پیشنهاد کتابراه مجموعه یازدهم

مرجع دانلود برترین کتاب‌های صوتی و کتاب‌های الکترونیکی. همچنین کتابراه امکان دانلود هزاران کتاب صوتی رایگان و هزاران کتاب رایگان را فراهم کرده است.

با این کتاب‌ها
در هر زمینه‌ای
متخصص شوید!

کتاب همه چیز درباره سهام

کتاب همه چیز درباره سهام
کتاب همه چیز درباره سهام در دسته‌ی ساده‌ترین کتاب‌هایی قرار می‌گیرد که درباره‌ی معاملات در بورس نوشته شده‌اند. مایکل سینسر در این اثر با مثال‌ها و لحنی جذاب و سرگرم‌کننده، خیلی چیزها را – چه از لحاظ عملی و چه از لحاظ نظری- به شما می‌آموزد. او در این کتاب پرفروش، علاوه بر آموزش الفبای بازار بورس اوراق بهادار، در بخش آخر نکاتی را به شما یاد می‌دهد که در هیچ کتاب دیگری به آن‌ها برنمی‌خورید.
55000 تومان
دریافت کتاب

کتاب طرز فکر نویسنده موفق: راهنمای ماندگاری در مسیر نویسندگی

کتاب طرز فکر نویسنده موفق: راهنمای ماندگاری در مسیر نویسندگی
با وجود راهنمایی‌ها و نکات کلیدی جوانا پن در کتاب طرز فکر نویسنده موفق، از هر منبع دیگری برای شناخت مراحل نویسندگی و چاپ یک اثر بی‌نیاز خواهید بود. رشد خلاقیت، پرهیز از کمالگرایی در نویسندگی، برخورد مناسب با موافقان و مخالفان، همچنین پرورش عادت‌های حرفه‌ای در وجودتان، از دستاوردهای ارزشمندی هستند که با مطالعه‌ی این راهنمای گام‌به‌گام نصیب شما خواهند شد.
25000 تومان
دریافت کتاب

کتاب آموزش تضمینی پایتون (مرجع کامل)

کتاب آموزش تضمینی پایتون (مرجع کامل)
کتاب آموزش تضمینی پایتون (مرجع کامل) نوشته‌ی اریک ماتیس، مفاهیم مقدماتی زبان برنامه‌نویسی پایتون را مرور می‌کند و شیوه‌ی کدنویسی با آن را آموزش می‌دهد. این اثر تحسین‌شده که پرفروش‌ترین کتاب برنامه‌نویسی دنیا محسوب می‌شود، متغیرها، فهرست‌ها، کلاس‌ها، توابع، حلقه‌ها و انواع دستورات پایتون را توضیح می‌دهد و چندین پروژه‌ی عملی و جذاب مثل ساخت بازی و بصری‌سازی داده‌ها را گام‌به‌گام تشریح می‌کند.
55000 تومان
دریافت کتاب

کتاب ChatGPT برای مبتدیان

کتاب ChatGPT برای مبتدیان
پیم بیکر در کتاب ChatGPT برای مبتدیان، پرده از رموز این هوش مصنوعیِ بسیار معروف و کاربردی که می‌تواند به سؤالات پاسخ دهد، مقاله بنویسد و تقریباً هر نوع متنی را که درخواست می‌کنید تولید کند، برمی‌دارد. امروزه پیش‌بینی‌هایی وجود دارد مبنی بر این‌که این نمونه‌ی قدرتمند از هوش مصنوعی، تغییرات گسترده‌ای در سیستم آموزشی و کسب‌و‌کار ایجاد خواهد کرد. در این کتاب که مجلد دیگری از مجموعه‌ی دامیز است، نحوه‌ی عملکرد ChatGPT و نحوه‌ی به‌کارگیری آن برای به‌ دست آوردن نتایج رضایت‌بخش‌تر را خواهید آموخت.
58900 41230 تومان
دریافت کتاب

کتاب تشخیص سریع بیماری‌ها با تاکید بر علائم و نشانه‌ها

کتاب تشخیص سریع بیماری‌ها با تاکید بر علائم و نشانه‌ها
کتاب تشخیص سریع بیماری‌ها با تاکید بر علائم و نشانه‌ها به قلم گروهی از نویسندگان یک راهنمای مؤثر برای دانشجویان و فراگیران رشته‌های پزشکی و پرستاری است که به آن‌ها کمک می‌کند تا در تشخیص بیماری‌ها بهتر عمل کنند و زمان کمتری را برای رسیدن به راه‌حل درمان بپیمایند. این کتاب در مسیر تشخیص تا درمان مانند یک نقشه‌ی راه عمل می‌کند.
85000 تومان
دریافت کتاب