کتاب‌های انتشارات موج کتاب

دانلود قانونی کتاب‌های انتشارات موج کتاب از کتابراه

🎧 کتاب صوتی به خود جرئت رویاپردازی بدهید و سپس رویایتان را تحقق بخشید: آنچه افراد موفق می‌دانند و انجا

کتاب صوتی به خود جرئت رویاپردازی بدهید و سپس رویایتان را تحقق بخشید: آنچه افراد موفق می‌دانند و انجا
نویسنده و سخنران پرآوازه‌ی آمریکایی این بار از رؤیاپردازی می‌گوید. جان سی ماکسول، در کتاب حاضر، ما را از حاشیه‌ی امن زندگی‌مان خارج می‌کند و وادارمان می‌کند تا جرئت به خرج دهیم و با آشکار کردن توانایی‌های خود، رؤیاهایمان را محقق سازیم.
23000 تومان
دریافت کتاب صوتی

🎧 کتاب صوتی اصول روابط: آنچه هر رهبری باید بداند

کتاب صوتی اصول روابط: آنچه هر رهبری باید بداند
رهنمودهایی برای برقراری روابطی خوب، کارآمد و سالم! جان سی ماکسول در کتاب «اصول روابط» از اهمیت رابطه‌ی رهبر با یکایک اعضای گروه می‌گوید و توصیه‌هایی به ما ارائه می‌دهد که برای ایجاد رابطه‌ای ایدئال با دیگران حتماً به کارمان خواهد آمد.
23000 16100 تومان
دریافت کتاب صوتی

🎧 کتاب صوتی با هم برای همیشه: مهارت‌های ارتباطی برای عشق پردوام

کتاب صوتی با هم برای همیشه: مهارت‌های ارتباطی برای عشق پردوام
آگاهی، آگاهی، آگاهی! جان گری در کتاب «با هم برای همیشه» از راز رسیدن به تفاهم در عین وجود تفاوت‌ها پرده برمی‌دارد و به زوج‌ها می‌آموزد تا با آگاهی از ساختار مغز و احساسات خود و شریک عاطفی‌شان، از تنش‌ها و کدورت‌ها و سوءتفاهم‌های رایج زندگی جلوگیری کنند و خوشبختی را به زندگی خود هدیه دهند.
45000 تومان
دریافت کتاب صوتی

🎧 کتاب صوتی زندگی خصوصی هیتلر: ب‍راس‍اس‌ گ‍زارش‍ی‌ از م‍ش‍اه‍دات‌ م‍ن‍ش‍ی‌ م‍خ‍ص‍وص‌ وی‌

کتاب صوتی زندگی خصوصی هیتلر: ب‍راس‍اس‌ گ‍زارش‍ی‌ از م‍ش‍اه‍دات‌ م‍ن‍ش‍ی‌ م‍خ‍ص‍وص‌ وی‌
هیتلر حقیقتاً که بود و چگونه دست به چنین جنایت‌های فجیعی زد؟ آلبرت زولر در کتاب «زندگی خصوصی هیتلر» بر اساس مشاهدات منشی مخصوص این پیشوای بدنام تاریخ، به پاسخ این پرسش‌ها می‌پردازد و تصویری واقعی از هیتلر در ذهن مخاطبان ایجاد می‌کند.
45000 تومان
دریافت کتاب صوتی

🎧 کتاب صوتی قهوه آمریکانو

کتاب صوتی قهوه آمریکانو
مجموعه‌ی ده داستان کوتاه درمورد مردم عادی و زندگی‌هایشان. کتاب قهوه آمریکانو اثر سیروس شیخ رباط، شما را به جهان قصه‌هایی می‌برد که شاید برای شما هم آشنا باشند. این کتاب را با صدای خود نویسنده، در کتابراه بشنوید.
25000 تومان
دریافت کتاب صوتی

🎧 کتاب صوتی زنان اسطوره‌ای: نمادهای اسطوره‌ای و روانشناسی زنان در دوران کمال

کتاب صوتی زنان اسطوره‌ای: نمادهای اسطوره‌ای و روانشناسی زنان در دوران کمال
خودتان را در مقام یک زن بشناسید و از زنان اطرافتان شناخت کافی به دست بیاورید! ژان شینودا بولن در کتاب الهام‌بخش «زنان اسطوره‌ای» نمادهای اسطوره‌ای در روان‌کاوی یونگی را تحلیل می‌کند و به کهن‌الگوهایی اشاره می‌کند که در رفتار زنان وجود دارد.
38000 تومان
دریافت کتاب صوتی

🎧 کتاب صوتی مصائب مردان سر به راه

کتاب صوتی مصائب مردان سر به راه
شما هم از آن‌دسته مردانی هستید که می‌خواهند همه را راضی نگه دارند و در این راه، تمام نیازهای خود را فراموش می‌کنند؟ رابرت گلاور در کتاب «مصائب مردان سربه‌راه» به یاری‌تان آمده تا شیوه‌ی صحیح تعامل با دیگران را به شما بیاموزد و کمکتان کند که در زندگی‌تان تعادل مناسبی به وجود آورید.
35000 تومان
دریافت کتاب صوتی

🎧 کتاب صوتی راز گل زرین: ک‍ت‍اب‌ زن‍دگ‍ی‌ ب‍ه‌ روای‍ت‌ چ‍ی‍ن‍ی‍ان‌

کتاب صوتی راز گل زرین: ک‍ت‍اب‌ زن‍دگ‍ی‌ ب‍ه‌ روای‍ت‌ چ‍ی‍ن‍ی‍ان‌
چه گنج‌هایی در وجود من پنهان شده که از آن‌ها بی‌خبرم؟ ریچارد ویلهلم، شرق‌شناس برجسته‌ی آلمانی، در کتاب «راز گل زرین» با الهام از حکمت چینی به این پرسش پاسخ می‌دهد و دریچه‌ای جدید رو به معنویت پیش چشم ما می‌گشاید.
38000 26600 تومان
دریافت کتاب صوتی

🎧 کتاب صوتی بخورید و لاغر شوید

کتاب صوتی بخورید و لاغر شوید
فست فود‌ها و خوراکی‌های ناسالم دیگر بخشی تفکیک ناپذیر از غذاهای دنیای مدرن هستند اما با خود مشکلاتی مانند چاقی، بیماری‌های قلبی و عروقی، ضعف جسمانی و... را به همراه می‌آورند. به همین دلیل اگر به فکر سلامتی خود هستید و می‌خواهید اندامی متناسب داشته باشید، حتماً به توصیه‌های کتاب صوتی «بخورید و لاغر شوید» عمل کنید. کارلی دولان و دیپاک کی وات ۳۶ خوراکی مفید را ارائه می‌دهند که علاوه بر چربی‌سوزی به شما در داشتن بدنی سالم کمک می‌کنند.
12000 8400 تومان
دریافت کتاب صوتی

🎧 کتاب صوتی بعد از طلاق

کتاب صوتی بعد از طلاق
چگونه بحران‌های طلاق را پشت‌سر بگذاریم و بار دیگر شادی را به زندگی خود بازگردانیم؟ شلی استایل در کتاب «بعد از طلاق» با ارائه‌ی 95 نکته‌ی آموزنده به ما کمک می‌کند تا این برهه از زندگی خود را به‌خوبی مدیریت کنیم و فشار روانی کمتری را به دوش بکشیم.
25000 تومان
دریافت کتاب