دانلود کتاب پینگ: قورباغه‌ای در جستجوی برکه‌ای جدید


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب پینگ: قورباغه‌ای در جستجوی برکه‌ای جدید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب پینگ: قورباغه‌ای در جستجوی برکه‌ای جدید

کتاب پینگ: قورباغه‌ای در جستجوی برکه‌ای جدید نوشته استوارت ایوری گلد، داستانی انگیزشی درباره خودباوری، غلبه بر سختی‌ها و موانع و ایجاد تغییر در زندگی است و به شما یاد می‌دهد برای اینکه زندگی بهتر و آینده‌ای روشن‌تر داشته باشید، باید تلاش کنید و ناامید نشوید.

درباره کتاب پینگ: قورباغه‌ای در جستجوی برکه‌ای جدید:

پینگ (Ping: A Frog in Search of a New Pond) داستانی ساده و الهام‌بخش درباره قورباغه‌ای است که به خاطر توانایی‌اش در انجام پرش‌های بلند، شهرت دارد. برکه‌ای که پینگ در آن زندگی می‌کند مدتی است کم آب شده به همین دلیل او می‌خواهد به جایی بهتر برود. او در میان راه با جغد آشنا می‌شود، پرنده‌ای که در حقیقت یک معلم با بصیرت است و از خرد و دانشش استفاده می‌کند تا پینگ را متقاعد کند قبل از رسیدن به مقصد یک سفر درونی و معنوی داشته باشد. در طول سفر همه‌چیز طبق برنامه پیش نمی‌رود و این جغد و قورباغه هر دو با هم چالش‌های جدیدی را تجربه می‌کنند.

کتاب پینگ: قورباغه‌ای در جستجوی برکه‌ای جدید مناسب چه کسانی است؟

مطالعه کتاب پینگ، قورباغه‌ای در جستجوی برکه‌ای جدید به کسانی که به داستان‌های آموزشی و انگیزشی علاقه دارند و در تلاش برای ساختن زندگی بهتر برای خود هستند، پیشنهاد می‌شود.

با استوارت ایوری گلد بیشتر آشنا شویم:

کتاب‌های استوارت ایوری گلد (Stuart Avery Gold) از جمله آثار محبوب و پرمخاطب هستند که به بیش از بیست زبان در سراسر دنیا ترجمه شده‌اند. افراد بزرگ و موفقی چون شریل ریچاردسون، ست گادین و گای کاوازکی کتاب‌های او را تحسین کرده‌اند. گلد علاوه بر نویسندگی، به عنوان متخصص توسعه دهنده محصولات در زمینه مد فعایت می‌کند و به شرکت‌ها و افراد مختلف مشاوره می‌دهد.

جملات برگزیده کتاب پینگ، قورباغه‌ای در جستجوی برکه‌ای جدید:

- پرمعناترین سفر در زندگى، سفر به درون خویش است.
- هنگامی که ترس دروجودت رخنه می‌کند، مشکل می‌توانی خودت را از چنگال آن رها کنی.
- مراقب مسیر خود باش و به همه‌ى چیزهاى آشکار و پنهان توجه کن.
- اگر در راهی که در آن پیش می‌روی هیچ مانعی وجود نداشته باشد، آن راه به هیچ مقصدی منتهی نمی‌شود.
- اگر شگفتى‌هاى زندگى را تجربه کنى، باید خطر کردن را بپذیرى. خطر کردن باعث مى‌شود فرصت‌ها به واقعیت تبدیل شوند.
- استعداد یک چیز فطری و ذاتی است، ولی مهارت را باید یاد گرفت.

در بخشی از کتاب پینگ، قورباغه‌ای در جستجوی برکه‌ای جدید می‌خوانیم:

پینگ حس کرد دیگر لحظات پایانى زندگى‌اش را طى مى‌کند و به‌زودى غرق شده و به ته رودخانه مى‌رود. مرگ خیلى به‌او نزدیک شده بود.

