دانلود کتاب صوتی زنی در کابین 10


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی زنی در کابین 10 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی زنی در کابین 10

روث ور در کتاب صوتی زنی در کابین 10، شما را به دنیایی رازآلود و عجیب با اتفاقاتی غیر منتظره خواهد برد. رمانی مهیج که در سال 2016 منتشر شد و در لیست پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز و یو.اس.ای.تودی قرار گرفت.

نویسنده در این اثر سعی بر آن داشته که با بهره‌گیری از اتفاقات غیرمنتظره، مهیج و خوفناک داستانی را ارائه کند که شما را به این فضای عجیب خواهد برد. این کتاب صوتی به صورت مشترک با همکاری کتابراه و ماه‌آوا تولید شده است.

کتاب زنی در کابین 10 (The Woman in Cabin 10) اثر دیگری از نویسندۀ کتاب معروف و پرطرفدار کتاب در یک جنگل تاریکِ تاریک است. روث ور (Ruth Ware)، نویسندۀ رمان رازآلود و پرفروش در یک جنگلِ تاریکِ تاریک، حالا با رمان دیگری بازگشته است. رمانی به همان اندازه گیرا و مسحور کننده و این‌ بار در دریا، ماجرایی جذاب که ما را به یاد آثار آگاتا کریستی می‌اندازد.

این نویسندۀ انگلیسی با اولین داستان خود (در یک جنگل تاریک تاریک) که در سال 2015 منتشر گردید توانست مخاطب زیادی را جذب خود کند و حالا او در بین شناخته شده‌ترین نویسندگان انگلیسی قرار دارد. زنی در کابین 10 هم در سال 2016 از این نویسندۀ موفق منتشر شد که به موفقیت‌هایی حتی بیشتر از کتاب قبلی دست یافت و در چندین کشور دنیا در بین پرفروش‌ترین‌ها قرار گرفت.

در کتاب صوتی حاضر، داستان ماموریت کم سابقه‌ای در دریا را می‌شنوید که به لوبک لاک، خبرنگار مجله‌ی سفر سپرده شده است. این سفر یک هفته‌ای با کشتی تفریحی لوکسی صورت می‌پذیرد که تمام امکانات و حتی مسافران آن لوکس هستند. آب و هوای دریا بسیار مطبوع و آرام است. همه چیز خوب و آرام به نظر می‌رسد. اما پس از چند روز لو با چیزی رو‌به‌رو می‌شود که می‌توان آن را به کابوسی عجیب شباهت داد.

او شاهد پرتاب یک زن از کشتی به پایین است. اما با وجود این اتفاق این کشتی به مسیر خود ادامه می‌دهد و انگار نه انگار چنین اتفاق وحشتناکی رخ داده است. با این وجود، لو سعی می‌کند از این ماجرا سر در بیاورد.

روث ور با تمسک به اتفاقاتی غیرمنتظره، پیچش‌هایی که لرزه بر اندام می‌اندازد و فضایی که از قرار معلوم، به‌اندازه‌ی زیباییِ عجیبش، ترسناک هم هست، داستانِ مهیجِ دیگری به نام زنی در کابین 10 خلق کرده است، داستانی که وقتی تمام می‌شود، حتی قَدَرترین خوانندگان را هم تا مدت‌ها بی‌قرار می‌گذارد. اغلب کسانی که به داستان‌های رازآلود علاقه دارند، می‌توانند با شنیدن این کتاب صوتی تا مدت‌ها آن فضا را به یاد آورده و کتاب را از خاطر نبرند.

در قسمتی از کتاب صوتی زنی در کابین 10 می‌شنویم:

سر جایم خشکم زده بود و بدن گرم دلایلا که نفس‌نفس می‌زد را در بغل گرفته بودم و سعی می‌کردم بشنوم.
هیچ.
و بعد یکهو خیالم راحت شد. حتماً دِلایلا زیر تختم قایم شده بود و وقتی به خانه آمدم در اتاق را به رویش بسته بودم. یادم نمی‌آمد که در را بسته باشم، اما ممکن بود وقتی به خانه آمده بودم ناخودآگاه این کار را کرده باشم. راستش چیز زیادی از ایستگاه مترو به بعد یادم نمی‌آمد. در راه خانه که بودم سردردم شروع شده بود و حالا که از وحشتم کم می‌شد، احساس می‌کردم از پایین جمجمه‌ام از سر گرفته می‌شود. واقعاً نباید وسط هفته نوشیدنی می‌خوردم. وقتی بیست سالم بود این کار ایرادی نداشت، اما دیگر مثل قبل نمی‌توانستم از پس خماری بربیایم.

