معرفی و دانلود آلبوم کتاب صوتی ما عوض بشو نیستیم!

عکس جلد آلبوم کتاب صوتی ما عوض بشو نیستیم!
قیمت:
69900 تومان - 7.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی آلبوم کتاب صوتی ما عوض بشو نیستیم! و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی آلبوم کتاب صوتی ما عوض بشو نیستیم! و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی آلبوم کتاب صوتی ما عوض بشو نیستیم!

آلبوم کتاب صوتی ما عوض بشو نیستیم! مجموعه‌ای از پنج کتاب کوتاه با موضوعات متفاوتی چون داستان، موفقیت، روانشناسی و زندگی‌نامه است که با صدای خوانندگان جوان و محبوب کشور مسیح و آرش عدل‌پرور بازخوانی شده‌اند.

درباره آلبوم کتاب صوتی ما عوض بشو نیستیم!:

این آلبوم صوتی شامل پنج کتاب کم‌حجم است که هرکدام محتوای مخصوص به خود را دارند. موضوعات هر یک از کتاب‌ها عبارتند از:

کتاب ما عوض بشو نیستیم (New Year, Same Trash) به قلم سامانتا اربی، اثری روان‌شناسانه به شمار می‌رود و شما را با جسارتی همراه می‌سازد تا از دنیای ایده‌آل و جاه‌طلبانه مشاوران و سیاستمداران و پزشکان فاصله بگیرید و به اصل ماهیت زندگی خود برگردید.

کتاب پنجاه جمله طلایی برای بازاندیشی زندگی (50 phrases to rethink your life)، دربردارنده بهترین و ارزشمندترین عبارات و جملات روانشناس مشهور کارل گوستاو یونگ، بنیان‌گذار و پایه‌گذار مکتب روانشناسی تحلیلی است که به شما کمک می‌کند در مسیر خودشناسی گام بردارید.

رمان دور دنیا در هشتاد روز (Around the world in eighty days)، یکی از پنجاه رمان‌ کلاسیک برتر جهان شناخته می‌شود که به قلم برجسته‌ترین نویسنده فرانسوی ژول ورن نوشته شده است و قصه مرد ماجراجویی را به تصویر می‌کشد که طی یک شرط‌بندی با دوستان خود، سفر به دور دنیا را آغاز می‌کند.

داستان نفس‌های بی‌رمق (Why We Ran) نوشته دیوید اکان، براساس یک ماجرای واقعی است. اگر می‌خواهید یک دونده را به طور کامل درک کنید باید با زندگی او آشنا شوید، از این رو این اثر ذهنیات یک دونده مسابقه را برایتان فاش می‌کند.

کتاب مادر ترزا (Mother Teresa: a life inspired) به قلم وایت نورث، زندگی و سرگذشت این شخصیت مهم و تأثیرگذار را به تصویر می‌کشد و بخش‌های مهمی از زندگی پربار وی را آشکار می‌سازد. مادر ترزا از آن دسته کسانی است که می‌توان گفت در زندگی دارای رسالت خاصی بودند، حضور و وجود این گونه افراد لبریز از خیر و برکت برای همه مردمان دنیا بوده است، هر چند خودشان در رفاه زندگی نکرده باشند.

آلبوم کتاب صوتی ما عوض بشو نیستیم، به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

علاقه‌مندان به آثار صوتی کوتاه و دلچسب را به گوش دادن این کتاب صوتی دعوت می‌کنیم.

در بخشی از آلبوم کتاب صوتی ما عوض بشو نیستیم! می‌شنویم:

آره درست حدس زدید نوشتن مثلاً قرار است شغلم باشد ولی همین الان هم که دارم این را تایپ می‌کنم، افکار پلیدم رهایم نمی‌کنند و مرتب در ذهنم می‌آید که چک کنم شاید ظرف کثیفی باشد که هنوز نشستم یا یک سبد لباس هست که باید تا کنم و در کمد بگذارم. نظرت راجع به دستور پخت آن غذایی که در مجله بود و یادم نمی‌آید که هنوز دارمش یا نه، چیست! نپزمش؟ صدای دزد آمد؟ پنجول گربه‌ها را تمیز کردم؟ باید پرده را گردگیری کنم.

ماهی دو سه بار باید وقتم را تمام و کمال صرف نوشتن یک مطلب لعنتی کنم. آخی ... وبلاگ بیچاره‌ام! موضوع این است که بعضی وقت‌ها اتفاقات هیجان‌انگیزی پیش می‌آید. بعضی وقت‌ها هم نه. همیشه مثل آن روزی نیست که مرد باشخصیتی را دیدم که تا کمر رفته بود توی سطل آشغال و یک لحظه از کارش دست کشید تا به من بگوید که چقدر زشتم! خب داستانی مثل این نیازی ندارد که زیاد برایش وقت بگذاری. خودش، خودش را تعریف می‌کند.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
55 دقیقه
مادر ترزا - بخش اول
56 دقیقه
مادر ترزا - بخش دوم
73 دقیقه
مادر ترزا - بخش سوم
29 دقیقه
چکیده رمان دور دنیا در 80 روز
58 دقیقه
نفس‌های بی‌رمق - بخش اول
71 دقیقه
نفس‌های بی‌رمق - بخش دوم
55 دقیقه
ما عوض بشو نیستیم
39 دقیقه
50 جمله طلایی برای بازاندیشی زندگی

