دانلود کتاب صوتی هفت قانون معنوی موفقیت


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی هفت قانون معنوی موفقیت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی هفت قانون معنوی موفقیت

داشتن زندگی شاد و رسیدن به موفقیت در زندگی شخصی و شغلی، آرزوی همه انسان‌هاست. کتاب صوتی هفت قانون معنوی موفقیت (میکروکتاب) نوشته‌ی دیپاک چوپرا به شما می‌آموزد که چگونه درون خود را با نیروهای جهان طبیعت و کائنات هماهنگ کنید و به لذت و عشق در زندگی‌تان برسید. این کتاب فوق‌العاده در لیست ده‌تایی پرفروش‌ترین کتاب‌های نیویورک‌تایمز در سال 1995 میلادی به شمار می‌رود.

درباره میکروکتاب صوتی هفت قانون معنوی موفقیت:

اگر به دنبال آن هستید که با چند نکته طلایی به راز موفقیت و شادی پی ببرید، کتاب صوتی هفت قانون معنوی موفقیت (‎The seven spiritual laws of success: a practice guide) مسیر رسیدن به قدرت درونی را به شما نشان خواهد داد و تاثیرات آن را در زندگی واقعی‌تان خواهید دید.

در این کتاب، برای موفقیت و ثروتمند شدن باید به روش‌های معنوی نیز متوسل شوید و آن‌ها را یاد بگیرید. در واقع موفق شدن جنبه‌های متفاوتی دارد و ثروت مادی بخش کوچکی از آن است. داشتن سلامتی، شوق به زندگی، روابط سالم، آزادی، ثبات عاطفی و روانی، رفاه و آرامش ذهنی از دیگر قسمت‌های موفقیت به حساب می‌آید.

دیپاک چوپرا هفت قانون اساسی را به شما معرفی می‌کند که شامل این موارد است:

1) قانون توانایی مطلق: سرچشمه هر چیزی که آفریده می‌شود، آگاهی و توانایی مطلق است. پس وقت بگذارید و تمرین سکوت کردن را بیاموزید. روزانه دو بار به مدت 30 دقیقه مدیتیشن کنید. هیچ کس را قضاوت نکنید و به انرژی درون هر موجود زنده‌ای حساس باشید.

2) قانون بخشایش: با اشتیاق به بخشیدن آنچه می‌جوییم فراوانی کائنات را در زندگی‌مان به جریان می‌اندازیم. هدیه دادن را یکی از کارهای متداول زندگی خود قرار دهید. این هدیه و بخشیدن می‌تواند یک گل و یا حتی کلمات محبت‌آمیز و قدرانی از مردم باشد.

3) قانون «کارما» یا علت و معلول: هر عملی انرژی و نیرویی را ایجاد می‌کند که به همان شکل به ما بازمی‌گردد. انتخاب اقداماتی که سعادت و موفقیت دیگران را به همراه داشته باشد، حضور خوشبختی در زندگی شما را تضمین می‌کند.

4) قانون کمترین تلاش: تهیه فهرست آرزوها، سپردن آن‌ها به کائنات و هشیاری از لحظه حال. همچنین مسئولیت وضعیت خود و همه رویدادها و مشکلات زندگی خود را بر عهده بگیرید.

5) قانون قصد و آرزو: در درون هر قصد و آرزویی امکان تحقق آن نیز وجود دارد. پس لیستی از خواسته‌هایتان را تهیه کنید. به خودتان و کائنات اعتماد کنید حتی اگر در لحظه‌ای هستید که فکر می‌کنید هیچ چیز مطابق میل شما پیش نمی‌رود.

6) قانون عدم دل‌بستگی: به خود و دیگران این آزادی را بدهید که همان کسانی که هستند باشند. به اجبار و زور متوسل نشوید و اجازه دهید خود به خود راه‌حل‌ها ظاهر شوند.

7) قانون «دارما» یا غایت حیات: کشف ضمیر، شناخت استعداد‌های استثنایی‌ خود و خدمت و کمک به دیگران، حال درونی‌تان را خوب خواهد کرد.

