دانلود کتاب صوتی اصلا انتظارشو نداشتم


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی اصلا انتظارشو نداشتم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی اصلا انتظارشو نداشتم

اگر دردی درون خود دارید که با گذشت زمان هنوز هم شما را آزار می‌دهد، کتاب صوتی اصلا انتظارشو نداشتم نوشته‌ی ریچل هالیس، به شما کمک می‌کند تا تجربیات سخت خود را هضم کنید و یاد بگیرید که گاهی رنج می‌تواند هر فردی را به انسان بهتری تبدیل کند. این اثر یکی از پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز و آمازون است.

درباره کتاب صوتی اصلا انتظارشو نداشتم:

همه‌ی آدم‌ها در زندگی خود با احساساتی نظیر ترس، غم و خیانت روبه‌رو شده‌اند و خاطرات تلخی را نیز از سر گذرانده‌اند. ریچل هالیس نویسنده پرفروش نیویورک تایمز در کتاب صوتی اصلا انتظارشو نداشتم (Didn't See That Coming)، بیان می‌کند که خود او نیز مانند شما چنین تجربیات اندوهناکی را از سر گذرانده اما با استفاده از تکنیک‌هایی از وضعیت‌های سخت زندگی‌اش عبور کرده است.

در واقع هنگامی که صحبت از لحظات سخت زندگی همچون مرگ یکی از عزیزان یا از دست دادن شغل مورد علاقه‌تان می‌شود؛ وقتی غم و عدم اطمینان تمام وجود شما را در برمی‌گیرد؛ برگشتن به حال خوب غیرممکن به نظر می‌رسد، اما در کتاب اصلا انتظارشو نداشتم این پرسش برای شما مطرح می‌شود که قرار است چگونه درد خود را تحمل کنید و حتی از آن به عنوان پلی برای رشد و تغییرات مثبت بهره ببرید.

کتاب اصلا انتظارشو نداشتم با لحنی صادقانه و صمیمانه نوشته شده و نویسنده داستان‌هایی واقعی از زندگی خود روایت می‌کند تا نشان دهد که هر تجربه غم انگیزی می‌تواند به یادگیری و رشد انسان کمک کند و ارزش بیشتری به مفهوم زندگی کردن بدهد.

کتاب صوتی اصلا انتظارشو نداشتم برای چه کسانی مناسب است؟

شاید در نگاه اول همه تصور کنند که مخاطب تمامی کتاب‌های هالیس زنان و دختران هستند، اما برای هر کسی که می‌خواهد تجربه شنیدن یک اثر فوق العاده و صمیمی را داشته باشد و به خودش برای داشتن یک زندگی بانشاط‌تر کمک کند، کتاب اصلا انتظارشو نداشتم انتخابی فوق العاده است.

ریچل هالیس را بیشتر بشناسیم:

یکی از زنانی که در چند سال اخیر خود را به عنوان نویسنده و سخنران انگیزشی موفق مطرح کرده است، ریچل هالیس (Rachel Hollis) نام دارد. او پس از نوشتن‌ کتاب‌های پرفروش «خودت باش دختر، دختر صورتت را بشور، شرمنده نباش دختر» به شهرت فراوانی رسید و امروزه چه در ایالات متحده و چه دیگر کشورها به عنوان زنی قوی و شاد شناخته می‌شود که همواره در سخنرانی‌های خود زنان و دختران را به آزادگی و لذت بردن از زندگی دعوت می‌کند.

در حال حاضر ریچل هالیس در حوزه مسائل حقوقی زنان فعالیت دارد، یکی از برترین پادکست‌های تجاری در آمریکا را مدیریت می‌کند، بنیانگذار یک شرکت خصوصی و رسانه‌ای است و برای چهار فرزند خود مادری می‌کند.

باید گفت که هالیس در تمامی کتاب‌هایش از تجربیات شخصی خود استفاده کرده و درد و رنج و انواع فشارهای اجتماعی را چشیده است و می‌داند برای تبدیل شدن به زنی قوی و سالم، آن هم در دنیای مدرن امروزی، باید تلاش بسیاری کرد. اما او به خاطر داشتن لحن صمیمانه در کتاب‌هایش و عدم استفاده از کلیشه‌های رایج در کتاب‌های خودیاری، به این موفقیت و شهرت رسیده است.

