معرفی و دانلود کتاب صوتی در باب اعتماد به نفس

عکس جلد کتاب صوتی در باب اعتماد به نفس
قیمت:
۳۲۰۰۰ ۲۲,۴۰۰ تومان ۳۰%
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی در باب اعتماد به نفس و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی در باب اعتماد به نفس و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی در باب اعتماد به نفس

آلن دوباتن در کتاب صوتی در باب اعتماد به نفس، از چیستی و چرایی اعتمادبه‌نفس سخن می‌گوید و این مسئله را توضیح می‌دهد که چطور تقویت این ویژگی می‌تواند زندگی را دگرگون کند. این کتاب صوتی که از مجموعه کتاب‌های «مدرسه‌ی زندگی» است، راه‌های افزایش اعتماد و اطمینان به توانایی‌های خود را به مخاطب آموزش می‌دهد.

درباره‌ی کتاب صوتی در باب اعتمادبه‌نفس

داشتن اعتمادبه‌نفس امری است که مرز میان موفقیت و شکست را تعیین می‌کند. کمتر کسی در دنیا وجود دارد که از اثر شگفت‌انگیز اعتمادبه‌نفس در رسیدن به اهداف و خواسته‌ها بی‌اطلاع باشد ولی داشتن و به کار بستن این ویژگی، کار آسانی نیست و نیاز به راهنمایی دارد. بسیاری از افراد اعتمادبه‌نفس را ذاتی و خدادادی می‌دانند و ازاین‌رو، تلاشی برای بالا بردن اعتمادبه‌نفسشان نمی‌کنند زیرا آن را ثابت و از پیش تعیین‌شده می‌دانند. بسیاری دیگر اعتمادبه‌نفس را، وابسته به شانس می‌پندارند و همین موضوع باعث می‌شود تا زمان رسیدن به موفقیت، آن را شانسی و اتفاقی ببینند، نه چیزی که بابت رسیدن به آن تلاش بسیاری شده.

معرفی و دانلود کتاب صوتی در باب اعتماد به نفس

آلن دوباتن (Alain De Botton) در کتاب صوتی در باب اعتمادبه‌نفس (On Confidence)، بر این نکته تأکید دارد که اعتمادبه‌نفس آموختنی است و نه هدیه‌ای از سمت خداوند. هرکسی می‌تواند این مهارت را یاد گرفته و در زندگی‌اش به کار بگیرد. اعتمادبه‌نفس است که تعیین می‌کند چه کسی می‌تواند موفق شود و چه کسی تا ابد بازنده بماند. متأسفانه این موضوع با چنین اهمیت بالایی، در سیستم آموزشی ما مغفول واقع شده و توجهی به آن نمی‌شود. عدم آموزش نسل جوان در چنین مبحث حیاتی‌ای، باعث شده تا اغلب افراد جامعه در باور و اطمینان داشتن به خود و توانایی‌هایشان مشکلی جدی داشته باشند.

کتاب صوتی در باب اعتمادبه‌نفس در 9 قسمت، مسائلی مانند حس حماقت، سندروم تقلب، تاریخ‌سازی، تجربه، خودتخریبی و... را بررسی می‌کند. این کتاب به شما یاد می‌دهد که اعتمادبه‌نفس داشتن را یاد بگیرید و در زندگی روزمره‌تان به کار ببندید. همچنین این کتاب صوتی به دور از شعار و کلیشه، راهنمایی کاربردی و عملی است تا بتوانید بر صدای سرزنشگر درونتان چیره شوید و دست از قضاوت بی‌رحمانه‌ی خودتان بردارید.

کتاب صوتی در باب اعتمادبه‌نفس اثری از آلن دوباتن است که توسط مریم بردبار به فارسی ترجمه شده. نشر صوتی نوین کتاب گویا و انتشارات کتیبه‌ی پارسی، به ترتیب ناشران صوتی و متنی این کتاب هستند. این کتاب صوتی را با صدای متین بختی می‌شنوید.

درباره‌ی مجموعه‌ی مدرسه زندگی

مدرسه زندگی (The School of Life) منبعی برای کمک به افراد است تا درک بهتری از خود پیدا کنند، روابطشان را بهبود بخشند و در محل کار و زندگی اجتماعی موفق‌تر باشند. این سازمان که مانند مدرسه‌ای در بسیاری از کشورهای دنیا مشغول به کار است در سال 2008 و با مشارکت آلن دوباتن تأسیس شد. مجموعه‌ی کتاب‌های مدرسه‌ی زندگی محتوای آموزنده با استفاده از دانش روان‌شناختی و فلسفه تولید و در قالب کتاب‌های متنوعی منتشر می‌کند. این کتاب‌ها در کنار فیلم‌ها، برنامه‌ها و محصولات دیگر در خدمت افزایش آرامش و خودشناسی مخاطبین مدرسه زندگی است. از کتاب‌های مدرسه زندگی «آنچه در مدرسه یاد نگرفته‌اید»، «آرامش»، «هنر سیر و سفر»، و «جستارهایی در باب عشق» به فارسی منتشر شده‌اند.

