معرفی و دانلود کتاب هوو

عکس جلد کتاب هوو
قیمت:
۲۵۰۰ تومان - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب هوو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب هوو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب هوو

در کتاب هوو اثر ویلیام ترور، تنهایی انسان‌ها و ناتوانی آن‌ها در مواجهه با این تنهایی و درک علت آن به زیباترین شکل ممکن به تصویر کشیده شده است؛ درک تنهایی‌ای که غالباً برای دیگران سخت و یا غیرممکن است.

کتاب هوو (The Mark) برندۀ جایزه‌ی وایت‌برد در سال‌های 1983-1994 و همچنین برنده‌ی جایزه‌ی اُ. هنری در سال‌های 2007، 2008 و 2010 شده است.

ویلیام ترور (William Trevor) 24 مه 1928 در ایرلند در خانواده‌ای پروتستان به دنیا آمد. نخستین کتاب‌اش رمان «معیار رفتار» نام داشت که در سال 1958 منتشر شد. این رمان، آغازی بود برای او تا به عنوان یکی از نویسندگان پرکار و بزرگ ایرلند شناخته شود. چنان‌که بسیاری او را به عنوان یکی از بزرگ‌ترین نویسندگان داستان‌های کوتاه انگلیسی‌زبان می‌دانند. سه‌بار برنده شدن سه باره‌ی جایزه‌ی ادبی وایت‌برد (Whitbread prize) و پنج‌بار نامزد جایزه‌ی ادبی من بوکر بودن از جمله افتخارات اوست.

ترور، در داستان‌های کوتاه‌اش بیش‌تر متاثر از چخوف است. او به شیوه‌ای استادانه تفاوت‌های جزئی و دقیق شخصیت‌هایی را که سرنوشت برایشان نوعی مصیبت رقم زده به تصویر می‌کشد. شخصیت‌های داستان‌های او اکثرا افراد به‌ حاشیه‌ رانده‌شده‌ی جامعه‌ هستند. کودکان، افراد مسن، مردان یا زنان میان‌سال تنها یا زوج‌هایی که زندگی ناموفقی را تجربه می‌کنند؛ کسانی که نمی‌توانند واقعیت‌های زندگی خود را قبول کنند و به همین دلیل به کنج عزلت پناه می‌برند. در داستان‌های ترور، فضای انگلیسی و ایرلندی به خوبی قابل مشاهده است.

در بخشی از کتاب هوو می‌خوانیم:

«اتفاقی که افتاده خیلی ساده‌س. ادوارد با یه دختر رابطه داره. اون به اصرار دختره داره می‌یاد این‌جا تا همه چیز رو صراحتا به من بگه. می‌دونین این دست ادوارد نیست.»

«خانم مکینتاش، حالا من قصد دارم با شما جدی حرف بزنم. ما بین خودمون توافق کردیم که هیچ دختر جوونی توی زندگی همسر شما وجود نداره. شما در این مورد وسواس دارین، خانم مکینتاش، درباره‌ی این واقعیت که شما هیچ‌وقت بچه‌ای نداشته‌اید و این‌که مردها دوباره ازدواج می‌کنن...»

فهرست مطالب کتاب

درباره‌ی نویسنده
هوو
وقتی از سال
کلاه‌برداری در کاناستا

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب هوو
نویسنده
مترجممرضیه خسروی
ناشر چاپینشر روزگار نو
سال انتشار۱۳۹۳
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۱۲
زبانفارسی
شابک978-600-7339-27-5
موضوع کتابکتاب‌های داستان و رمان خارجی
قیمت نسخه الکترونیک
۲۵۰۰ ت - 0.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب هوو

کاوه عزیزی
۱۳۹۶/۸/۱۳
چند داستان کوتاه عالی. داستان اول درباره زنی است که در یک مهمانی در حضور افراد غریبه، در انتظار رسیدن شوهر خود است و...
گل بخت جون
۱۳۹۷/۱/۱۹
فقط داستان هوو خوب بود، ترجمه عااالی
مشاهده همه نظرات ۲

راهنمای مطالعه کتاب هوو

برای دریافت کتاب هوو و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.