معرفی و دانلود کتاب صوتی ماورای طبیعی شدن: چگونه انسان‌های عادی می‌توانند کارهای غیر عادی انجام دهند

عکس جلد کتاب صوتی ماورای طبیعی شدن: چگونه انسان‌های عادی می‌توانند کارهای غیر عادی انجام دهند
قیمت:
۵۳۰۰۰ تومان - 9.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ماورای طبیعی شدن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ماورای طبیعی شدن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی ماورای طبیعی شدن: چگونه انسان‌های عادی می‌توانند کارهای غیر عادی انجام دهند

چگونه می‌توان فراتر از یک زندگی معمولی گام برداشت؟ جو دیسپنزا در کتاب صوتی ماورای طبیعی شدن که یکی از پرفروش‌ترین آثار وال‌استریت ژورنال است، با آموزش بُعد تازه‌ای از انرژی‌درمانی به شما یاد می‌دهد دنیایی خارق‌العاده برای خود خلق کنید.

درباره کتاب صوتی اول ماورای طبیعی شدن:

طی قرن‌های گذشته برای بسیاری از افراد پیش آمده که تجربه‌هایی عجیب و خارق عادت داشته‌اند که آن‌ها را به جایی خارج از محدودهٔ تفکر بشر هدایت کرده است. تجربه‌هایی که در آن‌ها انرژی و انواع آن نقش اصلی را بر عهده دارد و فرد می‌تواند از طریق کنترل میزان انرژی ورودی بدنش، زندگی‌اش را به سمتی دلخواه هدایت کند.

جو دیسپنزا یکی از کسانی است که دربارهٔ این موضوع پژوهش‌های زیادی انجام داد و با مطالعه درمورد علم کوانتومی به نتایج قابل‌توجهی دست یافت. او نتیجهٔ تحقیقاتش را در کتاب ماورای طبیعی شدن (Becoming supernatural) با شما در میان گذاشته و در آن نکاتی را به شما می‌آموزد که با کمک آن‌ها بتوانید با تنظیم انرژی‌های درونتان بعد دیگری از زندگی‌تان را کشف کنید.

این نویسنده در ابتدای کتاب به روایت سه داستان پرداخته تا با کمک آن‌ها بتوانید درک درستی از معنای ماورای طبیعی شدن به دست آورید. در قدم بعدی نیز معنای دقیق بودن در لحظه را توضیح می‌دهد و به شرح دقیق اصول علمی مربوط به آن می پردازد. با شنیدن این کتاب می‌توانید با دنیای کوانتومی یعنی همان بُعد پنجم آشنایی وسیع‌تری پیدا کنید.

کتاب صوتی ماورای طبیعی شدن همچنین به معرفی یکی از پرطرفدارترین انواع مراقبه پرداخته و روش‌های عالی برای تنفس را به شما یاد می‌دهد. دیسپنزا با بررسی موارد موفق و واقعی از ماورای طبیعی شدن، به شما می‌گوید هماهنگی قلب دقیقا به چه معناست و چگونه می‌توان مراقبه‌های پیشرفته انجام داد.

کتاب حاضر موضوعات دیگری همچون مراقبه در حین راه رفتن، درهای دنیای ماورای حواس انسان و غده پینه‌آل را شرح می‌دهد. همچنین با بهره‌مندی از عرصه‌های گوناگون علمی مثل بیولوژی مولکولی، اپی‌ژنتیک و فیزیک کوانتومی مرزهای سنتی را طی می‌کند که میان تفکر علمی و تجربه انسانی فاصله انداخته‌ است.