دیپاک چوپرا را بیشتر بشناسیم:

پزشکی که می‌نویسد، شعر می‌گوید، به ادبیات عرفانی و معنوی آگاه است، مجله TIME او را یکی از 100 قهرمان برتر قرن توصیف کرده و بیش از 80 عنوان کتاب دارد، کسی جز دیپاک چوپرا (Deepak Chopra) نیست. آثار او همیشه جز پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز بوده و به 50 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. تفکرات و آثار چوپرا شهرت جهانی دارد چرا که او را از بنیان‌گذاران درمان معنوی می‌دانند و همواره به نقش مهم و اثرگذار معنویت و خودشناسی برای درمان بسیاری از بیماری‌های جسمی و روحی معتقد است.

او باور و عمل به قوانین معنوی را در دنیای مادی و ماشینی شده‌ی امروز الزامی می‌داند. همچنین دیپاک چوپرا معتقد است که انسان می‌تواند به سلامتی کامل و شرایطی عاری از بیماری که هرگز احساس درد نکند، برسد و حتی پیر نشود و مرگ به سراغ او نیاید. چوپرا معتقد است که بدن انسان متشکل از ماده نیست بلکه از انرژی و اطلاعات تشکیل شده است. به همین خاطر پیری انسان قابل تغییر می‌باشد؛ می‌تواند سرعت بگیرد، کند شود و حتی برای مدتی متوقف شود. همانطور که وضعیت روانی فرد تعیین می‌کند.

اکسیر، بازتاب سایه، جاده عشق، چگونه خدا را بشناسیم، جوان‌تر بمانید، عمر طولانی تری داشته باشید، در شادی پایدار زیستن، ذهن بی انتها، جسم پردوام و هفت قانون معنوی موفقیت و... از معروف‌ترین کتاب‌های ترجمه شده چوپرا در ایران هستند.

نکوداشت‌های میکرو کتاب صوتی هفت قانون معنوی موفقیت:

- از میان تمام کتاب‌های دیپاک، هفت قانون معنوی موفقیت، بهترین و اصلی‌ترین مطالب را برای داشتن زندگی باکیفیت به شما ارائه می‌دهد. این کتاب باشکوه است. (آنتونی رابینز، نویسنده)

- هفت قانون معنوی موفقیت، راهنمایی شگفت انگیز برای کسانی است که می‌خواهند یک زندگی پویا، انسانی و رضایت‌بخش برای خود ایجاد کنند. (کن بلانچارد، نویسنده)

میکرو کتاب صوتی هفت قانون معنوی موفقیت برای چه کسانی مناسب است؟

اگر در زندگی خود دچار سردرگمی هستید، به مباحث اخلاقی و معنوی علاقه‌مندید، به دنبال تعریف درست موفقیت، خودشناسی و رابطه انسان و طبیعت هستید، این کتاب جذاب را به شما توصیه می‌کنیم. همچنین به دلیل گزیده بودن این کتاب، شما مهم‌ترین بخش‌های این اثر مشهور را خواهید شنید.

در بخشی از میکرو کتاب صوتی هفت قانون معنوی موفقیت می‌شنویم:

همه انسان‌ها در جوهر اصلی خودشان، در آگاهی مطلق قرار دارند. این آگاهی مطلق را می‌توان جوهره اصلی معنویت خودمان بدانیم. دانش، سکوت، تعادل، سادگی و حتی شکست ناپذیری شامل این توانایی مطلق است. تنها در صورتی می‌توانید خودتان را کشف کنید که به طبیعت درونی خودتان پی ببرید. این همان شناخت و توانایی بی‌قید و شرط است. به این ترتیب می‌فهمید که چه کسی هستید و چطور می‌توانید آرزوهای خود را به واقعیت تبدیل کنید.

