معرفی و دانلود خلاصه کتاب صوتی پایه‌های خشم

عکس جلد خلاصه کتاب صوتی پایه‌های خشم
قیمت:
۱۰۰۰۰ تومان - 2.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب صوتی پایه‌های خشم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب صوتی پایه‌های خشم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی خلاصه کتاب صوتی پایه‌های خشم

آیا می‌دانید چگونه می‌توانیم در موقعیت‌های لازم خشم خود را کنترل کنیم تا واکنش بدی از خود نشان ندهیم؟ ویلیام دویل جنتری در خلاصه کتاب صوتی پایه‌های خشم که بخش اول کتاب «مدیریت خشم» است، با ارائه راهکارها و اطلاعاتی به شما کمک می‌کند تا در زمان‌هایی که خشمگین می‌شوید با کنترل احساسات خود وضعیت را به‌خوبی مدیریت کنید.

درباره خلاصه کتاب صوتی پایه‌های خشم:

اگر بخواهیم تعریف درستی از خشم بدهیم، باید بگوییم نوعی احساس هیجانی به شمار می‌آید که همه افراد آن را تجربه می‌کنند. اما میزان و شدت آن در هرکسی می‌تواند متفاوت باشد. شاید بتوان گفت هر فردی قادر است شدت خشم خود را تعیین کند. اما نحوه محاسبه میزان این احساس چگونه است؟

دکتر ویلیام دویل جنتری در خلاصه کتاب صوتی پایه‌های خشم که براساس سه فصل اولیه کتاب مدیریت خشم (Anger management for dummies) تدوین شده، به شما یاد می‌دهد تا میزان خشمتان را محاسبه کنید. او به شما می‌گوید تنها با پاسخ‌دادن به این دو سؤال ساده، می‌توانید احساسات خود را به شکل بهتری کنترل و مدیریت کنید:

- با چه فاصله‌هایی خشمگین می‌شوید؟
- خشم شما چه شدتی دارد؟

پس اگر به دنبال راهی برای حذف احساس خشم در درون خود هستید باید گفت این کار غیرممکن است. خشم در سیستم عصبی انسان جای‌گذاری شده و در برخی مواقع حتی واکنشی ضروری به شمار می‌آید. اما چیزی که اهمیت دارد، مهارت در مدیریت و کنترل آن برای جلوگیری از آسیب‌های احتمالی است. با شنیدن این کتاب صوتی یاد می‌گیرید تفاوت واکنش هیجانی و پاسخ هیجانی چیست و کدام را می‌توان مهار کرد.

خلاصه کتاب صوتی پایه‌های خشم مناسب چه کسانی است؟

اگر دوست دارید اطلاعات خود را در زمینه خشم و نحوه کنترل آن افزایش دهید، شنیدن این کتاب صوتی می‌تواند برایتان مفید باشد.

با ویلیام دویل جنتری بیشتر آشنا شویم:

این نویسنده و روان‌پزشک بالینی عضو انجمن روان‌شناختی آمریکا و سردبیر مجله پزشکی هسته‌ای ژورنال آو نوکلیر مدیسین نیز بوده است. او در طی چهار دهه فعالیت خود آثار زیادی در زمینه مدیریت خشم، طب رفتاری و روان‌شناسی بهداشت منتشر کرده است. ویلیام دویل جنتری (W. Doyle Gentry) همچنین مدتی در دانشکده مرکز پزشکی دانشگاه دیوک و دانشکده پزشکی دانشگاه تگزاس در گالوستون کار می‌کرد.

وی سمینارهای تربیتی زیادی برای افراد تازه‌کار و حرفه‌ای در تمام ایالات متحده، کانادا و اروپا برگزار کرده است. از جمله آثار دیگر جنتری می‌توان به کتاب‌های «بدون خشم» و «وقتی کسی که دوستش دارید خشمگین می‌شود» اشاره کرد.

در بخشی از خلاصه کتاب صوتی پایه‌های خشم می‌شنویم:

از کجا می‌فهمید که مشکل خشمگین شدن دارید؟ ممکن است بعضی‌ها بگویند هر بار خشمگین شدن خود یک مسئله است. شاید دیگران با این گفته مخالف باشند و بگویند خشم تا آنجا که وجود مشکلی در زندگی را بیان می‌کند، هیچ مسئله‌ای نیست. استون آمد مرا ببیند. چون خانم و همین‌طور پزشک معالجش فکر می‌کرد که او به‌قدر کافی احساساتی نیست.

خانمش می‌خواست که استون احساسات او را بهتر درک کند تا در روابط زناشویی صمیمیت بیشتری داشته باشند. خب خانم به آرزویش رسید. استون خیلی زود شروع به حرف‌زدن دربارهٔ همهٔ هیجان‌هایی کرد که در طول سال‌ها روی آن‌ها پرده کشیده بود. بعد یک روز خانمش خواست در جلسه‌ای پیش ما باشد. استون موافقت کرد و همسرش پیش ما آمد.

درست بعد از جلسه خانم با عصبانیت به من اطلاع داد که چقدر از چگونگی پیشرفت درمان استون ناراضی بود. وی توضیح داد: «فقط یاد گرفته به من بگه وقتی با منه چقدر رنج می‌بره. این حال منو بهم میزنه!»

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۵ دقیقه
مقدمه
۲۴ دقیقه
پایه‌‌های خشم
۴۶ دقیقه
خشم کی یک مسئله است؟
۳۰ دقیقه
خشم زندگی را زهرآلود می‌کند؟
۳۴ دقیقه
خشم راه

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابخلاصه کتاب صوتی پایه‌های خشم
نویسنده
مترجمعزیزالله سمیعی، سعید گرامی
گویندهمصطفی هرآیینی
ناشر چاپیانتشارات آوند دانش
ناشر صوتی نوین کتاب گویا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۲ ساعت و ۱۷ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابخلاصه کتاب صوتی روانشناسی و موفقیت
قیمت نسخه صوتی
۱۰۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات خلاصه کتاب صوتی پایه‌های خشم

مجید دبیری
۱۴۰۰/۱۱/۱۹
خشم معمولا از احساسات سرکوب شده نشات میگیره و زیر بناش همون حرف‌هایی ک باید با کسی میزدی و دربارشون صحبت میکردی ک بر اثر اشتغال فکری و یا روزمرگری نتونستی درباره اون احساسات صحبت کنی و الان جمع شده و تبدیل ب رنجش و خشم و کینه شده، کتاب خوبی بود ممنون از کتابراه
نگار صادقی
۱۴۰۱/۱/۶
خیلی خوب و تاثیر گذار بود کمک میکنه آدم خودشو بشناسه و خشمشو کنتزل کنه
رعنا جعفری وند
۱۴۰۰/۱۱/۲۲
در مورد کنترل خشم و چگونگی ایجاد و تخلیه خشم صحبت میکند
رضا ذبیحی
۱۴۰۱/۱/۳
کتاب ضعیفی رود
هیچ‌راهکاری نداد
مشاهده همه نظرات ۴

راهنمای مطالعه خلاصه کتاب صوتی پایه‌های خشم

برای دریافت خلاصه کتاب صوتی پایه‌های خشم و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.