معرفی و دانلود کتاب مردی با پالتوی قهوه‌ای رنگ و هشت داستان دیگر

برای دانلود قانونی کتاب مردی با پالتوی قهوه‌ای رنگ و هشت داستان دیگر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب مردی با پالتوی قهوه‌ای رنگ و هشت داستان دیگر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب مردی با پالتوی قهوه‌ای رنگ و هشت داستان دیگر

کتاب مردی با پالتوی قهوه‌ای رنگ و هشت داستان دیگر (نه داستان از هشت نویسنده)، مجموعه داستان‌های کوتاه جذاب و خواندنی خارجی از نویسندگان مختلفی همچون: هکتور هیو مونرو، دوروتی پارکر، چارلز دیکنز و چندی دیگر است. 

در بخشی از کتاب مردی با پالتوی قهوه‌ای رنگ و هشت داستان دیگر می‌خوانیم:

همسرم دختری است که از شهر دیگری در ایالت اوهایو به این شهر آمده. ما یک خدمتکار داریم، ولی همسرم اغلب خانه را جاروب می‌کند و گاهی اوقات تخت خوابی را که هر دو توی آن می‌خوابیم مرتب می‌کند. من و همسرم شب‌ها با هم می‌نشیسنم ولی من او را نمی فهمم. نمی‌توانم از خودم بیرون بیایم. یک پالتو قهوه‌ای رنگ می‌پوشم و نمی‌توانم از پالتو‌ام بیرون بیایم. نمی‌توانم از خودم بیرون بیایم. همسرم بسیار آرام است و آهسته حرف می‌زند، اما او، نمی‌تواند از خودش بیرون بیاید. 

همسرم از خانه بیرون رفته است. او نمی‌داند که من اندک تفکری نسبت به زندگی او سراغ دارم. می‌دانم که او موقعی که بچه بود به چه چیز فکر می‌کرد و میان رهگذارهای یکی از شهرهای اوهایو قدم می‌زد. من صداهای ذهن او را شنیده‌ام. شنیده‌ام آن صدای اندک را. صدای فریاد حاکی از ترس او را شنیدم، وقتی که برای اولین بار با شور و حرارتی مواجه شد و به آغوش من خزید. من باز صدای هراسیده‌ی او را شنیدم، وقتی که لب‌هایش چیزهایی در مورد جرأت و شجاعت به من می‌گفت، همچنانکه بعد از ازدواج و نقل مکانمان به این خانه، برای نخستین شب با هم نشسته بودیم. 

عجیب می‌بود اگر می‌توانستم در حالی که چهره‌ی خودم در میان آن تصویری که پنجره و آن خانه‌ی زرد رنگ ساخته اند شناور بود اینجا بنشینم، همانطور که الان نشسته‌ام. عجیب می‌بود و زیبا، اگر می‌توانستم همسرم را ببینم و به حضورش برسم. 

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب مردی با پالتوی قهوه‌ای رنگ و هشت داستان دیگر
نویسنده، ، ، ، ، ، ،
مترجمحمیدرضا رضایی
ناشر چاپینشر روزگار
سال انتشار۱۳۹۴
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات120
زبانفارسی
شابک987-964-374-557-8
موضوع کتابکتاب‌های داستان و رمان خارجی
قیمت نسخه الکترونیک
36000 ت - 6.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب مردی با پالتوی قهوه‌ای رنگ و هشت داستان دیگر

صوفی ش
۱۳۹۶/۱۰/۱۷
جالب بود ازین نظر گه باآثار چند نویسنده هم عصر اشنا شدم
شیما فرشادی
۱۳۹۶/۱۰/۱۱
عالیییی... خوندنش واقعا کیف داد
کاوه عزیزی
۱۳۹۶/۱۰/۸
نه داستان کوتاه عالی از نویسندگان بزرگ جهان
مشاهده همه نظرات 3

راهنمای مطالعه کتاب مردی با پالتوی قهوه‌ای رنگ و هشت داستان دیگر

برای دریافت کتاب مردی با پالتوی قهوه‌ای رنگ و هشت داستان دیگر و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.