معرفی و دانلود خلاصه کتاب صوتی بهترین سال زندگی تو

عکس جلد خلاصه کتاب صوتی بهترین سال زندگی تو
قیمت:
۹۸۰۰ تومان - 1.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب صوتی بهترین سال زندگی تو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب صوتی بهترین سال زندگی تو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی خلاصه کتاب صوتی بهترین سال زندگی تو

کتاب صوتی بهترین سال زندگی تو (میکروکتاب)، نوشته دارن هاردی، به شما یک سیستم اثبات شده برای رسیدن به اهداف باارزش و بزرگ زندگی‌تان ارائه می‌کند. این اثر به شما می‌گوید که چگونه هدفی را که دیگران یک عمر تلاش کرده و به آن رسیده‌اند را در مدت چند ماه به دست آورید.

همه‌ی انسان‌ها آرزوها و اهداف ارزشمند و گوناگونی دارند و دائما در حال تلاش هستند تا به آن‌ها برسند. آیا شما نیز هدف یا چشم‌اندازی در زندگی خود دارید؟ می‌خواهید به چه انسانی تبدیل شوید، برای چه چیزی زندگی می‌کنید و برای چه چیزی می‌جنگید؟ برای خود و آینده‌تان چه نقشه‌هایی دارید؟ در مورد این پرسش‌ها اندکی بیاندیشید و جواب آن را پیدا کنید.

میکروکتاب صوتی بهترین سال زندگی تو (Living Your Best Year Ever) درباره‌ی شیوه‌ها و راهکارهای رسیدن به اهداف و موفقیت است. اما چگونه و با اعمال چه کارهایی می‌توان به بهترین سال زندگی خود دست یافت. درخشان‌ترین روزها و یا سال‌های زندگی ما با دستیابی اهداف برجسته و آرزوهایمان به دست می‌آید، اما اگر موفقیت این‌قدر راحت و آسان است چرا همه مردم به خواسته‌های خود نمی‌رسند؟ پاسخ کاملا واضح است، زیرا هر کاری به شیوه‌ها و راهکارهای درست و مشخص نیازمند است، هم‌چنین هر برنامه‌ریزی دربردارنده‌ی قواعد و شرایطی است مانند قابل اجرا، کابردی و هدفمند بودن.

اغلب انسان‌ها برای دستیابی به نیازمندی‌هایی که در زندگی‌شان به دنبال آن هستند، به سختی تلاش می‌کنند. به همین خاطر پیشرفت در زندگی نیز بسیار آسان خواهد بود. فقط کافی است در این مسیر ایستادگی کرده و به سوی آینده حرکت کنید. اما بسیاری از افراد نیز هستند که زمانیکه مسیر موفقیت را پیدا می‌کنند، در بین مسیر خسته می‌شوند و دیگر به برنامه‌ریزی‌هایی که شده عمل نمی‌کنند یا راه دستیابی به اهدافشان را دیگر ادامه نمی‌دهند، این یکی از بزرگ‌ترین دلایل شکست است.

دارن هاردی (Darren Hardy) در این کتاب صوتی به شما می‌گوید که به هر چیزی که بیاندیشید، درباره‌ی آن به انتظاراتی می‌رسید و براساس قانون جذب آن را در زندگی واقعی خود تجربه می‌کنید.

با دارن هاردی بیشتر آشنا شویم:

دارن هاردی (Darren Hardy) نویسنده‌ای مشهور، سخنرانی محبوب و رایزنی آمریکایی است که تا سال 2015 ناشر "مجله موفقیت"، یکی از درخشان‌ترین و جذاب‌ترین مجلات جهان بود. هاردی از کودکی با پدرش بزرگ شده و او را نخستین و بهترین الگوی خود می‌داند. دارن در سن 18 سالگی تجارت خود را شروع کرد و در 27 سالگی به یک جوان ثروتمند تبدیل شد. مجله موفقیت به او این توانایی را داد تا با مدیران سرآمد، کارآفرینان ثروتمند و شخصیت‌های نامدار جهان مصاحبه کند و همین مسئله باعث شد تا پرده از رازهای موفقیت آن‌ها بردارد.

او در شبکه‌های اجتماعی و وبلاگش، شیوه‌های موفقیت را با روش‌هایی که خودش بررسی کرده و به نتیجه رسیده بود با مردم به اشتراک گذاشت. او ذکر می‌کند که علاقه دارد همه از تمام پتانسیل زندگی خودشان بهره ببرند. دارن هاردی مدیرعامل خیریه کودکان نامرئی است که به کودکانی که برای سرباز شدن در کشور‌های ناامن دزدیده می‌شوند، یاری می‌رساند تا مسیر زندگی‌شان را پیدا کنند. او مشهورترین مقالات نیویورک تایمز را نوشته و چندین کتاب برتر دارد که بهترین آن‌ها "اثر مرکب" است.

