معرفی و دانلود کتاب صوتی الفبای طراحی خانه با فنگ شویی

عکس جلد کتاب صوتی الفبای طراحی خانه با فنگ شویی
قیمت:
۱۴۰۰۰ تومان - 2.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی الفبای طراحی خانه با فنگ شویی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی الفبای طراحی خانه با فنگ شویی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی الفبای طراحی خانه با فنگ شویی

سیر تا پیاز هنر باستانی فنگ شویی را در کتاب صوتی الفبای طراحی خانه با فنگ شویی بیاموزید. تراکاترین کالینز در این کتاب تلاش کرده تا با معرفی راهکارهایی ساده و تاثیرگذار، تعادل، نظم و زیبایی را به خانه‌تان بازگرداند.

درباره کتاب صوتی الفبای طراحی خانه با فنگ شویی:

یکی از فلسفه‌ها و فنون باستانی کشور چین، فنگ شویی نام دارد که به معنای باد و آب است و امروزه پس از قرن‌ها، هنوز هم مردم از روش‌ها و ایده‌های آن برای بهبود فضای زندگی‌شان استفاده می‌کنند. تراکاترین کالینز به عنوان یکی از ترویج کنندگان فنگ شویی در کشورهای غربی در کتاب الفبای طراحی خانه با فنگ شویی (Home design with feng shui A-Z) تلاش کرده تا مبانی اصلی این مفهوم را به تمام مخاطبان خود آموزش دهد و علاوه‌بر گفتن تاریخچه و فلسفه آن، راهکارهایی عملی و کاربردی برای چیدمان هر خانه‌ای را معرفی کند.

درواقع شما با شنیدن نکات کلیدی این کتاب هم با فنگ شویی خانه آشنا می‌شوید و هم به خاطر زبان صمیمی و دلنشین اثر، به مرور انگیزه و شوقی در درون‌تان ایجاد می‌‌شود که شما را ترغیب می‌کند تا چیدمان و دکوراسیون خانه‌تان را به بهترین نحو ممکن انجام دهید. چراکه فنگ شویی به عنوان یک هنر و علم کل‌گرا هم قلمرو داخلی و هم بیرونی زندگی‌تان را هدف قرار می‌دهد.

همچنین کتاب الفبای طراحی خانه با فنگ شویی اطلاعات ساده و جامعی را به شما منتقل می‌کند که می‌توانید به وسیله آن هم تمام اتاق‌های خانه و آشپزخانه را مرتب کنید و هم مکان‌های بیرونی مثل گاراژ و باغچه حیاط‌تان. به علاوه‌ ترا کاترین کالینز تلاش کرده تا به کارکرد و چیدمان خاص وسایل مهم خانه‌تان نیز به طور ویژه بپردازد و برای مثال توضیح دهد که چگونه صندلی‌هایتان را بچینید و از رنگ‌ها به چه صورت استفاده کنید.

کتاب صوتی الفبای طراحی خانه با فنگ شویی برای چه کسانی مناسب است؟

هر خانم و آقای باسلیقه‌ای دوست دارد که فضای خانه‌اش بانظم و پر از انرژی مثبت باشد، پس اگر می‌خواهید روحیه خودتان و خانه‌تان را تغییر بدهید، شنیدن این کتاب صوتی به شما پیشنهاد می‌شود.

تراکاترین کالینز را بیشتر بشناسیم:

او نویسنده‌ای پرفروش و بنیانگذار مدرسه غربی فنگ شویی در کالیفرنیاست که به میراث شرقی فنگ شویی احترام می‌گذارد و معتقد است که می‌توان از مزایای آن برای دنیای امروزی نیز استفاده کرد. شش کتاب الهام‌بخش تراکاترین کالینز (Terah Kathryn Collins) که در همین زمینه نوشته شده، در سراسر جهان بیش از یک میلیون از آن فروخته شده است.

کالینز مدرسه غربی فنگ شویی را در سال 1996 تاسیس کرد و بیش از 2000 نفر از 26 کشور جهان دوره‌های آموزشی آن را گذرانده‌اند. از دیگر آثار این نویسنده که به فارسی ترجمه شده‌اند، می‌توان به کتاب «فنگ شویی رابطه‌ها» اشاره کرد.

در بخشی از کتاب صوتی الفبای طراحی خانه با فنگ شویی می‌شنویم:

هرج و مرج و آشفتگی بخشی از چرخه زندگیه. چون ما نمی‌تونیم بدون ایجاد هرج و مرج زندگی کنیم. مهمه که دو نوع هرج و مرج رو بشناسیم. هرج و مرج فعال باید رخ بده تا همه چیز پدید بیاد.

هرج و مرج فعال: این نوع هرج و مرج رو می‌توان در اطراف سرآشپزی دید که مشغول آماده کردن یک مراسمه یا اطراف نقاشی که درحال خلق یک اثر هنریه. علی‌رغم تابه‌های کثیف و رنگ‌های ریخته شده، ما باز هم مجذوب این بهم ریختگی می‌شیم؛ درست مثل زنبور که مجذوب عسل میشه. انرژی در اطراف یک اثر جدید پرسه می‌زنه و می‌رقصه. هیجان و کنجکاوی ما با تجربه کردن اثر جدیدی که زندگی پیدا می‌کنه، برانگیخته میشه. هرج و مرج فعال برای تولد هر عنصر جدیدی رخ میده. از غذای خوشمزه گرفته تا یک باغچه جدید و اثر هنری دوست داشتنی. رمز فعال نگه داشتن هرج و مرج پاک کردن کثیفی‌ها و چیدمان مجدد موادیه که برای تولید محصول‌مون استفاده می‌کنیم.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۱ دقیقه
مقدمه
۱۳ دقیقه
اتاق‌های زیر شیروانی و زیرزمین
۱۲ دقیقه
اتاق خواب بچه‌ها
۱۲ دقیقه
هرج و مرج
۱۰ دقیقه
رنگ‌ها
۱۱ دقیقه
درها
۱۴ دقیقه
گل‌ها
۱۱ دقیقه
تاریخچه فنگ شویی
۹ دقیقه
آینه‌ها
۱۲ دقیقه
فلسفه فنگ شویی
۱۳ دقیقه
پلکان‌ها
۱۱ دقیقه
ترسیم باگوا خانه

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی الفبای طراحی خانه با فنگ شویی
نویسنده
مترجمیاسین قاسمی بجد، طلعت اصغری درمیان
گویندهلیلا ولی پور
ناشر چاپیانتشارات پل
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۲ ساعت و ۱۸ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب‌های عمومی، کتاب صوتی علمی و آموزشی
قیمت نسخه صوتی
۱۴۰۰۰ ت - 2.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی الفبای طراحی خانه با فنگ شویی

Vajihe Poya
۱۴۰۰/۹/۱۰
خیلی سریع میخواند فرصت برای تحلیل نمیگذارد
محتوا عالیست
اگر گزینه‌ای بود برای کم کردن سرعت خواننده خیلی عالی میشد در بیشتر مواقع در کتاب صوتی به مشکل بر میخورم
اکبر حبیبی
۱۴۰۱/۳/۹
کتاب خوبیه از جهت من بیشتر می‌توانست روی مسائل که هر روزه مردم سر کار دارند نویسنده مینوشت بهتر بود
کتابخوان
۱۴۰۱/۶/۸
خیلی خوب توضیح میده و کاربردش زیاده
مشاهده همه نظرات ۳

راهنمای مطالعه کتاب صوتی الفبای طراحی خانه با فنگ شویی

برای دریافت کتاب صوتی الفبای طراحی خانه با فنگ شویی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.