جملات برگزیده کتاب صوتی اصلا انتظارشو نداشتم:

- هرکسی که هستین همونو قبول کنین و کاری کنین که بقیه هم قبول کنن.

- شما هر فکر کوچیک، ابلهانه، غلط، خودخواهانه و منفی‌ای داشته باشین نشون دهنده‌ی این نیست که آدم خوبی نیستین.

- دیدین وقتی به چیزی عادت کنین به طور ناخودآگاه انجامش میدین؟ بنابراین لازمه به کارهایی عادت کنین که بتونه استرس شما رو کنترل کنه. در ضمن شما باید این کارها رو متعهدانه انجام بدین.

- نباید اجازه بدیم که فرد و یا رویدادهای بد زندگی رو به کاممون زهرمار کنن. نباید بخاطر اتفاقات بدی که تجربه کردیم از فرصت‌ها چشم پوشی کنیم. باید پنجره‌های وجودی‌مون رو باز کنیم تا نور سعادت بهمون بتابه.

در بخشی از کتاب صوتی اصلا انتظارشو نداشتم می‌شنویم:

حدود دو هفته از مرگ برادرم گذشته بود که دندان پزشکی که برایش جراحی دندان عقل انجام داده بود، قبضی برایمان ارسال کرد. ما تو شهر کوچکی زندگی می‌کردیم و مسلما او هم متوجه شده بود که بیمارش فوت کرده. به نظر من این اصلا کار خوبی نبود که دو هفته بعد از فوت بیمارش به سراغ‌مان بیاید و بخواهد که از ما پول بگیرد.

رفتار این دکتر خیلی دور از احساس به نظر می‌رسید و این حسابی من را شاکی کرد. به همین دلیل این موضوع را با پدرم در میان گذاشتم. او نیز در جواب به من گفت که این دکتر دارد روال کارش را طی می‌کند؛ او هم هزینه‌های خودش را دارد و کار باید ادامه پیدا کند. پدرم قبلا واعظ بود و طبق عادت همیشه‌اش عبارت «کار باید ادامه پیدا کنه» استفاده می‌کرد. یا وقتی کویید 19 جهان را در رعب و وحشت و قرنطینه فرو برد، کسانی که مانند من مشاغل کوچکی داشتند، مجبور بودند به خاطر دفتر خالی که راکد باقی مانده، اجاره بهای ماهیانه را پرداخت کنند؛ چون بالاخره کار باید ادامه پیدا کند.

من این مقدمه را اول فصل آوردم تا نکته‌ای را همین اول کار به شما گوشزد کنم. آن هم اینکه پول و منابع مالی، می‌توانند گذر از بحران را برای ما راحت‌تر کنند و هم می‌توانند سخت‌ترش کنند.

 ۲ ساعت و ۴ دقیقه، ۱۱۹ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۹۸۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۹ دقیقه
مقدمه
۱۳ دقیقه
فصل اول: خود جدیدتون رو پیدا کنید
۱۱ دقیقه
فصل دوم: از سوال کردن درباره رنج دست بردارید
۸ دقیقه
فصل سوم: وقتش رسیده که از عذاب وجدان‌تون خلاص بشید
۷ دقیقه
فصل چهارم: نگرش جدیدی رو امتحان کنید
۷ دقیقه
فصل پنجم: ذهن‌تون رو برای بهتر شدن تغییر بدید
۸ دقیقه
فصل ششم: به قلب شجاع‌تان نفوذ کنید
۱۲ دقیقه
فصل هفتم: آماده باشید
۹ دقیقه
فصل هشتم: حقایق مالی‌تون رو کشف کنید
۷ دقیقه
فصل نهم: خودتون رو با انعطاف پذیری غافلگیر کنید
۱۱ دقیقه
فصل دهم: عادت‌های جدید در خود پرورش بدید و عادت‌های خوب‌تون رو حفظ کنید
۸ دقیقه
فصل یازدهم: وقتی زندگی مزخرفه، شما راهی برای لذت بردن پیدا کنید
۱۴ دقیقه
فصل دوازدهم: دوباره آینده‌تون رو تصور کنید