نکوداشت‌های کتاب صوتی ماورای طبیعی شدن:

- این راهنمای عملی و منحصر به فرد از یک دانشمند بااستعداد و یک معلم پرشور، گام به گام به ما نشان می‌دهد که چگونه می‌توان از مرزهای محدود شناخته شده حرکت کرد و وارد یک زندگی جدید خارق‌العاده شد. (آنتونی رابینز)

- من مدت‌هاست که طرفدار کارهای دکتر جو دیسپنزا هستم. در ماورای طبیعی شدن، دقیقاً خواهید آموخت که چگونه می‌توانید از محدودیت‌های گذشته خود - از جمله چالش‌های سلامتی - عبور و به معنای واقعی کلمه، یک بدن، ذهن و زندگی جدید ایجاد کنید. این اطلاعات هیجان‌انگیز، تغییردهنده زندگی شما و فوق‌العاده کاربردی است. (کریستین نورتراپ)

- من کتاب‌های زیادی خوانده‌ام، اما کتاب دکتر دیسپنزا مرا وحشت‌زده کرد. این یک پیشرفت عالی و موفقیت شگفت‌انگیز در پزشکی ذهن و بدن است. (مونالیزا شولز)

- اگر می‌خواهید به معجزات اعتقاد پیدا کنید با این حال به برخی از علوم برای ایجاد شفافیت و امید در درونتان نیاز دارید، این کتاب برای شماست. دکتر جو بینش‌های فوق‌العاده و دستورالعمل‌های شفاف و قدرتمندی را گام به گام به شما ارائه می‌دهد تا نحوه یک زندگی خارق‌العاده را بیان کند. (دیوید همیلتون)

کتاب صوتی ماورای طبیعی شدن مناسب چه کسانی است؟

اگر به مباحث انرژی درمانی، مراقبه و علم کوانتوم علاقه‌مند هستید، این کتاب صوتی برای شماست.

با جو دیسپنزا بیشتر آشنا شویم:

این پزشک آمریکایی در زمینه‌ی عملکرد مغز انسان دارای تخصص است. نویسنده کتاب ذهن خود را رشد دهید، تاکنون چندین DVD و CD از سمینارهایی که برگزار کرده، ارائه داده است. او با حضور در مستند چه چیزی می‌دانیم در سال 2004 به شهرت زیادی دست یافت.

جو دیسپنزا (Joe Dispenza) در عرصه‌های بیولوژی سلولی، عصب‌شناسی، افزایش طول عمر و شکل‌گیری حافظه فعالیت می‌کند. او دکترای کایروپراکتیک دارد و به عضویت افتخاری هیئت ملی بازرسان کایروپرکتیک آمریکا درآمده است.

سال‌ها پیش بر اثر تصادف، چندین استخوان کمر او آسیب دید و شکست. پزشکان به او گفتند دیگر هرگز نمی‌تواند قدم بردارد. اما دیسپنزا که به نیروی انسانی بسیار علاقه‌مند بود، باور داشت نیرویی که جسم شما را می‌آفریند، قادر است بیماری یا زخم‌هایتان را نیز درمان کند. به همین دلیل تصمیم گرفت با وجود پیشنهاد پزشکان، زیر بار عمل جراحی کمر نرود و در عوض خود را تسلیم این قدرت بزرگ کند.

12 هفته پس از تصادف، او با بهبودی کامل به محل کارش رفت! پس از این تجربه که زندگی‌اش را تغییر داد، او سفر به سرتاسر جهان را آغاز کرد تا در مورد بهبودی خود به خود یا تغییر ناگهانی یک بیماری به سمت بهبودی، بدون علت پزشکی به تحقیق بپردازد.

در بخشی از کتاب صوتی ماورای طبیعی شدن می‌شنویم:

در ماه می‌سال 2012، آنا در یکی از کارگاه‌های چهارروزۀ من در شهر نیویورک شرکت کرد. او در روز سوم و طی چهار جلسه مراقبه، خود را تسلیم کرد. او برای اولین بار از زمانی که مراقبه‌های خود را آغاز کرده بود، خود را در فضایی بی‌نهایت و سیاه شناور یافت و آگاه بود که از خودش آگاه است. او از خودی که از خودش می‌شناخت فراتر رفته بود، از قید تن رها شده بود و به آگاهی کامل رسیده بود. آنا ارتباط خود با دنیای مادی و زمان خطی را رها کرده بود. او به‌قدری احساس آزادی می‌کرد که دیگر به شرایط جسمی خود اهمیتی نمی‌داد. آنقدر احساس نامحدود بودن داشت که نمی‌توانست هویت همیشگی خود را باور داشته باشد. احساساتش به‌قدری متعالی بودند که دیگر در مورد گذشته‌اش هیچ حس بدی در خود نمی‌یافت.

