دانلود کتاب مثل آدم بفروش!


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب مثل آدم بفروش! و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب مثل آدم بفروش!

کتاب مثل آدم بفروش! به قلم کیت شرایتر و تام شرایتر با ارائه راهکارهایی کاربردی به شما می‌آموزد که چطور بدون فشار و سماجت محصولات خود را به فروش برسانید.

درباره‌ی کتاب مثل آدم بفروش:

تام شرایتر (Tom Schreiter) و کیت شرایتر (Keith Schreiter) در کتاب مثل آدم بفروش! (Retail Sales for Network Marketers) به شما می‌آموزند که چطور در کسب و کارتان خرده‌ فروشی کنید. به عقیده‌ی آن‌ها خرده‌فروشی سود سریعی به همراه دارد و این موضوع برای شروع کسب و کار بازاریابی شبکه‌ای‌تان فوق‌العاده است.

رضایت مشتری در خرده فروشی سبب می‌شود تا هر ماه درآمد ثابتی داشته باشید. فقط کافی‌ست به مشتریانتان اجازه خرید بدهید و در صورت نیاز به آن‌ها خدمات ارائه نمایید. اما ممکن است با خودتان بگویید:

- من که فروشنده نیستم.
- از این‌ که چیزی به دوستانم بفروشم احساس خوبی ندارم.
- چطور بیان کنم؟
- اگر با جواب منفی مواجه شوم چه؟
- من کسی را نمی‌شناسم!
- و...

توجه داشته باشید که تمامی این موارد را می‌توانید یاد بگیرید. همانطور که یاد گرفته‌اید چطور از تلفن‌های هوشمند استفاده کنید و یا چطور از منوی رستوران‌ها غذا سفارش دهید، پس یاد گرفتن مهارت‌های خرده‌ فروشی در کسب و کار بازاریابی شبکه‌ای‌تان هم می‌تواند آسان باشد. اما سوال اینجاست چطور می‌توانیم خرده‌فروشی را یاد بگیریم؟ این پرسشی است که در کتاب مثل آدم بفروش! پاسخ آن به شما داده می‌شود.

در این کتاب دو چیز وجود دارد که با فراگیری آن‌ها شما می‌توانید به طور مداوم خرده‌ فروشی داشته باشید:

1- ایجاد ذهنیتی تازه برای لذت بردن از خرده‌ فروشی.
2- یاد گرفتن این که دقیقاً چه بگویید و چه کار انجام دهید تا مشتریان تازه‌ای به دست بیاورید.

کیت شرایتر و تام شرایتر را بیشتر بشناسیم:

کیت شرایتر دارای بیش از 20 سال تجربه در زمینه‌ی بازاریابی شبکه‌ای و بازاریابی چندسطحی است. او به بازاریابان شبکه‌ای می‌آموزد که چطور از سیستم‌های ساده برای ایجاد یک کسب ‌و کار باثبات و رو به رشد استفاده کنند.

تام «بیگ اَل» شرایتر نیز با بیش از 40 سال تجربه در زمینه‌ی بازاریابی شبکه‌ای می‌کوشد تا نشان دهد که دقیقاً چه کلمات و عبارت‌هایی را باید به کار برد تا ذهن مشتری احتمالی باز شود و به شما جواب مثبت دهد.

اَلِ بزرگ، به سبب تألیف آثار آموزشی متعدد، یکی از سخنرانان محبوب در همایش‌های سازمانی و مراسم‌های محلی محسوب می‌شود.

در بخشی از کتاب مثل آدم بفروش! می‌خوانیم:

من عاشق غذاهای مکزیکی هستم، مخصوصاً ناچو که دورش پنیر آب شده باشد. همین‌طور که داشتم بدون هدف پیام‌های بازرگانی آخر شب را تماشا می‌کردم، ناگهان یک تبلیغ خیلی کوتاه از یک مخلوط ‌کن توجهم را جلب کرد. خرد می‌کرد، مخلوط می‌کرد، آب می‌گرفت و همۀ کارهای کسل‌ کننده‌ای را که مخلوط ‌کن‌ها انجام می‌دهند، انجام می‌داد.

اما بعدش چند قطعه پنیر و فلفل هالپانو توی مخلوط‌کن انداختند. چرخش سریع تیغه‌های مخلوط کن را دیدم، ده ثانیه هم توی مایکروویو ماند، بعد... جل‌الخالق! پنیر ناچوی داغی که بخار از آن بلند می‌شود، و پر از هالپانو است. شمارۀ آن‌ها را گرفتم و مخلوط‌ کن کوچک را خریدم، با همۀ متعلقات، ضمانت‌نامۀ بلند مدت، خلاصه همه چیز! بدون این که سؤالی بپرسم. من دستگاه پنیر ناچوی خودم را می‌خواستم!

فردای آن روز با خودم گفتم «چه چیز باعث شد هوس چنین خریدی به سرم بزند؟» پس آن شب دوباره آن پیام بازرگانی را دیدم. بله، وقتی گفتند پنیر ناچوی ده ثانیه‌ای، همان احساس به سراغم آمد: «همین الان بخرش».

