دانلود کتاب صوتی تو خفن هستی


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی تو خفن هستی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی تو خفن هستی

کتاب صوتی تو خفن هستی (میکروکتاب) نوشته‌ی جین سینسرو، شماره یک پرفروش‌ترین‌‌های نیویورک تایمز و آمازون بوده و به شما یادآوری می‌کند که به خود اعتماد داشته باشید، ترس‌هایتان را کنار بزنید و کودک درون‌تان را کشف کنید. تنها باید باور کنید که همه انسان‌ها لایق یک زندگی موفق و شاد هستند.

درباره میکروکتاب صوتی تو خفن هستی:

افرادی که ناامیدانه می‌خواهند زندگی خود را بهبود بخشند اما نمی‌خواهند با این کار خسته شوند و کتاب حوصله سربر و خسته کننده‌ای بشنوند، میکروکتاب صوتی تو خفن هستی (You are a bad ass) بهترین گزینه برایشان است.

در این کتاب شما با داستان‌های الهام بخش، توصیه‌های حکیمانه و تمرین‌های آسان مواجه خواهید شد و حتی نویسنده با طنزی جالب از کلمات نه چندان مودبانه استفاده می‌کند تا آماده تغییرات جدی در زندگی‌تان باشید.

کتاب تو خفن هستی به شما کمک می‌کند، باورها و رفتارهایی را که باعث می‌شود اعتماد به نفس کمی داشته باشید، از بین ببرید، ترس‌های خود را پشت سر بگذارید تا بتوانید لحظات هیجان‌انگیزی را تجربه کنید؛ حتی بفهمید که چگونه پول خوبی به دست بیاورید و اهداف بزرگی در آینده تعیین کنید. شما باید یاد بگیرید که عاشق زندگی باشید و به همان چیزی که می‌خواهید برسید.

نکوداشت‌های میکروکتاب صوتی تو خفن هستی:

- سینسرو یک کتاب زنانه و سرگرم کننده نوشته که یکی از بهترین‌ کتاب‌های خودیاری است. همچنین لحن آن مانند متون آکادمیک خشک نیست و نکات طنز در لابه‌لای آن وجود دارد. این نکته همان چیزی است که مخاطب به آن نیاز دارد. (هفته نامه ناشران)

-جین سینسرو استعدادی برای نوشتن به روشی صمیمی و ساده دارد که مورد توجه همه قرار خواهد گرفت. آنچه در این کتاب پیدا خواهید کرد، روش‌های عملی و آسان برای برقراری ارتباط با درون و تغییر زندگی است. (مادیسین تیلور، نویسنده کتاب DailyOM)

- سینسرو احتمالاً سرگرم کننده‌ترین کتاب خودیاری را نوشته است که بسیاری از خوانندگان جذب آن می‌شوند. خواندن این کتاب مانند صحبت با بهترین دوست‌تان است. (مقاله دانشگاه ایالتی هورنت، دانشگاه ایالتی کالیفرنیا)

- تو خفن هستی، یک پدیده است! (لیزل فروید نشتاین، فروشگاه کتاب بودلر)

جملات برگزیده میکروکتاب صوتی تو خفن هستی:

- تنها در لحظه حال زندگی کن.
- خواسته‌هایت را شفاف بیان کن.
- از هر اتفاق غیرمنتظره‌ای لذت ببر.
- همیشه لبخند بزن و شوخ طبع باش.
- تنها براساس انگیزه و شوقی که داری اقدام کن.
- از طریق مراقبه کردن با خداوند و غرایز خودت ارتباط برقرار کن.
- با خواسته‌ات ارتباط برقرار کن. باور کن که وجود دارد و از قبل به آن رسیدی.

جین سینسرو را بیشتر بشناسیم:

جن سینسرو (Jen Sincero) نویسنده، سخنران و مربی موفقیت آمریکایی است. او به افراد بی‌شماری کمک کرده تا زندگی شخصی و شغلی خود را از طریق سمینارها، وبسایت، جلسات خصوصی، برنامه‌های عمومی، مقالات، محصولات و کتاب‌هایش تغییر بدهند.

سینسرو در برنامه‌های متفاوت در سراسر جهان صحبت می‌کند و یک مربی فوق العاده برای کسانی‌ست که می‌خواهند تجارت و زندگی رویایی خود را ایجاد کنند، دوستان خوبی داشته باشند، والدین خود را ببخشند و بهترین کار ممکن را انجام بدهند.

بیشتر کتاب‌های منتشرشده از او بالای سه میلیون نسخه فروش داشته‌اند و این نویسنده در سال 2014 برای روایت کتاب تو خفن هستی، جایزه سالانه انجمن ناشران صوتی آمریکا برای کتاب‌های صوتی و سرگرمی‌های گفتاری (Audie) را کسب کرد.

میکروکتاب صوتی تو خفن هستی برای چه کسانی مناسب است؟

اگر دوست دارید که درون و افکار خود را پرورش بدهید و در مسیر موفقیت و شادکامی قدم بردارید، این کتاب فوق العاده به شما به توصیه می‌شود.

میکروکتاب چیست؟ چرا میکروکتاب‌ها مفید هستند؟

میکروکتاب‌های سبکتو در حقیقت چکیده‌ای مهم از کتاب‌ها هستند که شما بتوانید آن‌ها را در زمانی معقول بخوانید. همه ما در روز زمان‌های پرت زیادی داریم که می‌توانیم با میکروکتاب آن را به زمان طلایی تبدیل کنیم.

