معرفی و دانلود کتاب صوتی محدودیت صفر

عکس جلد کتاب صوتی محدودیت صفر
قیمت:
۱۵۶,۰۰۰ تومان
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی محدودیت صفر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی محدودیت صفر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی محدودیت صفر

کتاب صوتی محدودیت صفر نوشته جو ویتالی و ایهالیا کالاهولن، به اصول مهم روانشناسی، علمی و معنوی اشاره می‌کند و موفقیت و رسیدن به هدف را از جنبه‌های مذهبی مورد بررسی قرار می‌دهد. این کتاب از دانش کهن بومیان هاوایی برگرفته شده است.

روش این بومیان با نام هو اوپونو پونو شیوه‌ای برای دستیابی به ثروت، سلامتی و آرامش است. به عقیده جو ویتالی (Joe Vitale) و ایهالیا کالاهولن (Haleakalā Hew Len) انسان با رجوع به خود و قبول کردن کامل تمامی مسئولیت‌ها و رسیدن به محدودیت صفر – جایی که هیچ محدودیتی وجود ندارد – می‌تواند بسیاری از مشکلات را حل کند و از بین ببرد و این عمل را به وسیله این روش بومیان مطرح می‌کند. حالت صفر را می‌توان به عشق خالص تعبیر کرد.

هو اوپونو پونو به معنای رها شدن از بند انرژی‌های سمی درون آدمی است. در کتاب صوتی محدودیت صفر (Zero limits) می‌آموزید که هیچ محدودیتی برای رسیدن به هر آنچه که می‌خواهید وجود ندارد و شما تنها به افکار و دیدگاهی مثبت نیاز دارید.

تبریک می‌گوییم! اگر این کتاب صوتی را انتخاب کرده‌اید و قصد گوش کردنش را دارید، شما به شنیدن این کتاب دعوت شده‌اید، همین‌طور به دریافت پیام آن و آرامشی که ساطع می‌کند. این اثر کمکتان می‌کند تا حیات و شادابی را در لحظه به لحظه زندگی‌تان احساس کنید.

با جو ویتالی بیشتر آشنا شویم:

جو ویتالی مولف، موسیقی‌دان، سخنران و معلم معنوی آمریکایی است. او به دلیل حضور در فیلم معروف راز شناخته می‌شود. نخستین کتابش با نام ذن و هنر نوشتن در سال 1984 منتشر شد. او کتاب‌هایی درباره رازهای کسب و کار و بازاریابی نیز نگاشته است. از جمله آثار او می‌توان به عامل جذب، کلید، ایمان، هر دقیقه یک مشتری زاده می‌شود و حضور در وضعیت صفر اشاره کرد. کتاب عامل جذب در سال 2005 به عنوان پرفروش‌ترین کتاب دست یافت.

شنیدن کتاب صوتی محدودیت صفر به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

کسانی که به دنبال تغییر در زندگی خود و رسیدن به موفقیت و اهدافشان هستند از این اثر بهره فراوان خواهند برد.

در بخشی از کتاب صوتی محدودیت صفر می‌شنویم:

وقتی خود واقعی‌تان شوید هر آنچه کامل، تمام‌عیار، بی‌عیب‌ونقص و درخورتان است در اختیارتان قرار خواهد گرفت. وقتی اختیار را به دست خود واقعی‌تان بدهید، خواه ناخواه شاهد کمال در افکار، گفتار، کردار و اعمالتان خواهید بود اما اگر اجازه دهید افکارتان بر شما حکومت کنند خودبه‌خود نقصان را تجربه خواهید کرد و به سمت بیماری، گیجی، انزجار، افسردگی، قضاوت و فقر هبوط خواهید کرد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
18 دقیقه
مقدمه
17 دقیقه
آغاز ماجراجویی
14 دقیقه
پیدا کردن نامعمول‌ترین درمانگر دنیا
11 دقیقه
اولین گفت‌وگوی بین ما
23 دقیقه
حقیقت هولناک درباره‌ی قصدها
28 دقیقه
آیا استثنائی وجود دارد؟
33 دقیقه
دوستت دارم
23 دقیقه
غذا خوردن با روح الهی
93 دقیقه
شواهد
16 دقیقه
چطور سریع‌تر به نتیجه برسیم؟
28 دقیقه
چطور ثروت بیشتری جذب کنیم؟
21 دقیقه
ذهن‌های شکاک می‌خواهند بدانند
33 دقیقه
انتخاب، نوعی محدودیت است
28 دقیقه
سیگار، همبرگر و کشتن روح الهی
23 دقیقه
حقیقت پشت داستان
14 دقیقه
کلام آخر
7 دقیقه
پیوست اول
4 دقیقه
پیوست دوم
30 دقیقه
پیوست سوم
4 دقیقه
درباره‌ی نویسنده‌ها