در این قلمرو آنا هیچ مشکلی نداشت، گذشته‌اش را پشت‌سر نهاده بود و برای اولین بار خود را به‌تمامی آزاد حس می‌کرد. هویت او دیگر نامش، جنسیتش، بیماری‌اش، فرهنگش و حرفه‌اش نبود. وی در ورای مکان و زمان ایستاده بود. او وارد میدانی از انرژی و اطﻼعات به نام میدان کوانتومی شده بود که در آن امکانات و احتماﻻت جدیدی برایش وجود داشت. آنا ناگهان خود را در آینده‌ای جدید یافت. او خود را در حالی دید که روی صحنه‌ای ایستاده، میکروفنی در دست گرفته بود و داستان شفا یافتن خود را برای جمعیت بزرگی تعریف می‌کرد. او هرگز پیش از این چنین صحنه‌ای را برای خود تصور نکرده و تصویرسازی نکرده بود.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۶۳ دقیقه
مقدمۀ نویسنده: برای ماورایی شدن آماده شوید
۷۰ دقیقه
فصل یک / بخش یک: درها را به‌سوی دنیای جدید باز کنید
۳۴ دقیقه
فصل یک / بخش دو: تجربهٔ همزمان خود گذشته و آینده
۵۱ دقیقه
فصل دو/ بخش یک: لحظۀ کنونی ابدی
۵۸ دقیقه
فصل دو / بخش دو
۷۰ دقیقه
فصل سه: قرار گرفتن در جریان موقعیت‌های جدید در میدان کوانتومی
۳۹ دقیقه
فصل چهار / بخش یک: تبرک و برنامه‌ریزی مراکز انرژی
۴۱ دقیقه
فصل چهار / بخش دو
۴۱ دقیقه
فصل پنج / بخش یک: شرطی کردن بدن در برابر ذهن جدید
۳۸ دقیقه
فصل پنج / بخش دو: بالا بردن انرژی به سمت مغز
۳۸ دقیقه
فصل شش: بررسی موارد موفق و واقعی
۶۵ دقیقه
فصل هفت: هوش قلبی
۵۸ دقیقه
فصل هشت / بخش یک: فیلم‌های ذهنی – زیبابین
۳۸ دقیقه
فصل هشت / بخش دو: موسیقی متن زندگی آیندهٔ شما
۳۲ دقیقه
فصل نه: مراقبه در راه رفتن
۱۷ دقیقه
فصل ده: بررسی نمونه‌های موفق در واقعیت بخشیدن
۵۶ دقیقه
فصل یازده / بخش یک: مکان – زمان و زمان – مکان
۳۹ دقیقه
فصل یازده / بخش دو: میدان یکپارچه
۳۰ دقیقه
فصل دوازده / بخش یک: غدۀ پینه‌آل
۶۲ دقیقه
فصل دوازده / بخش دو: غدۀ پینه‌آل متابولیت‌های خود را آزاد می‌کند
۵۷ دقیقه
فصل سیزده: پروژۀ انسجام؛ ساختن دنیایی بهتر
۵۵ دقیقه
فصل چهارده: بررسی موردی / شاید برای شما هم پیش بیاید

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی ماورای طبیعی شدن: چگونه انسان‌های عادی می‌توانند کارهای غیر عادی انجام دهند
نویسنده
مترجمفریبا جعفری نمینی
گویندهتایماز رضوانی
ناشر چاپیانتشارات نسل نواندیش
ناشر صوتینشر ماه آوا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۱۷ ساعت و ۳۰ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی سلامت، بهداشت و تغذیه، کتاب‌های انرژی درمانی
قیمت نسخه صوتی
۵۳۰۰۰ ت - 9.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی ماورای طبیعی شدن