میکروکتاب‌ها شامل بخش‌های ثابتی هستند، در ابتدا توضیحاتی در مورد نویسنده وجود دارد چرا که وقتی شما با نویسنده آشنا باشید بهتر با کتاب ارتباط برقرار می‌کنید. بخش بعدی، توضیحی کلی در مورد کتاب است که شما بتوانید در یک نگاه با مبحث کلی کتاب آشنا شوید و بخش آخر هم چکیده مفید آن است.

در بخشی از میکروکتاب صوتی تو خفن هستی می‌شنویم:

در کلاس یوگا مربی به ما گفت که باید حرکت کبوتر را انجام دهیم. در این حرکت باید یک پا را خم می‌کردیم و پای دیگر را از پشت می‌کشیدیم. برای من خیلی سخت بود که این کار را انجام دهم اما این سخت بودن باعث نشد که جا بزنم. این حرکت را با درد انجام می‌دادم و چون خودم خواستم که در کلاس یوگا شرکت کنم، به این ترتیب شکایتی هم نداشتم. اما از خداوند می‌خواستم که در دل مربی بیندازد و این حرکت را تغییر دهد. ولی مربی چون مشغول حرف‌زدن و تمرکز بود، توجهی به تغییر وضعیت نکرد.

من در همان حالت باقی مانده بودم و فکر می‌کردم که دیگر هرگز نمی‌توانم صاف شوم و باید به دادم برسند. به خودم آمدم و تصمیم گرفتم که به جای آه و ناله کردن، خودم را به خداوند بزرگ بسپارم. ناگهان متوجه شدم که درد و نگرانی‌ام از بین رفت.

برای لحظه‌ای من با جریان قدرتمند کائنات یکی شده بودم، اما وقتی ذهنم از نیروی قدرتمند الهی فاصله می‌گرفت، درد و ترس به سراغم می‌آمد چون در حالت حواس‌پرتی، گفتگوی ذهنی منفی من شروع می‌شد. مطمئنم که همه ما در چنین وضعیت‌هایی گیر کرده‌ایم و می‌خواستیم که هر چه سریع‌تر از دست رنج و احساس ناخوشایندی که داریم، خلاص شویم. در واقع اصلا به لحظه با شکوه حال و فکر کردن به لذتی که در انجام یک کار وجود دارد، فکر نمی‌کنیم.

به همین دلیل من همیشه در مورد اینکه چرا ما آدم‌ها دائم در حال شکایت کردن هستیم، در تعجب به سر می‌برم. به خاطر سرعت اینترنت، دیر رسیدن تاکسی، کم‌پُشت یا پُرپُشت بودن موهای سر، دیر رسیدن پیک غذا و... فقط شکایت می‌کنیم.

 ۲ ساعت و ۲۴ دقیقه، ۱۶۶ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۴۸۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳ دقیقه
میکروکتاب چیست
۲ دقیقه
درباره کتاب و نویسنده
۳ دقیقه
مقدمه
۳۰ دقیقه
فصل اول: چگونه می‌توانی به خواسته‌هایت برسی
۲۵ دقیقه
فصل دوم: چگونه به دل و جرات خودم پی‌ببرم؟
۳۰ دقیقه
فصل سوم: چگونه می‌خواهی به شاهرگت تلنگر بزنی
۲۵ دقیقه
فصل چهارم: از شر همه چرندیات خلاص شو
۲۴ دقیقه
فصل پنجم: چگونه برای انجام دادن کارها، انگیزه پیدا کنیم؟
۲ دقیقه
پیشنهاد میکروکتاب بعدی

راهنمای دانلود کتاب صوتی تو خفن هستی

برای دانلود کتاب صوتی تو خفن هستی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  تو خفن هستی
fatemeh ashkevarian
۱۳۹۹/۷/۲۵
خیلی هم خوب و تاثیر گذار بود😊
Behnazzz B
۱۳۹۹/۷/۲۴
واقعا کتاب خوبیه من با اینکه کامل نخوندمش ولی واقعا حالمو خوب کرد با چند سطر که ازش شنیدم حتما پیشنهادش میکنم
نجمه محقق عطائی
۱۳۹۹/۹/۶
خیلی عالی بود 👌
به من که خیلی انگیزه داد
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۶)
خودسازی، میکروکتاب، میکروبوک، موفقیت در زندگی، مهارت های زندگی، تغییر زندگی، راه و رسم زندگی، تغییر در خود، موفقیت در زندگی شخصی و کاری، پرفروش ترین نیویورک تایمز، پرفروش ترین کتاب سایت آمازون، پرفروش ترین آمازون، رسیدن به موفقیت، رسیدن به خواسته ها، رسیدن به خوشبختی، آموزش خودباوری، راز موفقیت، موفقیتهای فردی، موفقیت در کار، روشهای موفقیت، تغییر خود، تغییر رفتار، آرامش در زندگی، نگرش مثبت، مثبت اندیشی، خودباوری، راهنمای موفقیتهای فردی، رسیدن به هدف، داشتن زندگی شاد، رسیدن به آرامش، قدرت درون، ثروتمند شدن، موفقیت شغلی، خودشناسی، افزایش اعتماد به نفس، جن سینسرو، کتاب تو خفن هستی، کتاب تو خیلی خفن هستی، دانلود کتاب تو خفن هستی، خرید کتاب تو خفن هستی، کتاب تو یک کله شقی، دانلود کتاب تو یک کله شقی، دانلود کتاب تو کله خری، خرید کتاب تو کله خری، کتاب به بزرگی خودت شک نکن تا یک زندگی فوق العاده داشته باشی، کتاب تو کله خر هستی برو پیش موفق می شوی، کتاب تو کله خری برو پیش موفق می شوی، کتاب تو خفن هستی جلو برو تا موفق بشی