میکروکتاب چیست؟ چرا میکروکتاب‌ها مفید هستند؟

این کتاب صوتی در قالب میکروکتاب به شما عرضه شده تا با صرف هزینه و زمان کمتر از تمام بخش‌های اصلی و مهم، به دور از حاشیه و اضافه‌گویی کتاب اصلی از محتوای آن بهره‌مند شوید. میکروکتاب‌ها تحت قواعد و استانداردهای خلاصه‌نویسی برای شما چکیده شده‌اند. شما با شنیدن آن‌ها‌‌‌ همان اطلاعات مفیدی را دریافت می‌کنید که کتاب اصلی در اختیارتان می‌گذارد.

در بخشی از کتاب صوتی بهترین سال زندگی تو می‌شنویم:

برای شما یک تعهدنامه می‌خواهم بخوانم که شما پس از شنیدن این تعهدنامه، متعهد می‌شوید که به اصولش پایبند باشید. «من متعهد می‌شوم که در هر شرایطی پای اهداف ارزشمندم بایستم و برای رسیدن به آن‌ها تا آخرین نفس ایستادگی کنم، من متعهد می‌شوم که به توانایی‌ درونی خودم اعتقاد داشته و آن قدرت جادویی درونی‌ام را به کار ببرم تا تغییرات اساسی ایجاد کنم»

در ادامه‌ی این تعهدنامه این قدم‌ها را بردارید:

- ده اتفاق مهمی که در سال گذشته افتاده را یادداشت کنید.
- سه مورد از بهترین دستاورهای سال گذشته که به آن رسیدید را یادداشت کنید.
- سه درس مهمی که در سال گذشته یاد گرفته‌اید را یادداشت کنید.
- سه نمونه از رشد شخصیتی که در سال گذشته به آن رسیدید را یادداشت کنید.
و ... .

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۳ دقیقه
میکروکتاب چیست
۲ دقیقه
درباره کتاب
۲ دقیقه
درباره نویسنده
۵ دقیقه
مقدمه
۱۲ دقیقه
فصل اول - قدم اول، دوم و سوم
۱۹ دقیقه
فصل دوم: قدم چهارم، پنجم، ششم، هفتم و هشتم
۸ دقیقه
فصل سوم: کاربرگ
۸ دقیقه
فصل چهارم: سیستم مدیریت موفقیت شما

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابخلاصه کتاب صوتی بهترین سال زندگی تو
نویسنده
مترجمفاطمه فراهانی
گویندهدادبه دادمهر
ناشر صوتی سبکتو
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۵۹ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابخلاصه کتاب صوتی روانشناسی و موفقیت
قیمت نسخه صوتی
۹۸۰۰ ت - 1.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات خلاصه کتاب صوتی بهترین سال زندگی تو

