کتاب‌های انتشارات موج کتاب

دانلود قانونی کتاب‌های انتشارات موج کتاب از کتابراه

🎧 کتاب صوتی زنان اسطوره‌ای: نمادهای اسطوره‌ای و روانشناسی زنان در دوران کمال

کتاب صوتی زنان اسطوره‌ای: نمادهای اسطوره‌ای و روانشناسی زنان در دوران کمال
خودتان را در مقام یک زن بشناسید و از زنان اطرافتان شناخت کافی به دست بیاورید! ژان شینودا بولن در کتاب الهام‌بخش «زنان اسطوره‌ای» نمادهای اسطوره‌ای در روان‌کاوی یونگی را تحلیل می‌کند و به کهن‌الگوهایی اشاره می‌کند که در رفتار زنان وجود دارد.
۳۸۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

🎧 کتاب صوتی مصائب مردان سر به راه

کتاب صوتی مصائب مردان سر به راه
شما هم از آن‌دسته مردانی هستید که می‌خواهند همه را راضی نگه دارند و در این راه، تمام نیازهای خود را فراموش می‌کنند؟ رابرت گلاور در کتاب «مصائب مردان سربه‌راه» به یاری‌تان آمده تا شیوه‌ی صحیح تعامل با دیگران را به شما بیاموزد و کمکتان کند که در زندگی‌تان تعادل مناسبی به وجود آورید.
۳۵۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

🎧 کتاب صوتی راز گل زرین: ک‍ت‍اب‌ زن‍دگ‍ی‌ ب‍ه‌ روای‍ت‌ چ‍ی‍ن‍ی‍ان‌

کتاب صوتی راز گل زرین: ک‍ت‍اب‌ زن‍دگ‍ی‌ ب‍ه‌ روای‍ت‌ چ‍ی‍ن‍ی‍ان‌
چه گنج‌هایی در وجود من پنهان شده که از آن‌ها بی‌خبرم؟ ریچارد ویلهلم، شرق‌شناس برجسته‌ی آلمانی، در کتاب «راز گل زرین» با الهام از حکمت چینی به این پرسش پاسخ می‌دهد و دریچه‌ای جدید رو به معنویت پیش چشم ما می‌گشاید.
۳۸۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

🎧 کتاب صوتی بخورید و لاغر شوید

کتاب صوتی بخورید و لاغر شوید
فست فود‌ها و خوراکی‌های ناسالم دیگر بخشی تفکیک ناپذیر از غذاهای دنیای مدرن هستند اما با خود مشکلاتی مانند چاقی، بیماری‌های قلبی و عروقی، ضعف جسمانی و... را به همراه می‌آورند. به همین دلیل اگر به فکر سلامتی خود هستید و می‌خواهید اندامی متناسب داشته باشید، حتماً به توصیه‌های کتاب صوتی «بخورید و لاغر شوید» عمل کنید. کارلی دولان و دیپاک کی وات ۳۶ خوراکی مفید را ارائه می‌دهند که علاوه بر چربی‌سوزی به شما در داشتن بدنی سالم کمک می‌کنند.
۱۲۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

🎧 کتاب صوتی بعد از طلاق

کتاب صوتی بعد از طلاق
چگونه بحران‌های طلاق را پشت‌سر بگذاریم و بار دیگر شادی را به زندگی خود بازگردانیم؟ شلی استایل در کتاب «بعد از طلاق» با ارائه‌ی 95 نکته‌ی آموزنده به ما کمک می‌کند تا این برهه از زندگی خود را به‌خوبی مدیریت کنیم و فشار روانی کمتری را به دوش بکشیم.
۲۵۰۰۰ تومان
دریافت کتاب