معرفی و دانلود کتاب صوتی هیپنوتیزم کاهش وزن

عکس جلد کتاب صوتی هیپنوتیزم کاهش وزن
قیمت:
۲۵۰۰۰ تومان - 5.49€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی هیپنوتیزم کاهش وزن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی هیپنوتیزم کاهش وزن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی هیپنوتیزم کاهش وزن

مدام در حال رژیم گرفتن هستید، زمان زیادی را در باشگاه می‌گذرانید اما باز هم به ظاهر دلخواه‌تان دست پیدا نمی‌کنید؟ آنا ماریا دی مارزو در کتاب صوتی هیپنوتیزم کاهش وزن با بهره‌گیری از شیوه‌های هیپنوتیزم به شما یاد می‌دهد تا همه‌ی موانع، آسیب‌ها و شرایطی که جلوی کاهش وزن و به دست آوردن ظاهر فیزیکی مطلوبتان را می‌گیرد، از بین ببرید.

درباره‌ی کتاب صوتی هیپنوتیزم کاهش وزن:

قبل از آن که کتاب هیپنوتیزم کاهش وزن (Weight Loss Hypnosis) را معرفی کنیم، بهتر است بدانید این اثر با همه‌ی کتاب‌های لاغری که تا به حال خوانده‌اید فرق دارد. از این رو اگر به دنبال اثری هستید که در آن رژیم‌های دشوار و ورزش‌های سخت چربی‌سوز معرفی شده باشد، به شما پیشنهاد می‌کنیم خواندن این معرفی را متوقف کنید؛ چرا که آنا ماریا دی مارزو (Anna Maria Di Marzo) به سراغ هیچ یک از این شیوه‌های عجیب‌وغریب برای لاغری نرفته است. بلکه او باوری استوار دارد: آنچه که بین شما و وزن دلخواه‌تان قرار گرفته، نه پرخوری است و نه ورزش نکردن. بلکه باورها و دردهایی عاطفی‌ست که در طول سالیان دراز روی هم جمع شده است...

تا به حال با خود فکر کرده‌اید چرا بعضی افراد، احتمالاً مانند خود شما، با وجود تلاش‌های فراوان نمی‌توانند وزن کم کنند اما برخی دیگر با وجود این که زیاد هم غذا می‌خورند حتی یک گرم اضافه وزن ندارند؟ واقعیت این است که لاغر و خوش‌اندام بودن خیلی هم به عادات غذایی ربطی ندارد. این نکته‌ایست که نویسنده‌ی این اثر کارآمد در کتاب هیپنوتیزم کاهش وزن به شما می‌گوید. به عبارت دقیق‌تر، هر تجربه‌ای که در زندگی با آن روبه‌رو می‌شوید، موجب می‌شود «موانع و باورهای هیجانی» برای شما به وجود بیاید و تمام این‌ها روز به روز بر شخصیت و حالت فیزیکی شما تأثیرگذارند. از این رو، خیلی فرقی نمی‌کند روزی چند شنای سوئدی می‌روید یا چه میزان کاهو و سبزیجات می‌خورید! موانع هیجانی اهمیت بیشتری دارند. به همین علت است که رژیم‌های غذایی اغلب جواب نمی‌دهند.

کتاب هیپنوتیزم کاهش وزن به شما می‌گوید که اگر رنج عاطفی حفظ شده در ناخودآگاه‌تان را کنار نگذارید، حتی بهترین رژیم‌های غذایی بدون اثر خواهند بود. شاید بتوانید مقداری وزن کم کنید اما باز چند برابر آن را به دست خواهید آورد! بنابراین، اگر قصد دارید به اندام مطلوب خود دست یابید، باید برنامه‌ی ذهنی‌ای را که موجب شده چربی بیش‌ از اندازه به دست آورید، رها کنید. این تنها راه است. آنا ماریا دی مارزو با روش‌های پیشرفته‌ی هیپنوتیزم گام‌به‌گام همراه شماست و روش لاغریِ بدون ورزش و رژیم را به شما نشان می‌دهد.

کتاب صوتی هیپنوتیزم کاهش وزن برای چه کسانی مناسب است؟

اگر می‌خواهید با استفاده از یک کتاب کارا و یک روش آزموده شده وزن خود را کاهش دهید، این اثر که در گروه کتاب‌های انرژی‌درمانی و خودسازی جای می‌گیرد، به شما کمک فراوانی خواهد کرد.