راهنمای دانلود کتاب صوتی اصلا انتظارشو نداشتم

برای دانلود کتاب صوتی اصلا انتظارشو نداشتم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  اصلا انتظارشو نداشتم

نظرات کتاب صوتی اصلا انتظارشو نداشتم

ترکان شایان
۱۳۹۹/۱۱/۲۹
از محتوا و مطالب بسیار پرکاربرد و محشری که درون کتاب بود بگذریم (بهش ۵ستاره دادم😊) میرسیم به گوینده که واقعا ۵ستاره هم براش کمه و من نمیتونم گویندگی این کتاب رو با کلمات توصیف کنم😍😍😍چون من اوصولا ادمی هستم بسیار اهل کتاب و از کتابهای صوتی بی زار بودم و اینو مامانم برام هدیه فرستاده بود و باید و بگم اونقدرررر خوب بود که باورم نمیشد ولی اولاش سخته که یکی دیگه داره کتابو میخونه تو هیچی نمیفهمی ولی به فصل سوم که میرسه کم کم برات لذتبخش میشه بازم میگم گویندگی کتاب حرف نداره از دستش ندید😊😊و اینم مابقی ستاره ها🌟و همچنین من از کتابراه بابت این کتاب هزاران بار ممنونم لطفا بقیه کتابهای ریچل هالیس رو منتشر کنید🌟
sarah Sh
۱۳۹۹/۱۰/۱۵
سلام کتابراه محترم. چرا تا ما میایم با یک راوی خودمون وفق میدیم شما راوی جدیدی رو میارید!!! اگه سعی بشه واسه نسخه‌های متعدد یک نویسنده از یک یا نهایت دو راوی که بیشتر مورد استقبال بوده استفاده بشه بنظرم تاثیرپذیری داستان بیشتر و تمایل به خرید هم افزایش پیدا میکنه🌸درهرصورت اینکه بسرعت نسخه صوتی رو گذاشتید ممنونم. لطفا باخانم پرسون بیشتر کارکنیدصدای ایشون تاالان بهترین بوده. ممنون🙌🏿💜من کتاب رو به لطف تخفیف زمستونه کتابراه خریدم و عالیه👌🏼
amir a
۱۳۹۹/۱۰/۶
این کتاب عالیهههه. به همه خانمها پیشنهادش می‌کنم.
بهتون کمک می‌کنه که قوی باشید و مشکلات زندگی رو با موفقیت پشت سر بگذارید. خیلی خوشحالم که نسخه صوتی‌ش اومد. از کتابراه ممنونم که انقدر سریع کتاب‌های جدید رو منتشر می‌کنه.
مشاهد همه نظرات (۱۱)
خودسازی، کتاب داره فاجعه می آد، کتاب داره فاجعه میاد، کتاب آینده رو هنوز ندیدم، کتاب داره فاجعه میاد خودت رو جمع و جور کن دختر، کتاب داره فاجعه می آد دختر خودت را جمع و جور کن، کتاب داره فاجعه میاد خودتو جمع و جور کن دختر، کتاب انتظار چنین فاجعه ای نداشتم، کتاب انتظارش را نداشتم، کتاب بحرانی که انتظارش را نداشتیم، کتاب هنوز آینده رو ندیدم، کتاب هیچ کس از آینده خبر نداره، کتاب داره فاجعه میاد ریچل هالیس، خرید کتاب داره فاجعه می آد، خرید کتاب داره فاجعه میاد، پرفروش نیویورک تایمز، کتاب پرفروش آمازون، کتاب پرفروش، ریچل هالیس نویسنده، کتابهای ریچل هالیس، عشق در زندگی، از بین بردن افکار منفی، رسیدن به خوشبختی، تغییر زندگی، تغییر در خود، تغییر خود، تغییر رفتار، داشتن زندگی شاد، رسیدن به آرامش، شادی در زندگی، شاد زیستن، موفقیت در زندگی، موفقیت در زندگی شخصی و کاری، رسیدن به موفقیت، راهنمای موفقیت، راه های موفقیت، روشهای موفقیت، didnt see that coming، Rachel Hollis، did not see that coming، Putting Life Back Together When Your World Falls Apart، ریچل هولیس، کتاب های ریچل هالیس، طلاق، شرایط طلاق، اضطراب جدایی، آسیب شناسی طلاق