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی محدودیت صفر
نویسنده،
مترجممژگان جمالی
راویابوالفضل شاه بهرامی
ناشر چاپیانتشارات کتیبه پارسی
ناشر صوتی نوین کتاب گویا
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابMP3
مدت۷ ساعت و ۴۸ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی محدودیت صفر

ali mn
۱۳۹۹/۱/۴
بنده سعی کردم بین آموزه‌های اسلام و این کتاب ارتباط برقرار کنم هیچ تضادی ندیدم چنتا مثال میزنم خدمتتون: اول از همه خود خدا در قرآن میگه از روح خودش در ما دمیده پس وقتی کتاب از روح الهی حرف میزنه حقیقتا یک روح الهی در ما وجود دارد دوم این که خداوند از پیامبرانش و افراد با ایمان خواسته که برای دیگران طلب بخشش کنن! عجیب نیست؟ تو برای کسی که حتی نمیشناسیس طلب بخشش کنی! خب این دقیقا حرفیه که همین کتاب میزنه از طرف دیگه این کتاب میگه هر چه بدی در زندگی به ما میرسه از طرف خودمونه و ناشی از درون خودمونه در قرآن هم دقیقا آیه داریم که هر چه بدی به شما میرسه از خودتونه و هر چه خوبی میرسه از سمت خداست شباهت‌ها و اشتراک‌های بین این کتاب و آموخته‌های اسلام‌ بیش از این هاست و من بی‌سواد فقط ساده‌ترین هاشو برشمردمنتیجه کلام این که به نظر بنده حقیر این کتاب تصدیق کننده آموخته‌های دینی قرآنه عزیزانی که بیشتر از بنده مطلع هستن خوشحال میشم اگر اشتباهی میکنم منو راهنمایی کنن
زهرا عسگری
۱۴۰۰/۴/۱۷
کتاب فوق العاده عجیبیه، خدایا ممنونم دوستت دارم خدایا عاشقت هستم
زمانیکه وقتش برسه، حتما" این کتاب رو می‌خونید
زندگی من رو خیلی تغییر داد، اگه همه به توصیه‌های کتاب عمل کنند این دنیا تبدیل به بهشت میشه.
خدایا توی دل همه بنداز این کتاب رو بخونن. متشکرم
بعد خوندن این کتاب می‌تونید جلسات و جو رو
سمینارهای ویتالی توی آپارات ببینید بی نظیر
تازه به خودشناسی و خدا شناسی دارم میرسم
البته این علمی که جدیدا" کشف شده و البته شبیه همون توبه خودمون
اما کسی توبه رو به ما خوب یاد نداد همیشه هم گفتن خواسته تون رو با تضرع از خدا بخواهید😔 اگه همه پاک سازی رو انجام بدن دیگه گرونی و بی کفایتی و... دمش رو میزاره رو کولش و از این دنیا خارج میشه
از کتابراه برای این ترجمه کتاب و همین طور بصدای گرم آقای شاه بهرامی ممنونم 🙏🙏🙏
در پاسخ به نظرات افرادی که این کتاب را نپسندیدن بگم، که مشکل ما همان بلدم بلدم هاست، آیا من که اینها را می‌دانم، به اموزه‌های اسلام آشنا هستم چقدر توانایی دارم خودم را شفا بدم؟ چقدر توانایی دارم از افکار منفی آزاد و رها شوم؟ چقدر توانستم خودم را به موفقیت برسانم، پس نتیجه می‌گیریم فقط دانستن مطالب دینی کفایت نمی‌کند این کتاب و کتاب‌های مشابه نوعی بیداری روحی را برای ما به ارمغان می‌آورد
فاطمه روشندل
۱۳۹۹/۳/۲۰
