معرفی و دانلود کتاب صوتی اثر سایه: کتابی برای برافروختن قدرت نهفته درون

عکس جلد کتاب صوتی اثر سایه: کتابی برای برافروختن قدرت نهفته درون
قیمت:
۳۰۰۰۰ تومان - 6.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی اثر سایه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی اثر سایه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی اثر سایه: کتابی برای برافروختن قدرت نهفته درون

کتاب صوتی اثر سایه نوشتهٔ دبی فورد، دیپاک چوپرا و ماریان ویلیامسون با هدف شناساندن یکی از بزرگ‌ترین نعمت‌های زندگی، یعنی «سایه یا همان ضمیر ناخودآگاه» به مخاطبین نوشته شد. با شنیدن این کتاب می‌تواند نیمه تاریک وجود خود را درک و کنترل کرده و در نهایت خود واقعی‌تان را در آغوش بگیرید.

درباره کتاب صوتی اثر سایه:

تمامی تنش‌های درونی ما به‌خاطر وجود تضادی است بین آنچه هستیم و آنچه که دوست داریم باشیم. هر چیزی در زندگی با چیز دیگری در تضاد است. مثل روز و شب، بدی و خوبی، زندگی و مرگ، امید و ناامیدی و خیلی چیزهای دیگر که در زندگی همه ما وجود دارند و در همهٔ جنبه‌های زندگی تأثیر می‌گذارند. اما گاهی پیش می‌آید که ما به انکار این طبیعت دوگانه خود می‌پردازیم یا آن را نادیده می‌گیریم.

درصورتی‌که فقط در یک طرف این زندگی دوگانه قرار بگیریم، تعادل از بین می‌رود و همین موضوع باعث نارضایتی‌مان از زندگی می‌شود. شاید دیده باشید کسانی را که با وجود خرد و آگاهی والایی که دارند، قدرت و شجاعت انتخاب‌های مقتدرانه برای تحقق بخشیدن به رؤیاهایشان را ازدست‌داده‌اند. کتاب اثر سایه (The Shadow Effect) موجب برافروختن این قدرت نهفته درونی می‌شود.

دبی فورد عقیده دارد علت تمام این موضوعات در نیمه تاریک وجود ما نهفته است و با شناسایی این نیمه از خود می‌توانیم کلید گشایش قدرت، شادمانی و توانایی رسیدن به اهداف و آرزوهایمان را بیابیم. شاید شنیدن نام سایه ترسی را در دل شما ایجاد کند و فکر کنید باید از این نیمه تاریک درون خود دوری کنید. اما بهتر است بدانید که با بررسی این قسمت از وجود می‌توانید برای همیشه از شر افکار منفی خلاص شوید. هرچه از این بخش از وجودتان دوری کنید و آن را نادیده بگیرید، قدرت سایه‌هایتان و رنج درونی خود را بیشتر می‌کنید.

هرچقدر قدرت نیمه تاریک بیشتر شود، میزان انتخاب‌های آگاهانه شما نیز کاهش می‌یابد و شما را به کارهایی وادار می‌کند که حتی تصورش هم نمی‌کردید. تنها راه نجات یافتن از دام این‌گونه اتفاق‌ها این است که دوگانگی خویش و در آغوش گرفتن آنچه را هستید، بپذیرید. اگر دقت کنید اثر سایه را در همه ابعاد زندگی خود می‌توانید مشاهده کنید؛ در روابط خود با دیگران، در افکار و عقاید خود یا حتی در کوچه و خیابان سایه وجود دارد.

کتاب اثر سایه با اشاره به رویکردهای تحول برانگیز از حقیقتی تازه پرده می‌دارد و باعث می‌شود برخلاف آنچه که همیشه می‌ترسیدید، تجربه‌های تازه‌ای داشته باشید. در آن زمان است که موفق می‌شوید از دنیای تاریک سایه قدم به بیرون بگذارید و دنیایی روشن را در زیر پای خود مشاهده کنید. با رهاکردن ترس‌های گذشته و در آغوش گرفتن سایه، می‌توانید خود حقیقی‌تان را تجربه کنید و رؤیاهای خود را تحقق بخشید.

در ستایش کتاب صوتی اثر سایه آمده است:

با این فرض که مردم از سایه خود می‌ترسند، این کتاب تلاش می‌کند سایه جمعی را به نور بیاورد و به خوانندگان می‌آموزد که چگونه آن را مدیریت کنند تا زمانی که در خود حل شود. (New Age Retailer)

کتاب صوتی اثر سایه مناسب چه کسانی است؟

اگر به کتاب‌های خودیاری و موفقیت علاقه دارید، شنیدن این کتاب برایتان لذت‌بخش خواهد بود.

با نویسندگان کتاب صوتی اثر سایه بیشتر آشنا شویم:

دبی فورد (Debbie Ford) در سال 1955 به دنیا آمد. آثار این نویسنده، مربی و معلم شناخته‌شدهٔ آمریکایی تا به امروز به 26 زبان زنده دنیا ترجمه شده‌اند و در دانشگاه‌های سراسر جهان تدریس می‌شوند. شهرت اصلی او بیشتر به دلیل نوشتن کتاب «نیمه تاریک جویندگان نور» است که به افراد زیادی کمک کرد که بر سایه خود غلبه کنند. این کتاب در سال انتشار خود در لیست پرفروش‌ترین کتاب‌های سال قرار گرفت.از دیگر کتاب‌های مشهور فورد می‌توان به «جدایی معنوی»، «چرا آدم‌های خوب کارهای بد می‌کنند»، «پاک‌سازی آگاهی: برنامه‌ای در بیست و یک روز برای ارتباط با مقصود جان» اشاره کرد.

