معرفی و دانلود کتاب صوتی زنی در کابین 10

عکس جلد کتاب صوتی زنی در کابین 10
قیمت:
۲۸۰۰۰ تومان - 5.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی زنی در کابین 10 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی زنی در کابین 10 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی زنی در کابین 10

روث ور در کتاب صوتی زنی در کابین 10، شما را به دنیایی رازآلود و عجیب با اتفاقاتی غیر منتظره خواهد برد. رمانی مهیج که در سال 2016 منتشر شد و در لیست پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز و یو.اس.ای.تودی قرار گرفت.

نویسنده در این اثر سعی بر آن داشته که با بهره‌گیری از اتفاقات غیرمنتظره، مهیج و خوفناک داستانی را ارائه کند که شما را به این فضای عجیب خواهد برد. این کتاب صوتی به صورت مشترک با همکاری کتابراه و ماه‌آوا تولید شده است.

کتاب زنی در کابین 10 (The Woman in Cabin 10) اثر دیگری از نویسندۀ کتاب معروف و پرطرفدار کتاب در یک جنگل تاریکِ تاریک است. روث ور (Ruth Ware)، نویسندۀ رمان رازآلود و پرفروش در یک جنگلِ تاریکِ تاریک، حالا با رمان دیگری بازگشته است. رمانی به همان اندازه گیرا و مسحور کننده و این‌ بار در دریا، ماجرایی جذاب که ما را به یاد آثار آگاتا کریستی می‌اندازد.

این نویسندۀ انگلیسی با اولین داستان خود (در یک جنگل تاریک تاریک) که در سال 2015 منتشر گردید توانست مخاطب زیادی را جذب خود کند و حالا او در بین شناخته شده‌ترین نویسندگان انگلیسی قرار دارد. زنی در کابین 10 هم در سال 2016 از این نویسندۀ موفق منتشر شد که به موفقیت‌هایی حتی بیشتر از کتاب قبلی دست یافت و در چندین کشور دنیا در بین پرفروش‌ترین‌ها قرار گرفت.

در کتاب صوتی حاضر، داستان ماموریت کم سابقه‌ای در دریا را می‌شنوید که به لوبک لاک، خبرنگار مجله‌ی سفر سپرده شده است. این سفر یک هفته‌ای با کشتی تفریحی لوکسی صورت می‌پذیرد که تمام امکانات و حتی مسافران آن لوکس هستند. آب و هوای دریا بسیار مطبوع و آرام است. همه چیز خوب و آرام به نظر می‌رسد. اما پس از چند روز لو با چیزی رو‌به‌رو می‌شود که می‌توان آن را به کابوسی عجیب شباهت داد.

او شاهد پرتاب یک زن از کشتی به پایین است. اما با وجود این اتفاق این کشتی به مسیر خود ادامه می‌دهد و انگار نه انگار چنین اتفاق وحشتناکی رخ داده است. با این وجود، لو سعی می‌کند از این ماجرا سر در بیاورد.

روث ور با تمسک به اتفاقاتی غیرمنتظره، پیچش‌هایی که لرزه بر اندام می‌اندازد و فضایی که از قرار معلوم، به‌اندازه‌ی زیباییِ عجیبش، ترسناک هم هست، داستانِ مهیجِ دیگری به نام زنی در کابین 10 خلق کرده است، داستانی که وقتی تمام می‌شود، حتی قَدَرترین خوانندگان را هم تا مدت‌ها بی‌قرار می‌گذارد. اغلب کسانی که به داستان‌های رازآلود علاقه دارند، می‌توانند با شنیدن این کتاب صوتی تا مدت‌ها آن فضا را به یاد آورده و کتاب را از خاطر نبرند.