خیلی جالبه. تمام این اصول و قوانین یادشده در قرآن هست. اگر کسی حتی یکبار قرآن رو با دقت و تأمل خونده باشه هیچکدوم از این حرفها براش جدید نیست.
من با هر فصل که گوش میدادم آیات متعددی از قرآن به ذهنم می‌آمد که دقیقا همان اصل را آموزش میدهد. ضمن اینکه خودم این تجربه‌ها را داشتم حتی قبل از اینکه بدانم
در قرآن یا کتاب دیگری نوشته شده. اما مکتوب این قوانین را اولین بار در قرآن دیدم و خوشحال شدم که فهمیدم دریافت درستی داشته ام. این نشان میدهد حق یکی است و در تمام عالم جاری است و هرکسی میتواند بنا بر ظرفیت خودش از آن بهره‌ای داشته باشد. اگرچه بدیهی است افق قرآن بسیار بلندتر و جامع تر از بقیه کتب است و تمام این کتاب فقط در چندین آیه از قرآن و قسمت‌هایی از غرض برخی سوره‌ها خلاصه میشود. اما شنیدن یک بیان متفاوت از همان اصول به درک بهتر قرآن و به یاد سپاری اصول آن و یقین بیشتر به آن قوانین کمک میکند.
حسین سپهوند
۱۴۰۱/۵/۲
معجزه‌ای در این کتاب نهفته است، به کسانی اختصاص پیدا می‌کنه که در زندگی دردهای زیادی کشیدن ولی هرگز تسلیم نشدن و همیشه دنبال راه حل گشتن. همین افراد که این کتاب رو جذب کردن و الان دارن این نظرات رو میخونن. راه حلی برای عبور از مشکلات مختلف، راه حلی برای کسب آرامش، آرامش عمیق که تمام سکنات انسان رو متاثر میکنه. این کتاب رو به کسانی پیشنهاد میکنم که باورهاشون در جهان مادی محدود نشده، کسانی که به روح و شعور همه کائنات اعتقاد دارن. برای افرادی که فاقد این باورها هستن، این کتاب در نگاه اول تمسخر آمیز جلوه میکنه، لکن اگر قدری با خودشون و جهان پیرامون صلح کنن و فقط مجال کوتاهی از تعصباتشون فاصله بگیرن و اجازه بدن روح جاری در کتاب به روحشون نفوذ کنه، معجزه‌ی کتاب رو خواهند دید.
روشی که تحت عنوان هائوپونوپونو در این کتاب ازش یاد شده، تلفیقی از نکات کلیدی مکاتب مختلف عرفانیه. گلوگاه‌های عالم هستی رو درخود جای داده. مسئولیت پذیری، اندوه، سپاس گذاری، بخشش و عشق. هرکدوم از این مفاهیم در مکاتب مختلف نقش نخ تسبیح رو بازی میکنن، اما تو این کتاب متودی که توش تلفیق همه‌ی اینها با هم نخ تسبیح هستن رو معرفی می‌کنه و واقعا بی نظیره. مکتبی که مشابه عرفان عشق که امثال حضرات حافظ و مولانا به جا مونده. هرکسی که می‌خواد این کتاب رو بخونه، در ابتدا باید همه‌ی دانسته‌های پیشینش رو کنار بزاره و با گوش جان پای درس کتاب بشینه و در ادامه تکنیکی که آموزش میده رو برای همه‌ی مسائل و مشکلات کوچیک و بزرگش استفاده کنه و در استفاده از تکنیک ممارست داشته باشه، مطمئن باشه که در کمتر از یک ماه استفاده از این تکنیک نتایج شگفت انگیزی خواهد دید.
به این کتاب ایمان خواهید آورد، بهتون قول میدم.
مهدی یوسفی
۱۳۹۹/۷/۱۳