Hamid Mahdian
۱۳۹۹/۲/۵
کتابی فوق‌العاده برای انرژی گرفتن و باعث میشه دوباره به مسیر موفقیت برگردیم... تکرار مناسب مطالبی که احتمالا خیلی‌ها پیش از این در کتابهای هاردی یا نویسنده‌های دیگر خواندنش. خلاصه مناسب اما، پربار، کوتاه و مختصر ولی کاملا کاربردی و تاثیر‌گذار. شاید ماهی یکبار و یا حتی هفته‌ایی یکبار گوش سپردن به و این صوت، حال هوای خوبی رو برای ماندن روی خط انرژی در زندگیمون بهمون بده. گوینده مثل همیشه عالی و تاثیرگذار هستش. مرسی
mohammad javad M
۱۴۰۰/۱/۳۰
فکر کنم تقریبا تمام کسایی که گفتن انجام دادن تمریناتش سخته داستان مقدمه کتاب رو فراموش کردن.
تمام اینا دارن کار همون مرغ‌ها رو میکنن.
باور کنید که تمریناتش خیلی آسونه و بعد از یک هفته کاملا عادت میکنید.
به عنوان کسی که فقط ۱ ماهه دارم تمریناتشو انجام میدم بهتون میگم که خیلی سادست و به شدت که
تاثیر گذار.
مطمئنم هرکس اهدافش براش مهمه خیلی آسون می‌تونه تمام گفته‌های کتاب رو انجام بده.
موفق باشید.
شیما رستمی
۱۴۰۰/۲/۳۱
کتاب فوق العاده عالی
دسته بندی‌های کوتاه و مختصر و کاربردی
جمع بندی کوتاه و عالی
من نکته ب نکته اموزه هاش رو یادداشت کردم و بلافاصله براش وقت گذاشتم و انجامش دادم
برای رسیدن ب هدف باید ابتدا از دایره و مثلث ذهن، جسم و روح کمک گرفت...
ممنونم از کتابراه 🌹
محمد خیری نیا
۱۴۰۰/۱۲/۱۲
به جرات می‌توان گفت که دارن هاردی دست پرورده‌ی جیم ران افسانه‌ای یک فرد بسیار قابل اعتماد وموثر در حوزه‌ی رشد فردی می‌باشد و این کتاب در زمینه‌ی برنامه ریزی ورسیدن به هدف خیلی خیلی موثر و مفید میباشد و برای کسانی که به خود ورویا‌های خود اهمیت می‌دهند به شدت توصیه می‌شود. با تشکر
abolfazl ebrahimi
۱۴۰۰/۷/۵
واسه منی که قبلاً با کمک خداوند و با برنامه ریزی و اصلاح اشتباهاتام تونسته بودم در زندگی موفقیت‌هایی کسب کنم، نکته‌ها تقریبا تکراری بود، با این وجود اطلاعات جدیدی به معلوماتم اضافه کرد، ممنون از کتابراه بابت اپلیکیشن خوبش 🙏
شکراله بچاری
۱۳۹۹/۱۱/۱
سلام این تمرینهایی که تواین کتاب خیلی کاربردیه ولی سختم هست ولی اگه کسی ازپسه همشون بربیادوااای انقلاب میشه دمتون گرم که صوتیه کتابوتهیه میکنیدچون ازکتاب خوندن ودست گرفتن بیزارم ارزویه خوبیهابرایه شماعزیزایه دلم
آرین درودى
۱۳۹۹/۶/۱۱
اگر کتاب اثر مرکب رو مطالعه کرده باشید، مطالب کاملا تکراری هستند و نیازی به این کتاب ندارید.
پیشنهاد میکنم کتاب اثر مرکب رو حتما مطالعه کنید 🌹
سهیلا
۱۴۰۱/۸/۲
خیلی مختصر هست و حق مطلب رو ادا نمیکنه. به نظرم این کتاب نباید میکرو باشه چون توی نسخه‌ی کاملش واقعا مطالب ناب و عالی هستش که حیفه کوتاه و مختصر بشه. من نسخه کامل این کتاب رو به دوستان پیشنهاد میکنم نه کوتاه شده.
مهناز سعیدی
۱۴۰۱/۷/۴
این کتاب و خصوصا تمرینهایی که داره و قتی خودتو ملزم کنی که انجام بدی، بعداز یکسال و حتی کمتر تبدیل به یه ادمی میشی که پتانسیل زیادی پیدا میکنی واسه پیشرفت و رشد و رسیدن به خواسته هاتون
ساسان بهرامی
۱۴۰۱/۶/۲۸
در راستای مدیریت کار و زندگی این کتاب کمک زیادی به ما میکند و بسیار روان و خوب همه چیز را توضیح میدهد و به نظرم بسیار کتاب خوبی هست و به ذهن کمک میکنه راحت تر برنامه ریزی داشته باشه
Aida Paki
۱۴۰۱/۳/۳
این کتاب بی نظیر بود خیلی زیبا بهت یاد میده چطور اول هدف اصلیت رو پیدا کنی بعد برای دستیابی بهش چکار کنی در کنار این چطور سبک زندگیت رو ارتقا بدی و یک فرد بی نظیر فراتر از خودت باشی
ممنون کتابراه
مجیدرضا اکبرزاده
۱۴۰۱/۱/۱۶
به جرات میگم شاید جزو ۵کتاب برتری هست که من تو این سالها خوندم و کتاب صوتیشم برای مرور سریعتر خریدم ولی باید حتما تمرین‌هایی کامل و درست انجام بدیم، برای اولین بار حدود ۶۰ تا ارزوهام رو نوشتم
Amin Taherpour
۱۴۰۱/۴/۲۱
دارن هاردی نویشنده و فعال خوشفکر صنعت موفقیت هست و کتاب اثر مرکب ازش میتونه برای خیلی‌ها راهگشا باشه اما تقریبا همه مطالبش آرمانگرایانه ست و شاید مصرف واقعی نداشته باشه.
امیرمسعود علیخانی
۱۳۹۹/۳/۱۷
به نظر بنده کتاب عالی که مهترین عادتی که با خواندن این کتاب میشه یاد گرفت بررسی هر روزه خودتونه
Aynaz
۱۴۰۱/۵/۲۵
کتابی بسار عالی، که مثبت و انگیزشی هست و پیشنهاد میکنم، آقای دارن هاردی کتاب (اثر مرکب) شون هم فوق العادس اگر این روخوندید سراغ کتابای دیگشون هم برید.
مشاهده همه نظرات ۲۰۵

راهنمای مطالعه خلاصه کتاب صوتی بهترین سال زندگی تو

برای دریافت خلاصه کتاب صوتی بهترین سال زندگی تو و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.