دانلود پادکست خواب بهتر برای مردان

  • از: جان گری
  • راوی: بهروز سمامی
  • ناشر صوتی: شادن پژواک
  • ۱۴ رای
  • برای دانلود قانونی پادکست خواب بهتر برای مردان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید پادکست

برای دانلود قانونی پادکست خواب بهتر برای مردان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی پادکست خواب بهتر برای مردان

جان گری در پادکست خواب بهتر برای مردان سعی کرده، اطلاعاتی درباره‌ی خواب و کاهش استرس در مردان، برای داشتن زندگی شاد و پرنشاط در اختیار شما قرار دهد. این پادکست از روی فایل ویدیویی ترجمه و آماده‌سازی شده است.

تعادل آنزیم‌ها موجب کاهش استرس و خواب راحت‌تر می‌شود. ثابت شده است که مردان متاهل شاد، خواب بهتری دارند و کمتر دچار مشکلات قلبی و سرطان می‌شوند، عمر طولانی دارند و جوان‌تر می‌مانند و همه این‌ها از یک رابطه شاد نشأت می‌گیرد.

خواب مهم‌ترین چیز برای یک مرد است درست مثل ماهیچه‌ها؛ برای پرانرژی بودن، باید ماهیچه‌هایتان را تقویت کنید. شما از عضلاتتان استفاده می‌کنید تا قوی و پرانرژی باشید. اگر انرژی تولید نشود، انگیزه‌تان را از دست می‌دهید و احساس خستگی می‌کنید و نمی‌توانید خوب بخوابید. مردان احتیاج دارند بیرون کار کنند، از ماهیچه‌هایشان کار بکشند؛ در واقع مردان برای حل مشکلات، تعمیر اشیاء، انجام کارها، رسیدن به هدف، روبرو شدن با موارد بحرانی، تستسترون مصرف می‌کنند و با استفاده از تستسترون، میزان استرس را کاهش می‌دهند.

نباید کل زندگی‌تان را کار کنید. وقتی همیشه در حال کار کردن باشید میزان استرستان فوق العاده بالاست. بشینید و ریلکس کنید. حرف بزنید، کتاب بخوانید، برنامه تلوزیونی ببینید. تمام این موارد که باعث آرامش می‌شوند، می‌توانند میزان تستسترون شما را افزایش بدهند و زمانی‌که میزان تستسترون درست باشد، میزان استرستان کم می‌شود و می‌توانید راحت بخوابید.

هرچه سن مردان بالاتر می‌رود خوابشان کم و کمتر می‌شود و همراه با آن میزان تستسترون تولید شده در بدنشان کاهش پیدا می‌کند و نمی‌توانند طولانی بخوابند و وقتی شب‌ها خوب نخوابیم، نمی‌توانیم تستسترون کافی بسازیم و در طول روز انگیزه نداریم و کارایی‌مان پایین میاد.

جان گری (John Gray)، یکی از برجسته‌ترین سخنرانان در حوزه ارتباطات اثربخش، روابط کاری و نویسندۀ کتاب معروف مردان مریخی، زنان ونوسی است.

 ۱۰ دقیقه، ۱۴ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۲۰۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید پادکست

فهرست مطالب

۴ دقیقه
بخش اول
۳ دقیقه
بخش دوم
۴ دقیقه
بخش سوم

راهنمای دانلود پادکست خواب بهتر برای مردان

برای دانلود پادکست خواب بهتر برای مردان و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود پادکست  خواب بهتر برای مردان

نظرات پادکست خواب بهتر برای مردان

نیما شوکتی
۱۳۹۹/۵/۱۱
معرفی پادکست مطالب بهتر و مفید تر از خود پادکست دارد. اصل مطلب تبلیغ چند مکمل غذایی که در بازار آمریکا به فروش می‌رسد است.
رسول سعیدی
۱۳۹۸/۱/۲۹
این پادکستو قبلا شنیدم, بنظرم میشد یکم بیشتر توضیحات ارائه بشه در کل مفید بود مثله کتابهای دیگه اقای گری,ممنون از کتابراه
مصطفی سلطانیان
۱۳۹۸/۹/۳
افتضاح بود. بیشتر تبلیغ چندتا محصول تو داروخونه بود.
مشاهد همه نظرات (۱۹)