بعد ناگهان معجزه‌اى رخ داد. پینگ در آن لحظات واپسین به‌یاد حرف‌هاى جغد افتاد که به او گفته بود: «مانند همان‌چیزى باش که در آن به‌دنیا آمده‌اى: آب.» عبارت کوتاه و مختصرى بود؛ ولى کافى بود. ناگهان راه نجاتى درجلویش ظاهر شد.

جغد به او گفته بود: «آب انعطاف‌پذیر و جارى است. پیچ‌وتاب خورده و تغییر مسیر مى‌دهد و به زیر و رو و اطراف هرچیز مى‌پیچد و موانع را دور مى‌زند و راه خود را پیدا مى‌کند.

اگر قصد دارى زندگى آگاهانه و هدفمندى داشته باشى، باید یاد بگیرى در درون رودخانه‌ى هستى شنا کنى و با جریان آن همسفر شوى. چون او مى‌داند به کجا برود.»

پینگ شروع به همین‌کار کرد و خیلى زود متوجه شد آب چنگال مرگبار خود را از اطراف او باز کرد و دیگر آن امواج خروشان و سهمگین محو شدند. در عوض، آب او را در پناه خود گرفت و به محافظت از او شتافت. اکنون پینگ به همراه آب به دور و اطراف تخته‌سنگ‌ها مى‌چرخید و خود را با جریان رودخانه هماهنگ کرده و به‌تدریج قدرت خارق‌العاده‌ى او را حس کرد.

پینگ با این تغییر نگرش موجب رهایى خود از چنگال مرگ شد و از صمیم قلب به درستىِ حرف‌هاى جغد درمورد ارزش انعطاف‌پذیرى پى برد.

این لحظه‌ى شگفت‌انگیز به او نشان داد که زندگى آگاهانه و هدفمند به‌معنى این است که اجازه بدهد تا قابلیت‌هاى بالقوه‌ى زندگى‌اش بروز پیدا کنند و وارد عرصه‌ى حیات او شوند.

 ۷۸ صفحه، ۱۴۳ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-677422-0 

چاپ ۱۳۹۹: ۱۷۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۸۵۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

پیشگفتار
1. پرسشى مطمئن
2. چشم‌هاى هوشیار و آگاه
3. ذهن
4. آزمودن پینگ
5. جستجو
6. لحظه‌ى سرنوشت‌ساز
7. رودخانه
کلام آخر

راهنمای دانلود کتاب پینگ: قورباغه‌ای در جستجوی برکه‌ای جدید

برای دانلود کتاب پینگ: قورباغه‌ای در جستجوی برکه‌ای جدید و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  پینگ: قورباغه‌ای در جستجوی برکه‌ای جدید

نظرات کتاب پینگ: قورباغه‌ای در جستجوی برکه‌ای جدید

Masuod Jafari
۱۳۹۹/۹/۷
با سلام
کتاب بسیار خوبی ست، مطالب ارزشمندی داره. به دوستانی که به موفقیت شخصی علاقمندند توصیه می‌کنم مطالعه کنند، ترجمه کتاب هم عالی ست، محتوای اصلی کتاب به تغییر نگرش و توجه به استعدادهای بالقوه و پرورش آن‌ها زیر نظر یک مربی اشاره دارد. محتوایی مهم در قالب داستانی زیبا و روان.
از کتابراه هم متشکرم.
فاطمه پاک دل
۱۳۹۹/۱۱/۱۸
دست مریزاد به نویسنده و مترجم این اثر زیبا.... عاااااااشقش شدم بارها و بارها اونو میخونم و سعی میکنم نسخه چاپی ش رو حتما بخرم و در قفسه کتابام داشته باشم...
بسیار آموزنده و انگیزشی..... از انتخابم راضی ام...
مختصر و مفید و پرمغز
Parisa Alvan
۱۴۰۰/۱/۲۰
خیلی جالب بود ولی بیشتر به طور کلی مسایل و عنوان کرده بود و وارد جزییات نشده بود اما در کل من خیلی لذت بردم برای کسایی که کتاب کوتاه انگیزشی دوست دارن پیشنهاد میکنم
مشاهد همه نظرات (۲۲)