دانلود پادکست چگونه خستگی هنگام کار را رفع کنیم؟


خرید پادکست

برای دانلود قانونی پادکست چگونه خستگی هنگام کار را رفع کنیم؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی پادکست چگونه خستگی هنگام کار را رفع کنیم؟

پادکست چگونه خستگی هنگام کار را رفع کنیم؟ دلایل بی‌حوصلگی و بی‌انگیزگی در محل کارتان را بررسی می‌کند و پیامدهای ناشی از آن را با شما در میان می‌گذارد. این فایل صوتی یکی از آثار مجموعه چگونه‌های دست یافتنی به شمار می‌رود و برگرفته از مقالات سایت هاو کن یو است.

درباره‌ی پادکست چگونه خستگی هنگام کار را رفع کنیم:

تصور کنید شنبه از راه رسیده است و صدای زنگ آرامشی را که تا چند دقیقه پیش داشته‌اید، از بین می‌برد. دوست ندارید از تخت خود بیرون بیایید اما چاره‌ی دیگری نیست. مثل روزهای دیگر به محل کارتان می‌رسید و کامپیوتر خود را روشن می‌کنید. همه چیز در ظاهر به نظر می‌رسد، به جز درون شما که همچنان سردرگم و گیج است.

اگر با این موارد آشنا هستید، متأسفانه شما نیز از مشکل خستگی و بی‌حوصلگی در محل کار رنج می‌برید اما لازم نیست نگران باشید؛ چرا که پادکست چگونه خستگی هنگام کار را برطرف کنیم؟ به شما کمک می‌کند تا نسبت به وضعیت خود آگاهی بیشتری پیدا کنید. با راهنمایی‌های این پادکست کوتاه می‌آموزید از شر افکار مزاحم در امان بمانید و با انگیزه‌ی بیشتر به وظایف خود عمل کنید.

پادکست چگونه خستگی هنگام کار را رفع کنیم مناسب چه کسانی است؟

اگر از کار خود خسته شده‌اید، انگیزه ندارید و احساس می‌کنید شغلی که دارید برای‌تان کافی نیست، این پادکست را گوش دهید تا به شما کمک کند از دست خستگی‌های جسمی و ذهنی خلاص شوید.

در بخشی از پادکست چگونه خستگی هنگام کار را رفع کنیم می‌شنویم:

داشتن شانس کم برای رشد و یادگیری

تصور کنید که به مدت دو هفته یا دو ماه یا دو سال فقط و فقط وظیفه مشابهی را انجام دهید. چطور احساس می‌کنید؟ مطمئنا این وضعیت تا حد مرگ برایتان خسته کننده خواهد بود. اگر شرکتی که در آن مشغول به کار هستید، امکانات کافی برای رشد و یادگیری شما را نداشته باشد، قطعاً متوجه آن می‌شوید که هیچ پیشرفتی در آنجا برای خود نمی‌بینید و شروع به ناامید شدن خواهید کرد و احتمالاً کارتان برای‌تان خسته کننده خواهد شد.

 ۱۳ دقیقه، ۱۳ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۴۰۰، قیمت الکترونیکی: ۶۰۰۰ ت
ویژه امروز: ۳۰۰۰ ت (۵۰%) - 1.25€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید پادکست

فهرست مطالب

۱۴ دقیقه
چگونه خستگی هنگام کار را رفع کنیم؟

راهنمای دانلود پادکست چگونه خستگی هنگام کار را رفع کنیم؟

برای دانلود پادکست چگونه خستگی هنگام کار را رفع کنیم؟ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود پادکست  چگونه خستگی هنگام کار را رفع کنیم؟

نظرات پادکست چگونه خستگی هنگام کار را رفع کنیم؟

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.