قانون توانایی مطلق ارتباط مستقیمی با قانون وحدت دارد. همان طور که از نامش مشخص است، وحدت همه ابعاد درونی و بیرونی طبیعی را در برگرفته است. باور کنید بین شما و آن فاصله‌ای نیست و بخشی از ضمیرتان است. درواقع اگر طبیعت راستین خودتان را درک کنید، می‌توانید به حیطه توانایی خودتان نزدیک‌تر شوید. اینکه بتوانید رجوع به خویشتن خودتان را تجربه کنید یعنی همه موضوعات روح و جان را تجربه خواهید کرد.

 ۵۳ دقیقه، ۷۸ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۴۸۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳ دقیقه
میکروکتاب چیست
۲ دقیقه
درباره کتاب و نویسنده
۳ دقیقه
مقدمه
۶ دقیقه
فصل اول
۵ دقیقه
فصل دوم
۶ دقیقه
فصل سوم
۶ دقیقه
فصل چهارم
۷ دقیقه
فصل پنجم
۵ دقیقه
فصل ششم
۹ دقیقه
فصل هفتم
۲ دقیقه
پیشنهاد میکروکتاب بعدی

راهنمای دانلود کتاب صوتی هفت قانون معنوی موفقیت

برای دانلود کتاب صوتی هفت قانون معنوی موفقیت و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  هفت قانون معنوی موفقیت

نظرات کتاب صوتی هفت قانون معنوی موفقیت

Farzaneh Altafi
۱۳۹۹/۱۱/۱۰
این کتاب واقعا عالیه. خیلی لذت بردم. صوتیش رو گوش کردم. کتابش رو هم خریدم. خوندنش رو به همه توصیه میکنم.
Shahab Sadeghi
۱۴۰۰/۲/۱۳
با عرض سلام
من قبلا این کتاب رو خریده بودم ولی انقدر مطالب جالبی داشت که ترجیح دادم نسخه صوتی رو هم تهیه کنم
محمود پیرهادی
۱۳۹۹/۹/۳۰
این فوق العاده بود زیبا‌ترین کتابی که تا به حال خوانده ام
مشاهد همه نظرات (۳۴)
موفقیت شخصی، شخصیت شناسی، کتاب هفت قانون معنوی موفقیت، خرید کتاب هفت قانون معنوی موفقیت، فایل صوتی کتاب هفت قانون معنوی موفقیت، دانلود کتاب هفت قانون معنوی موفقیت گیتی خوشدل، دانلود کتاب هفت قانون معنوی موفقیت، کتاب هفت قانون موفقیت خرید، کتاب هفت قانون معنوی موفقیت ترجمه گیتی خوشدل، دانلود فایل صوتی کتاب هفت قانون معنوی موفقیت، دانلود کتاب 7 قانون معنوی موفقیت، نقد کتاب هفت قانون معنوی موفقیت، بهترین کتاب های دیپاک چوپرا، دانلود کتاب های دیپاک چوپرا، کتاب های دیپاک چوپرا، بیوگرافی دیپاک چوپرا، زندگی معنوی، موفقیت در زندگی، موفقیت در زندگی شخصی و کاری، راهنمای موفقیت، رسیدن به موفقیت، راه های موفقیت، رسیدن به خوشبختی، موفقیت در کسب و کار، رسیدن به خواسته ها، مهارت های زندگی، تغییر زندگی، راه و رسم زندگی، تغییر در خود، تغییر خود، خودسازی، روشهای موفقیت، راز موفقیت، موفقیت در کار، موفقیتهای فردی، آرامش در زندگی، برقراری ارتباط با دیگران، راهنمای موفقیتهای فردی، خودباوری، میکروکتاب، میکروبوک، داشتن زندگی شاد، رسیدن به آرامش، ارتباط موثر با دیگران، خودشناسی، موفقیت شغلی، ثروتمند شدن، اسرار موفقیت، قدرت درون، خوشبختی، عشق در زندگی، پرفروش ترین نیویورک تایمز، قانون کارما چیست، طریقه انرژی گرفتن از کائنات، قانون جذب، The Seven Spiritual Laws Of Success، a practical guide to the fulfillment of your dreams، Deepak Chopra