دوستان همونطور که میدونید نظرات در مورد هر چیزی کاملا میتونه شخصی باشه، بنده هم فقط نظر شخصی خودم رو میدم، و امیدوارم به کسی بر نخوره، علت اینکه نظرم رو ثبت میکنم اینه که خودم از روی نظرات دیگران اشتباه کردم و 20 هزار تومن پول این کتاب رو دادم در حالی که میتونستم دوتا کتاب به درد بخور بگیرم، اولا و در این کتاب جو ویتالی بیشتر به تبلیغ کتاب‌ها سمینارهای خودش پرداخته و خودستایی کرده و دوما نکات این کتاب شاید مدتی برای کسی کاربردی به نظر برسه اما مطمئنا بعد از چند وقت کاملا رها میشه چون مغز به هیچ عنوان نمیتونه نکات ذکر شده در این کتاب رو با منطق خودش هماهنگ کنه. یعنی چی که اون سر کره‌ی زمین یه نفر کسی رو میکشه مسئولش منم!!؟ یعنی چی که یکی تجاوز میکنه من مسئولم!!؟ یعنی چی که باید دائما خاطراتم رو پاک کنم، خاطرات بسیار ارزشمند هستند و دنیایی از تجربه که ساده به دست نیومند و باعث رشد من و شما هستن... به هر حال امیدوارم نظرم به دردتون بخوره و شما هم مثل من فریب پرفروش شدن این کتاب رو نخورید. کتاب‌هایی رو بگیرید که نگاه واقع بینانه تری به مسائل داشته باشن و راهکارهایی رو ارائه بدن که با منطق و عقل انسان هماهنگ باشن، مثل کتاب‌های درن هاردی و جیم ران و...
میر مجتبی سیدی
۱۴۰۰/۵/۲۸
سلام. کتاب را کامل گوش دادم چندسال پیش یک فایل صوتی از یک روانشناس ایرانی شنیده بودم که به این تکنیک اشاره کرده بود و حالا که با جزئیات قضیه بیشتر آشنا شدم بیشتر لذت بردم‌. انسان موجودی پیچیده است و یقینا بسیاری از توانایی‌های ذهنی برای خودمان نیز ناشناخته و پنهان است. شاید روزی درهای علم پرده از و توانایی‌های بی نهایت روح ذهن انسان برداره. من با دیده باز به قضایا نگاه میکنم و حتی اگر برایم درحال حاضر پذیرفتنی نباشد، صرفا به دیده انکار بهش نگاه نمیکنم، قرار نیست هرچیزی با دید ما و درک فعلی ما از جهان و زندگی همخوانی داشته باشه ولی مساله اصلی باز نگه داشتن پنجره‌ی ذهن برای تابش نور حقیقت است آن زمان شکوفایی دائمی رخ خواهد داد. تکنیک هواوپونوپونو حس خوبی به آدم میده اگرچه هرلغتی در هرفرهنگی دامنه معنایی خودش را داره و به همان نسبت فرکانس روانی ایجاد میکنه، اگر معادل مناسبی در انتخاب کلمات فارسی پیدا کنیم چه بسا اثرات بیشتری داشته باشد. نکته دیگر اینکه عده‌ای را که در هرچیزی دنبال تاییدیه برای دین میگردند را درک نمیکنم، منتظر میشینند تا دانشمندی، اندیشمندی کشفی کند مطلبی بنویسد و بعد اینها بگویند" این مطالب در کتب آسمانی ما هست که" خب دوستان عزیز اگر هست اول خودتان کشف کنید و عرضه کنید تا دیگران بهره ببرند، از اکتشافات پزشکی تا اختراعات علمی. نکته دیگر اینکه باید بدون پیش فرض به کتب آسمانی و دین مراجعه کرد و پاسخ گرفت، این پیش شرط اولیه پژوهش است وگرنه اگر با پیش فرض وارد شوید برای هرچیزی مطابقت خواهید یافت. ببینید بدون پیش فرضها، صرفا با پرسش‌هایی کامل و اصولی، پاسخ کافی دریافت میکنید؟؟؟ سپاس
