دانلود کتاب صوتی بانوی پیشگو


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی بانوی پیشگو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی بانوی پیشگو

کتاب صوتی بانوی پیشگو اثر مارگارت النور اتوود، درباره‌ی زنی به نام جون فاستر است که سایه شوم یک مادرسالار بر گذشته‌اش سایه افکنده، او تصمیم می‌گیرد زندگی مستقلی را شروع کند و نویسنده رمان‌های تاریخی عامه‌پسند شود، اما سرخوردگی‌های مکرر عاطفی در نهایت جون را به سوی سرنوشتی غریب می‌کشاند، چون او به این نتیجه می‌رسد که برای شروع دوباره زندگی ابتدا باید بمیرد.

مارگارت اتوود (Margaret Elenor Atwood) در رمان گیرا و شاعرانه بانوی پیشگو (Lady Oracle) بار دیگر نشان می‌دهد که چرا او را در شمار برجسته‌ترین نویسندگان معاصر می‌دانند. ماجراهای این رمان میان صحنه‌هایی از گذشته و حال در حرکت است و از میان این بازگشت به عقب‌هاست که مخاطب با داستان قهرمان این داستان آشنا می‌شود و به زندگی گذشته او پی می‌برد. اتوود در این کتاب از روایتی چند لایه برای پیش بردن داستانش بهره می‌گیرد و موضوعات عاشقانه، روانشناسانه و جنایی را با هم درمی‌آمیزد.

جون فاستر تمام زندگی خود را در فرار بوده؛ البته فراری خاموش و بی‌سروصدا. اضافه وزن بیش از حد جون در نوجوانی و عیب‌جویی‌های مدام مادرش باعث می‌شوند که او به انگلیس فرار کند. جون که اکنون یک قاره از زندگی سابقش دور شده، به رمان‌نویسی موفق و البته با نام مستعار تبدیل می‌شود و این موضوع را از آرتور، همسر افسرده خود پنهان نگه می‌دارد. هنگامی که اشعار فمینیستی جون با تحسین و استقبالی گسترده مواجه می‌شوند، او به خاطر هجوم ناگهانی شهرت و حتی بدنامی، تحت فشار زیادی قرار می‌گیرد. جون که نمی‌تواند کنترل امور زندگی‌اش را به دست بگیرد، مرگی جعلی برای خود درست می‌کند و به ایتالیا فرار می‌کند. اما او که عمری را در فرار و پنهان شدن گذرانده، خیلی زود درمی‌یابد که تجربه‌ی دوباره‌ی از نظرها پنهان بودن و دیده نشدنی که روزی بلای زندگی‌اش به حساب می‌آمد، اکنون امری ناممکن شده است.

در قسمتی از کتاب صوتی بانوی پیشگو می‌شنویم:

نقشه مرگم را با دقت طراحی کردم؛ برعکس زندگی‌ام، که به رغم تمام تلاش‌هایم برای مهار کردنش، مثل ولگردها از این شاخه به آن شاخه می‌پرید. زندگی‌ام میل به ولو شدن داشت، نرم و آبکی شدن، حرکت نقش‌های طوماری و ریسه مانند، مثل قاب آینه‌های باروک، نتیجه پیگیری یک خط بدون کم‌ترین مقاومت. حالا بالعکس، می‌خواستم مرگم تمیز و ساده، حساب شده و حتی کمی خشونت‌آمیز باشد، مثل یک کلیسای کوآکر یا یک دست لباس مشکیِ ساده با یک رشته مروارید که وقتی پانزده ساله بودم، مجله‌های مُد در موردشان خیلی جار و جنجال می‌کردند. نه شیپوری، نه بلندگویی، نه پولکی و نه نکته مبهمی. قلقِ کار این بود که بدون هیچ ردّ و نشانی ناپدید شوم، و پشت سرم فقط سایه یک جسد باقی بگذارم، سایه‌ای که همه به‌اشتباه آن را به حساب واقعیتی قطعی و بی‌چند و چون بگذارند. اولش فکر کردم از پسش برآمده‌ام...