جملات برگزیده‌ی کتاب صوتی هیپنوتیزم کاهش وزن:

- دردهای عاطفی ناشی از وزن می‌تواند بی‌شمار باشد، به اندازه آسیب‌های مختلف و تجربیات دردناک هر فرد.
- احساس ناامنی یکی دیگر از دلایل شایع اضافه‌وزن است.
- دلایلی که باعث افزایش وزن شما شده بسیار است و برای کاهش وزن باید شناسایی و کنار گذاشته شود.
- دیده شدن نیاز اولیه هر انسانی است زیرا به حق وجود مرتبط است.

در بخشی از کتاب صوتی هیپنوتیزم کاهش وزن می‌شنویم:

هر زمان گرسنه‌اید غذا بخورید. خوردن زمانی که گرسنه هستید، اولین قانون برای خوش‌اندام بودن است. نوزادان فقط زمانی که گرسنه هستند غذا می‌خورند و کودکان خردسال در زمانی که احساس نیاز کنند غذا می‌خورند. بزرگسالان از تنبیه، تهدید و ترفند استفاده می‌کنند تا کودکان را به پیروی از برنامه غذایی عادت دهند. بنابراین زمانی که باید غذا بخورند و نه زمانی که می‌خواهند غذا بخورند، غذا می‌خورند.

بدن می‌داند چه زمانی غذا بخورد. گرسنگی علامتی است که بدن وقتی انرژی کم دارد ارسال می‌کند. متأسفانه نیازهای کاری، اجتماعی و خانوادگی ما را به سمتی سوق می‌دهد که عادت‌ها و رفتارهای غذایی همیشه مطابق با ساعت درونی بدنمان نباشد. به همین دلیل است که اغلب وقتی گرسنه هستیم خودمان را مجبور می‌کنیم تا ناهار مقاومت کنیم یا فقط به خاطر بیرون رفتن با دوستان آخر شب غذا می‌خوریم. اغلب برعکس آن نیز اتفاق می‌افند. زمانی که گرسنه نیستیم، خودمان را مجبور به خوردن می‌کنیم، زیرا در یک مهمانی ناهار یا در یک مناسبت خاص هستیم یا نمی‌خواهیم با رد کردن برخی از غذاهای پیشنهادی یکی زا دوستانمان بی‌ادب باشیم.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۲ دقیقه
مقدمه
۲۴ دقیقه
چرا ما چاق می‌شویم؟
۵ دقیقه
می‌خواهی برای همیشه لاغر باشی؟
۲۲ دقیقه
کاهش وزن با سه استراتژی هیپنوتیزم - استراتژی اول: ضربه زدن
۹ دقیقه
استراتژی دوم - جملات انرژی‌بخش
۱۰ دقیقه
استراتژی سوم - تعامل با ناخودآگاه
۱۵ دقیقه
پنج قانون برای خوش‌اندام بودن

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی هیپنوتیزم کاهش وزن
نویسنده
مترجمیاسین قاسمی بجد، طلعت اصغری درمیان
گویندهمحمدرضا علیشاهی
ناشر چاپیانتشارات پل
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۱ ساعت و ۳۵ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی سلامت، بهداشت و تغذیه، کتاب‌های تغذیه، رژیم و تناسب اندام
قیمت نسخه صوتی
۲۵۰۰۰ ت - 5.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی هیپنوتیزم کاهش وزن

