کتاب‌های سبکتو

درباره‌ی انتشارات سبکتو

انتشارات سبکتو در سال 1395 فعالیت خود را در بازار نشر ایران کلید زد. سبکتو از جمله ناشرانی است که از همان ابتدا تا کنون تنها در حوزه‌ی نشر دیجیتال به تهیه و انتشار کتاب پرداخته و تمامی آثار آن در شمار میکروکتاب و خلاصه‌اثر جای می‌گیرند. ارزش‌گذاری بنیادین سبکتو در راستای سلامت روان مردم ایران پایه‌ریزی شده است تا در شرایط بحرانی بتوانند از گردنه‌ها و دست‌اندازهای دشوار عبور کنند و به‌سوی موفقیت و سلامتی رهسپار شوند.

توسعه‌ی فردی، مدیریت شخصی، موفقیت شغلی، سبک زندگی، مثبت‌نگری، کسب‌وکار و زندگی‌نامه‌ی افراد موفق موضوعاتی هستند که در میکروکتاب‌های انتشارات سبکتو به آن‌ها پرداخته می‌شود. مخاطبانْ انتشارات سبکتو را علاوه بر خلاصه‌کتاب به پادکست و آثار صوتی نیز می‌شناسند.

سبکتو

پرفروش‌ترین کتاب‌های انتشارات سبکتو

«اثر مرکب» کتاب پرمخاطب دارن هاردی، «بخواهید تا به شما داده شود» نوشته‌ی استر و جری هیکس، «سرمایه‌گذار هوشمند» اثر بنجامین گراهام، کتابی از مل رابینز با عنوان «قانون 5 ثانیه»، و «معجزه» نوشته‌ی راندا برن عناوینی هستند که نسخه‌ی خلاصه‌شده‌شان در انتشارات سبکتو از بیشترین میزان فروش برخوردار بوده است.

کتاب‌های صوتی و الکترونیکی انتشارات سبکتو

اهداف محیط‌زیستی و نیز کوشش برای برقراری عدالت در زمینه‌ی دسترسی تمامی اقشار جامعه به محتوای مناسب دو عامل مهمی بود که سبب شد انتشارات سبکتو نخستین استارتاپی باشد که از ابتدای فعالیت خود تنها و تنها در حوزه‌ی نشر دیجیتال به تهیه و تولید کتاب بپردازد و آثار خود را روی بستر آنلاین در اختیار علاقه‌مندان قرار دهد. میکروکتاب‌های صوتی معجزه، «نیمه‌ی تاریک وجود» نوشته‌ی دبی فورد، «قانون 10 برابر» اثری از گرنت کاردون، «حکایت دولت و فرزانگی» نوشته‌ی مارک فیشر، و «عادت‌های اتمی» کتاب محبوب جیمز کلیر در سایت و اپلیکیشن کتابراه با بیشترین میزان فروش و استقبال در میان آثار انتشارات سبکتو مواجه شده‌اند.

برای خرید کتاب‌های انتشارات سبکتو می‌توانید به کتابراه مراجعه کنید.