میلاد احمدی
۱۴۰۰/۲/۱۸
درود بر همگی. کتاب خوبیه. توصیه میکنم چند بار گوش بدید و اگر وقتشو ندارید قسمت پیوست‌ها رو حتماً چند بار گوش کنید. این کتاب باید چند روز یکبار مرور بشه تا امور آزار دهنده روزمره و خاطرات گذشته دائماً پاک بشن. گوینده هم صدایی گرم و رسا دارد. امروز 1400/02/18 میخوام نظرم رو کامل کنم و این کتاب رو نقد کنم مکتب این کتاب عرفانی هست یعنی همه چیز را به عشق ربط داده و اون عشق به خداست که در این که باید به خداوند عشق ورزید شکی وجود نداره اما اینکه فقط عشق و محبت باشد کافی نیست برای سعادت. و نقدی که دارم به تک ارزشی بودن این دیدگاه هست در جایی گفته میشود بدون برنامه ریزی دست به انجام کار بزن و هرآنچه لازمه به تو الهام خواهد شد درحالی که در متون دینی ما عقل بعنوان پیامبر درون معرفی شده و باید با استفاده از اون با روال درست و اصولی دست به انجام کاری بزنیم لذا تک ارزشی بودن دیدگاه کتاب مورد نقد هست وگرنه محبت و عشق به خداوند بسیار ارزشمند و قابل ستایش هست. اصل مطالب کتاب به صورت کاملا منظم و دقیق توسط قرآن توضیح داده شده که کاملا قابل فهم هست برخلاف این کتاب که گیچ کننده هست و کاملا مرحله به مرحله توضیح داده نشده در کتاب. دوستان اصل موضوع اینه که ابتدا خودت رو بشناس بعد از طریق خودشناسی به خدا برس (هنگامی که به خدا رسیدی تمام ذهنت میشه خدا یعنی همون محدودیت صفر) و بعد از اینکه خدا رو درک کردی آلام و درد جامعه رو درک خواهی که با حس همدردی و طلب آمرزش و بخشش سهم خودت رو برای شفای خودت و دیگران ایفا خواهی کرد و بازم مطالب کتاب رو از خیلی جهات دیگری هم میشه نقد کرد اما بیشتر از این برنامه اجازه تایپ نمیده... پیشنهاد میکنم کتاب انسان کامل استاد شهید مطهری رو مطالعه بفرمایید قطعا مفید خواهد بود.
Mehrab Abdollahi
۱۴۰۰/۱/۲
سلام اگر می‌خواهید این کتاب را بخوانید و یا در حال خواندن آن هستین این را بدانید تمرینات این کتاب در قرآن هم موجود است و با انجام درست آن‌ها از دیدگاه اسلام واقعا عالی جواب میده
در طی مراحلی درست میتوانید متوجه شوید که
متاسفم همان فرایند توبه هست
لطفا مرا ببخش فرایند بخشایش است
دوستت دارم همان
فرایند عشق
و متشکرم فرایند سپاس گزاری هست که بار‌ها و بارها در قرآن آمده است که در هر لحظه توبه کنید
ببخشید تا بخشیده شوید
عشق بورزید تا عشق دریافت کنید
و در برابر همه چیز شکر گزار باشید تا نعمت‌های خداوند متعال برای شما فزونی داشته باشد ولی این کار رو باید بخاطر خدا انجام بدین نه به دست آوردن چیزی چون خداوند در مسیر همه چیز را به شما ارزانی می‌بخشد
انجام هر کاری به توان خدا
Omid Azad
۱۳۹۹/۳/۱۹
