معرفی و دانلود خلاصه کتاب صوتی زندگیتو خوب کن

عکس جلد خلاصه کتاب صوتی زندگیتو خوب کن
قیمت:
9800 تومان - 1.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب صوتی زندگیتو خوب کن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب صوتی زندگیتو خوب کن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی خلاصه کتاب صوتی زندگیتو خوب کن

کتاب صوتی زندگیتو خوب کن (میکروکتاب)، نوشته‌ی لوئیز ال هی، به شما می‌گوید که هرگونه درباره‌ی خود و آینده‌تان بیاندیشید، همان تفکر به واقعیت تبدیل می‌شود و نوع تفکر شماست که آینده‌تان را رقم می‌زند.

همه‌ی افراد با تفکرات و احساسات درونی خود می‌توانند تجربه‌های شگفت‌انگیز و جدیدی برای خود ایجاد کنند. تفکراتی که وارد ذهن شما می‌شوند و واژه‌هایی که بر زبان می‌آورید، موجب ایجاد تجربه‌های شما می‌شوند. این خود افراد هستند که نحوه‌ی شرایط زندگی‌ خود را رقم می‌زنند اما در زمان شکست، اطرافیان را ملامت می‌کنند.

عذاب وجدان، تنفر، احساس گناه، ترس و... بیشتر از هر چیز دیگری در زندگی شما مشکل‌ساز هستند. این احساسات که موضوعات عمده‌ای را در زندگی دگرگون می‌کنند، نتیجه‌ی ملامت دیگران و همچنین فرار از بار مسئولیت است. هر اتفاقی که در زندگی شما رخ بدهد از تفکر درونی شما نشات می‌گیرد.

اگر می‌بینید شخصی می‌گوید که تمام اطرافیانم با من بد رفتار می‌کنند، از من انتقاد می‌کنند، هیچ‌گاه مطابق خواسته‌هایم رفتار نمی‌کنند و... همین الگوی آن شخص است و موجب می‌شود در زندگی حقیقی او نیز چنین موضوعاتی اتفاق بیافتد. این یعنی در وجود او اندیشه‌ای وجود دارد که انسان‌هایی را به سویش می‌کشاند که چنین رفتاری از خود نشان می‌دهند. هنگامی که دیگر او اینگونه فکر نکند آن‌ها به جای دیگری می‌روند و این کارها را با شخص دیگری می‌کنند زیرا او دیگر آن‌ها را جذب خود نمی‌کند.

میکروکتاب صوتی زندگیتو خوب کن (You Can Heal Your Life) را به طور کامل و با دقت بشنوید و تمرینات آن را قدم به قدم انجام دهید. هنگامی که تمام مطالب ارائه شده را رعایت کردید، یک هدیه‌ در اختیار شما قرار می‌گیرد. اینکه اکنون در در چه موقعیتی هستید، اهمیتی زیادی ندارد. با یاری این کتاب صوتی می‌توانید زندگی‌تان را تغییر دهید.

میکروکتاب چیست؟ چرا میکروکتاب‌ها مفید هستند؟

این کتاب صوتی در قالب میکروکتاب به شما عرضه شده تا با صرف هزینه و زمان کمتر از تمام بخش‌های اصلی و مهم، به دور از حاشیه و اضافه‌گویی کتاب اصلی از محتوای آن بهره‌مند شوید. میکروکتاب‌ها تحت قواعد و استانداردهای خلاصه‌نویسی برای شما چکیده شده‌اند. شما با شنیدن آن‌ها‌‌‌ همان اطلاعات مفیدی را دریافت می‌کنید که کتاب اصلی در اختیارتان می‌گذارد.

