دانلود پادکست چگونه بفهمیم یک فرد در پیام یا مسیج دروغ می‌گوید؟


خرید پادکست

برای دانلود قانونی پادکست چگونه بفهمیم یک فرد در پیام یا مسیج دروغ می‌گوید؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی پادکست چگونه بفهمیم یک فرد در پیام یا مسیج دروغ می‌گوید؟

پادکست چگونه بفهمیم یک فرد در پیام یا مسیج دروغ می‌گوید؟ یازده روش برای فهمیدنِ حقیقت را در اختیارتان قرار می‌دهد و به شما کمک می‌کند تا افراد دروغگو را در پیامرسان‌ها به راحتی پیدا کنید. این فایل صوتی یکی از آثار مجموعه چگونه‌های دست یافتنی به شمار می‌رود و برگرفته از مقالات سایت هاو کن یو است.

درباره‌ی پادکست چگونه بفهمیم یک فرد در پیام یا مسیج دروغ می‌گوید:

بیشتر اوقات شخص دروغ‌گو تلاش می‌کند به‌ صورت ناخودآگاه دروغ‌های خود را میان پیام‌های تلفنی مخفی نماید. در دانشگاه کورنل نیز تحقیقاتی صورت گرفته که ثابت می‌کند یک جمله‌ی دروغ طولانی‌تر از جمله‌ی حقیقی است. با این اوصاف، نوشتن توضیحات طولانی و اضافه در پیام‌ها، به تنهایی می‌تواند نشانه‌ای بر نادرستی محتوای آن باشد. در این تحقیق زمانی که افراد قصد داشتند دروغ بگویند در جمله‌ها از کلمات بیشتری استفاده می‌کردند. دروغ‌گو تمام تلاش خود را می‌کند تا جملاتش چندمعنایی باشند؛ چرا که دوست ندارند به صورت واضح و مستقیم پاسخ شما را بدهد.

در دنیای امروز فرهنگ پیام فرستادن در اپلیکیشن‌های مختلف دیگر تبدیل به بخشی از زندگی انسان‌ها شده است؛ بنابراین خالی از لطف نیست، اگر با نشانه‌های دروغگویی در فضای مجازی آشنا شوید. این موضوع به شما کمک می‌کند تا بتوانید سر بزنگاه متوجه دروغ گفتن افراد بشوید و شرایط را به سود خود تغییر دهید. در چنین شرایطی پادکست چگونه بفهمیم یک فرد در پیام یا مسیج دروغ می‌گوید به یاری‌تان می‌آید تا از طریق نشانه‌ها بتوانید دروغ را از واقعیت تشخیص دهید.

پادکست چگونه بفهمیم یک فرد در پیام یا مسیج دروغ می‌گوید مناسب چه کسانی است؟

اگر می‌خواهید افراد را از طریق پیام‌هایشان بهتر شناسید، این پادکست کوتاه می‌تواند اطلاعات مفیدی را در اختیارتان قرار دهد.

در بخشی از پادکست چگونه بفهمیم یک فرد در پیام یا مسیج دروغ می‌گوید می‌شنویم:

یک فرد دروغگو طبیعتا سعی دارد شما را متقاعد کند. به همین خاطر اطلاعات داده شده را مدام تکرار می‌کند چون ثابت شده هر دروغ اگر تکرار شود جنبه‌ی واقعیت به خود می‌گیرد. همچنین غیر از این اطلاعات کذب مورد دیگری به ذهنش نمی‌رسد پس ناچارا به تکرار همان موارد قبلی روی می‌آورد. حواستان باشد تا گول این افراد را که مدام می‌گویند تقصیر من نبود و یا اطلاعات را تکرار می‌کنند نخورید.

 ۹ دقیقه، ۹ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۴۰۰، قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت
ویژه امروز: ۲۵۰۰ ت (۵۰%) - 1€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید پادکست

فهرست مطالب

۹ دقیقه
چگونه بفهمیم یک فرد در پیام یا مسیج دروغ می‌گوید؟

راهنمای دانلود پادکست چگونه بفهمیم یک فرد در پیام یا مسیج دروغ می‌گوید؟

برای دانلود پادکست چگونه بفهمیم یک فرد در پیام یا مسیج دروغ می‌گوید؟ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود پادکست  چگونه بفهمیم یک فرد در پیام یا مسیج دروغ می‌گوید؟