در قسمتی از کتاب صوتی زنی در کابین 10 می‌شنویم:

سر جایم خشکم زده بود و بدن گرم دلایلا که نفس‌نفس می‌زد را در بغل گرفته بودم و سعی می‌کردم بشنوم.
هیچ.
و بعد یکهو خیالم راحت شد. حتماً دِلایلا زیر تختم قایم شده بود و وقتی به خانه آمدم در اتاق را به رویش بسته بودم. یادم نمی‌آمد که در را بسته باشم، اما ممکن بود وقتی به خانه آمده بودم ناخودآگاه این کار را کرده باشم. راستش چیز زیادی از ایستگاه مترو به بعد یادم نمی‌آمد. در راه خانه که بودم سردردم شروع شده بود و حالا که از وحشتم کم می‌شد، احساس می‌کردم از پایین جمجمه‌ام از سر گرفته می‌شود. واقعاً نباید وسط هفته نوشیدنی می‌خوردم. وقتی بیست سالم بود این کار ایرادی نداشت، اما دیگر مثل قبل نمی‌توانستم از پس خماری بربیایم.

دلایلا در بغلم ناراحت بود، تکان می‌خورد و پنجه‌هایش را در بازوهایم فرو می‌کرد، رهایش کردم و رُبدوشامبرم را پوشیدم و کمربندش را به دور خودم محکم کردم. بعد او را برداشتم تا به درون آشپزخانه پرتابش کنم.
اما وقتی در اتاق را باز کردم، مردی آن جا ایستاده بود.
تلاش برای به یاد آوردن ظاهرش بی‌فایده بود، زیرا حدود بیست‌وپنج بار با پلیس درباره‌اش صحبت کردم و نتیجه‌ای نداشت. مدام می‌پرسیدند: «حتی یه خرده از پوست مچ دستش رو هم ندیدی؟» نه، نه و نه. سوئیشرت گشادی پوشیده بود و دستمالی دور بینی و دهانش بسته بود و همه‌چیز در سایه قرار داشت. به‌ جز دستانش.
دستکش لاستیکی پوشیده بود. همین بود که به‌ شدت مرا ترساند. دستکش‌ها داد می‌زدند: «کارم رو بلدم.»، یعنی «آماده اومده‌‌م.»، یعنی «دنبال چیزی به‌ جز پولتم.»
لحظه‌ای طولانی همان‌طور روبه‌روی هم ایستادیم در حالی‌ که چشم‌های براقش در چشم‌هایم قفل شده بود.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۲۲ دقیقه
بخش اول
۲۶ دقیقه
بخش دوم
۲۳ دقیقه
بخش سوم
۲۴ دقیقه
بخش چهارم
۱۷ دقیقه
بخش پنجم
۳۰ دقیقه
بخش ششم
۲۰ دقیقه
بخش هفتم
۲۴ دقیقه
بخش هشتم
۱۸ دقیقه
بخش نهم
۲۷ دقیقه
بخش دهم
۲۸ دقیقه
بخش یازدهم
۱۹ دقیقه
بخش دوازدهم
۲۲ دقیقه
بخش سیزدهم
۲۱ دقیقه
بخش چهاردهم
۱۳ دقیقه
بخش پانزدهم
۲۹ دقیقه
بخش شانزدهم
۲۳ دقیقه
بخش هفدهم
۲۰ دقیقه
بخش هجدهم
۲۶ دقیقه
بخش نوزدهم
۳۷ دقیقه
بخش بیستم
۳۶ دقیقه
بخش بیست و یکم
۲۰ دقیقه
بخش بیست و دوم
۲۱ دقیقه
بخش بیست و سوم
۲۷ دقیقه
بخش بیست و چهارم
۱۸ دقیقه
بخش بیست و پنجم
۲۷ دقیقه
بخش بیست و ششم
۱۸ دقیقه
بخش بیست و هفتم
۲۴ دقیقه
بخش بیست و هشتم
۲۸ دقیقه
بخش بیست و نهم
۱۵ دقیقه
بخش سی‌ام
۲۹ دقیقه
بخش سی و یکم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی زنی در کابین 10
نویسنده
مترجمزهرا هدایتی
گویندهراضیه هاشمی
ناشر چاپینشر نون
ناشر صوتینشر ماه آوا
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابMP3
مدت۱۲ ساعت و ۱۱ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی داستان و رمان خارجی، کتاب‌های داستان و رمان خارجی
قیمت نسخه صوتی
۲۸۰۰۰ ت - 5.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی زنی در کابین 10

