دانلود کتاب صوتی بازاریابی انگیزشی


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی بازاریابی انگیزشی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی بازاریابی انگیزشی

کتاب صوتی بازاریابی انگیزشی اثر رابرت ایمبرایل، راهنمایی کامل و جامع است که نحوه‌ی ترغیب موثر مشتریان بالقوه را بازگو می‌کند تا هم‌اکنون خرید کنند، بیش‌تر بخرند و به دوستانشان نیز بگویند! این هنر بازاریابان برای رسیدن به موفقیت است.

کتاب صوتی بازاریابی انگیزشی (Motivational marketing) راهنمایی گام به گام برای آموزش هنر بازاریابی جهت دستیابی شما به موفقیت در اختیار شما قرار می‌دهد. این کتاب برای شما شرح می‌دهد که چگونه مردم به بازاریابی واکنش نشان می‌دهند؛ به دلیل وجود نمونه‌های زیاد و به تفکر واداشتن مخاطب، هر کسی که در حرفه بازاریابی و فروش است و می‌خواهد در این حرفه موفق باشد، باید این کتاب را بشنود.

شیوه‌های بازاریابی مکررا در حال تغییر هستند اما سطوح هیجانی همیشه یکسان باقی می‌مانند. رابرت ایمبرایل (Robert Imbriale) در این کتاب به شما می‌گوید که چگونه از همه‌ی این سطوح هیجانی استفاده کنید تا فروشتان بیشتر شود. بازاریابی انگیزشی بیشتر از یک کتاب با موضوع بازاریابی است. ایمبرایل نتایج اثبات‌شده‌ای که در طول 20 سال دائما برای خود و مراجعه کنندگانش بیان کرده را با زبانی ساده شرح می‌دهد. بازاریابی انگیزشی علاوه بر چگونگی بازاریابی، چرایی بازاریابی را نیز پوشش می‌دهد. آنچه بازاریابی انگیزشی بر آن تمرکز می‌کند بهره‌برداری از هیجانات خرید در مشتریان و خریداران احتمالی برای ایجاد یک فرآیند خرید لذت‌بخش و خالی از استرس است.

بازاریابی انگیزشی درخشان‌ترین و برجسته‌ترین کتاب بازاریابی است. اگر کسب‌وکار کوچکی برای خودتان راه انداخته‌اید و با بازاریابی و فروش آن دست‌و‌پنجه نرم می‌کنید. بازاریابی انگیزشی دید خوبی درباره‌ی بخش بازاریابی کسب وکارتان به شما ارائه می‌کند.

در قسمتی از کتاب صوتی بازاریابی انگیزشی می‌شنویم:

هر عملی که انجام می‌دهید تا دیگران را متقاعد سازید پولشان را با کالاها یا خدمات شما معاوضه کنند، بازاریابی نام دارد.
با این توصیف، منظور از بازاریابی چیست؟ بازاریابی لبخندی است که روی لب روی لب‌های متصدی پذیرش وجود دارد، نحوه پاسخ دادن به تلفن است، پیامی است که شما در یک ایمیل می‌فرستید، مطلبی است که در وبسایت خود می‌گذارید، تیتر اصلی در نامه فروش شماست، سهولت پارک کردن در نزدیکی درب ورودی فروشگاه شماست، علامت و نشانی است که درک آسان و شفافی دارد، نامی است برای شرکت که باعث سردرگمی مردم در باره کاری که شما انجام می‌دهید نشود و خیلی کارهای دیگر.

به عنوان یک بازاریاب، وظیفه ما این است که هر کاری را که در توان داریم انجام دهیم تا فرایند خرید را برای مردم ساده تر کنیم. هر چقدر خرید از ما آسان تر شود، به همان نسبت فروش بیش تری خواهیم داشت. این خیلی ساده و پیش پاافتاده است. می‌توانم به میان کسب و کارهای بسیاری بروم و موانعی را پیدا کنم که در فرایند خرید قرار دارند و اغلب موجب توقف آن می‌شوند.

