کتاب‌های بنگاه ترجمه و نشر کتاب پارسه

لیست کتاب‌های الکترونیکی منتشر شده توسط بنگاه ترجمه و نشر کتاب پارسه

🎧 کتاب صوتی ابرقدرت‌های هوش مصنوعی: چین، سیلیکون ولی و نظم نوین جهانی

alt
کتابی جذاب و خواندنی درباره‌ی برتری‌های هوش مصنوعی و چالش‌های آن. کتاب صوتی «ابرقدرت‌های هوش مصنوعی» که یکی از پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز و وال استریت ژورنال محسوب می‌شود، تاریخچه‌ی پیشرفت چین در زمینه‌ی هوش مصنوعی را روایت می‌کند و از رقابت این کشور و آمریکا برای رسیدن به فناوری‌های جدید سخن می‌گوید.
۲۰۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

قدرت امید

alt
به هنگام مواجه با بحران چه واکنشی نشان می‌دهید؟ آیا می‌توانید راه‌حلی خلاقانه ارائه دهید؟ کتاب «قدرت امید» به شما کمک می‌کند تا در مواجهه با مشکلات، واکنشی درست و مناسب داشته باشید و توضیح می‌دهد که چرا امید عنصری حیاتی در زندگی انسان‌ها محسوب می‌شود.
۲۵۵۰۰ تومان
دریافت کتاب

خودکامگی: بیست درس از قرن بیستم

alt
ماجرای نگارش کتاب «خودکامگی» از یک پست فیس‌بوک آغاز شد؛ پستی که تیموتی اسنایدر در خصوص تاریخِ حکومت‌های نازی و شوروی منتشر کرده بود تا به انتخاب ترامپ به عنوان رئیس جمهور واکنش نشان دهد. پستِ فیس‌بوکیِ او با جزئیات بیشتر به کتاب «خودکامگی» تبدیل شد و در گروه پرفروش‌ترین کتاب‌های نیویورک تایمز در سال 2017 قرار گرفت.
۱۵۵۰۰ تومان
دریافت کتاب

بایگانی همیشگی

alt
چه چیز موجب شد تا ادوارد اسنودن اطلاعات محرمانه کشورش را فاش و خانه و وطنش را ترک کند؟ او خطرات این راه را چگونه پذیرفت و در یک مسیر بی‌برگشت قدم گذاشت؟ پاسخ این سؤال‌ها را در کتاب بایگانی همیشگی خواهید یافت. ادوارد اسنودن چندین سال به عنوان جاسوس برای سازمان جاسوسی آمریکا کار کرده، خاطرات خود را در کتاب «بایگانی همیشگی» بازگو می‌کند.
۳۳۰۰۰ ۱۹۸۰۰ تومان
دریافت کتاب