ش شهبازی
۱۳۹۹/۳/۶
در کلام کلی، از میان آثار ژانر پلیسی جنائی، این کتاب را میتوان یک اثر فوق العاده و ماندگار بحساب آورد. فضا سازی‌ها، توصیفات، تشبیهات و دیالوگ‌ها و منولوگ‌ها همگی با اتصالاتی منظم در یکدیگر تنیده شده ویک سازه مستحکم پدیدآورده است. اگرچه در اندک مواردی، شرح حس‌ها و تشریح صفت‌ها و قیدها و ذکر جملات و توصیفی موجب کندی حرکت چرخ داستان میگردد مانند یک ترمز، سرعت حرکت چرخ داستان را کم و حس تعلیق و سرعت که هر دو لازمه اصلی در این ژانر است را کم رنگ می‌کند ولی میشود این معدود دفعات را نادیده گرفت و از یاد برد.
از دیگر سو، خلق روایتی این کتاب را می‌توان در حد شاهکار و آثار کلاسیک این حوزه بحساب آورد. اجرای فوق العاده زیبا، با احساس و بی‌نقص خانم راضیه هاشمی قابل ستایش بوده و آدم را یاد آثار ماندگار دوبله فیلم در دوران طلائی دوبلاژ می‌اندازد. بدون شک نحوه اجرا و قرائت این کتاب در حد اسکار و یا حتی بیش از آن ارزش و اعتبار دارد.
جملات نمیتوانند بیان کننده سپاس و قدردانی شنوندگانی همچون من باشند از لذتی که گوش دادن به این اثر ایجاد میکند جز بیان اینکه هستند افرادی که کوشش و زحمات راوی داستان را قدر میدانند و ارج می‌گذارند و نوشتن تشکر و اعلام تواضع، کمترین کاری است که میشود در قبال چنین هنرمندانی انجام داد.
تنها نکته منفی عدم وجود قطعه موسیقی در پایان هر فصل است که این نیز احتمالا در ویرایش‌های آتی رفع میگردد.
می‌توان گفت این مجموعه که شامل اثر نوشتاری خانم روث ور و اثر گفتاری خانم راضیه هاشمی است در حکم یک ساختار واحد، یک اثر پنج ستاره فوق العاده است که هیچگاه فراموش شدنی نیست....
☆Fatemeh ☆
۱۴۰۱/۳/۱۲
کتاب بسیار رمزآلود و مهیج بود در فصل‌های میانی چون به خاطر ابتدا و انتهاش نمیشه گفت عالیه تقریبا خوب بود
میتونم بگم ۹۹ درصد افراد نمی‌تونن حدس بزنن قاتل کیه مگر اینکه قسمت به قسمت کتاب رو یادداشت کنن و اطلاعات رو کنار همدیگه قرار بدن حتی ظاهر افراد مخصوصا رنگ چشم ها😁👀
کتاب اینقدر مرموز بود که ۸
در فصل‌های میانی
یعنی بین تا ۲۰ کنجکاو می‌شدی تا هر چه زودتر کتابو تموم کنی و من اینکارو تو یک روز کردم😂
نویسنده کتاب، واقعا تخیل فوق‌العاده‌ای داره که تونسته اینقدر دقیق و مرتب حقایق رو بچینه.
اما **نقد** که ازش دارم این هست که ابتدا و انتهای کتاب مخصوصا ابتدا اصلا هیجانی نداره و اگر کسی مثل من خلاصه کتاب رو نخونه و نفهمه قراره قتل اتفاق بیفته به کتاب ادامه نمیده، انتهاش رو هم میتونیم بگیم در هر کتاب جنایی طبیعیه که دیگه هیجان نداشته باشه ولی برای خوندن ابتدای کتاب توصیه میکنم قبلش خلاصه کتابراه رو حتما مطالعه کنید و بدونید قراره قتل هیجان انگیزی اتفاق بیفته وگرنه ممکنه در فصل‌های اول کتاب رو کنار بذارید من فصل‌های اول و آخر رو با سرعت ۲ برابر گوش کردم چون واقعا حوصله سر بر بود😊
