دانلود کتاب صوتی خود برتر: خودت باش، فقط کمی بهتر


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی خود برتر: خودت باش، فقط کمی بهتر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی خود برتر: خودت باش، فقط کمی بهتر

کتاب صوتی خود برتر: خودت باش، فقط کمی بهتر (میکروکتاب) به قلم مایک بایر در دسته‌ی پرفروش‌ترین‌ کتاب‌های سال 2019 نیویورک‌تایمز قرار دارد و به شما یاد می‌دهد، چگونه توانایی‌ها و استعدادهای درونی خود را کشف نمایید و با استفاده از آن‌ها به بالاترین سطح خود برسید.

درباره‌ی میکروکتاب صوتی خود برتر:

تاکنون از خود پرسیده‌اید آیا واقعاً همان انسانی هستید که دوست دارید باشید؟ آیا زندگی فعلی شما، همانی است که همیشه آرزویش را داشتید؟ آیا هر روز خود را نسبت به دیروز، بهتر سپری می‌کنید؟ چه چیزهایی وجود دارد که می‌توانید همین امروز آن‌ها را دگرگون کنید؟

اگر کمی به زندگی روزمره خود بیاندیشید، می‌توانید به این سوالات جواب دهید. آیا هر روز برای ارتقای سبک زندگی‌ خود می‌کوشید و یا تنها از روی عادت به گذراندن آن مشغول هستید؟ آیا زندگی‌تان مملو از کار، ارتباط و فعالیت‌هایی همسو با حقیقت درونتان است یا گمان می‌کنید روی تردمیلی از وظایف اجباری قرار دارید؟

اگر می‌خواهید از زندگی بهتری برخوردار باشید، امروز را به فردا موکول ننمایید و برای دستیابی به اهداف خود نخستین قدم را بردارید. میکروکتاب صوتی خود برتر: خودت باش، فقط کمی بهتر (Best self: be you only better) راهکارها و شیوه‌های مفیدی را برای این کار به شما ارائه می‌کند تا زندگی بهتری را در بالاترین سطح برای خود بسازید.

مایک بایر (Mike Bayer) استادی خبره و حرفه‌ای است که این اثر کتاب مقدسش به شمار می‌رود. او به عنوان راهنمایی کاردان و اهلِ عمل، به شما کمک می‌کند تا از جایگاهی که امروز در آن قرار دارید، به جایگاهی که همیشه در آرزویش بوده‌اید، برسید. او در تمام زمینه‌های شخصی، خانوادگی، کاری، معنوی و... به شما کمک می‌کند و تمام جنبه‌های زندگی‌تان را نشان می‌دهد.

مایک بایر در این میکروکتاب صوتی به عنوان راهنمای زندگی شما عمل کرده و شما را با پرسش‌هایی تأمل‌برانگیز و تحریک کننده روبه‌رو می‌کند و در مسیر درستی هدایت می‌نماید. پس از شنیدن این کتاب صوتی درمی‌یابید که بهتر از قبل شده‌اید و حس خوبی دارید. بایر در این اثر بدون کمترین قضاوت و همراه با لطافت و آرامش، انسان‌ها را به سوی خودِ حقیقی‌شان رهنمود می‌کند. او به شما می‌آموزد تا تمام جوانب زندگی را در مسیر بهتر شدن بسنجید و به سوی آن گام بردارید.

میکروکتاب صوتی خود برتر مناسب چه کسانی است؟

نویسنده این کتاب را برای تمام افرادی که می‌خواهند در زندگی‌شان تغییر و تحول ایجاد نمایند و هر روز نسبت به روز قبل خود بهتر شوند، نوشته است.

میکروکتاب چیست؟ چرا میکروکتاب‌ها مفید هستند؟

این کتاب صوتی در قالب میکروکتاب به شما عرضه شده تا با صرف هزینه و زمان کمتر از تمام بخش‌های اصلی و مهم، به دور از حاشیه و اضافه‌گویی کتاب اصلی از محتوای آن بهره‌مند شوید. میکروکتاب‌ها تحت قواعد و استانداردهای خلاصه‌نویسی برای شما چکیده شده‌اند. شما با شنیدن آن‌ها‌‌‌ همان اطلاعات مفیدی را دریافت می‌کنید که کتاب اصلی در اختیارتان می‌گذارد.