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابآلبوم کتاب صوتی ما عوض بشو نیستیم!
نویسنده، ، ، ،
مترجممریم صدوقی، مریم قنبری، حدیثه غفاری، نوید اصلانی
گویندهمسیح عدل پرور، آرش عدل پرور
ناشر صوتیانتشارات شکیب
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۷ ساعت و ۱۴ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی داستان و رمان خارجی، کتاب‌های داستان و رمان خارجی
قیمت نسخه صوتی
69900 ت - 7.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات آلبوم کتاب صوتی ما عوض بشو نیستیم!

sanaz rabii
۱۴۰۰/۷/۲۶
دوستان کلی تاسف خورده بودن که وقتی گویندگان خوبی در کشور داریم چرا از دو تا خواننده! برای خوانش کتاب استفاده شده؟ خب راستش به نظر من نه تنها استفاده از این دو خواننده ایرادی نداره، بلکه استفاده از محبوبیت این افراد برای تشویق نوجوونای این دوره و زمونه که خیلی هاشون (تاکید میکنم، خیلی هاشون، نه همه شون.. که دیدم بعضی نوجوونا کتابای خیلی پرباری میخونن) بله عرض میکردم، خیلی هاشون اصلا یه کلمه کتاب نمیخونن، خیلی خوب و پسندیده هم هست.. چرا که نه... اتفاقا می‌بینم خیلی از بچه‌ها (که مشخصه طرفدارای آرش خان و مسیح خان هستن) چه یقه‌ای می‌درن در جانبداری از این دو تا عزیز.. به هر صورت، من نمونه کتاب رو گوش دادم.. و اتفاقا تنها صدای اقای ارش رو شنیدم.. و خیلی هم خوشم اومد و راستش انتظار نداشتم خوب خونده باشه.. ولی واقعا خوب خونده بود ایشون.. قطعا اقای مسیح هم اگه بهتر نخونن، در حد ایشون میخونن لابد.. هرچند من اهنگای این دو عزیز رو نشنیدم تا حالا 😅 ولی از نظرم اصلا استفاده از محبوبیت این جور افراد برای تشویق بچه‌ها به کتابخونی ایراد نداره. فقط کاش ازشون برای خوندن کتابهای بهتری استفاده میکردن.. کتابهای انگیزشی زرررردددد واقعا ارزش گوش دادن ندارن اونم برای نسل نوجوون.. حیف نیست ادم وقتشو بذاره اینجور کتابا رو گوش بده؟ ایشالله دفه‌های بعد کتابهای فاخر رو بخونن تا نوجوونا تشویق بشن به خوندن و گوش دادن کتاب ارزشمند، نه هر کتابی
رضا رویدادی
۱۴۰۰/۷/۲۶
دوستان کلی تاسف خورده بودن که وقتی گویندگان خوبی در کشور داریم چرا از دو تا خواننده! برای خوانش کتاب استفاده شده؟ خب راستش به نظر من نه تنها استفاده از این دو خواننده ایرادی نداره، بلکه استفاده از محبوبیت این افراد برای تشویق نوجوونای این دوره و زمونه که خیلی هاشون (تاکید میکنم، خیلی هاشون، نه همه شون.. که دیدم بعضی نوجوونا کتابای خیلی پرباری میخونن) بله عرض میکردم، خیلی هاشون اصلا یه کلمه کتاب نمیخونن، خیلی خوب و پسندیده هم هست.. چرا که نه... اتفاقا می‌بینم خیلی از بچه‌ها (که مشخصه طرفدارای آرش خان و مسیح خان هستن) چه یقه‌ای می‌درن در جانبداری از این دو تا عزیز.. به هر صورت، من نمونه کتاب رو گوش دادم.. و اتفاقا تنها صدای اقای ارش رو شنیدم.. و خیلی هم خوشم اومد و راستش انتظار نداشتم خوب خونده باشه..
Ney Laback
۱۴۰۰/۳/۲۷
این عالی بود، اینروزهام روزهای بعد از عمل_ چشمانم هست، و این کتاب صوتی مونس بینظیری برام بود، نی لبک_بعد از شنیدن کتاب، مطمئنا نسبت به نی لبک_ قبل ازون، فردی داناتره.
یک پروانه🦋تقدیم به آرش عدل پرور، یک پروانه 🦋تقدیم به مسیح عدل پرور، و به رسم عدالت باقی پروانه‌ها هم تقدیم به همه‌ی افرادی که موجب خلق این زیبایی، دانایی و مهربانی شدند. (با تشکر kh. Neylaback)
حبیب ص
۱۴۰۰/۷/۲۶