کتاب صوتی در باب اعتمادبه‌نفس برای چه کسانی مناسب است؟

این کتاب صوتی را به کسانی که به دنبال بالا بردن اطلاعات و آگاهی خود در زمینه‌ی اعتمادبه‌نفس هستند، پیشنهاد می‌کنیم.

در بخشی از کتاب صوتی در باب اعتماد به نفس می‌شنویم

یکی از چیزهایی که اشخاص بااعتمادبه‌نفس را از دیگران جدا می‌کند، رویکرد آن‌ها نسبت به تاریخ است. به بیان کلی‌تر شخص بدون اعتمادبه‌نفس باور دارد که تاریخ تمام شده است. برعکس شخص بااعتمادبه‌نفس اطمینان دارد که تاریخ همچنان در حال ساخته شدن است و چه بسا روزی به دست خود او ساخته شود. شیوه‌ای که ما وارد دنیا می‌شویم این حس را ایجاد می‌کند که تاریخ از پیش ساخته شده است. همه‌ی چیزهای اطراف ما دست به دست هم می‌دهند تا این حس را ایجاد کنند که وضع موجود مستحکم و پابرجا شده است. ما در احاطه‌ی افرادی درآمده‌ایم که بسیار از ما قدبلندتر هستند، که از رسومی تبعیت می‌کنند که برای دهه‌ها و حتی قرن‌ها ثابت بوده‌اند. درک ما از زمان به میزان زیادی به لحظه‌ی کنونی بیش از حد بها می‌دهد. برای یک شخص پنج ساله، پارسال مثل یک قرن پیش است. خانه‌ای که در آن زندگی می‌کنیم به اندازه‌ی یک معبد باستانی تغییرناپذیر می‌نماید. گویی در مدرسه‌ای که به آن می‌رویم از آغاز زندگی همان مراسم و تشریفاتی که اکنون در آن برقرار است صورت می‌گرفته است. همواره به ما گفته‌اند چرا چیزها آن‌طوری هستند که می‌بینیم و ما را تشویق کرده‌اند که واقعیت طبق خواسته‌ی ما رقم نمی‌خورد. ما به این باور رسیده‌ایم که بشر به طور کامل دامنه‌ی احتمالات را ترسیم کرده است. اگر اتفاقی نیفتاده یا از این روست که نمی‌توانسته یا نمی‌بایست رخ دهد. نتیجه، هشیاری ژرفی درمورد گزینه‌های تخیلی است. دلیلی برای آغاز یک کسب‌وکار جدید وجود ندارد چون بازار حتماً اشباع شده است. یا برای پیشتازی در رویکردی جدید نسبت به هنر انگیزه‌ای وجود ندارد چون همه‌چیز از پیش در الگویی ثابت تنظیم و مقرر شده است. یا وفاداری به نگرشی جدید احمقانه است چون اگر احمقانه نبود حتماً پیش از این وجود می‌داشت. با این حال وقتی تاریخ می‌خوانیم، تصویر به شدت تغییر می‌کند. وقتی زمان می‌گذرد و ما از کوه دقایق بالا می‌رویم تا قرن‌ها را بپیماییم تغییر مستمر و پایدار می‌شود.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
3 دقیقه
یادداشت مترجم
3 دقیقه
سرآغاز
8 دقیقه
حماقت و اعتمادبه‌نفس
11 دقیقه
سندروم تقلب
8 دقیقه
اعتماد به سیستم
8 دقیقه
تاریخ اکنون است
9 دقیقه
تجربه
6 دقیقه
مرگ
18 دقیقه
دشمنان
11 دقیقه
خودتخریبی
6 دقیقه
اطمینان به اعتمادبه‌نفس

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی در باب اعتماد به نفس
نویسنده
مترجممریم بردبار
راویمتین بختی
ناشر چاپیانتشارات کتیبه پارسی
ناشر صوتی نوین کتاب گویا
سال انتشار۱۴۰۲
فرمت کتابMP3
مدت۱ ساعت و ۳۱ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۳۲۰۰۰ ۲۲,۴۰۰ ت ۳۰%
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی در باب اعتماد به نفس

