کتاب‌های گروه فرهنگی سماوا

دانلود قانونی کتاب‌های گروه فرهنگی سماوا از کتابراه

سریال صوتی
قصه‌های شیرین ایرانی
فصل اول: تاریخ بیهقی

دریافت کتاب صوتی

بیا وانمود کنیم
هیچ اتفاقی نیفتاده است
با صدای لیلا برخورداری

دریافت کتاب صوتی

🎧 کتاب صوتی دوباره فکر کن: قدرت دانستن آنچه نمی‌دانید

کتاب صوتی دوباره فکر کن: قدرت دانستن آنچه نمی‌دانید
مهارت بازاندیشی را بیاموزید و در موضع‌گیری‌های خود تجدیدنظر کنید! آدام گرانت در کتاب پرفروش «دوباره فکر کن» به ما یاد می‌دهد تا باورهای قدیمی خود را کنار بگذاریم و با این کار، تحولی اساسی در نحوه‌ی نگرش خود به مسائل ایجاد کنیم. گوینده‌ی کتاب صوتی حاضر سعید شیخ‌زاده است.
60000 تومان
دریافت کتاب صوتی

🎧 کتاب صوتی برادر انگلستان

کتاب صوتی برادر انگلستان
سفری بی‌مقصد همراه با علیرضا قزوه، شاعر نام‌آشنای ایرانی! قزوه در نخستین رمان خود با نام «برادر انگلستان» کودتای 28 مرداد را در مرکز توجه خود قرار می‌دهد و با بیانی شیوا، به روایت وقایع این دوره‌ی تاریخی می‌پردازد. این کتاب را با صدای گرم کوروش سلیمانی بشنوید!
65000 تومان
دریافت کتاب صوتی

فضیلت‌های ناچیز
با صدای
شبنم قلی خانی

دریافت کتاب صوتی

🎧 کتاب صوتی تابستان قوها

کتاب صوتی تابستان قوها
کتابی شنیدنی از دوران نوجوانی و دردسرهای آن. بتسی بایارس در کتاب «تابستان قوها» از سارا می‌گوید و از ماجراجویی‌های او برای یافتن برادر کوچک‌ترش. کتاب حاضر برنده‌ی نشان معتبر نیوبری بوده و آن را با ترجمه‌ی پروین علی‌پور و صدای شهرزاد کمال‌زاده می‌شنوید.
42000 تومان
دریافت کتاب صوتی

🎧 کتاب صوتی ایکیگای: دلخوشی‌های کوچک زندگی

کتاب صوتی ایکیگای: دلخوشی‌های کوچک زندگی
چه چیز انگیزه‌ی بیدار شدن شما از خواب است؟ یوکاری میتسوهاشی در کتاب «ایکیگای: دلخوشی‌های کوچک زندگی» از پیدا کردن اشتیاقمان در زندگی و از دنبال کردن مشتاقانه‌ی اهدافمان سخن می‌گوید. این کتاب صوتی انتخابی مناسب برای دوستداران تغییر در زندگی است.
40000 تومان
دریافت کتاب صوتی

مجموعه داستان
برادران جمال‌زاده
با صدای مسعود فروتن

دریافت کتاب صوتی

🎧 کتاب صوتی پیش از آنکه قهوه سرد شود

کتاب صوتی پیش از آنکه قهوه سرد شود
فرض کنید رؤیای دور و دراز انسان محقق شده است و اکنون می‌تواند به گذشته سفر کند! کتاب «پیش از آنکه قهوه سرد شود» داستان کافه‌ای عجیب در توکیو است که این فرصت را در اختیار شخصیت‌های داستان‌ گذاشته است. اگر شما این فرصت را به دست‌ آورده بودید، چه می‌کردید؟ این کتاب پرفروش بین‌المللی را با صدای علیرضا بهرامی بشنوید.
45600 تومان
دریافت کتاب صوتی

🎧 کتاب صوتی پس از بیست سال

کتاب صوتی پس از بیست سال
کشمکشی در میانه‌ی حق و باطل! سلمان کدیور در کتاب «پس از بیست سال»، با اتخاذ رویکردی عدالت‌خواهانه، داستانی تاریخی ـ مذهبی را روایت می‌کند که از روزگار امامت امیرالمؤمنین (ع) تا واقعه‌ی عاشورا را در بر می‌گیرد. این کتاب تحسین‌شده را با صدای داوود حیدری خواهیم شنید.
145000 تومان
دریافت کتاب صوتی

دور دنیای فلسفه در
هشت روز، سفری به
چند هزار سال تاریخ اندیشه

دریافت کتاب صوتی

🎧 کتاب صوتی بی نازنین

کتاب صوتی بی نازنین
ایمیلی مرموز زندگی دختر و پسری جوان را تا ابد دستخوش تغییر می‌کند! کیوان ارزاقی در کتاب «بی نازنین» از رابطه‌ی اینترنتی عجیب‌وغریبی می‌گوید که بین مانی و سایه شکل می‌گیرد و آن دو را با حقیقتی روبه‌رو می‌کند که در تمام عمر از آن گریزان بوده‌اند.
30000 تومان
دریافت کتاب صوتی

🎧 کتاب صوتی مهاجر سرزمین آفتاب

کتاب صوتی مهاجر سرزمین آفتاب
از آیین بودا تا دین اسلام. از کونیکو یامورا تا سبا. کتاب «مهاجر سرزمین آفتاب» داستان زنی ژاپنی است که با مردی مسلمان ازدواج می‌کند و اسلام می‌آورد و فرزندش را در راه وطن از دست می‌دهد. کتاب شنیدنی پیش رو حاصل چندین سال مصاحبت مؤلفان با این بانوی ژاپنی است.
50000 تومان
دریافت کتاب صوتی

آناتومی افسردگی
شرح افسردگی
و جنون در ایران امروز

دریافت کتاب صوتی

🎧 کتاب صوتی رانده و مانده

کتاب صوتی رانده و مانده
داستان دختری که سنت‌ها دست‌وپایش را بسته‌اند و او را اسیر سلطه‌طلبی والدین خود کرده‌اند. آنیتا دسای در کتاب پرافتخار «رانده و مانده» داستان اوما را روایت می‌کند که در چهل‌سالگی در احساس گناه و شرم غرق است و زندگی دشواری را می‌گذراند.
37000 تومان
دریافت کتاب صوتی

🎧 کتاب صوتی یک زندگی دیگر

کتاب صوتی یک زندگی دیگر
مجموعه‌ای از 21 داستان کوتاه به قلم آلبرتو موراویا، نویسنده‌ی برجسته‌ی ایتالیایی! کتاب «یک زندگی دیگر» دربردارنده‌ی داستان‌هایی درباره‌ی جنسیت، روابط میان انسان‌ها و احساسات بشری است که تصویری واقع‌گرایانه از زنان طبقات گوناگون جامعه را به ما می‌نمایاند. این کتاب را با صدای فاطمه گودرزی، هنرمند محبوب، بشنوید!
40000 تومان
دریافت کتاب صوتی