 ۱۵ ساعت و ۴۰ دقیقه، ۸۶۹ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۱۹۰۰۰ ت - 6.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۱ دقیقه
فصل اول
۲۰ دقیقه
فصل دوم - بخش اول
۱۱ دقیقه
فصل دوم - بخش دوم
۱۳ دقیقه
فصل سوم - بخش اول
۱۴ دقیقه
فصل سوم - بخش دوم
۲۸ دقیقه
فصل چهارم
۱۲ دقیقه
فصل پنجم - بخش اول
۲۴ دقیقه
فصل پنجم - بخش دوم
۲۲ دقیقه
فصل ششم - بخش اول
۲۱ دقیقه
فصل ششم - بخش دوم
۳۰ دقیقه
فصل هفتم - بخش اول
۱۷ دقیقه
فصل هفتم - بخش دوم
۱۶ دقیقه
فصل هشتم - بخش اول
۲۶ دقیقه
فصل هشتم - بخش دوم
۲۰ دقیقه
فصل نهم - بخش اول
۲۳ دقیقه
فصل نهم - بخش دوم
۲۹ دقیقه
فصل دهم
۳۳ دقیقه
فصل یازدهم
۲۳ دقیقه
فصل دوازدهم
۲۲ دقیقه
فصل سیزدهم
۲۶ دقیقه
فصل چهاردهم
۳۲ دقیقه
فصل پانزدهم
۳۱ دقیقه
فصل شانزدهم
۳۰ دقیقه
فصل هفدهم
۱۸ دقیقه
فصل هجدهم
۲۰ دقیقه
فصل نوزدهم - بخش اول
۲۳ دقیقه
فصل نوزدهم - بخش دوم
۲۱ دقیقه
فصل بیستم
۳۲ دقیقه
فصل بیست و یکم
۲۳ دقیقه
فصل بیست و دوم
۲۵ دقیقه
فصل بیست و سوم
۲۰ دقیقه
فصل بیست و چهارم
۲۰ دقیقه
فصل بیست و پنجم
۲۰ دقیقه
فصل بیست و ششم
۲۸ دقیقه
فصل بیست و هفتم
۲۶ دقیقه
فصل بیست و هشتم
۲۹ دقیقه
فصل بیست و نهم
۲۰ دقیقه
فصل سی‌ام
۱۲ دقیقه
فصل سی و یکم
۱۴ دقیقه
فصل سی و دوم
۷ دقیقه
فصل سی و سوم
۱۴ دقیقه
فصل سی و چهارم
۹ دقیقه
فصل سی و پنجم
۱۱ دقیقه
فصل سی و ششم
۸ دقیقه
فصل سی و هفتم

راهنمای دانلود کتاب صوتی بانوی پیشگو

برای دانلود کتاب صوتی بانوی پیشگو و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  بانوی پیشگو
مصطفی شریفی
۱۳۹۸/۷/۱۰
۱. اول باید از گوینده شروع کنم، نگید چرا! صدای خانم ساکی با اون تجربشون عالی است، اما فکر میکنم این اولین کتابی باشه که ایشون، گویندگیش رو کرده، اوایل کتاب که یجورایی واقعا نافرم بود، صدای شادابی که بیشتر...
Mahroo Makhlooghian
۱۳۹۸/۳/۹
با احترام به کارکنان سایت کتابراه و کاربران من فکر میکنم کامنتهای منفی پاک میشوند چون این کتاب واقعا بد بود و بی‌سر و ته و خسته کننده اما کامنتها خوب هستن. این باعث میشه که آدم با خواندن کامنتها کتاب بیشتر...
میترا برتون
۱۳۹۹/۶/۳۰
کتاب جالبیه و به نظرم نویسنده قلم رسایی داره، ولی اجرای راوی رو نپسندیدم👎ایشون بسیار خوش صدا هستن ولی متاسفانه اجرای اثرگذاری ندارن، لحن نامناسب با جملات، آهنگ کلام و تاکیدهای نابجا روی بعضی کلمات از کیفیت اجرای ایشون کاسته بود.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۷)