دانلود کتاب صوتی یک گربه، یک مرد، یک مرگ


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی یک گربه، یک مرد، یک مرگ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی یک گربه، یک مرد، یک مرگ

کتاب صوتی یک گربه، یک مرد، یک مرگ شاهکار حقیقی زولفو لیوانلی، به لحاظ تکنیکی بی‌نظیر و مملو از ژرف کاوی‌های روان‌شناختی است. رمانی که تنگنای گزینش بین کشتن و بخشیدن را به بهترین شکل به نمایش می‌گذارد.

درباره‌ی کتاب صوتی یک گربه، یک مرد، یک مرگ (One Cat, One Man, One Death):

این کتاب صوتی دو روایت مختلف از یک واقعه را شرح می‌دهد. شخصیت اصلی رمان سامی نام دارد که مدتی زندانی سیاسی در ترکیه بوده و در آن‌جا بسیار شکنجه شده و حالا به سوئد فرار کرده و پناهنده‌ی سیاسی است. سامی همراه با دیگر پناهندگان سیاسی که از کشورهای گوناگون آمده‌اند و به سوئد روی آورده‌اند، در یخبندان استکهلم زندگی سخت و سردی را می‌گذراند.

او پس از مدتی در پی یک عارضه روانی در بیمارستان بستری می‌شود و در آن‌جا با یک وزیر سابق آشنا می‌شود و این همان فردی است که گذشته‌ی دردناک و ناخوشایند سامی و آینده تاریک او را رقم زده است. سامی از رفتار گربه‌ای به اسم سیریکیت تاثیر گرفته و درصدد انتقام از این آقای وزیر بر می‌آید و ... .

زولفو لیوانلی را بیشتر بشناسیم:

زولفو لیوانلی (Zulfu Livaneli) نویسنده، موسیقی‌دان، کارگردان و سیاستمدار درخشان و مطرحی است که در ترکیه‌ چشم به جهان گشوده است. او تا به امروز کتاب‌های سیاسی و اجتماعی و داستان‌های بسیاری به نگارش درآورده که به دلیل همین تفکرات و داستان‌های سیاسی مدتی را در زندان سپری کرده است.

لیوانلی به خاطر رمان‌ها و آثار موسیقی صلح‌جویانه‌اش بیش از 30 جایزه‌ی جهانی و ملی در زمینه‌های ادبیات، موسیقی و سینما مانند جایزه بهترین نویسنده جدید بارنز اند نوبل آمریکا و جایزه بهترین کتاب سال ایتالیا و فرانسه را اخذ نموده است. آثار این نویسنده ترکیه‌ای به 34 زبان مختلف جهان ترجمه‌ شده و در کشورهایی هم چون چین، اسپانیا، کره و آلمان در فهرست پرفروش‌ترین کتاب‌ها قرار گرفته است.

در قسمتی از کتاب صوتی یک گربه، یک مرد، یک مرگ می‌شنویم:

در وسط ایستگاه درندشت، صندلی‌هایی ردیف شده بودند. مردان مستی که موهای زرد و بلند، مچ بند چرمی و بدن خالکوبی شده داشتند، کفش‌های چوبیشان را به کف بتنی می‌کوبیدند، انگشت اشاره شان را دراز می‌کردند و گویی به جای بی نهایت دوری خیره می‌شدند. فریادهایی که از جنگل‌های تاریک شمال برمی خاست، در گنبد ساختمان طنین انداز می‌شد و مردی در ملا عام می‌شاشید. به محلی رفته بود که آن جا تلفن‌ها کنار هم چیده شده بود. اما همین که چشمش به آن همه کتاب راهنمای تلفن افتاده بود که از پشت بسته شده بودند، نفهمیده بود چگونه از پس کار برخواهد آمد. از پیرزنی کمک خواسته بود و پیرزن، با دست، او را مثل مگسی تارانده بود. به محض خروج از محل تلفن‌ها باز هم آن فریادهای عجیب را شنیده بود.

 ۹ ساعت و ۲۴ دقیقه، ۵۲۸ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۴۴ دقیقه
بخش اول
۲۹ دقیقه
بخش دوم
۳۸ دقیقه
بخش سوم
۴۴ دقیقه
بخش چهارم
۳۳ دقیقه
بخش پنجم
۱۷ دقیقه
بخش ششم
۳۶ دقیقه
بخش هفتم
۱۹ دقیقه
بخش هشتم
۳۵ دقیقه
بخش نهم
۳۴ دقیقه
بخش دهم
۱۷ دقیقه
بخش یازدهم
۳۱ دقیقه
بخش دوازدهم
۳۴ دقیقه
بخش سیزدهم
۲۴ دقیقه
بخش چهاردهم
۱۷ دقیقه
بخش پانزدهم
۳۴ دقیقه
بخش شانزدهم
۱۸ دقیقه
بخش هفدهم
۲۷ دقیقه
بخش هجدهم
۳۳ دقیقه
بخش نوزدهم

راهنمای دانلود کتاب صوتی یک گربه، یک مرد، یک مرگ

برای دانلود کتاب صوتی یک گربه، یک مرد، یک مرگ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  یک گربه، یک مرد، یک مرگ

نظرات کتاب صوتی یک گربه، یک مرد، یک مرگ

ahmad khanzade
۱۳۹۹/۹/۶
خوب بود جذاب برای اونایی که ترک وطن کردن و فکر میکنن سیاسی بازی عاقبت داره
Mehrnoosh Fg
۱۳۹۹/۸/۱۹
خیلی کتاب قشنگیه.
البته من صوتیشو گوش ندادم کتابشو قبلا خونده بودم
مشاهد همه نظرات (۲)