مهدی کامکار
۱۴۰۰/۱/۲۳
ضمن عرض سلام
کل داستان از لحاظ فاکتور‌های جذاب یک داستان پلیسی رو متوسط ارزیابی می‌کنم ولی کاراکتر اصلی داستان رو که زنی ضعیف و آسیب پذیر و متزلزل بود وقتی در کنار بیان بیش از حد حس‌ها ش قرار می‌گرفت حقیقتا عصبیم کرده بود طوری که قسمت‌های آخر داستان رو فقط بخاطر فهمیدن آخر قصه گوش می‌دادم و جلو و
می‌زدم. عباراتی مثل: یهو پوست بدنم سوزش خاصی پیدا کرد..... یا یهو در دلم دردی ایجاد شد..... یا دستمان می‌لرزید... پایهان از انرژی خالی شده بود امثالش و مدام تکرار این عبارات حس خوبی رو القا نمی‌کرد و بنظرم بیش از حد بود. در کل باید بگم با توجه به اینکه کتاب رو رایگان تهیه کرده بودم به زحمت می‌تونم بگم که ارزش گوش دادن داشت چه برسه که بابتش هزینه کرده باشید. و در مقایسه با کتابی مثل چشمهایت که گیرایی داستان منو تا ساعتها مجذوب کرده بود واقعا ضعیف بود
جعفر عباس پور
۱۳۹۸/۶/۴
کتاب بدی نیست, ولی در مجموع داستان فوق العاده‌ای هم نیست. پایان هیجان انگیزی هم نداره, گوینده هم در نقش روای و یا صدای نقش اصلی خوب بود ولی متاسفانه تو این کتاب باید بجای تعداد زیادی مرد هم حرف میزدن که گوینده نمیتونست تفاوتی بین صدای زن و مرد ایجاد کنه و همه با یه صدا بود و بخصوص وقتی یه خانم و یه اقا داشتن باهم حرف میزدن , اینقد صداهاشون فرقی نداشت که ادم بعضا متوجه نمیشد فلان حرفو خانمه زده یا اقاهه. از این لحاظ بنظرم از دو گوینده باید استفاده کنن گوینده‌هایی که نمیتونن حداقل از,دو صدا استفاده کنن خودشون.
ALI REZAEI
۱۴۰۰/۱۱/۲۷
نقد کتاب: این کتاب سراسر جذابیت و زیبایی و البته هیجان داره که هر خواننده رمانی رو به خودش جذب میکنه... از جریان داستان بگیر تا کاراکتر‌های خشن و مهربون داستان...
راستش داستان اوایلش سرگرم کاراکتر‌ها و محیط داستان بود که زیاد چنگی به دل نمیزد اما رفته رفته، تکه تکه داستان‌ها کنار هم قرار میگرفتند
و جذاب تر میشد تا اواسط داستان میشد گفت که عملکرد قابل قبولی داشت اما اواخر کتاب که کاراکتر‌ها مدام باهم روبه رو میشدند و داستان‌های جدیدی خلق میکردند طمع در ادامه داستان بیشتر میشد و هنگامی که به اتمام رسید انگار یک سریال تلویزیونی تمام شد و به شخصه ناراحت شدم... درکل عالی بود مخصوصا صدای گوینده که جذاب ترش میکرد
ممد ممدی
۱۳۹۹/۱۲/۳۰
نکات جالبی داره اما آموزنده نیست و همش از یه زنی که تنهاست و هر لحظه در وحشت ترس داره سپری میکنه حرف میزنه زنی که حتی قادر نیست از پس کارای خودش بر بیاد یه جور نا توانی زن‌ها نسبت با مسائل و مشکلات و این که وابستگی زنها به جنس مخالف و متکی نبودن به خود جلوه گر شده اصلا برای سنین نو جوانان 18سال به پایین مناسب نیست چه بسا میتواند اثرات مخربی بر روی زنان جامعه بگذارد و افکار نو جوانان را آشفته کند بزارد و این القارا به مخاطب می‌دهد که از پس هیچ مشکل یا مسئله‌ای نمیتواند بر آید و حس پوچی و ناتوانی را در جامعه گسترش میدهد