Hoori Banu
۱۴۰۱/۳/۳
کتابی بینظیر، بنظرم یه پنجره‌ی جدید رو به رویاها و آینده مون هست. خودم اکثر کتابایی که راجع به قانون جهان هستی صحبت کردن رو خوندم و واقعا ب ۹۰ درصده خواسته هام رسیدم. ولی حقیقتا یه مدت بود که دچار شک و تردید شده بودم ک آیا این مسیر درست هست یا نه، یه جورایی ذهنم داشت منو میبرد به ۵ سالِ پیش وقتی به کتاب راندا برنو خوندم
و داشت منو حالت بقا برمیگردوند. دنبال علمی بودن این مسیر بودم که جو دیسپنزا با این کتابش بهم ثابت کرد و عاشقشم 😍 اینم بگم که راجع به این مسیر یعنی مسیر صلح و عشق درونی با خود و جهان اطرافمون باید مدام کتاب‌هایی از این دست بخونیم و بشنویم تا عادت بشه برامون و توی چالش‌های زندگیمون بجای اینکه نیمه خالی لیوانو نگاه کنیم، همیشه نیمه پُر رو نگاه کنیمو با آرامش در صلح و عشق زندگی کنیمو شاهد رفع شدن چالش‌ها و رسیدن به خواسته هامون باشیم 🥰
این متن رو کسی میبینه و تا تهش میخونه که واقعا توی این مسیر در حال حرکته 😍
بهترینارو برات میخوام رفیق😍🙏
mahsa bikatan
۱۴۰۰/۱۲/۹
به نظر من بعد از خواندن کتاب‌های محدودیت صفر و حضور در محدودیت صفر
حتما حتما نیاز که این کتاب رو هم بخونید چون تمامی مسال موجود در ان دوتا کتاب را به صورت علمی و با یه دیدگاه جدید توضیح داده و ذهن تو روشن تر میکنه
در این کتاب هم متوجه میشیم که باید توجه خود را به درون خود معطوف کنیم و یاد میده
که چگونه ذهن و انرژی مان را کنترل کنیم
دست از خاطرات و برنامه‌ها و افکار مسموم دست برداریم در عوض عشق به ورزیم و انرژی خود را بالا نگه داریم
هرچی بادا باد
Leyla Kh
۱۴۰۱/۵/۲۸
این کتاب چکیده‌ای ارزشمند از کتاب ماوراء طبیعی شدن است. زندگی جدید امکان‌پذیر است زیرا واقعیتی فراتر از تجربیات زمانی و مکانی ما وجود دارد
دکتر جو دیسپِنزا نویسنده کتاب صوتی ماورای طبیعی شدن درک ما از جهان و مهم‌تر از همه، اعتقادات ما در مورد آنچه جسم انسان قادر به دستیابی به آن هست را به چالش او
می‌کشد. از طریق تلفیقی از تحقیقات علمی و بینش معنوی، مخاطب را در معرض این واقعیت قرار می‌دهد که ابعادی فراتر از ادراک نیز وجود دارد. این بعد، کوانتوم نامیده می‌شود. مکانی که شامل اطلاعات و پتانسیل‌های نامتناهی است. دکتر دیسپِنزا اعتقاد دارد که بیش‌تر جهان خالی است، به عبارت دیگر فاقد ماده است. هنگامی که به یک اتم نگاه می‌کنیم می‌توانیم آن را ببینیم. با این حال، آن فضا خالی نیست بلکه پر از انرژی و امکانات بالقوه است. در سطح کوانتومی، به دلیل سرعت حرکت ذرات، انرژی بیش‌تری از ماده وجود دارد و با سرعت نور، ماده به انرژی تبدیل می‌شود. در فرکانس‌های بالا، ماهیت کامل همه چیز از انرژی، اطلاعات و آگاهی است. ما با تبدیل شدن به هیچ‌کس و هیچ‌چیز در هیچ‌زمان، به این واقعیت دسترسی پیدا می-کنیم. هرچه امواج مغزی کندتر می‌شود و از ذهن تحلیلی و واقعیت مادی خود خارج