در یک جمله بلند بگویم، بعنوان کسی که ۲۰ سال کتابهای خودشناسی و روانشناسی متعدد خواندم و بکار بردم، وقتی این کتاب را خواندم و بکار بردم، عملا با تجربیاتی کمتر از یکماه، شاهد معجزاتی به تمام معنا در زندگیم هستم که اکنون این مطالب رو براتون می‌نویسم، مو بر تنم سیخ می‌شود از شعف و خوشحالی، لطفا چنانچه با ایمان بخواهید، شاهد شخصی این معجزات در زندگیتان باشید به آن بپردازید بدور از ذهنیت انتقادی، تا خود ببینید و بشنوید و احساس کنید با تمام وجودتون این اتفاقات خوشیمن رو، براستی فقط عملا خلاصه می‌شوید و یافت میکنید هر چه می‌خواهید،
پاک کن و پاک کن، دوستتون دارم
ملیکا H
۱۳۹۸/۱۲/۳
این کتاب خداوند و ارتباط با خداوند رو بطور کاملا متفاوت و عجیبی توضیج میده. پیشنهاد می‌کنم حتما مطالعه کنید و بهش عمل کنید تا تغییرات فوق العاده‌ای رو حس کنید. من در حال مطالعه‌ی این کتاب هستم و تغییرات بی‌نظیری داشتم. لحظات تون سرشار از آرامش و عشق خداوندی😍
hanieh_akbarzadeh
۱۴۰۱/۹/۱۲
کتاب محدودیت صفر جزء کتابهایی که شاید برای خیلیا قابل درک نباشه که چجوری میشه با تکرار چهارجمله ساده... متاسفم.. لطفا مراببخش... دوستت دارم... متشکرم... میشه دیگران را درمان کرد درصورتی که حتا طرف مقابل رو ندیدی و نمیشناسی... ولی وقتی این جملات ساده تکرار و در روح آدمی پذیرفته میشه تازه به عمق پی و مسئله میبریم... روح همه آدم ها یکی واز ذات مقدس الهی است... وقتی این جملات ساده تکرار وتکرار میشه وبه صورت ارادی از طریق روح پذیرفته میشه تمامی زخم هایی که از کودکی بر روح خودمون به وسیله خودمون یا خاسته ناخاسته از اطرافیان زده شده کم کم شروع به التیام میکنه در حدی که اون درد اولیه رو نداره وحتا گاها به فراموشی سپرده میشه وبخشیده میشه این عمل به راحتی روح خودمونو الیتیام میبخشه روح شاداب و مملو از عشق میشه جوری که ناخوداگاه در طرز فکر و رفتارمون تاثیر میذاره این تغییرات در شخصیت به راحتی روی اطرافیان هم تاثیر داره وکم کم تغییر رفتار اونا هم با ما قابل مشاهده میشه... این یک تجربه شخصی بعد خوندن این کتاب برای من بود یکم بعضی جاهاش کلی بیان شده برای همین گنگ بود و مسئله خوب شفاف سازی نشده بود مثل جایی که چجوری با هواپونوپونو روح دیگران رو شفا ببخشیم که این خودش یک علم جداگانه است که اینجا بهش فقط اشاره شده... در کل کتاب خوبی بود 🙏
یاشار ح.
۱۴۰۱/۲/۵
دوستانی که کتاب‌رو با آموزه‌های دینی و مطالب قرآن مقایسه کردن فراموش نکنن که همهٔ ادیان تلاش کردن تا انسان‌رو به خدا نزدیک کنن و این امر محقق نمیشه مگر اینکه انسان از تمامی جنبه‌های درونی و بیرونی خداگونه باشه و خداگونگی یعنی عشق مطلق و نیکی. خلاصه‌ش پندار، گفتار و کردار نیک بعلاوهٔ عشق، عشق به خود و به تمام ذرات عالم.
حالا بریم سراغ کتاب
