دانلود کتاب صوتی پرورش مغز


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی پرورش مغز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی پرورش مغز

کتاب صوتی پرورش مغز نوشته تریسی پکیام الووی و تیموتی ای پارکر، به شما کمک می‌کند تا هوش و حافظه خود را تقویت کنید و مهارت‌های ذهنی برای افزایش قدرت مغز را بیاموزید.

مغز، اصلی‌ترین و مهم‌ترین ماهیچه و عضو بدن است و فرماندهی بدن را بر عهده دارد. دستور انجام تمامی کارها را می‌دهد و تمامی خیالبافی‌ها، فکرها، حساب و کتاب‌ها و... در آن صورت می‌گیرد. کتاب صوتی پرورش مغز (Training Your Brain for Dummies) شما را با روش‌هایی آشنا می‌کند که به کمک آن‌ها کارایی مغز خود را بالا ببرید و حافظه کوتاه‌مدت و بلندمدت و مهارت‌های گفتاری خود را تقویت کنید. همچنین این اثر بازی‌هایی را برای تقویت هوش و پرورش مغز به شما ارائه می‌دهد. در ابتدای کتاب نیز توضیحات کاملی درباره مغز و مبانی پرورش آن آورده شده است. علاوه بر موارد ذکر شده شما به کمک این اثر، می‌توانید چهره‌ها را بهتر به خاطر بسپارید، به یاد آوردن جهت‌های جغرافیایی برایتان آسان می‌شود و همچنین می‌توانید خلاقیت و مثبت‌اندیشی خود را افزایش دهید.

تریسی پکیام الووی (Tracy Packiam Alloway) و تیموتی ای پارکر (Timothy E Parker) در کتاب خود از فواید سکوت و آرامش سخن می‌گویند. آن‌ها به دلیل اعتقاد به جدایی‌ناپذیری جسم و ذهن، رژیم غذایی مناسب برای تقویت مغز را هم از یاد نبرده‌اند.

معرفی انواع بازی‌های کلامی، عددی و منطقی یکی از جذاب‌ترین قسمت‌های این کتاب است که با روشی جالب و متفاوت به تقویت حافظه و هوش کمک می‌کند. در پایان کتاب ده عادت جدید برای تقویت و ده بازی برای پرورش مغز هنگام فعالیت‌های روزانه نیز ارائه شده است.

شنیدن کتاب صوتی پرورش مغز به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

اگر بارها و بارها کلید خود را گم کرده‌اید و یا جا گذاشته‌اید، اگر در پیدا کردن آدرس و به یاد آوردن اسامی و چهره افراد به مشکل می‌خورید، اگر از ابتلا به آلزایمر می‌ترسید و اگر به دنبال تقویت هوش و حافظه خود هستید، این کتاب برای شما بسیار مفید و کاربردی است.

در بخشی از کتاب صوتی پرورش مغز می‌شنویم:

بعد از کار تعدادی از دوستانتان را ملاقات می‌کنید. یکی از آن‌ها شما را به شخص جدیدی معرفی می‌کند. پس از معرفی خود و صرف شام و شب‌نشینی و به اشتراک گذاشتن امور مورد علاقه‌تان تصمیم می‌گیرید با هم در تماس باشید. آن مرد شماره تماس خود را به شما می‌دهد اما شما قلم و کاغذ یا حتی تلفن همراهتان را هم نیاورده‌اید سپس با خود می‌گویید مهم نیست، می‌توانم آن را به خاطر بسپارم. پس از چند بار تکرار کردن شماره تلفن برای خودتان روانه خانه می‌شوید. کار معقولی که می‌کنید یادداشت شماره تلفن به محض وارد شدن به خانه است اما خیلی دیر شده؛ زیرا نمی‌توانید چهار رقم آخر را به یاد بیاورید. حافظه کوتاه‌مدت مکانی موقت برای ذخیره اطلاعات در زمانی کوتاه است. در حقیقت این حافظه مثل یک انبار برای حفظ اطلاعات عمل می‌کند و شما نمی‌توانید اطلاعات را برای مدت طولانی در حافظه کوتاه‌مدت نگه دارید.

 ۹ ساعت و ۳۶ دقیقه، ۵۸۷ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۲۸۰۰۰ ت - 8.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۳ دقیقه
مقدمه
۱۸ دقیقه
بخش یک - مبانی پرورش مغز - فصل یک - آشنایی با پرورش مغز
۴۴ دقیقه
فصل دو - شناخت مغز
۳۴ دقیقه
فصل سه - پرورش مغز برای رفع نیاز
۴۵ دقیقه
بخش دو - حافظه‌تان را هوشیار نگه دارید - فصل چهار - تقویت حافظه‌ی بلندمدت
۳۹ دقیقه
فصل پنج - تقویت حافظه‌ی کوتاه‌مدت
۲۷ دقیقه
فصل شش - تقویت مهارت‌های زبانی
۳۱ دقیقه
فصل هفت - تشخیص چهره‌ها و به خاطر سپردن جهت‌ها
۴۱ دقیقه
بخش سه - پرورش ذهنی سالم و شاد - فصل هشت - افزایش خلاقیت
۴۴ دقیقه
فصل نه - پرورش قالب ذهنی مثبت
۲۷ دقیقه
فصل ده - بهره بردن از فواید سکوت و آرامش
۳۱ دقیقه
فصل یازده - اجتماعی کردن مغز
۴۴ دقیقه
بخش چهار - پرورش جسم - فصل دوازده - تغذیه مغز
۳۰ دقیقه
فصل سیزده - نگاهی به محرک‌ها، دارو و کافئین
۴۳ دقیقه
فصل چهارده - سلامت و تناسب جسم و ذهن
۱۲ دقیقه
بخش پنج - انجام بازی‌های پرورش مغز در خانه - فصل پانزده - بازی‌های کلامی مغز
۹ دقیقه
فصل شانزده - بازی‌های عددی مغز
۶ دقیقه
فصل هفده - بازی‌های منطقی
۲۶ دقیقه
بخش شش - بخش ده‌تایی‌ها - فصل هجده - ده عادت جدید برای تقویت مغز
۱۳ دقیقه
فصل نوزده - ده بازی برای پرورش مغز در حین حرکت

راهنمای دانلود کتاب صوتی پرورش مغز

برای دانلود کتاب صوتی پرورش مغز و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  پرورش مغز