دانلود پادکست چگونه مذاکره کنیم؟


خرید پادکست

برای دانلود قانونی پادکست چگونه مذاکره کنیم؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی پادکست چگونه مذاکره کنیم؟

پادکست چگونه مذاکره کنیم؟ ترجمه‌ی علیرضا مرادی، پنج مهارت کاربردی و مفید موفقیت در گفت‌وگو را ارائه می‌دهد، مهارت‌هایی که علاوه‌بر تقویت شجاعت و جسارت بهترین نتیجه را برای‌تان رقم می‌زند. این فایل صوتی یکی از آثار مجموعه چگونه‌های دست یافتنی به شمار می‌رود و برگرفته از مقالات سایت هاو کن یو است.

درباره‌ی پادکست چگونه مذاکره کنیم:

به احتمال زیاد شما هم از آن دسته افرادی هستید که به رغم داشتن تجربیات بسیار، در مذاکره همچنان با مشکل مواجه هستید، مشکلاتی که ریشه در سردرگمی و استرس دارند. عملکرد خود را در گفت‌وگو چگونه ارزیابی می‌کنید؟ آیا از خود راضی هستید؟

به عنوان فردی که در جامعه حضور دارد برای پیشبرد امورتان لازم است در مذاکره مهارت کافی داشته باشید در غیر این صورت با مشکلات بسیاری روبرو خواهید شد. از طرف دیگر، اگر مدیر هستید و یا برای کار با افراد بسیاری در ارتباطید این موضوع اهمیت بیشتری می‌یابد. با این اوصاف بهتر است هر چه زودتر برای رفع ضعف خود وارد عمل شوید.

تا به امروز آثار بسیاری درباره‌ی فنون مذاکره نوشته شده‌اند اما علیرضا مرادی تمامی نکات مهمی که باید بدانید را در پادکست چگونه مذاکره کنیم؟ به ساده‌ترین و مختصرترین شکل ممکن در اختیارتان قرار می‌دهد.

پادکست چگونه مذاکره کنیم مناسب چه کسانی است؟

اگر فکر می‌کنید برای گفت‌وگو و مذاکره نیاز به راهنمایی دارید، فرصت را از دست ندهید؛ چرا که این پادکست یکی از بهترین گزینه‌ها برای شما محسوب می‌شود.

در بخشی از پادکست چگونه مذاکره کنیم می‌شنویم:

در یک برنامه یک و نیم روزه با موضوع مذاکره، 35 نفر از مربیان برتر کسب‌وکار و آموزش مشتریان در جکسون هال به هم پیوستند. این 35 نفر از موفق‌ترین کارآفرینان و صاحبان کسب‌وکار در ایالات‌متحده بودند. از این افراد پرسیده شد که : «چند نفر از شما خودشان را مذاکره‌کنندگانی فوق‌العاده می‌دانند که در انجام مذاکرات راحت و روان صحبت می‌کنند؟» از آن 35 نفر، تنها دو نفر دست خود را بالا بردند.

سپس از آن‌ها پرسیده شد که: «چند نفر از شما احساس می‌کنید که باید به هنگام مذاکره روان‌تر صحبت کنید؟ و البته می‌دانید که این‌یک نقص در مذاکرات شماست؟ حدوداً یک‌سوم از این کارآفرینان موفق، دستان خود را بالا بردند.

 ۱۷ دقیقه، ۱۶ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۶۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید پادکست

فهرست مطالب

۱۸ دقیقه
چگونه مذاکره کنیم؟

راهنمای دانلود پادکست چگونه مذاکره کنیم؟

برای دانلود پادکست چگونه مذاکره کنیم؟ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود پادکست  چگونه مذاکره کنیم؟

نظرات پادکست چگونه مذاکره کنیم؟

محمد رنجبر محمدی
۱۴۰۰/۱/۲۷
واقعا به اونایی که به اینده فکر میکنن این کتابو پیشنهاد میکنم
مشاهد همه نظرات (۱)