دانلود کتاب پرزنت یک دقیقه‌ای: مثل حرفه‌ای‌ها کسب و کار بازاریابی شبکه‌ای‌تان را معرفی کنید


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب پرزنت یک دقیقه‌ای: مثل حرفه‌ای‌ها کسب و کار بازاریابی شبکه‌ای‌تان را معرفی کنید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب پرزنت یک دقیقه‌ای: مثل حرفه‌ای‌ها کسب و کار بازاریابی شبکه‌ای‌تان را معرفی کنید

کتاب پرزنت یک دقیقه‌ای: مثل حرفه‌ای‌ها کسب و کار بازاریابی شبکه‌ای‌تان را معرفی کنید به قلم کیت شرایتر و تام شرایتر سعی بر این دارد با ارائه تکنیک‌هایی کاربردی به شما کمک کند تا محصولات و خدماتتان را در کمترین زمان ممکن به مشتریان احتمالی‌ خود معرفی نماید.

چرا ما باید برای فروش محصولات بازاریابی شبکه‌ای خودمان و معرفی آن 15 تا 30 دقیقه وقت بگذاریم؟

درباره‌ی کتاب پرزنت یک دقیقه‌ای: مثل حرفه‌ای‌ها کسب و کار بازاریابی شبکه‌ای‌تان را معرفی کنید:

به نظر شما چطور تبلیغات تلویزیونی می‌توانند محصولات کسب و کارهای مختلف را در عرض 15 یا 30 ثانیه به شما معرفی نمایند، به طوری که ترغیب به خرید محصولاتشان شوید؟ اصلا چرا باید برای فروش محصولات بازاریابی شبکه‌ای خودمان و معرفی آن 15 تا 30 دقیقه وقت بگذاریم؟ بدون شک پاسخ این سوالات را تنها در کتاب پرزنت یک دقیقه‌ای: مثل حرفه‌ای‌ها کسب و کار بازاریابی شبکه‌ای‌تان را معرفی کنید (The One-Minute Presentation) می‌توانید پیدا کنید.

تام شرایتر (Tom Schreiter) و کیت شرایتر (Keith Schreiter) در این کتاب به شما نشان می‌دهند که پیام‌های بازرگانی از زبان خاص «بازاری» استفاده می‌کنند و با بهره‌گیری از عبارت‌های حساب‌ شده، می‌توانند ظرف چند ثانیه پیام خود را به مخاطبانشان منتقل نمایند. در صورتی که هیچکدام از ما زبان بازاری را بلد نیستیم. حتی ممکن است با مفهوم زبان بازاری آشنایی نداشته باشیم! زیرا بیشتر مردم از زبان اجتماعی استفاده می‌کنند. بله، در مدرسه فقط همین را به ما یاد داده‌اند. چرا که آن‌ها تصور می‌کردند قرار است، کارمند شویم!

حقیقت این است که پیام‌های بازرگانی و آگهی‌های تبلیغاتی رقیب‌تان هستند و از زبان اجتماعی و گپ زدن‌های ساده‌ی شما بازاریابان شبکه‌ای موفق‌تر عمل می‌کنند. اما این فرصت را در اختیارتان قرار می‌دهند تا بتوانید زبان بازاری را یاد بگیرید و در دنیای واقعی با آگهی‌ها و پیام‌های بازرگانی رقابت کنید.

به عنوان مثال اگر تمام روز مثبت باشید و لبخند بزنید این ‌طوری مشتری‌های احتمالی‌تان گمان می‌کنند شما آدم‌های مهربانی هستید. اما اگر دائماً از زبان اجتماعی استفاده کنید، مشتری‌های احتمالی وارد سازمانتان نخواهند شد. پس اگر می‌خواهید در بازاریابی شبکه‌ای موفق شوید، باید عبارت‌های حساب ‌شده و مؤثر را بیاموزید.

هنگام معرفی کسب و کار خود باید از چه کلماتی استفاده کنیم؟

داشتن دیدگاه متعالی، مثبت بودن، تهیه‌ی تابلوی آرزوها، هدف‌گذاری، و باانگیزه بودن خوب است. اما یک جایی بالاخره باید حرف بزنید!