لوئیز ال هی را بیشتر بشناسیم:

لوئیز ال هی (Louise Lynn Hay) نویسنده‌‌ای محبوب، سخنرانی درخشان و مدرس علوم ماورای طبیعت است که از جمله پیشگامان در زمینه‌ی خودیاری و رشد شخصی به حساب می‌آید. اغلب کتاب‌های او پر‌فروش بودند. وی چندین کتاب در زمینۀ روانشناسی و موفقیت به چاپ رسانده و یکی از برجسته‌ترین رهبران تفکر نوین به شمار می‌آید.

در بخشی از میکروکتاب صوتی زندگیتو خوب کن می‌شنویم:

بیشتر مشکلاتی که با آن‌ها مواجه هستیم به خاطر این است که آگاهی نداریم برای اینکه مسائل خودمان را حل کنیم، باید نسبت به افکار خودمون آگاهی پیدا کنیم. این آگاهی می‌تواند به وسیله‌ی دیگران و با مطالعه و معاشرت و روش‌های مختلف دیگر به ما داده شود. شاید در ابتدا مخالفت‌ کنیم و بگوییم که این واقعیت ندارد و آن را نمی‌پذیریم. اما اگر بتوانیم تفکر تازه شکل گرفته را بپذیریم، اولین و مهم‌ترین قدم را برای بهبود زندگی خودمان برداشته‌ایم، البته تغییرات شما از خیلی وقت پیش آغاز شده، یعنی همان زمانی که به تغییر کردن فکر کردید. حالا که تصمیم گرفته‌ایم تغییر کنیم، باید هر مانعی را از سر راه خودمان برداریم. البته این موانع برای همه یکسان نیست.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
3 دقیقه
میکروکتاب چیست
2 دقیقه
درباره کتاب
2 دقیقه
درباره نویسنده
3 دقیقه
مقدمه
21 دقیقه
فصل اول: آنچه معتقدم
21 دقیقه
فصل دوم: مقاومت در برابر تحول
25 دقیقه
فصل سوم: به کار بردن آرمان‌ها

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابخلاصه کتاب صوتی زندگیتو خوب کن
نویسنده
مترجمفاطمه فراهانی
گویندهدادبه دادمهر
ناشر صوتی سبکتو
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۱ ساعت و ۱۷ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابخلاصه کتاب صوتی روانشناسی و موفقیت
قیمت نسخه صوتی
9800 ت - 1.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات خلاصه کتاب صوتی زندگیتو خوب کن