ممکن است فروشگاهی بخواهد چند دلاری را صرفه جویی کند و به همین دلیل حساب تجاری نگرفته باشد و بنابراین شما نتوانید با کارت اعتباری از آن‌ها خرید کنید. این فقط مثالی است از مانعی که در راه تجارت شما با آن‌ها قرار دارد. درباره مشتریان خود فکر کنید و بیندیشید که چه موانعی ممکن است در راه خرید مردم از شما وجود داشته باشد. در کسب و کار خودم همواره این کار را انجام می‌دهم و موانع جدیدی را کشف می‌کنم. هرچه بیش تر توجه می‌کنم، راه‌های بیش تری برای آسان تر کردن فرایند خرید مردم پیدا می‌کنم.

 ۹ ساعت و ۱۴ دقیقه، ۵۱۱ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۴۲۰۰۰ ت - 12.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳۰ دقیقه
مقدمه
۱۳ دقیقه
یک: بازاریابی انگیزشی و اهمیت آن برای کسب و کار شما
۲۳ دقیقه
دو: مشتریانتان را ترغیب کنید که هم‌اکنون خرید کنند
۳۹ دقیقه
سه: هیجانات مشتریان خود را هدف بگیرید
۲۸ دقیقه
چهار: محرک هیجانی اول - ترس
۳۱ دقیقه
پنج: محرک هیجانی دوم- عشق
۳۳ دقیقه
شش: محرک هیجانی سوم - اشانتیون‌ها و حراجی‌ها
۳۵ دقیقه
هفت: محرک هیجانی چهارم - درآمدزایی بی دردسر
۳۰ دقیقه
هشت: محرک هیجانی پنجم - تحقق بخشیدن به رویاها
۵۶ دقیقه
نه: اولین تبلیغ مبتنی بر محرک‌های هیجانی را خلق کنید
۴۴ دقیقه
ده: خط مشی‌های نامه فروش
۳۶ دقیقه
یازده: خط مشی‌های وبسایت
۳۷ دقیقه
دوازده: خط مشی‌های تبلیغات چاپی و نمایشی
۴۱ دقیقه
سیزده: خط مشی‌های تبلیغات رادیویی
۳۳ دقیقه
چهارده: خط مشی‌های تبلیغات تلویزیونی
۳۱ دقیقه
پانزده: برخیزید و مشتریانتان را تحریک کنید
۱۳ دقیقه
شانزده: جمع بندی مطالب پیرامون بازاریابی انگیزشی

راهنمای دانلود کتاب صوتی بازاریابی انگیزشی

برای دانلود کتاب صوتی بازاریابی انگیزشی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  بازاریابی انگیزشی
علی کنعانی کاشانی
۱۳۹۸/۴/۲۳
به نظر من برای افرادی که فروش مستقیم انجام می‌دهند علی الخصوص B2Bخیلی خیلی مناسب است
لحن گوینده و فهم ایشان از موضوع عالیست لطفا کارهای بیشتری برای گویندگی به ایشان واگذار کنید
به انتخاب کننده این اثر برای تبدیل به نسخه صوتی تبریک می‌گویم
بیشتر منتظر اینگونه کتابها از شما هستم
babak varasteh
۱۳۹۸/۶/۱۰
این کتاب فوق العادست. واقعا برای هر کسب و کاری عااااالیه. وقتی خوندید یا گوش کردید متوجه میشید که چقدر لازم بوده گوش کنید. از یک معازه تا یک کارخونه دار. به خصوص اینکه در بازار ایران کاملا کاربردیه. بیشتر...
بهنام رنجبر
۱۳۹۸/۵/۲۵
بیشتر برا کار در اینترنت توضیح داده ولی در کل به نکات خوب و مثبتی در بازاریابی و کار اشاره میکنه. کتاب خوبیه پیشنهاد میکنم امتحانش کنید. ممنون از کتاب راه
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۰)