دیپاک چوپرا (Deepak Chopra) پزشکی است که می‌نویسد، شعر می‌گوید و به ادبیات عرفانی و معنوی آگاه است. مجله TIME او را یکی از 100 قهرمان برتر قرن توصیف کرده و بیش از 80 عنوان کتاب دارد. آثار او همیشه جز پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز بوده و به 50 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. تفکرات و آثار چوپرا شهرت جهانی دارد چرا که او را از بنیان‌گذاران درمان معنوی می‌دانند و همواره به نقش مهم و اثرگذار معنویت و خودشناسی برای درمان بسیاری از بیماری‌های جسمی و روحی معتقد است.

ماریان ویلیامسون (Marianne Williamson) سیاست‌مدار و نویسنده پرفروش آمریکایی متولد سال 1952 است. او تاکنون سیزده کتاب نوشته که از جمله آن‌ها که به فارسی ترجمه شده‌اند می‌توان به «معجزه‌ی تغییر یا بازگشت به زندگی» اشاره کرد.

جملات برگزیده کتاب صوتی اثر سایه:

- هنگامی‌که شما متوجه می‌شوید توانسته‌اید از شرایطی بگذرید و عبور کنید، یعنی فراتر رفته‌اید.
- تضاد ذات دوگانگی است و حل کردن تضادها ذات کمال و این کاملاً طبیعی است.
- قبل از هر چیز تمرکز خود را از روی دوگانگی بردارید.
- شما در دنیا نیستید؛ بلکه دنیا درون شما است.
- کمال تحقق نمی‌یابد مگر آنکه تضادها و دوگانگی‌های نهفتهٔ زندگی‌تان حل شود.
- رنج‌های عاطفی که بخشی از زندگی روزمره ما را به خود اختصاص داده‌اند، ما را وادار می‌کنند گذشته خود را پاک کنیم و آینده را کنار بگذاریم.

در بخشی از کتاب صوتی اثر سایه می‌شنویم:

سایهٔ ما زمانی به دنیا آمد که خیلی جوان بودیم و ذهن متفکر یا منطق ما آن‌قدر رشد نکرده بود که بتوانیم پیام‌هایی را که از اطراف، از والدین، پرستاران، آموزگاران و در کل جامعه و دنیا می‌گرفتیم، تجزیه‌ و تحلیل کنیم. ما حتی در برابر بهترین والدین و پرستاران نیز از نشان‌دادن برخی ویژگی‌ها یا ضعف‌هایمان شرم داشتیم. گاه‌وبی‌گاه پیام‌هایی دریافت می‌کردیم که فکر می‌کردیم بچه‌های بدی هستیم یا مشکلی داریم. شاید حتی جمله‌ای به‌سادگی اینکه «عزیزم چقدر بلند حرف می‌زنی» در ذهن شکننده و شکل نگرفتهٔ ما این توهم را ایجاد کرده باشد که نباید زیادی خودم را مطرح کنم و به‌جای اینکه صدایمان را کمی نرم‌تر کنیم، همیشه از دیگران گریخته‌ایم. یا شاید به این خاطر که بیشتر از سهممان شیرینی برداشته‌ایم، خودخواه خطابمان کرده باشند و ما به‌جای اینکه بفهمیم باید شیرینی‌ها بین همه تقسیم شوند نتیجه گرفته‌ایم که آدم بدی هستیم و این خودخواهی را باید از بین ببریم. یا شاید یک‌بار که سر کلاس هیجان‌زده برای سؤالی دستمان را بالا بردیم و جواب را فریاد زدیم، بچه‌های کلاس به ما خندیدند و ما به‌جای خندیدن به آن‌ها احساس حماقت کرده‌ایم.

فهرست مطالب کتاب صوتی

۱۲ دقیقه
پیشگفتار
۲۱ دقیقه
بخش اول: سایه / دیپاک چوپرا
۳۷ دقیقه
بخش دوم: سایه جمعی
۱۸ دقیقه
بخش سوم: فرایند ادامه دارد
۳۸ دقیقه
بخش چهارم: قدم اول: دست از فرافکنی بردارید
۳۰ دقیقه
بخش پنجم: حقیقتی نو، قدرتی نو
۳۸ دقیقه
بخش ششم: کمال همه‌ی تضادها را در خود حل می‌کند
۳۵ دقیقه
بخش هفتم: آشتی با خود، دیگران و جهان / دبی فورد
۳۴ دقیقه
بخش هشتم: تولد سایه
۴۴ دقیقه
بخش نهم: اثر سایه
۳۵ دقیقه
بخش دهم: هدایای سایه‌ها
۳۶ دقیقه
بخش یازدهم: فقط نور است که تاریکی را درمی‌نوردد / ماریان ویلیامسون
۳۰ دقیقه
بخش دوازدهم: سایه‌های جمعی
۲۱ دقیقه
بخش سیزدهم: دیگران را ببخشید

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی اثر سایه: کتابی برای برافروختن قدرت نهفته درون
نویسنده، ،
مترجمالهام شریف
گویندهسپیده سلیمیان
ناشر چاپیانتشارات نسل نواندیش
ناشر صوتینشر ماه آوا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۷ ساعت و ۱۰ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۳۰۰۰۰ ت - 6.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی اثر سایه

شهناز زمانی
۱۴۰۰/۶/۲۹
بی نظیر بود، مدتها دنبال چنین مفاهیمی بودم
حسین ولایتی
۱۴۰۰/۶/۲۱
حتما بخوانید در درمان افسردگی موثر است.
ناهید موسوی
۱۴۰۰/۶/۸
کتاب خیلی خوبیه پیشنهاد میکنم
مشاهده همه نظرات ۳

راهنمای مطالعه کتاب صوتی اثر سایه

برای دریافت کتاب صوتی اثر سایه و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.