می‌شویم، سیستم عصبی خودمختار بیش‌تر فعال می‌شود. ما به انرژی آگاهی خالص تبدیل می‌شویم و با دنیای کوانتوم ارتباط برقرار می‌کنیم. این فرکانس ما را بالا می‌برد که می‌توانیم از آن برای برقراری ارتباط با اطلاعات و امکانات جدید خارج از محدوده زمان استفاده کنیم. با بالا رفتن سطح فرکانس، می‌توانیم به قلمرو یکپارچگی برسیم. این کتاب رو به تمام کسانی که می‌خواهند زندگی متفاوتی را تجربه کنند پیشنهاد میکنم
Pedram Rostama
۱۴۰۱/۹/۲
این کتاب میتونه مبحث خوبی برای درک بهتر دنیای درون و شکل دیگه‌ای از آگاهی باشه.
معمولا برای هرچه آگاهتر شدن خودمون در زمینه‌های مختلف تلاش میکنیم و بیشتر به اطلاعاتی دست پیدا میکنیم که اصولا با ریاضیات ارتباط دارن، در حالی که این کتاب شکل متفاوتی از مسیر آگاهی رو به ما داره نشون میده. و بهتره که و
بپذیریم همه مسیر‌ها درست هستن، بسته به نوع تفکر و نگرش ما میتونن ماهیت‌های خودشون رو خیلی متفاوت تر نسبت به افراد مختلف در ذهنمون تداعی کنن و آنگونه که باید و شاید، به اندازه نیازمون در همین لحظه درک کنیم و بپذیریم💎
خوندن این کتاب میتونه لایه‌هایی از ذهنمون رو روشن کنه، و همچنین در همین راستا یا شاید به نوعی مکمل کتاب «ماورای طبیعی شدن»، خوندن کتاب، «غرق در نور» اثر: /بتی جی. ایدی/ هم خالی از لطف نیست و مطالعه این ۲ کتاب عالی رو توصیه میکنم، چون درک قوانین جهان هستی از جهات مختلف، میتونه به شدت در چشم انداز جهان بینی ما تاثیر پر باری داشته باشه🙏
Babak Afshari
۱۴۰۱/۴/۱۷
کتابی عالی و فوق‌العاده هست.
در دوران نوجوانی، به کتابی باستانی از چین برخوردم به نام راز گل زرین که ریچارد ویلهم به آلمانی ترجمه کرده بود. هسته اولیه کتاب، به گردش درآوردن نور بود که آن زمان معنی را متوجه نشدم. بعد از ۲۰ سال با خواندن این کتاب متوجه شدم، که بدن مانند یک باتری بزرگ بیولوژیک هست و
که انرژی در برخی قسمت‌های آن مانند اندام جنسی شکم به دام افتاده و باعث بیماری و زبونی انسان می‌شود. اما استفاده از روشهای این کتاب، انرژی را از مراکز انرژی تحتانی بدن به سمت مراکز متعالی تر می‌فرستیم و باعث آزاد شدن انرژی در بدن و ماورا اطبیعی شدن می‌شویم. دقیقا معنی به گردش درآوردن نور در بدن در کتاب راز گل زرین
mohsen ziarani
۱۴۰۱/۶/۵
دکتر جو دیسپنزا یک متخصص آمریکائی در نقش و عملکرد مغز انسان است. او نویسنده کتاب ((ذهن خود را رشد دهید)) می‌باشد و چند DVD و CD در مورد سمینارهای گذشته‌ی خود به بازار داده‌اند. ایشان بخاطر شرکت در فیلم مستند ((چه چیزی می‌دانیم؟)) در سال ۲۰۰۴، از سری برنامه‌های بسیار پرطرفدار مشهور شدند. کار و دکتر تحصیلات دیسپنزا، در زمینه‌های عصب شناسی، علوم عصب شناسی، بیولوژی سلولی، شکل گیری حافظه، افزایش سن و طول عمر است. کتابهای ایشان از برترین کتاب‌ها در حوزه علوم اعصاب میباشد و اطلاعات بنیادی زیادی را به خواننده منتقل می‌نماید علی الخصوص در کتاب ماورای طبیعی شدن میباشد که چیزی فراتر از شفا در عالم ماده میباشد. خواندن این کتاب بسیار توصیه می‌شود. با تقدیر و تشکر فراوان از عوامل کتابراه در تهیه این محصول