خوب، شاید شعار «پنیر ناچوی ده ‌ثانیه‌ای» روی همه اثر نکند. اما برای آن‌هایی که عاشق غذاهای مکزیکی هستند، این شعار بیشتر از یک پرزنت دو‌ ساعته تأثیر دارد. اگر من مخلوط‌ کن‌های کوچک می‌فروختم، در رستوران‌های مکزیکی سراغ تک تک مشتری‌ها می‌رفتم و می‌گفتم «پنیر ناچوی ده ‌ثانیه‌ای خونگی، هر وقت که بخواین.» مطمئنم که می‌توانستم کلی مخلوط‌ کن کوچک بفروشم.

 ۱۸۴ صفحه، ۶۳۵ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-740326-8 

چاپ ۱۳۹۹: ۲۳۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۹۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

همین الان مشتری جدید پیدا کنید
ذهنیت شماره 1: کسب و کار بازاریابی شبکه‌ای ما واقعاً چطور کار می‌کند؟
ذهنیت شماره 2: چطور بلافاصله ترس از فروش را از خودمان دور کنیم؟
ذهنیت شماره 3: خیلی‌ها همین الان منتظر محصولات ما هستند
ذهنیت شماره 4: خجالت می‌کشید؟ به جمع ما خوش آمدید
پیدا کردن کسانی که قصد خرید دارند
می‌ترسید دربارۀ محصولات‌تان حرف بزنید؟
«نه» به زبان بی‌زبانی!
استفاده از یک «سؤال کوچک» در ابتدا
بعدش چه می‌توانیم بگوییم؟
با آدم‌ها... مثل آدم رفتار کنید
شعار
تخصصی کار کنید
برای جلب توجه از کلمۀ «اگر» استفاده کنید
کلمات نابودکننده
مردم واقعاً نمی‌خواهند چیزی بخرند
حفظ سادگی
این هم یک داستان کوتاه
سؤالاتی بپرسید که جوابش بله و خیر نباشد
باید عاشق کلوچه‌های دختران پیشاهنگ باشید
قبل از صحبت کردن کلمات توصیفی را تمرین کنید
قدرت تأیید اجتماعی
قبل از آنکه برای تبلیغات پول بدهید به این نکات توجه کنید
از کجا مشتری‌های بیشتری پیدا کنم و با آن‌ها حرف بزنم؟
خودتان شخصاً این محصول را امتحان کرده‌اید؟
ایجاد علاقه با مسابقه
یادتان می‌آید؟
ایده‌های خوبی برای افزایش فروش
کلام آخر
درباره‌ی نویسندگان

راهنمای دانلود کتاب مثل آدم بفروش!

برای دانلود کتاب مثل آدم بفروش! و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  مثل آدم بفروش!
MILAD HABIBOLLAHI
۱۳۹۹/۱۱/۲۶
انسانها از اینکه کسی بهشون چیزی بفروشه متنفر هستند ولی عاشق خرید کردن می‌باشند. محتویات کتاب در واقع می‌خواهد این پیام رو به خواننده برسونه که از نگاه خریدار پیام خودتان را بسازید و در زمان و شرایط مناسب و همچنین مخاطب شناسی صحیح به هدف بزنید تا بیشترین دستاورد را داشته باشید.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)
بازاریابی شبکه ای، اصول بازاریابی، بازاریابی شبکه ای چیست، کتاب خرده فروشی برای بازاریاب های شبکه ای، کتاب چطور برای بازاریابی چند سطحی مشتریان جدید پیدا کنیم، روش های بازاریابی، شیوه های جدید جذب مشتری، راه های بازاریابی، ازاریابی و فروش، روش های جدید بازاریابی، روش های فروش، بازاریابی، مدیریت فروش و بازاریابی، روش های مشتری مداری، روش های کسب درآمد، استراتژی بازاریابی، اصول مشتری مداری، انواع استراتژی های فروش، موفقیت در کسب و کار، مدیریت ارتباط با مشتری، جذب مشتری، دانلود کتاب بازاریابی، کسب درآمد، مفاهیم بازاریابی، مدیریت فروش، مدیریت بازاریابی، موفقیت در فروش، افزایش فروش، آموزش بازاریابی، راه های مشتری مداری، مشتری مداری، انواع استراتژی های بازاریابی، ارتباط با مشتری، قوانین بازاریابی، روش های تبلیغات، اصول مدیریت ارتباط با مشتری، فواید بازاریابی شبکه ای، کسب و کار، خدمت رسانی به مشتری، رفتار مشتری، فروشندگی حرفه ای، بازاریابی چند سطحی، کسب و کار موفق، بازاریابی مدرن، کتاب چگونه برای تجارت بازاریابی چندسطحی خود به مشتری جدید دست یابید، Retail Sales for Network Marketers، Tom Schreite، Keith Schreiter، tom big al schreiter، تام بیگ ال شرایتر، ال بزرگ، کیث شرایتر، how to get customers for your MLM business