معرفی و دانلود بهترین کتاب‌های صوتی نوجوان

ایام نوجوانی دوران سختی برای نوجوان و والدینش محسوب می‌شود و این‌ موضوع اختلافات بسیاری را میان اعضای خانواده به وجود می‌آورد. نوشتن برای نوجوانان امر دشواری‌ست؛ چرا که رمان‌های نوجوانانه باید مناسب حال و هوای آن‌ها باشد و دغدغه‌های آن‌ها را منعکس کند. امروزه کتاب‌های نوجوان بسیاری وجود دارند که در این زمینه موفق عمل کرده‌اند و به عنوان کتاب نوجوان دخترانه، کتاب‌های علمی برای نوجوانان، رمان نوجوانان، دانلود کتاب ماجراجویی برای نوجوانان و... شناخته می‌شوند. از طرف دیگر، کتاب‌های صوتی نوجوان فرصتی مناسبی به شمار می‌آید تا آن‌ها را به کتاب علاقه‌مند کنید و از جذابیت کتاب‌های صوتی نهایت استفاده را ببرید. قبل از خرید کتاب صوتی نوجوانان این متن را بخوانید تا شما را با بهترین کتاب‌های صوتی نوجوانان آشنا سازد و در انتخاب کتاب مناسب یاری دهد.

بهترین و پرفروش‌ترین کتاب‌های صوتی نوجوانان در کتابراه کدام موارد هستند؟

کتاب صوتی دنیای سوفی پرفروش‌ترین رمان صوتی نوجوان در سایت کتابراه است اما نکته‌ای در خصوص این اثر وجود دارد که لازم است بدانید؛ رمان دنیای سوفی شما را با تاریخ فلسفه آشنا می‌سازد پس بزرگسالان نیز می‌توانند از آن استفاده کنند. رمان دنیای سوفی به صورت الکترونیکی نیز در سایت موجود است در صورت تمایل می‌توانید برای دانلود و خرید آن اقدام کنید.
کتاب صوتی شازده کوچولو یکی از آثار کلاسیک نوجوانان محسوب می‌شود و مانند دنیای سوفی مورد پسند بزرگسالان نیز هست.
برخی از پرفروش‌ترین رمان‌های صوتی نوجوانانه:
دانلود کتاب صوتی یکی از ما دروغ می‌گوید
دانلود کتاب صوتی دختر هیتلر
دانلود کتاب صوتی هری پاتر و سنگ جادو
دانلود کتاب صوتی هری پاتر و حفره اسرار آمیز

چرا نوجوانان رمان‌های ترسناک دوست دارند؟

با نگاهی به رمان‌های صوتی نوجوانان به راحتی متوجه می‌شوید که این گروه سنی علاقه خاصی به رمان صوتی فانتزی، رمان صوتی ترسناک، رمان صوتی جنایی و... دارند. هر چه میزان ترس و وحشت این رمان‌های صوتی نوجوانانه بیشتر باشد با استقبال عمومی بیشتری هم روبرو می‌شوند. اما علت این موضوع چیست و ریشه در چه موضوعی دارد؟
نوجوانان به دلیل شرایط خاصی که دارند با شخصیت‌های اصلی داستان‌های ترسناک به راحتی ارتباط برقرار می‌کنند و در کنار  آن‌ها به ماجراجویی در اتفاقات ترسناک می‌پردازند و این‌گونه خود را از نظر روحی و روانی تخلیه می‌کنند. 
از آن‌جایی که به هنگام خواندن و یا شنیدن این داستان های ترسناک، نوجوانان در خانه هستند و خطری آن‌ها را تهدید نمی‌کند، پس توجه به این قبیل آثار خطری برای‌شان ندارد و به آن‌ها کمک می‌کند مشکلات و بحران‌های نوجوانی را پشت سر بگذارند. به عنوان مثال کتاب صوتی نفرین پنگوئنینه می‌تواند گزینه مناسبی به عنوان رمان صوتی ترسناک باشد.

دانلود رایگان کتاب صوتی نوجوانان در کتابراه:

اپلیکیشن کتابراه هزاران کتاب رایگان دارد که بخشی از آن‌ها صوتی هستند. با این اوصاف اگر همچنان از خرید کتاب صوتی نوجوان مطمئن نیستید می‌توانید با دانلود رایگان کتاب هر چه زودتر وارد این دنیای جذاب و دوست داشتنی شوید. البته از یاد نبرید که این روزها قصه نوجوانان صوتی رایگان، کتاب برای نوجوانان دختر و... موضوعاتی بسیار پرطرفدار هستند. با مراجعه به بخش کتاب‌های رایگان کتابراه می‌توانید با برخی از داستان‌های رایگان نوجوان آشنا می‌شوید.

سایت و اپلیکیشن کتابراه فرصت دانلود بهترین کتاب‌های صوتی نوجوان با موضوع تخیلی، فانتزی، ترسناک، هیجان انگیز، معمایی و... را در اختیارتان قرار می‌دهد.

بادام؛
داستانی جسورانه و اصیل
از وون پیونگ سون

دریافت کتاب صوتی

آنی شرلی؛
قصه‌ای ماندگار و پرعشق
از دختری با موهای قرمز

مشاهده کتاب‌ها

سریال صوتی
قصه‌های شیرین ایرانی
فصل اول: تاریخ بیهقی

دریافت کتاب صوتی

داستان‌هایی از
زندگی سیاسی
امام علی (ع)

مشاهده کتاب‌ها