معرفی و دانلود کتاب جادوی تجلی عشق

عکس جلد کتاب جادوی تجلی عشق
قیمت:
40000 تومان - 4.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب جادوی تجلی عشق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب جادوی تجلی عشق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب جادوی تجلی عشق

همه چیز می‌تواند به خوبی پیش برود؛ از سلامتی و ثروت گرفته تا رابطه‌ی عاشقانه... تنها کافی‌ست اصول جذبِ آن‌ها را بدانید! ریو شینوهارا در کتاب جادوی تجلی عشق دیدگاه تازه‌ای به شما می‌بخشد که با به‌کاربستن آن در زندگی می‌‌توانید به هر آنچه که آرزویش را در دل می‌پرورانید، دست یابید. با تکنیک‌های قدرتمند این اثر همراه شوید و با استفاده از قانون جذب رابطه‌ی عاطفی‌ِ مطلوب خود را آغاز کنید.

درباره کتاب جادوی تجلی عشق:

در باب تعریف عشق احتمالاً بهترین کار این است که آن را تعریف نکنیم. چرا که نگاه ذات‌انگارانه به عشق نوعی نگاه خشونت‌آمیز است؛ به عبارت دقیق‌تر، ما نمی‌توانیم تعریفی جامع از آن ارائه دهیم، به نحوی که انواع عشق را در بر بگیرد. به‌ هر روی، از تعریف عشق که گذر کنیم، نمی‌توان انکار کرد که اغلب ما انسان‌ها به دنبال تجربه‌ی چنین احساسی هستیم: تجربه‌ی احساس عاشقی...

عشق تجربه‌ای‌ست معناآفرین، لذت‌بخش و پرکننده. حسی که به یکباره رنگ‌وبوی آشفتگی، ملال و تنهایی را از زندگی ما می‌رباید. تجربه‌ای که به ما وعده‌ی کامیابی می‌دهد اما در عین حال ناکاممان می‌کند. ما در طلب یکی شدن با معشوقیم و این تقلا چنان رنجی برایمان می‌آفریند که گویی عشق هیچ چیزی جز سرخوردگی برایمان نیافریده است. چرا چنین می‌شود؟ پاسخ شما در کتاب جادوی تجلی عشق (The Magic of Manifesting)‌ است.

ریو شینوهارا (Ryuu Shinohara) در این کتاب برجسته پانزده تکنیک را به شما می‌آموزد که با به‌ کار گرفتن آن می‌توانید زندگی عاطفی خود را دگرگون سازید. عاشق و معشوق در جهانی واقعی با مناسباتی واقعی زندگی می‌کنند و دقیقاً همین امر لزوم به دست آوردن دیدگاهی واقع‌بینانه درباره‌ی عشق را آشکار می‌سازد. بنابراین اگر بگوییم در عشق‌ نیز همانند سایر مناسبات انسانی دیگر باید و نبایدهایی برای جذب رابطه‌ی عاشقانه و حفظ و تداوم آن وجود دارد، بی‌راه نگفته‌ایم. اگر مدام در طلب عشق هستید اما به آن دست نمی‌یابید، باید از شما بخواهیم دست از تلاش بردارید، به مطالعه‌ی این اثر بپردازید و پس از آن مجهزتر از پیش، آنچه را که طلب می‌کنید به دست آورید و به عشقی چنان شورمند دست یابید که خود نیز هرگز تصورش را می‌کردید!

کتاب جادوی تجلی عشق اولین بار در سال 2019 منتشر و با استقبال گسترده‌ی مخاطبان روبه‌رو شد. کتاب‌های بسیاری وجود دارند که ادعا می‌کنند می‌توانند زندگی شما را دگرگون سازند؛ اما تعداد کمی از این آثار واقعاً قادر به چنین کاری هستند. احتمالاً شما نیز تعدادی از این کتاب‌ها را مطالعه کرده و از هدر رفتن زمان، هزینه و انرژی روانی‌تان خشمگین شده باشید. ما همه چیز را به خود شما وا می‌گذاریم تا خود پس از به پایان رسیدن مطالعه‌ی این اثر، تأثیر آن را مشاهده کنید.