javidan
۱۴۰۳/۳/۵
با سلام
در کتاب قید نشده خلاصه است ولی در حقیقت حدود ۸۰ دقیقه صوتی شده مختصرا اشاره شده به مسائل ولی اینکه فکر کنید زیر پتوگرم ونرم تجربه کسب کنید واعتماد به نفس داشته باشید کاملا اشتباهه. باید حرکت کنید علم هنر یا مهارت اموزش بیینید حتی اگر شکست خوردید باز هم به حرکت ادامه بدید اعتماد به نفس که
چیزی نیست در اوج موفقیت بدست بیارید بلکه نتیجه تجربه‌ها کسب مدالها افتخارات وحتی شکستهاست که در مسیر رسیدن به موفقیت تجربه میکنید این کتاب در حقیقت به ذات قوی وروح قدرتمند اشاره داره نه مواردی که در کسبش هیچ نقشی نداشتید مثل هوش چهره یا اندام و..... در صورتیکه از انها در راه درست استفاده کنید اعتماد به نفس خواهید داشت جمله طلایی که کتاب داشت به نظرم کاملا درسته... افراد قوی هرگز از اول قوی نبودن ترسهاشون خیلی قوی تر وسختتر از افراد ضعیف پس نباید از تفکر دیگران و نگاه مردم ترسید فقط پیش برید به سمت هدف.. سوال کنید نترسید هیچ چیز به اندازه مقاومت در مقابل اموزش ویادگیری انسان واحمق نگه نمیداره ادمهای نادان بنیانگذار عدم اعتماد به نفس هستند این کتاب دقیقا جمله به جمله به همین موارد اشاره داره با دقت گوش کنید حتی به نظرم نکته برداری کنید بخشهای کتاب حدودا ده قسمت هر کدام کوتاه حدود ۸ یا ۹ دقیقه است ولی خیلی کاربردی و مختصر ومفید واموزنده است من هم صدای گوینده هم نوع ترجمه و ساختار جمله بندی
کتاب را دوست داشتم. میتونم بگم جملات کتاب دقیقا خیلی از سوالهای من و پاسخ دادند ممنون از کتابراه.
Amirhossein mehrizi
۱۴۰۳/۲/۱۷
گاهی خیلی از ماها اعتماد به نفس نداریم تنها بدلیل اینکه فکر میکنیم بقیه به طور خیلی متفاوتی از ما زندگی میکنند تصدیق یه ضرب المثل معروف (مرغ همسایه غازه)
مخصوصا در حوزه‌های ماهی و تفاوت در زندگی ثروتمندان اما در اصل اینکه که بیشتر تفاوت در موجودی حساب‌ها هست اما تمامی ما نیاز به عشق نیاز به محبت
اختلافات خانوادگی تضاد‌های اخلاقی نیازهای روزمره نیاز به غذا نیاز به ورزش و،.. داریم و در اصل یه موجودیم وقتی من پیش رییسم میرم فکر میکردم یعنی اینم غذا میخوره یا گاهی وقتی محث زیبایی یه انسان دیگه میشه و اصطلاحا عاشق میشیم میگیم یعنی اینم دستشویی میره و خیلی از این موارد باعث میشه که با از اصل زندگی دور بشیم و در واقعا نتونیم درست فکر کنیم چون خودمون رو در سطوح خیلی پایین تری از اون افراد میبیم و باعث میشه جلوی اوی افراد اعتماد به نفس نداشته باشیم
در این کتاب شما مثالهایی واقعی رو میخونید که نشون میده اصل هر انسانی در ذات اون نهفتست و صرف مقام بالاتر یا عددهای تو حساب یه شخص یا حتی ظاهر زیباتر نشان از برتری به ما ندارن و یا از فضا نیومدن
با قبول این واقعیت‌ها و درک اصل انسانی و با تلاش و شخصیت سازی تو هم میتونی به اون جایگاه برسی
خیلی از افراد موفق از خانواده‌هایی پایین به جایگاه‌های الان رسیدن با کمک خود باوری و اعتماد به نفس
این نکته هم باید در نظر بگیرید که اعتماد به نفس با خودشیفتگی متفاوت و مرز باریکی بین این دو هست
مهرداد قربانی
۱۴۰۲/۱۰/۶
کتاب به مسائلی اشاره میکنه که تا الآن از دید آدم پنهون مونده بود. اون قسمتش که در مورد ضعف‌ها و ترس‌های افراد موفق و بزرگ هست برام جالب بود. حالا در برخورد و ارتباط با افراد دیگه اینو به خاطر میارم. یکی از جملات زیبایش این بود که شما تو قائله‌های زندگی فرصت بردن به طرف مقابل میدید و این از اعتماد به نفس شما سرچشمه میگیره.
🌱Hany Joon🌱
۱۴۰۳/۱/۲
راوی به خوبی از عهده متن برآمده و شنونده رو آرام آرام با خودش همراه میکنه موسیقی خوبی هم برای پس زمینه انتخاب شده بود ودر نهایت کتاب هم چیزی برای گفتن داشت.
محمد راد
۱۴۰۳/۲/۱۸
بسیار عالی بود لذت بردم
سمیه محیطی
۱۴۰۳/۲/۱۶
کتاب خیلی عالی و کمک کننده است
محمد
۱۴۰۲/۱۲/۱۱
سلام صدای صداپیشه کیفیت مطلوبی نداشت
مشاهده همه نظرات 7

راهنمای مطالعه کتاب صوتی در باب اعتماد به نفس

برای دریافت کتاب صوتی در باب اعتماد به نفس و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.