بهرام فریدونی فرد
۱۴۰۱/۵/۲۵
سلام
حد فاصل زمانی ۱۳۷۳ لغایت ۱۳۷۸ در دانشگاه صنعتی شیراز دانشجو بوده و پس از ۵ سال تحصیل در رشته مهندسی الکترونیک فارغ التحصیل شدم پس از آن عضو نظام مهندسی ساختمان شدم و پروانه نظارت تاسیسات ساختمان رو گرفتم، لذا مدت ۳ ماه هست که با این کتاب آشنا شدم و الان متوجه شدم که هر چه در س در زمینه امواج
و فرکانس خوندم همه سطحی بوده و مثل این بوده که روی دریا شنا کنم و از عمق آن هیچ اطلاعی نداشته باشم، این کتاب منو به عمق دریا هدایت کرده و از یه منظر دیگه قوانین جهان هستی که همه امواج الکترومغناطیس و انرژی هست رو درک کردم، خدا رو شاکرم و از صمیم قلب برای سلامتی دانشمند بزرگ دکتر جو دیسپنزا آرزوی سلامتی دارم
لارا فرزاد
۱۴۰۱/۳/۷
واقعا کتاب بی نظیری بود. آقای دکتر جو دیسپنزا نویسنده‌ی کتاب، موضوعاتِ مرتبط با بدنِ انسان و مغز انسان و همینطور مفاهیم علمی فیزیک جدید و پزشکی و همینطور مسائلی که در یوگا و مدیتیشن وجود داره همه رو به صورتِ مرتبط با هم توضیح میده و مطرح میکنه که انسان چه کارهایی رو میتونه انجام بده تا به قدرتی از فراتر قانون جذب یا دعا دست پیدا کنه و نه تنها به آرزوهاش برسه بلکه جهان و خودش رو از دریچه‌ای کاملا جدید بشناسه و باهاش ارتباط شگفت انگیزی بر قرار کنه. بعضی فصول رو بهتره با دقت زیاد و یا چند بار گوش بدید چون پر از مطالب شگفت انگیز راجع به انسان و ارتباطش با جهانه.
محمدرضا شیخ الاسلامی
۱۴۰۰/۱۲/۶
این کتاب... آغاز یک راه باشکوه برای همه بشریت هست... من در این زمینه مطالعات زیادی داشتم و حالا با اشتیاق فراوان تصمیم دارم مطالعه این کتاب رو شروع کنم، البته قبلا اطلاعاتی در مورد کلیت کتاب داشتم و میدونم چه مطالب مفیدی قرار هست گوش بدم، ما انسان‌ها توانایی ارتباط برقرار کردن با سرزمینی از آگاهی‌ها رو داریم، برم که این هفته اولویتم این کتاب بی نظیره فعلا بااای❤
ماندانا عطایی
۱۴۰۱/۳/۱۲
یکی از بهترین وکاربردی‌ترین کتاب‌ها در حوزه‌ی تغییر برنامه ریزی ناخود آگاه وبدست آوردن آگاهی مطلب بسیار علمی وکاربردی بررسی فرمودن باید این کتاب. را بارها و بارها خوند و ازاون حظ برد از الف تا نون پایان این علم را بیان میکنه بطوریکه بعد از خوندن این کتاب متوجه می‌شید به تمام کتاب‌هایی که در این هست زمینه اشراف و آگاهی دارید ممنون از کتابراه ممنون از روای بسیار عالی کتاب را روایت می‌کنن ترجمه‌ی کتاب هم روان و سلیس است کاش کتاب‌های صوتی دیگه‌ی دکتر جودیسپنزا هم در کتابراه قرار بگیره با سپاس
Zahra Azarpira
۱۴۰۱/۵/۱۴