این یک مهارت است که بدانید چه بگویید تا رابطه‌ای دوستانه ایجاد شود و حتی معامله‌تان جوش بخورد. به نظر شما وقتی می‌خواهید مشتری‌های احتمالی‌تان را با محصولات و یا کارتان آشنا کنید، چه باید بگویید؟ چطور می‌توان دقیقا هر چه را که لازم است به مشتری‌های احتمالی‌تان بگویید؟

شاید متعجب شوید اما اطلاعات نقش تعیین ‌کننده‌ای در تصمیمات مشتری‌های احتمالی‌تان ندارد. کافی‌ست تنها چند مهارت جدید بیاموزید تا همه‌ی کسانی که در جلسه‌ی معرفی شرکت کرده‌اند لذت ببرند.

کیت شرایتر و تام شرایتر را بیشتر بشناسیم:

کیت شرایتر دارای بیش از 20 سال تجربه در زمینه‌ی بازاریابی شبکه‌ای و بازاریابی چندسطحی است. او به بازاریابان شبکه‌ای می‌آموزد که چطور از سیستم‌های ساده برای ایجاد یک کسب ‌و کار باثبات و رو به رشد استفاده کنند.

تام «بیگ اَل» شرایتر نیز با بیش از 40 سال تجربه در زمینه‌ی بازاریابی شبکه‌ای می‌کوشد تا نشان دهد که دقیقاً چه کلمات و عبارت‌هایی را باید به کار برد تا ذهن مشتری احتمالی باز شود و به شما جواب مثبت دهد.

اَلِ بزرگ، به سبب تألیف آثار آموزشی متعدد، یکی از سخنرانان محبوب در همایش‌های سازمانی و مراسم‌های محلی محسوب می‌شود.

در بخشی از کتاب پرزنت یک دقیقه‌ای: مثل حرفه‌ای‌ها کسب و کار بازاریابی شبکه‌ای‌تان را معرفی کنید را معرفی کنید می‌خوانیم:

یادتان باشد، ما مسئول تصمیمات همکارمان در زندگی شخصی‌اش نیستیم. ما نمی‌توانیم نگران انتخاب‌های او باشیم. ما نمی‌دانیم چه برنامه‌هایی برای زندگی‌اش دارد. فقط یک گزینه‌ی دیگر به زندگی همکارمان اضافه کردیم. دیگر به خودش مربوط است که از این گزینه بهره‌مند شود یا نه.

می‌توانید تصورش را بکنید که اگر معرفی‌های ما کمتر از یک دقیقه طول بکشد در یک روز چند معرفی می‌توانیم بدهیم؟

می‌توانید تصورش را بکنید که اگر زیاد جوش نزنیم و به مشتری‌های احتمالی‌مان اجازه دهیم خودشان تصمیم بگیرند، معرفی کردن چقدر کار راحتی خواهد بود؟

می‌توانید تصورش را بکنید که چون اجازه می‌دهیم مشتری‌های احتمالی‌مان خودشان برای آینده‌شان تصمیم بگیرند دیگر طرد شدن در معرفی یک‌دقیقه‌ای معنی ندارد؟

می‌توانید تصورش را بکنید که از معرفی یک‌دقیقه‌ای پشت تلفن استفاده کنید؟ اگر مشتری احتمالی‌مان بپرسد «خوب، حالا اصلاً این کار چی هست؟» دل‌مان هرّی پایین نمی‌ریزد. می‌توانیم رک و راست همه چیز را به آن‌ها بگوییم. لازم نیست بگوییم «خوب، باید یک شب وقت بذاری و بیای تو جلسه تا جواب این سه تا سؤالت رو بگیری.»

