معرفی و دانلود بهترین کتاب‌های سفرنامه

سفرنامه کتابی‌ست که در آن نویسنده تجربیات و مشاهدات خود از سفر به شهر یا کشور دیگری را در اختیار دیگران قرار می‌دهد. این سفرنامه‌ها اطلاعات مفیدی درباره‌ی مردم، آداب و رسوم و عقاید مقصد در دل خود جای داده‌اند و از جذابیت فراوانی برخوردار هستند. در گذشته این قبیل آثار تنها راه آشنایی با فرهنگ‌های دیگر بود اما امروزه با وجود این‌که راه‌های بسیاری برای اطلاع‌رسانی وجود دارد، همچنان این کتاب‌ها جایگاه خود را حفظ کرده‌اند. اپلیکیشن کتابراه نیز از اهمیت ادبی، جغرافیایی و تاریخی چنین نوشته‌هایی آگاه است و ما تلاش خود را می‌کنیم تا شرایط دانلود بهترین کتاب‌های سفرنامه‌ را برای‌تان فراهم نماییم.

آیا مطالعه‌ی سفرنامه لذتی دارد؟

بدون تردید سفر رفتن بسیار لذت‌بخش است و به شما این فرصت را می‌دهد تا چیزهای جدیدی بیاموزید اما گاهی اوقات لازم است پیش از شروع سفر درباره‌ی آن اطلاعات مهم و ضروری را جمع‌آوری کنید تا در طی سر با مشکلات کمتری روبرو شوید. البته اگر واقعا اهل سفر هستید نه تنها سفر رفتن را دوست دارید، بلکه از شنیدن و خواندن درباره‌ی آن هم لذت می‌برید؛ در چنین شرایطی خواندن سفرنامه برای شما بهترین گزینه‌‌ی ممکن است. ناگفته نماند؛ دانلود سفرنامه‌ها مانند گذشته سخت نیست و با یک بررسی کوتاه به راحتی می‌توانید از سفرنامه ابن بطوطه، سفرنامه مارکوپولو و سفرنامه ناصرخسرو گرفته تا شرح مسافرت‌های معاصران خود را پیدا کنید.

خرید پرفروش‌ترین کتاب‌های سفرنامه در کتابراه:

اگر به دنبال سفرنامه‌ای متفاوت هستید، دانلود کتاب ده روز با داعش از درون دولت اسلامی را برنامه‌ی خود قرار دهید؛ چرا که این اثر شرح سفر جسورانه‌‌ی روزنامه‌نگاری آلمانی به همراه پسرش در قلمرو داعش است. شاید هم می‌خواهید با آداب و فرهنگ مردم ایران آشنا شوید، پس فرصت دانلود کتاب زن آقا را دست ندهید. در صورت تمایل به خرید کتاب صوتی می‌توانید برای دانلود کتاب صوتی زن آقا نیز اقدام کنید.

در ادامه با تعدادی از پرفروش‌ترین سفرنامه‌ها آشنا می‌شوید:

دانلود کتاب سیاحت‌نامه ابراهیم بیک
دانلود کتاب وحشی
دانلود کتاب صوتی سفرهای مارکوپولو
دانلود کتاب در میان ایرانیان

لازم به یادآوری است که کتابراه سفرنامه‌ها را به صورت کتاب pdf سفرنامه، کتاب صوتی سفرنامه، کتاب الکترونیکی سفرنامه در اختیارتان قرار می‌دهد.

معرفی سفرنامه‌های رایگان کتابراه:

دانلود کتاب رایگان یکی از امکاناتی‌ست که در اختیار کاربران قرار می‌دهیم تا از سلیقه‌ی خود مطمئن شوند. شما هم در صورت تمایل می‌توانید از فرصت استفاده کنید و به بخش دانلود کتاب‌های رایگان مراجعه نمایید. در ادامه با برخی از کتاب‌های سفرنامه آشنا شوید:‍

دانلود رایگان کتاب سفر فرنگ
دانلود رایگان کتاب سفر در ایران
دانلود رایگان کتاب سفر به ولایت عزرائیل

سایت و اپلیکیشن کتابراه مرجعی برای دانلود بهترین کتاب‌های سفرنامه با موضوع دانلود سفرنامه‌های دوره قاجار، دانلود کتاب سفرنامه ایرانی، دانلود سفرنامه خارجی، دانلود حج نامه، دانلود سفرنامه‌های زیارتی، دانلود سفرنامه‌های قدیمی، دانلود سفرنامه‌های جدید، دانلود سفرنامه‌های بزرگان و... محسوب می‌شود.

یک سال در میان ایرانیان: مطالعاتی در خصوص وضع زندگی و اخلاق و روحیات ملت ایران

یک سال در میان ایرانیان: مطالعاتی در خصوص وضع زندگی و اخلاق و روحیات ملت ایران
روایتی درخشان از سفر ادوارد براون به ایران در اواخر قرن نوزدهم! این شرق‌شناس بزرگ بریتانیایی در کتاب «یک سال در میان ایرانیان» از ایران در عصر حاکمیت قاجار می‌گوید و از جزئیات زندگی روشنفکران ایرانی و سایر اقشار مردم در آن دوره اطلاعات ارزنده‌ای ارائه می‌کند. ذبیح‌الله منصوری مترجم این اثر ماندگار است.
۷۲۰۰۰ تومان
دریافت کتاب