این کتاب خیلی به سادگی و با یک زبان گویا روزمرگی و عادتهای روزانه را که درگیر آن‌ها هستیم و زندگی تکراری و کسالت آور ما را به وجود می‌آورند را از لحاظ علمی تفسیر میکند و باعث میشود با آگاهی بیشتری بر رفتار و عملکرد مان بتوانیم آن‌ها را کنترل کنیم من کتاب را خیلی پسندیدم و فوق العاده بود چقدر ما که انسانهای خوشبختی هستیم در روزگاری زندگی میکنیم که علم اینقدر پیشرفت کرده که میتوانیم از این همه موهبتهایی که خدا به ما داده اطلاع پیدا کنیم هر چند که اینها فقط گوشه‌ای از رحمت آن بی همتاست.
نیما بلدی
۱۴۰۱/۸/۳
کلام از تعریف این کتاب قاصره، به نظرم قبل از اینکه ۴۰ یا ۵۰ سالتون بشه این کتاب رو با دقت چندین بار بخونید. من مدت شش ماه بود که از طریق دیگه‌ای یکی از کتابهای مراقبه جو دیسپنزا رو مطالعه میکردم و خیلی مشکل داشتم با درک قضیه، اما این کتاب خیلی چیزها رو برام روشن کرد، از طرفی هم در طول سالیان گذشته اگر بخوام به صدای راوی یک کتاب نمره بیست بدم این تنها کتابی هست که لایق بالاترین نمره ست، و به هیچ وجه هم موزیک گوشخراش و غیر مرتبط میان کلام راوی نمیشنوید برخلاف سایر کتابها.
یعقوب جعفری
۱۴۰۱/۷/۱۸
سلام و عرض ادب و احترام خدمت دوستان و دست اندر کاران کتابراه بابت ارائه‌ی این کتاب ارزشمند، در باب محتوای کتاب در نوبت خودم باید خدمت دوستان عرض کنم که، متافیزیک رو به صورت روان و عامیانه و ملموس توضیح داده نویسنده‌ی ارزشمند کتاب، و مهمتر از همه گوینده‌ی کتاب یا همان راوی ارجمند، با صدای دلنشین و و زیبا، اوج و فرودهای به جا و مکث‌های منظم در بیان متن، معلومه که قبل از تولید محتوا، چند بار کتاب رو خوانده و خیلی مسلط هستند، جانانه از راوی کتاب تشکر میکنم، دستمریزاد مرد بزرگ
sh sh
۱۴۰۱/۵/۱۹
اینقدر این کتاب لذت بخش هست که حدی نداره
کاملا اطلاعاتون قبل و بعد از خوندن این کتاب زمین تا آسمون فرق میکنه کامل توضیح میده ک به چه صورتی فرکانسهای ذهنیتون رو تغییر بدین و بر اساس نوع فرکانس به خواسته هاتون برسین. حتی میتونین با گوش کردن به توصیه‌های نویسنده سیستم ایمنیتون رو بالاتر ببرین. خیلی
مطالب مفیدی داخل این کتاب هست اگر مثل من به کتابهای روانشناسی از این قبیل علاقمند هستین این کتابرو پیشنهاد میکنم
هانیه اکبرزاده
۱۴۰۱/۲/۲۵
جزء کتابهایی که دوست داری بارها وبارها باعشق گوش کنی هربار که گوش میدی مثل گنج نقطه‌ای کشف میکنی که میتونه زندگیت رو متحول کنه کتابیه که فقط حرف نمیزنه راه حل نشون میده بتونی به مراقبه هاش عمل کنی خودت معجزه زندگی خودت میشی واسه کسایی که علاقه مند به ماورای طبیعی هستن بهترین استاده در یک کلام که در خوشحالم مسیری هستم که باید این کتابو میخوندم عالیه بعد از کتاب 4اثر خانم اسکاول شین بهترین کتابیه که خوندم
مشاهده همه نظرات ۳۲۷

راهنمای مطالعه کتاب صوتی ماورای طبیعی شدن

برای دریافت کتاب صوتی ماورای طبیعی شدن و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.