در نکوداشت کتاب جادوی تجلی عشق:

- من کتاب جادوی تجلی را مطالعه کردم. می‌توانم بگویم یکی از بهترین کتاب‌های قانون جذب است که اخیراً‌ خوانده‌ام. سادگی و رویکرد علمی آن را دوست داشتم. (Ameh Emmanual)

کتاب جادوی تجلی عشق مناسب چه کسانی است؟

اگر به کتاب‌های خودیاری علاقه‌مند هستید، از این اثر غافل نشوید.

با ریو شینوهارا بیشتر آشنا شویم:

او نویسنده‌ای پرفروش و معلم معنوی شناخته شده‌ای است که در ژاپن متولد شد. ریو شینوهارا که پیرو مکتب شینتو است از همان کودکی تعلیمات مذهبی و باستانی را آغاز نمود. وی در سنین جوانی به هلند مهاجرت کرد و در آمستردام به عنوان مشاور معنوی فعالیت داشت. از دیگر آثار شینوهارا می‌توان به کتاب جادوی تجلی پول اشاره کرد.

جملات برگزیده‌ی کتاب جادوی تجلی عشق:

- عشق تشخیص یکی بودن در دنیای دوگانگی است. تولد ذات لایتناهی در دنیای کالبد است. (اکهارت تولی)

- هیچ‌گاه به عشقی که واقعاً احساسش نمی‌کنید، وانمود نکنید زیرا عشق متعلق به ما نیست که بتوان به آن دستور داد. (آلن واتس)

- وقتی در جستجوی عشقی، قلبت را طعمه قرار بده نه مغزت. (مارک تواین)

- عشق انرژی رام نشده‌ای است. وقتی سعی کنیم آن را کنترل کنیم، ما را نابود می‌کند. وقتی سعی کنیم آن را زندانی کنیم، ما را اسیر می‌کند. وقتی سعی کنیم آن را بفهمیم، احساس تباه شدن و سردرگمی به ما می‌دهد. (پائولو کوئیلو)

در بخشی از کتاب جادوی تجلی عشق می‌خوانیم:

آیا تابه‌حال با کسی ملاقات کرده‌اید، برای مدتی با او قرار گذاشته‌اید، و همه چیز خوب پیش می‌رود، اما به محض اینکه اوضاع جدی‌تر شد، همه چیز شروع به تغییر کرد؟ شاید آن افراد در قرار «تطابق کامل» داشتند، اما زمانی که رابطه به نقطه‌ای رسید که انجام شد، هر دوی شما شروع به نشان دادن رنگ واقعی خود کردید. در این نوع رابطه، عمل از نفس انجام می‌شود، سپس با گذشت زمان به مرحله‌ای می‌رسد که دیگر نمی‌توانید کاستی‌ها و آسیب‌پذیری خود را پنهان کنید و قبل از اینکه متوجه شوید، هم‌زیستی از بین می‌رود.

این یک تجربه بسیار رایج است. همه ما تا حدی این کار را با بهترین رفتار خود در مرحله پیشنهاد هر رابطه انجام می‌دهیم. نکته این است که داشتن هویت جعلی می‌تواند تصمیمی آگاهانه باشد که کسی می‌گیرد... اما اگر ناخودآگاه باشد چطور؟

بسیاری از ما هویت‌های کاذبی ایجاد کرده‌ایم که مبتنی بر وابستگی نفس به روابط، تجربیات و ایده‌های گذشته است. نفس به سختی کار می‌کند تا ما را متقاعد کند آنچه هستیم نتیجه همه چیزهای بیرونی است که تجربه می‌کنیم و نحوه درکمان از آن‌ها باعث می‌شود احساس رکود و گیرکردن کنیم. به عنوان مثال، اگر در یک درس در مدرسه شکست بخوریم، نتیجه‌گیری خودکار این است که ما در آن درس شکست خورده‌ایم. اگر برتر باشیم، پس موفق هستیم. ایگو بر اساس دیدگاه محدود ما از جهان به نتیجه می‌رسد و پذیرش اینکه هر چیز دیگری می‌تواند درست باشد، برایش مشکل است. به همین دلیل اگر کسی باور داشته باشد که همه مردان بد هستند، در برابر هیچ واقعیتی که برخی از مردان خوب هستند، پذیرا نمی‌شود.

