دانلود کتاب صوتی محدودیت صفر


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی محدودیت صفر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی محدودیت صفر

کتاب صوتی محدودیت صفر نوشته جو ویتالی و ایهالیا کالاهولن، به اصول مهم روانشناسی، علمی و معنوی اشاره می‌کند و موفقیت و رسیدن به هدف را از جنبه‌های مذهبی مورد بررسی قرار می‌دهد. این کتاب از دانش کهن بومیان هاوایی برگرفته شده است.

روش این بومیان با نام هو اوپونو پونو شیوه‌ای برای دستیابی به ثروت، سلامتی و آرامش است. به عقیده جو ویتالی (Joe Vitale) و ایهالیا کالاهولن (Haleakalā Hew Len) انسان با رجوع به خود و قبول کردن کامل تمامی مسئولیت‌ها و رسیدن به محدودیت صفر – جایی که هیچ محدودیتی وجود ندارد – می‌تواند بسیاری از مشکلات را حل کند و از بین ببرد و این عمل را به وسیله این روش بومیان مطرح می‌کند. حالت صفر را می‌توان به عشق خالص تعبیر کرد.

هو اوپونو پونو به معنای رها شدن از بند انرژی‌های سمی درون آدمی است. در کتاب صوتی محدودیت صفر (Zero limits) می‌آموزید که هیچ محدودیتی برای رسیدن به هر آنچه که می‌خواهید وجود ندارد و شما تنها به افکار و دیدگاهی مثبت نیاز دارید.

تبریک می‌گوییم! اگر این کتاب صوتی را انتخاب کرده‌اید و قصد گوش کردنش را دارید، شما به شنیدن این کتاب دعوت شده‌اید، همین‌طور به دریافت پیام آن و آرامشی که ساطع می‌کند. این اثر کمکتان می‌کند تا حیات و شادابی را در لحظه به لحظه زندگی‌تان احساس کنید.

با جو ویتالی بیشتر آشنا شویم:

جو ویتالی مولف، موسیقی‌دان، سخنران و معلم معنوی آمریکایی است. او به دلیل حضور در فیلم معروف راز شناخته می‌شود. نخستین کتابش با نام ذن و هنر نوشتن در سال 1984 منتشر شد. او کتاب‌هایی درباره رازهای کسب و کار و بازاریابی نیز نگاشته است. از جمله آثار او می‌توان به عامل جذب، کلید، ایمان، هر دقیقه یک مشتری زاده می‌شود و حضور در وضعیت صفر اشاره کرد. کتاب عامل جذب در سال 2005 به عنوان پرفروش‌ترین کتاب دست یافت.

شنیدن کتاب صوتی محدودیت صفر به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

کسانی که به دنبال تغییر در زندگی خود و رسیدن به موفقیت و اهدافشان هستند از این اثر بهره فراوان خواهند برد.

در بخشی از کتاب صوتی محدودیت صفر می‌شنویم:

وقتی خود واقعی‌تان شوید هر آنچه کامل، تمام‌عیار، بی‌عیب‌ونقص و درخورتان است در اختیارتان قرار خواهد گرفت. وقتی اختیار را به دست خود واقعی‌تان بدهید، خواه ناخواه شاهد کمال در افکار، گفتار، کردار و اعمالتان خواهید بود اما اگر اجازه دهید افکارتان بر شما حکومت کنند خودبه‌خود نقصان را تجربه خواهید کرد و به سمت بیماری، گیجی، انزجار، افسردگی، قضاوت و فقر هبوط خواهید کرد.

 ۷ ساعت و ۴۸ دقیقه، ۴۸۶ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۳۸۰۰۰ ت - 11.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۸ دقیقه
مقدمه
۱۷ دقیقه
آغاز ماجراجویی
۱۴ دقیقه
پیدا کردن نامعمول‌ترین درمانگر دنیا
۱۱ دقیقه
اولین گفت‌وگوی بین ما
۲۳ دقیقه
حقیقت هولناک درباره‌ی قصدها
۲۸ دقیقه
آیا استثنائی وجود دارد؟
۳۳ دقیقه
دوستت دارم
۲۳ دقیقه
غذا خوردن با روح الهی
۹۳ دقیقه
شواهد
۱۶ دقیقه
چطور سریع‌تر به نتیجه برسیم؟
۲۸ دقیقه
چطور ثروت بیشتری جذب کنیم؟
۲۱ دقیقه
ذهن‌های شکاک می‌خواهند بدانند
۳۳ دقیقه
انتخاب، نوعی محدودیت است
۲۸ دقیقه
سیگار، همبرگر و کشتن روح الهی
۲۳ دقیقه
حقیقت پشت داستان
۱۴ دقیقه
کلام آخر
۷ دقیقه
پیوست اول
۴ دقیقه
پیوست دوم
۳۰ دقیقه
پیوست سوم
۴ دقیقه
درباره‌ی نویسنده‌ها

راهنمای دانلود کتاب صوتی محدودیت صفر

برای دانلود کتاب صوتی محدودیت صفر و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  محدودیت صفر
Bahar Rajabi
۱۳۹۸/۱۲/۵
خیلی زندگیمو عوض کرد مرسی
ملیکا H
۱۳۹۸/۱۲/۳
این کتاب خداوند و ارتباط با خداوند رو بطور کاملا متفاوت و عجیبی توضیج میده. پیشنهاد می‌کنم حتما مطالعه کنید و بهش عمل کنید تا تغییرات فوق العاده‌ای رو حس کنید. من در حال مطالعه‌ی این کتاب هستم و تغییرات بی‌نظیری داشتم. لحظات تون سرشار از آرامش و عشق خداوندی😍
نسیم ارشاد
۱۳۹۸/۱۲/۳
من تا الان سه بار این کتاب رو خوندم عالیه، حتما مطالعه ش کنید البته در کنار کتاب در وضعیت صفر ازهمین نوبسنده
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲۸۸)