 ۱۲۸ صفحه، ۶۹۶ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-740324-4 

چاپ ۱۳۹۹: ۲۳۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۹۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
داستانی با پایان خیلی بد
قبل از معرفی چه اتفاقی می‌افتد؟
چطور می‌توانیم تقریباً 100% مواقع موفق شویم با مشتری قرار ملاقات بگذاریم؟
دو جمله‌ی جادویی
آیا می‌توان ظرف یک دقیقه کار را به طور کامل معرفی کرد؟
اصول اولیه‌ی معرفی یک‌دقیقه‌ای
سه سؤال اصلی مشتری‌های احتمالی ما
سؤال اول: «کار شما چیست؟»
سؤال دوم: «چقدر می‌توانم در بیاورم؟»
سؤال سوم: «برای در آوردن این مبلغ دقیقاً باید چه کار کنم؟»
چطور این معرفی یک‌دقیقه‌ای را جمع کنم؟
بیایید جمع‌بندی کنیم
بیایید بهترش کنیم
سخنی درباره‌ی تماس‌های سه‌طرفه
همیشه این قدر آسان است؟
پر و بال دادن به معرفی یک‌دقیقه‌ای
چرا بازاریاب‌های شبکه‌ای معرفی نمی‌کنند؟
همیشه باید از معرفی یک‌دقیقه‌ای استفاده کنم؟
مهندس‌ها و حسابدارها چطور؟
و در نهایت...
درباره‌ی نویسند‌گان

راهنمای دانلود کتاب پرزنت یک دقیقه‌ای: مثل حرفه‌ای‌ها کسب و کار بازاریابی شبکه‌ای‌تان را معرفی کنید

برای دانلود کتاب پرزنت یک دقیقه‌ای: مثل حرفه‌ای‌ها کسب و کار بازاریابی شبکه‌ای‌تان را معرفی کنید و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  پرزنت یک دقیقه‌ای: مثل حرفه‌ای‌ها کسب و کار بازاریابی شبکه‌ای‌تان را معرفی کنید

نظرات کتاب پرزنت یک دقیقه‌ای: مثل حرفه‌ای‌ها کسب و کار بازاریابی شبکه‌ای‌تان را معرفی کنید

علی مستانی
۱۴۰۰/۱/۳۱
بنظر من تو قدم اول که برای دوستان نتورک خیلی میتونه خوب باشه، اما برای کسانی هم که دنبال مشارکت دیگران میگردن هم میتونه مفید و عالی باشه. جالبی کتاب به اینکه خورش هم جمع و جور و خلاصه توضیح میده. اصولا کتابهایی که مستقیم مفهوم رو بدون اضافه گویی منتقل میکنند رو دوست دارم.
farzaneh yadegari
۱۴۰۰/۲/۵
عالیه، واسه هر کسب و کاری خوبه یاد بگیریم چجوری با صرف کمترین زمان انرژی و وقت بخواییم خودمون و کارمون را به دیگران معرفی کنیم. اگر دنبال ارتقاء شغل خود هستید مخصوصا بازاریابی شبکه‌ای حتما بخونیدش
seyed razi Vesali
۱۳۹۹/۱۱/۱۳
سلام. کتاب بسیار مفید و خوبی هست. توصیه میکنم مطالعه بشه. و حتما توی زندگی ما میتونه تاثیر گذار باشه.
مشاهد همه نظرات (۱۳)
بازاریابی شبکه ای، بازاریابی چند سطحی، بازاریابی چند سطحی چیست، بازاریابی چندسطحی، بازاریابی چندسطحی چیست، بازاریابی چندسطحی در ایران، بازاریابی چند سحطی، آموزش بازاریابی، فروش مستقیم، بازاریابی مستقیم، بازاریابی شبکه ای چیست، مفاهیم بازاریابی، فواید بازاریابی شبکه ای، معایب بازاریابی شبکه ای، مشتری مداری، روش های مشتری مداری، شیوه های جدید جذب مشتری، بازاریابی، بازاریابی و فروش، قوانین بازاریابی، روش های فروش، جان میلتن فاگ، پول در آوردن، پول و ثروت، راه های پول درآوردن، راه های بازاریابی، مدیریت فروش و بازاریابی، روش های جدید بازاریابی، روش های کسب درآمد، انواع استراتژی های فروش، استراتژی بازاریابی، جذب مشتری، موفقیت در کسب و کار، روش بازاریابی شبکه ای، راه اندازی بازاریابی شبکه ای، بازاریابی چند سطحی جنبه های روان شناسی، کتاب مثل حرفه ای ها کسب و کار بازاریابی شبکه ای تان را معرفی کنید، ال بزرگ، تام بیگ ال شرایتر، کیث شرایتر، تام شرایتر آل بزرگ، رفتار مشتری، Tom Schreiter، Keith Schreiter، The One Minute Presentation، Explain Your Network Marketing Business Like A Pro