دلایلا در بغلم ناراحت بود، تکان می‌خورد و پنجه‌هایش را در بازوهایم فرو می‌کرد، رهایش کردم و رُبدوشامبرم را پوشیدم و کمربندش را به دور خودم محکم کردم. بعد او را برداشتم تا به درون آشپزخانه پرتابش کنم.
اما وقتی در اتاق را باز کردم، مردی آن جا ایستاده بود.
تلاش برای به یاد آوردن ظاهرش بی‌فایده بود، زیرا حدود بیست‌وپنج بار با پلیس درباره‌اش صحبت کردم و نتیجه‌ای نداشت. مدام می‌پرسیدند: «حتی یه خرده از پوست مچ دستش رو هم ندیدی؟» نه، نه و نه. سوئیشرت گشادی پوشیده بود و دستمالی دور بینی و دهانش بسته بود و همه‌چیز در سایه قرار داشت. به‌ جز دستانش.
دستکش لاستیکی پوشیده بود. همین بود که به‌ شدت مرا ترساند. دستکش‌ها داد می‌زدند: «کارم رو بلدم.»، یعنی «آماده اومده‌‌م.»، یعنی «دنبال چیزی به‌ جز پولتم.»
لحظه‌ای طولانی همان‌طور روبه‌روی هم ایستادیم در حالی‌ که چشم‌های براقش در چشم‌هایم قفل شده بود.

 ۱۲ ساعت و ۱۱ دقیقه، ۶۷۸ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۲ دقیقه
بخش اول
۲۶ دقیقه
بخش دوم
۲۳ دقیقه
بخش سوم
۲۴ دقیقه
بخش چهارم
۱۷ دقیقه
بخش پنجم
۳۰ دقیقه
بخش ششم
۲۰ دقیقه
بخش هفتم
۲۴ دقیقه
بخش هشتم
۱۸ دقیقه
بخش نهم
۲۷ دقیقه
بخش دهم
۲۸ دقیقه
بخش یازدهم
۱۹ دقیقه
بخش دوازدهم
۲۲ دقیقه
بخش سیزدهم
۲۱ دقیقه
بخش چهاردهم
۱۳ دقیقه
بخش پانزدهم
۲۹ دقیقه
بخش شانزدهم
۲۳ دقیقه
بخش هفدهم
۲۰ دقیقه
بخش هجدهم
۲۶ دقیقه
بخش نوزدهم
۳۷ دقیقه
بخش بیستم
۳۶ دقیقه
بخش بیست و یکم
۲۰ دقیقه
بخش بیست و دوم
۲۱ دقیقه
بخش بیست و سوم
۲۷ دقیقه
بخش بیست و چهارم
۱۸ دقیقه
بخش بیست و پنجم
۲۷ دقیقه
بخش بیست و ششم
۱۸ دقیقه
بخش بیست و هفتم
۲۴ دقیقه
بخش بیست و هشتم
۲۸ دقیقه
بخش بیست و نهم
۱۵ دقیقه
بخش سی‌ام
۲۹ دقیقه
بخش سی و یکم

راهنمای دانلود کتاب صوتی زنی در کابین 10

برای دانلود کتاب صوتی زنی در کابین 10 و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  زنی در کابین 10
جعفر عباس پور
۱۳۹۸/۶/۴
کتاب بدی نیست, ولی در مجموع داستان فوق العاده‌ای هم نیست. پایان هیجان انگیزی هم نداره, گوینده هم در نقش روای و یا صدای نقش اصلی خوب بود ولی متاسفانه تو این کتاب باید بجای تعداد زیادی مرد هم حرف میزدن بیشتر...
mostafa mahmodi
۱۳۹۷/۹/۱۷
خوب
F Bayat
۱۳۹۷/۹/۲۰
پیشنهاد میکنم
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۰۳)