همین ابتدا عرض کنم یه نقد به آقای جو ویتالی وارده، و اون هم تبلیغات خودش و نوشته‌هاشه و مثل بقیه نویسنده‌های کتابهای انگیزشی، اصرار بر اینکه ایشون اولش فقیر و کارتون‌خواب بودن و بعد یهو ثروتمند شدن، که گاهی از حوصله خارج میشه!
از این موضوع اگه بگذریم کتاب بسیار عالیه و جای تفکر و تأمل داره
خواهشم اینه قبل از خوندن کتاب به چند نکته توجه کنید:
-به نظرم مناسبتره که بجای واژهٔ محدودیت، از واژهٔ محدوده استفاده بشه، یعنی محدودهٔ صفر و نه محدودیت صفر
-منظور از خاطره اون خاطره‌ای نیست که همیشه بکار میبریم. منظور تمامی اطلاعات و داده‌هاییه که از زندگیهای گذشته به نسلهای بعدی انتقال داده شده
-منظور از روح الهی روحی که به خدا مربوط بشه نیست بلکه منظور الوهیت درون هر انسانه که واسطهٔ بین انسان و خداست
-بخشش یکی از شرایط مهمه، اگه انسان نتونه خودش و اطرافیانشو ببخشه چطور میتونه از خدا انتظار بخشش داشته باشه؟
-مسؤولیت پذیری برای تمام امور جاری در دنیا چیز عجیبی نیست. توصیه میکنم نظریهٔ بینهایت بودن ذرات از دکتر محمود حسابیو مطالعه کنید تا متوجه شید شما در تمام دنیا حضور دارید منتها در جاهایی خیلی کم و نه صفر
-انتقاد به کتابراه: در بخشی از معرفی نوشتید شما تنها به افکار و دیدگاهی مثبت نیاز دارید، این کتاب بهیچ عنوان به افکارمثبت مربوط نمیشه!
سپاس
معصومه پیروزمند
۱۴۰۱/۸/۲۳
ضمن تشکر از کتابراه بخاطر این کتاب کم نظیر. ۴ اصلی که در این کتاب به اونها اشاره شده۱. عشق است که اگرمبنای زندگی و تفکر ما قرار بگیره روحیه‌ی پرخاشگری به صفر میرسه و رضایت از زندگی بالا میره همه با هم مهربان میشن و به آرامش واقعی و همون چیزی که کتاب بهش میگه وضعیت صفر میرسیم. ۲. متاسفم پذیرش مون و اشتباهات پذیرش مسئولیت زندگی خودمون. البته که انسانهای پیرامون هم معصوم نیستن و ما در دنیایی زندگی می‌کنیم که از انرژی‌های هم تاثیر میگیریم. امام معصوم فرمودن آنچه برای خود میپسندی برای دیگران نیز برسند لذا طلب عشق و شادی و آرامش برای همگان با انجام این تمرین‌ها بسیار اثربخش هستن. به نظرم خواندن نماز این ۴ نکته را دربر میگیردمخصوصا نماز شب و طلب استغفار برای ۴۰ مومن طلب استغفار برای خودمان که اگر بر نماز استمرار داشته باشیم دقیقا پاکسازی انجام میشه به ویژه اگه با توجه قرائت بشه. شباهت این نکات علمی با آموزهای دینی ما برایم جالب بود. آنچه در کتاب به اون روح الهی گفته شده همان تجلی حضرت حق در قلب مومن است که به مقتضای حالات روحی هر فرد صورت میگیره. مفهوم سپاسگذاری هم دقیقا در دین ما با صراحت آمده. توصیه میکنم این کتاب رو گوش بدین و من برای مادرم هم نسخه‌ی صوتی کتاب رو خریدم. عالی بود
رویا اسکندری
۱۴۰۱/۴/۲۵
حضرت عیسی مسیح فرمودند هر انچه من میتوانم انجام دهم شما نیز میتوانید.. حضرت عیسی مسیح همه چیز را شفا میداد پس ما هم میتوانیم. این کتاب در مورد اینکه ما میتوانیم همه چیز را که در دنیای خود میبینیم شفا دهیم.