mehdi askari
۱۴۰۱/۱۰/۱۵
این کتاب با استفاده از قدرت ضمیر ناخودآگاه باعث حذف چربی‌های اضافه در بدن میشود. خلاصه‌ی کتاب میگفت: ضربه زدن ضربه زدن روی نقاط خاصی در صورت وبدن.: نقطه کاراته در دست بالای سر ابتدای ابروها. هر دو ابرو همزمان قسمت بیرونی چشم زیر چشم در ابتدای استخوان گونه زیر بی نیروی چانه. گودی زیر ترقوه زیر بازو نزدیک عضله سینه. ضربه با تمام نوک انگشتان زیر عضله سینهای. با تمام انگشتان بعد از ضربه زدن یک یا دو نفس عمیق بکشید یک مکان ساکت را پیدا کنید. هیچ صدایی نباید وجود داشته باشد. وزن مورد نظر خود را بنویسید. تصور کنید خود را در آینه میبینید، با وزن و اندازه‌هایی که نوشته بودیدو...
رویا اسکندری
۱۴۰۰/۱۱/۸
کتاب خوبی برای هیپنوتیزم ذهن می‌باشد. من با مطالعه کتاب متوجه شدم چاقی و اصافه وزن و هر چیز دیگه‌ای از بیرون ما نشات نمیگیرد بلکه همه جیز به درون مربوط میشود به ذهنی ک از ابتدای تولدمون با باورهای اشتباه برنامه ریزی شده.
تشکر فراوان از کتابراه به خاطر کتاب‌های فوق العاده اش.
سام سپهری
۱۴۰۱/۷/۲۰
این کتاب، کتاب کوچکی در زمینه روانشناسی چاقی می‌باشد در آن صدای گوینده بسیار رسا است. نویسنده در آن سعی دارد از روشهای هیپنوتیزمی و تقویت ضمیر ناخودآگاه برای کنترل اشتها استفاده کند. اگرچه به مطالبی همچون صحبت با ضمیر ناخودآگاه اعتقادی ندارم به طور کلی کتاب مفیدی است. در کنار ورزش می‌تواند مفید باشد.
مریم بیاتى
۱۴۰۱/۷/۲۳
کتاب مفیدى بود، نکته‌های کلیدی برای کاهش وزن ارئه میده که هم قابل اجرا و هم ساده هستند، بنظر من روش ارائه شده در این کتاب که تلفیق‌ای اف تى و عبارات تاکیدى هست نه تنها باعث کاهش وزن بلکه باعث ارامش ذهن و افزایش اعتماد بنفس هم میشه.
تینامون
۱۴۰۱/۵/۱۹
این کتاب کل و کوتاه توضیح میده که چطور با ذهنتون میتونین خودتون، فیزیکتونو و هرچیزی که نیاز به تغییر داره رو تغییر بدید. از روش EFT استفاده میکنه که برای درک بهتر این داستان میتونید کتابهای مرتبط با این موضوع رو مطالعه کنید.
نسرین آزادبخت
۱۴۰۱/۱۰/۱۲
خییییلی مفید بود من تا حالا همچین چیزی نشنیده بودم و واقعا از وقتی خواندنش تو فکر فرو رفتم و به فکر تغییرم در ضمن گوینده ش هم خیلی خوش صدا بود این خیلی تاثیر داره چون وقتی صداشون رسا نیست نمی‌خونم. ممنون
پروین مدرس دزفولی
۱۴۰۱/۳/۱۱
کتابی بسیار ارزشمند و عالی. در دوجلسه کتاب را گوش دادم و تکنیکهای جالب آنرا دارم انجام می‌دهم. برون ریزی احساسی داشتم که نشاندهند اثربخشی تمرینات هست. سپاسگزارم
بابک نیکوئیان
۱۴۰۱/۶/۲۳
برای من متاسفانه این کتاب اصلا موثر نبود، ممکنست برای شما اینگونه نباشد، به نظر من یادگیری رژیم کتوژنیک، به مراتب موثرتر و کاراتر از مطالب این کتاب است
ز امرایی
۱۴۰۱/۱۱/۱۴
کتاب خوبیه و باعث میشه ذهنتون رو با یه سری تکنیک از وابستگی روانی به غذا کم کنید. در مجموع از مابقی کتاب‌ها بیشتر تاثیر داره
Amir
۱۴۰۱/۹/۱۰
هیپنوتیزم مهارتی است که برای اجرا کردن آن نیاز به تمرین و تکرار است. کتاب خوبیه ولی باید بیشتر خودتون تمرین کنین.
فرزانه فتاحی
۱۴۰۱/۸/۱۶
بیشتر چند تا روش ذهنی میگه که به صورت جامع هستش، من خیلی خوشم نیومد از کتابش، چون به خیلی کاربردی نیست
شیوا تقی زادگان
۱۴۰۱/۷/۲۲
هر چند که دقیقا از قانون خو تلقینی استفاده کردن ولی در کل میشه گفت انگیزه دادن خوبی بود خوشم آمد. حتما یکبار گوش کنید
mahsa vakilian
۱۴۰۱/۷/۲
کتاب خوبیه. از تکنیک نوشتن افکار محدود کننده‌اش توی همه‌ی زمینه‌ها استفاده میکنم. درمورد کاهش وزن هم جواب داد.
نیلوفر کیانی
۱۴۰۱/۶/۱۳
به نظرم کتاب خیلی کلی توضیح داده میتونست خیلی کامل تر از این باشه من زیاد نتونستم روی مطالب تمرکز کنم واقعیتش 🤔
مهناز عادلی
۱۴۰۱/۱۱/۳
کسایی که روشهای زیادی رو برای لاغری امتحان کردن بنظرم لازمه که این کتاب رو بخونن
مشاهده همه نظرات ۴۷

راهنمای مطالعه کتاب صوتی هیپنوتیزم کاهش وزن

برای دریافت کتاب صوتی هیپنوتیزم کاهش وزن و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.