نوشین
۱۴۰۱/۸/۵
دو امتیاز، امتیاز سخاوتمندانه‌ای بود که میتونستم بدم، اگه از نیمه رها کردن کتابی بیزار نبودم هیچ وقت تا انتها بهش گوش نمیدادم.
تا فصل بیست با سرعت بالا شنیدم فقط به امید یک نقطه اوج که بگم آها تازه شروع شد...
از فصل بیست فکر کردم داره این اتفاق می‌افته، ولی باز هم اون کششی رو که باید نداشت و در
کل خیلی حوصله سر بر و اعصاب خورد کن بود که البته لحن گوینده هم در این مورد بی تاثیر نبود.
برای من به شخصه این کتاب هیچ جایی در قفسه‌ی کتابهای معمایی و رازآلود نداره، و نه در هیچ قفسه‌ی دیگه ای.
خوشم نیومد و تمام.
معصومه غفارزاده
۱۴۰۰/۷/۸
به نظرم که در ژانر خودش کتاب ضعیفی بود، توصیفات اضافی و مطول گویی‌های بیهوده حوصله سربر بود؛ برای کاری که بنا به ماهیتش باید هیجان انگیز می‌بود. شخصیت اصلی داستان واقعا یک احمق به تمام معنا بود و کفر آدم را درمیاورد، بیشتر از اینکه یک رمان مهیج و معمایی باشد مرا به یاد فیلمهای هالیوودی از نوع ضعیفش می‌انداخت، حتی اواخر داستان که تا حدی جذاب شده بود را خیلی بد و بی سلیقه به سرانجام رساند. البته تاثیری که در من گذاشت به خاطر موفقیتش در فضاسازی و توصیفاتش از فضای کشتی این بود که از مسافرت با کشتی بیزار شوم.
Shohreh Ghomi
۱۴۰۰/۱/۱۲
به نظر من داستان بسیار مهیج و جذاب بود. راوی بسیار عالی حسها و حالات را بیان میکرد و در بیان جملات توانا و موفق بود و اشتباه چندانی نداشت. من فکر میکنم که برخلاف نظر تعدادی از دوستان خانم هاشمی در بیان روایت داستان بسیار موفق عمل کردند. چند نکته ظریف از اشکالات در نوشته داستان وجود داشت که شاید به نویسنده شکلی بهتر و قابل فبول تر برای خواننده میتوانست بیان کند. بخصوص در قسمتی از داستان که کری برای آزاد کردن لو به داخل کابین زیر کشتی رفته بود.
در مجموع داستان خوب و هیجان انگیزی بود و ارزش شنیدن داشت.
سیدمهدی حسینی
۱۴۰۱/۶/۱۵
کتاب، کتاب خوبیه
درابتدای کتاب با شروع طوفانیش (فضاسازی و توصیفات و عبارات) شگفت زدم کرد و پای کتاب برای ادامه نشستم ولی هرچی بیشتر میرفتم جلو از شگفت زدگیم و هیجان کاسته میشد...
نقدی که دارم کتاب نه مقدمه نویسنده رو داره و نه مقدمه مترجم رو داره، مترجم زحمت به خودش نداده یه مقدمه از نویسنده و و
کلیت کتاب نظر خودش بیاره...
نقد بعدی در بخش فهرست کتاب، بخش‌های مختلف شماره گذاری شده و چه بهتر میبود که بخش‌های شماره گذاری، نام گذاری هم میشدند تا توانمندی نویسنده بیشتر نمود پیدا میکرد.
گلاره خلیلی
۱۳۹۷/۱۰/۱۶