در بخشی از میکروکتاب صوتی خود برتر می‌شنویم:

ما از طریق روابط خانوادگی، یاد می‌گیریم که با دیگران چگونه برخورد کنیم. روابط باعث می‌شود که خودمان را بهتر بشناسیم. اگر از کودکی با یک خانواده خوب بزرگ شده باشیم، معمولا روابط سالمی هم با دیگران برقرار می‌کنیم. اما اگر در خانواده‌ای بزرگ شده‌ باشیم که پاسخگو بودن و شنیدن حرف‌های طرف مقابل معنایی ندارد، باعث می‌شود که همیشه در روابط‌مان با دیگران دچار مشکل شویم. شاید در کودکی یک دلبستگی امن را تجربه نکرده باشید، اما می‌توانید در بزرگسالی از طریق به کارگیری راهبردهای درست، روابط خود را بهبود بخشید.

بحران در هر خانواده‌ای رخ می‌دهد و این دلیل نمی‌شود که همیشه بخواهیم این بحران‌ها را به دنبال خود بکشیم. خود من با تعدادی از اعضای خانواده‌ام ارتباطی ندارم. به همین دلیل به شما توصیه می‌کنم که ارتباطات خود را اصلاح کنید. حتی اگر مجبور شدید، با افرادی که دائما با آن‌ها درگیری دارید، رابطه‌تان را قطع کنید. گاهی در کنار تلاش شما برای حفظ یک رابطه، امکان ترمیم یا بهبود آن وجود ندارد.

البته تا جایی که می‌توانید از دل اختلافات، تفاهم‌هایی پیدا کنید و برای این موضوع حتما از یک مشاوره هم کمک بگیرید. هدف اصلی‌تان باید بهبود رابطه باشد، نه از بین بردن آن. این نکته مهم را همیشه در نظر داشته باشید.

 ۲ ساعت و ۲۶ دقیقه، ۲۰۳ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۴۸۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳ دقیقه
میکروکتاب چیست
۲ دقیقه
درباره کتاب و نویسنده
۱۱ دقیقه
مقدمه
۱۲ دقیقه
فصل اول: کشف خودِ برترتان
۷ دقیقه
فصل دوم: درک خودِ تخریب‌گرتان
۱۲ دقیقه
فصل سوم: سفر منحصر به فردتان
۱۶ دقیقه
فصل چهارم: شناسایی موانع
۹ دقیقه
فصل پنجم: حوزه‌ها: زندگی اجتماعی‌تان
۱۷ دقیقه
فصل ششم: حوزه‌ها: زندگی شخصی‌تان
۱۰ دقیقه
فصل هفتم: حوزه‌ها: سلامت‌تان
۹ دقیقه
فصل هشتم: حوزه‌ها: آموزش و تحصیلات شما
۸ دقیقه
فصل نهم: حوزه‌ها: روابط‌تان
۸ دقیقه
فصل دهم: حوزه‌ها: کار و حرفه شما
۱۱ دقیقه
فصل یازدهم: حوزه‌ها: توسعه معنویات در زندگی
۵ دقیقه
فصل دوازدهم: گردآوری بهترین تیم
۶ دقیقه
فصل سیزدهم: 7 مرحله دستیابی به اهداف خود برترتان
۲ دقیقه
پیشنهاد میکروکتاب بعدی

راهنمای دانلود کتاب صوتی خود برتر: خودت باش، فقط کمی بهتر

برای دانلود کتاب صوتی خود برتر: خودت باش، فقط کمی بهتر و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  خود برتر: خودت باش، فقط کمی بهتر
هما راستین
۱۳۹۹/۸/۴
اگر بشه به تمرین هاش عمل کرد فوقالعاده است من استفاده کردم ممنونم
پرنیان م
۱۳۹۹/۱۰/۱۶
شنیدن هیچ چیز به تنهایی کافی نیست. مهم عمل کردن و با کار گرفتنش در زندگیه. و اینها فقط با انجام تمرین‌ها به صورت روزانه به دست میاد، تا جایی که تبدیل عادت و باور و سبک زندگی بشه
سعیده نوری
۱۳۹۹/۱۰/۲۸
خیلی خوبه کتابش 👌🏻👌🏻
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۵)