دوستان توجه داشته باشید که قرار نیست همه مردم خیلی فرهیخته و کتابخوان باشن این کتاب با گویندگی مسیح و آرش که در حرفه خودشون بسیار موفقن یه کتاب عامه پسنده و برای عامه مردم به ویژه نوجوونهاس درنتیجه نمیتونیم بگیم کتاب بده یا گویندگی ضعیفه! در نظر داشته باشین همه مردم فاخر و فرهیخته نیستن و مردم عامه هم وجود دارن و قرار نیست همیشه از گوینده‌های قدیمی و تکراری استفاده بشه
ziba rezayi
۱۴۰۰/۷/۲۶
به نظر من این یه کتاب عام پسند، گوینده هم همچنین،،،، همچنین متن کتاب،، در کل همه چیز به هم میاد، اگه کتابهای این سبک دوست دارید می‌تونید، بخرید و گوش کنید.. البته همه جای دنیا برای ترویج کتاب خوانی از سلبریتی‌ها استفاده میشه، که این کار خیلی درست
زهره معینی
۱۴۰۰/۷/۲۶
چرا تا وقتی یه اتفاق جدید رخ میده و کتاب توسط یک آدم معروف خونده میشه، این همه انتقاد صورت میگیره؟ واقعا اینقدر سخته حمایت کنیم ازشون؟ شاید با این اتفاق خیلی‌ها بیان و کتاب رو گوش بدن و مطلب مهمی رو یاد بگیرن. به نظر من هیچ اشکالی نداره و واقعا هم خوب این کارو انجام دادن.
رومینا صالحی
۱۴۰۰/۷/۲۶
به نظر من اینکه خواننده‌ها هم وارد حوزه‌ی کتاب میشن و طرفداراشون رو به سمت کتاب سوق میدن خیلی عالیه. نمی‌دونم چرا اینقدر بعضی‌ها کوچیک می‌بینن، خب چه اشکالی داره هرکس به سهم خودش در هر حوزه‌ای کمک کنه به فرهنگ سازی توی نسل جدید🙂
کاربر .V
۱۴۰۰/۲/۳۰
با سلام
داستان مادر ترزا خوب، دور دنیا و نفسهای بی رمق خیلی معمولی، ما عوض بشو نیستیم خیلی خیلی ضعیف و جملات یونگ مفید و کاربردی هستند، در مورد موضوع همین!
صدا‌ها خیلی آرام و یکنواخت (تا حدی کسالت بار) هستند اما این دو هنرمند بهتر از خیلی هنرمندهای دیگه که وارد عرصه کتابخوانی شده‌اند اجرا کرده اند،
زمان اختصاص داده شده به موسیقی هم خیلی زیاد است،
محبوبه همتی نژاد
۱۴۰۰/۸/۳۰
ابتدای کتاب معرفی و آهنگ خیلی طولانی بود نیم ساعت طول کشید خسته کننده بود
من ارتباط عنوان کتاب با متن رو نفهمیدم به نظرم کتاب جالبی نبود غیر از بخش‌های اول مادر ترزا
صداگزاری خوب بود و صدای آرش و مسیح مناسب بود خواننده کتاب مهم نیست کی باشه مهم اینه قشنگ و با مفهوم و درست بخونه که این دو برادر این خصوصیات رو داشتن
هدی توکلی
۱۴۰۰/۷/۲۶
صدای جالبی دارن این دو برادر اکثر خواننده‌ها صدای صحبت کردنشون خیلی زیاد فرق داره با خوندنشون‌ای کاش محسن چاوشی عزیز هم این کارو با کتابی که خودش سروده برای طرفدارانش انجام بده
ساناز ربیعی
۱۴۰۰/۷/۲۶
کتاب خیلی خوبیه هم به زبان ساده روایت شده هم لحضات جذاب و کمدی‌ای داره که مخاطب رو جذب میکنه و از نظر روانشناشی و انگیزشی هم کامله و اون چیز‌ها‌ای که باید و شاید رو داره
سارا حاتمی
۱۴۰۰/۷/۲۸
بنظرم مجموعه جدیدی بود که جذاب هم بود. البته یه کم باید بیشتر روی این َطور موارد کار بشه تا جذابیتش بره بالاتر. در کل بد نبود من خوشم اومد.
سیروس علوی
۱۴۰۰/۷/۲۸
صدای دلنشین آرش و مسیح این کتاب و صد برابر جذاب تر کرده امیدوارم همیشه موفق باشید
مهدی قائمی
۱۴۰۰/۷/۲۸
خیلی کار متفاوتی هست امیدوارم که باز هم این عزیزان و دیگر خواننده‌های خوش صدای ما از این کارها ارایه بدن 👌
علی رستگاری
۱۴۰۰/۷/۲۶
چه اشکالی داره که بیان و با این کارشون تبلیغ کتاب خوندن بکنن اونم تو جامعه‌ای که مردمش با کتاب بیگانه اند؟
مشاهده همه نظرات 52

راهنمای مطالعه آلبوم کتاب صوتی ما عوض بشو نیستیم!

برای دریافت آلبوم کتاب صوتی ما عوض بشو نیستیم! و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.