سلام دوستان
کتاب از هیجان و ریتم داستانی خوب و قابل قبولی برخوردار است، شما را برای فهمیدن عوامل وقایع ترغیب میکند و به دنبال خود می‌کشد. مقایسه با آگاتا کریستی خیلی نابجا و غیر حرفه‌ای ست چون من نود درصد کتابهای آگاتا را خوانده ام. این کتاب بیشتر هیجان آور و گاهی ترسناک است تا اینکه معمایی و جنایی باشد.
صدای گوینده و بیانش قابل قبول بود. در کل خواندنش رو توصیه میکنم کتاب خوبی بود.
س موسوی
۱۴۰۰/۲/۲۴
جدا کتاب ضعیفی بود. درباره نویسنده: تا بخش سیزده فقط پرگویی‌ها و دیالوگ‌های هجو می‌شنویم که فقط کسالت بار هستن و نه کمکی به شخصیت پردازی‌ها دارن نه تم داستان. درباره مترجم: کسی که به عنوان مترجم حرفه‌ای فعالیت میکنه هنوز نمیدونه اسم خاص (اسم مجله) رو ترجمه نمیکنن! یا underground market میشه بازار سیاه، نه اینکه ترجمه کنه توو زیرزمین خوب میفروشه!!! گوینده هم که هنر گویندگی رو با جیغ جیغ‌های هیستریک اشتباه گرفته بود. اصلا پیشنهاد نمیکنم
hny mmni
۱۳۹۷/۱۱/۱
امتیازم فقط و فقط بخاطر گوینده‌س. هر گوینده آماتوری هم میدونه موقع نفس کشیدن نباید صداش شنیده بشه. یه چیزی که خیلی گوینده مدام تکرار میکرد هین کشیدن و نفس کشیدنش قبل از جمله است. اصلا و به هیچ عنوان انتظار همچین سوتی از این تیم قوی نداشتم. درسته داستان ایجاب میکنه یه هول و عجله‌ی خاصی توی صدا باشه ولی اون هین کشیدنش قبل از جمله واقعا غیر قابل قبوله. کامنتا رو خوندم میگن از وسط داستان تازه جذاب میشه. من از همین قسمت اولش دیگه رغبت نمیکنم سمت داستان برگردم بخاطر گوینده.
ali moori
۱۴۰۰/۱۲/۷
رمانی جذاب و پر کشش اثر روث ور
اوایل کتاب جذابیت خاصی نداره اما بعد از فصل دوم قطعا شما جذب این کتاب جذاب خواهید شد.
صدای گوینده هم از نظر من واقعا برای این چنین ژانر کتابی مناسبه و به خوبی هجاها و اصوات رو ادا میکنن.
از نظر سرعت هم به خوبی و کنترل شده متن رو بیان میکنن (در صورت ناراضی بودن از
میزان سرعت گوینده میتونین اون رو از بخش تنظیمات تغییر بدین)
پیشنهاد میکنم حداقل برای یکبار به این کتاب صوتی گوش بدین
Mohaddeseh Mousavi
۱۴۰۰/۸/۱
یکی از بهترین‌ها بود با اینکه طول کشید تمومش کنم اما آخراش رو دیگه نمیتونستم بیخیال بشم تو کتاب همه چیز به تصویر کشیده شده اینکه تا آخرین لحظه ناامید نشی و تلاش کنی تلاش برای زنده ماندن، بااینحال نمیتونم یک لحظه هم خودم رو جای شخصیت اصلی داستان بزارم در کل عالی بود ولی آخرش واقعا متوجه نشدم چه بلایی سر کَری اومد حس کردم زنده ست و تظاهر به مردن کرده.. لطفا بقیه‌ی دوستان هم نظرات خودشون رو بگن.
مشاهده همه نظرات ۳۶۲

راهنمای مطالعه کتاب صوتی زنی در کابین 10

برای دریافت کتاب صوتی زنی در کابین 10 و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.