمام عالم جاری است و هرکسی میتواند بنا بر ظرفیت خودش از آن بهره‌ای داشته باشد. اگرچه بدیهی است افق قرآن بسیار بلندتر و جامع تر از بقیه کتب است و تمام این کتاب فقط در چندین آیه از قرآن و قسمت‌هایی از غرض برخی سوره‌ها خلاصه میشود. اما شنیدن یک بیان متفاوت از همان اصول به درک بهتر قرآن و به یاد سپاری اصول آن و یقین بیشتر به آن قوانین کمک میکند.
مشاهد همه نظرات (۳۷۷)