فهرست مطالب کتاب

مقدمه
عشق واقعی چیست؟
وفور عشق
دلربایی و اجتناب از تجلی‌های نامناسب
نقش شما در تجلی آن رابطه جادویی
فصل 1: روابط پنهان بین افراد
مهم‌ترین ارتباط
ارتباط بین انسان و کائنات
قانون جذب و عشق
فرکانس ارتعاشی
تجلی رابطه رؤیایی‌تان
فرکانس عشق
فصل 2: ایجاد شفافیت از به‌هم‌ریختگی
چرا ما روابط را شستشو داده و تکرار می‌کنیم؟
سه باور محدودکننده در مورد عشق
چگونه داستان‌های گذشته را بازنویسی کنیم
فصل 3: الگوهای فکری پنهان که عشق را دفع می‌کند
الگوی فکری پنهان شماره 1
الگوی فکری پنهان شماره 2
الگوی فکری پنهان شماره 3
فصل 4: دو نوع عشق و جایی که باید بر روی آن تمرکز کنید
عشق مشروط
عشق بی قید و شرط
بدون قید و شرط خودت را دوست داشته باش
قدرت خودآگاهی و انتخاب
تغییر تمرکز
فصل 5: تجسم جذب: کاریزمای قابل اعتماد
هویت کاذب چیست؟
با تغییر انتظار چه چیزی وجود دارد
وانمود کردن
رمز جذب و کاریزما
فصل 6: دوست داشتن آسان: مسیری با حداقل مقاومت و حداکثر عشق
جابه‌جایی ارتعاش
علاقه و هدف خود را دنبال کنید
قانون رهایی
فصل 7: پذیرش مغناطیسی: چگونه دریافت‌کننده و پذیرنده بهترین روابط باشیم
حالت پذیرندگی و دریافت
چهار مانع اصلی تجلی عشق
نحوه رفع انسداد حالت دریافت
قدرت تمرکز
از فرآیند لذت ببرید
سوار بر موج حرکت مثبت
فصل 8: دام‌های آشنایی: چگونه از شر ترس خلاص شویم و از روابط بد اجتناب کنیم
ترس از ناشناخته
شهود در مقابل ترس
نجات دادن دیگران را متوقف کنید
در مورد آنچه می‌خواهید شفاف و واضح باشید
چگونه یک جدایی مثبت داشته باشیم
3 لایه یک رابطه
فصل 9: لازمه‌های تجلی عشق
صبر و اعتماد
تسلط بر تنهایی و انزوا
همه در یک دسته‌ایم
نتیجه‌گیری

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب جادوی تجلی عشق
نویسنده
مترجمیاسین قاسمی بجد، طلعت اصغری درمیان
ناشر چاپیانتشارات پل
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات165
زبانفارسی
شابک978-964-233-380-6
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
40000 ت - 4.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب جادوی تجلی عشق

Shakiba Bideli
۱۴۰۰/۱۰/۳۰
از ابتدا تا انتهای کتاب روی یک مفهوم کلیدی تمرکز داره که توی یک جمله خلاصه میشه (شما آنچه هستید را جذب میکنید نه آنچه را که میخواهید) با این وجود خوندنش سرگرم کنندست و اون رو توصیه میکنم👌🏻
ساناز مقدم
۱۴۰۱/۱۰/۲۱
خیلی کتاب خوبیه بنظرم من کسی که تو سطح فکری باشه که پذیرا مطالب باش مطمعنا روش جواب میده
شهلا شعیبی
۱۴۰۱/۱۲/۷
فک کنم قویترین موج موج الفاست برای این کار
نازنین مرادی
۱۴۰۱/۸/۱۶
بنظرم خوب ترجمه نشده
رضا عربگری
۱۴۰۱/۷/۱۳
کتاب خوبیه.... پیشنهاد میکنم
طراوت فرخنده
۱۴۰۱/۲/۲۷
فوق العادس حتما پیشنهاد می‌کنم♥️♥️
مشاهده همه نظرات 6

راهنمای مطالعه کتاب جادوی تجلی عشق

برای دریافت کتاب جادوی تجلی عشق و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.