مناجات قدرتمند شفا دهنده‌ی مورنا: خالق مقدس‌ای پدر مادر و پسری که یکی هستید اگر من و اقوام
خانواده‌ام و اجدادم از آغاز خلقت تاکنون با افکار گفتار کردار و اعمالمان شما و خانواده‌تان و اجداد و نیاکانتان به نحوی آزرده ایم از شما طلب بخشایش میکنیم لطفا اجازه بدهید این درخواست تمام خاطرات موانع انرژی‌ها و امواج منفی را خالص پاک آزاد و رها گرداند و به نور خالص بدل کند و این اتفاق افتاد.
این مناجات باعث پاکسازی انرژی‌های محبوس شده‌ی سه بخش وجودی ما یعنی روح ذهن و جسم میشود و باعث شفا میشود. باور کردن این موضوع برای ما خیلی دشوار است چون تاکنون به ما آموزش داده شده که هیچ نقشی در زندگی خود نداریم و باید سرنوشت زندگی خود را بپذیریم و به فکر تغییر و شفای زندگی خود نباشیم.
پیام اصلی این کتاب عشق به همه چیز هست. همه چیزی ک در دنیای خود میبینیم باید دوست بداریم. با گفتن کلمه دوستت دارم میتوانیم خاطرات وانرژی‌های منفی حبس شده در ذهن خود را آزاد و رها کنیم و حس عشق به خود داشته باشبم. تنها با آزاد کردن خاطرات و امواج منفی میتوانیم خود را ببخشیم و عاشق خودمان بشویم. تمام مشکلات از ذهن منفی و آزرده خاطر نشات میگیرد و ما باید فقط و فقط با گفتن دوستت دارم و مچکرم پاکسازی کنیم.
این کتاب فوق العاده هست. کتاب‌های جو ویتالی بی نظیر و دارای ارزش چندین بار خواندن می‌باشد.. صدای آقای شاه بهرامی عالیست و در تاثیر گذاری این کتاب نقش بسزایی دارد.
از گتابراه بابت این کتاب صوتی سپاسگزارم ❤
A B
۱۴۰۱/۱/۸
ای کاش می‌شد این کتاب در بخش کتب موفقیت دسته‌بندی نشه! چون برعکس اکثر کتابهای این دسته، سرشار از "شعارِ موفقیت" و تمرینهایی مثل "روزی صد مرتبه بنویس من ثروتمند میشوم" نیست!!! و از طرفی افراد علاقه‌مند به کتب عرفانی و روش‌های پاکسازی درونی، اصلا این کتاب رو پیدا نمی‌کنن. یا چه بهتر که کتاب در هر دو دسته‌بندی "موفقیت" و "عرفان و ادیان" قرار بگیره...
کتاب محدودیت صفر در واقع روشی به نام "هواوپونوپونو" رو آموزش میده که شما میتونید در زمینه موفقیت یا هر مورد دیگه‌ای به کار ببرید...
نقطه قوت کتاب، قلم روان و آموزش از طریق روایت یک قصه در حوزه موفقیتِ که مطلب رو گیرا میکنه و این موضوع بارها ثابت شده که آموزش در قالب قصه، بسیار نتیجه‌بخشِ...
اما هواوپونوپونو چیه؟ نوعی عرفان مربوط به بومیان هاوایی. مثل تولتک که مربوط به مکزیکِ... یا شمنیزمِ سرخپوستان یا امثالهم...
بنابراین اگر این سبک کتابها رو می‌پسندید، محدودیت صفر یکی از بهترین‌هاست. اما اگر دنبال جملات موفقیت هستید، کتاب به درد شما نمی‌خوره.
مشاهده همه نظرات 1353

راهنمای مطالعه کتاب صوتی محدودیت صفر

برای دریافت کتاب صوتی محدودیت صفر و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.