سهیلا زارع
۱۴۰۱/۸/۱۲
در این مورد قبل از اینکه نظرم رو بنویسم باید بگم که این کتاب همون کتاب شفای زندگی خانم لوییز هی هست که نمیدونم به چه دلیل تو نسخه‌ی خلاصه برداری اسمش رو عوض کردند
خود من خیلی ناراحت شدم وقتی دیدم این خلاصه کتابیه که قبلا خوندم و نسخه صوتیش رو هم دارم
اما در مورد محتوا و اثر گذاری این کتاب باید از
بگم نظر من این کتاب بهترین اثر نویسنده ست و واقعا برای نجات یک شخصیت اسیب دیده و بالا بردن عزت نفس به تنهایی کافیه
اگر عملگرا باشیم و کتاب رو به کرات گوش بدیم آدم رو از خیلی از کتابهای مشابه بی نیاز میکنه ادم
متشکر از کتابراه
Hamid Mahdian
۱۳۹۹/۲/۸
نکات جدیدی داشت و انرژی بخش بود جنبه آگاهی دادن درباره مواردی هم داشت ولی خب کوتاه مختصر بود ولی احساس کردم بخشها پیوسته نبودن و شاخه‌های زیادی رو پوشش داده بود که منجر به ناکارآمدی کتاب شده بود. در نهایت با این قیمت و زمان ارزش گوش سپردن رو داره هرچند شاید برای یکبار... مرسی
مینا حاجی بنده
۱۴۰۰/۱۱/۵
کتاب رو خوندم و برام در لحظه آرامش بخش یود. اما مسئله این بود که گفته‌های کتاب یادم میره!! یعنی یادم میره بهشون عمل کنم. حس میکنم از کتاب‌های خوب باید خلاصه‌ای هر کس داشته باشه تا یادش نره و بتونه تو زندگیش تاثیر بزاره.
زهرا محمدی
۱۴۰۰/۲/۲۳
کتاب‌های لوییز هی تقریبا به لحاظ محتوا شبیه هم هستند مثلا کسی که کتاب " قدرت در درون توست" رو خونده باشه متوجه میشه این دو کتاب شباهت زیادی به هم دارند و روی هم رفته از یک سری اصول مشابه و البته حال خوب کن بهره می‌بره
ربحانه فراهانی
۱۳۹۹/۲/۲۸
جزو کتابهایی است که حتما باید مطالعه بشه. به نظر من اینکه میگن این حرفها تکراریه، این تکرار یک ایراد نیست چون اتفاقا این حرفها و جملات در طول عمر و زندگیمون باید مرتب تکرار بشه. ‌
یاسمن میرزائی
۱۴۰۱/۹/۲۹
این کتاب با راهکار‌هایی که میده باعث میشه به یک ارامش درونی برسیم،
هر جای زندگی که قرار داریم قطعا جایی هس که باید میبودیم، خداوند در هر لحظه در کنار ما و به حال ما اگاهه و ما رو یاری میده💚
الناز
۱۴۰۲/۲/۱۸
کتابی عالی با جملات مثبت برای نادیده گرفتن چیزهایی تو زندگی که مارو نارحت میکنن و کار روی روح خود انسان بنظرم کتاب خوبیه اگه خوشتون اومد میتونید کاملشو تهیه کنید
Shahab Shokuhi
۱۴۰۱/۱۲/۲۹
کتاب شفای زندگی رو خوندم از نویسندش خوشم اومد این کتابم عالی بود راهکارای خیلی ساده ولی عمیق داره و اگه ملکه ذهنتون بشه دنیاتون قشنگ تر میشه
سهیلا بریحی
۱۴۰۱/۵/۱۲
واقعاً خلاصه‌ای برای یه زندگی خوب و مفید رو میتونی تو کتاب پیدا کنی، البته مرتب بازخوانی و نت برداری شود و تمرینات انجام شود. توصیه میکنم کتاب خوانده شود.
mahya sarabi
۱۴۰۱/۱۰/۱۴
این کتاب برای کسایی که میخوان سبک زندگیشون رو تغییر برن خیلی مفیده و کمک میکنه به اینکه راه رو پیدا کنن ممنونم از کتابراه
ARAMESH PARASTESH
۱۳۹۹/۳/۱۴
من میشنوم کتاب صدا خوب و محتوای عالی باید تکرار شود تا ملکه ذهن گردد. کاش یک بند به سبکتو اضافه بشه به عنوان نکات کلیدی
مژگان رضایی
۱۴۰۱/۲/۳
این کتاب بسیار تاثیر گذار بوده و واقعا در زندگیم عمل کردم و بنا به گفته‌های نویسنده زندگیم تغییر کرد
Sara Saadat
۱۴۰۰/۱۲/۱۷
این کتاب خلاصه همان شعای زندگی لوئیز هی هست اگر اون کتاب را خوندین این ترجمه فرق داره و اسمش عوض شده.
شفیقه بافکر
۱۴۰۰/۱۰/۱۳
تمامی کتاب‌ها و فکر‌های لوئیز ال هی فوق العاده هستن برا افراد که احساس قربانی بودن. افسردگی دارن عالیه
حمیده سلطانی
۱۴۰۰/۹/۱
این کتاب عالی هست و حتما توصیه میکنم.
برای من که مدتهابود فقط تفکرات منفی به سمتم میومد واقعا معجزه بود
مشاهده همه نظرات 35

راهنمای مطالعه خلاصه کتاب صوتی زندگیتو خوب کن

برای دریافت خلاصه کتاب صوتی زندگیتو خوب کن و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.