معرفی و دانلود کتاب صوتی ته کلاس، ردیف آخر، صندلی آخر

عکس جلد کتاب صوتی ته کلاس، ردیف آخر، صندلی آخر
قیمت:
۴۵۰۰۰ تومان - 8.49€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ته کلاس، ردیف آخر، صندلی آخر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ته کلاس، ردیف آخر، صندلی آخر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی ته کلاس، ردیف آخر، صندلی آخر

لوییس سکر در کتاب صوتی ته کلاس، ردیف آخر، صندلی آخر، داستان منفورترین و آتش‌پاره‌ترین دانش‌آموز مدرسه را به تصویر می‌کشد که کاری جز بداخلاقی و اذیت‌کردن همکلاسی‌ها و معلم‌هایش ندارد تا اینکه مشاوری مهربان و دلسوز به مدرسه می‌آید و همه‌چیز متحول می‌شود... گفتنی‌ست این داستان محبوب تاکنون افتخارات متعددی همچون جایزه تگزاس بلوبونت را از آن خود کرده است.

درباره کتاب صوتی ته کلاس، ردیف آخر، صندلی آخر

برادلی چاکرز را همه می‌شناسند! او قلدرترین، شیطان‌ترین و بی‌تربیت‌ترین پسر دنیاست. البته این را دوستان و همکلاسی‌ها و گاهی هم خانواده‌اش درباره‌اش می‌گویند. پسرکی کلاس پنچمی که کفر همه را درآورده و به حرف هیچکس گوش نمی‌دهد و از درس و مدرسه نیز تنفر دارد. او علاوه‌بر خودسری‌هایش حسابی هم دروغگوست و با دخترهای مدرسه و معلم‌هایش مدام دعوا می‌کند.

شاید فکر کنید هیچکس نمی‌تواند برادلی را دوست داشته باشد و او را تحمل کند. آخر این پسربچه با این همه مشکلات رفتاری را چگونه می‌توان کنترل کرد؟ با این حال لوییس سکر خواب‌های جالبی برای قهرمان داستانش دیده و او را از شاگردی که همیشه ته کلاس، ردیف آخر، صندلی آخر می‌نشیند، به فردی متفاوت تبدیل می‌کند.

روزی از روزها سر و کله‌ی مشاوری جدید در مدرسه پیدا می‌شود. زنی مهربان و جذاب به نام کارلا که برخلاف سایر افراد نگاهی متفاوت به برادلی دارد و مطمئن است که این پسرک بازیگوش درعین رفتارهای بد و تندش، روحی حساس و سخاوتمند دارد. سرانجام کارلا می‌تواند جایی در دل برادلی باز کند و رابطه‌ای صمیمانه و زیبا با او برقرار نماید. اما این تمام ماجرا نیست و قرار است اتفاقات عجیب و هیجان‌انگیزی برای این دو رخ دهد...

کتاب ته کلاس، ردیف آخر، صندلی آخر (There is a Boy in the Girls Bathroom) در سال 1987 منتشر شد و به خوبی توانست تصویری از مشکلات رفتاری کودکان ارائه دهد که باوجود داشتن هوش بالا و عواطفی دوست داشتنی، قادر نیستند در مدرسه و محیط‌های اجتماعی بدرخشند و رفتاری عادی داشته باشند. همچنین این داستان طنزآمیز از اهمیت کار معلمان و مشاوران مدرسه نیز سخن می‌گوید و نقش تربیتی آن‌ها را پررنگ نشان می‌دهد.

جوایز و افتخارات کتاب صوتی ته کلاس، ردیف آخر، صندلی آخر

- برنده‌ی جایزه‌ی Parents' Choice
- برنده‌ی جایزه‌ی Iowa Children's Choice Master List
- برنده‌ی جایزه‌ی Utah Children's Book
- برنده‌ی جایزه‌ی Hawaii Nene
- برنده‌ی جایزه‌ی Georgia Children's Book Master List
- برنده‌ی جایزه‌ی West Virginia Children's Book Master List
- برنده‌ی جایزه‌ی Nevada Young Readers Master List
- برنده‌ی جایزه‌ی Nebraska Golden Sower Master List
- برنده‌ی جایزه‌ی Arizona Young Readers

در نکوداشت کتاب صوتی ته کلاس، ردیف آخر، صندلی آخر

- یک داستانِ طنزآمیزِ بی‌اندازه جذاب و مفرح. (Kirkus Reviews)

کتاب صوتی ته کلاس، ردیف آخر، صندلی آخر به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

مخاطب اصلی این کتاب هیجان‌انگیز و دوست داشتنی نوجوانان هستند. با این حال کودکان 9 تا 12 ساله نیز می‌توانند از شنیدن این کتاب صوتی حسابی لذت ببرند.

لوییس سکر را بیشتر بشناسیم

لوئیس سکر (Louis Sachar) نویسنده‌ی آمریکاییِ ادبیات کودک و نوجوان است. او را بیش از همه با مجموعه کتاب‌های «مدرسه‌ی وی ساید» و رمانی با عنوان «گودال‌ها» می‌شناسند. در کنار دو اثر نام‌برده، می‌توان از کتاب «ته کلاس، ردیف آخر، صندلی آخر» نیز به عنوان یکی از شناخته‌شده‌ترین کتاب‌های سکر یاد کرد.

در بخشی از کتاب صوتی ته کلاس، ردیف آخر، صندلی آخر می‌شنویم

خانم ایبل داشت جغرافیا درس می‌داد. روی میزِ تمام بچه‌ها نقشه‌ی آمریکا بود.

نقشه‌ی برادلی با نقشه‌ی بقیه فرق داشت! در نقشه‌ی او کالیفرنیا بالای ویسکانسین بود و فلوریدا، از بغلِ تگزاس بیرون زده بود! برادلی قیچی‌اش را درآورد و با دقت ایالت تِنِسی را قیچی کرد. قیچی ‌کردنش حرف نداشت. تیغه‌ی قیچی‌اش هیچ ‌وقت خطوط سیاهِ دورِ ایالت‌ها را جا نمی‌گذاشت!

برادلی نمی‌دانست چه بر سر جف آمده است! فقط می‌دانست به دفتر مشاور رفته است. پیش خود مجسم کرد که مشاور دارد پدرش را درمی‌آورد! زنگ تفریح کوشیده بود رأی‌اش را بزند تا از خیرِ رفتن به دفتر مشاور بگذرد.

تِنِسی را به واشنگتن چسباند. چسباندنش تعریفی نداشت. تکه‌ای از نوارچسبش پیچ خورده و به حلقه‌ی نوار چسبیده بود.

وقتی جف وارد شد، برادلی سرش را بلند کرد و دید که او کارت عبور را به قلاب پشت میز خانم ایبل آویزان کرد. بعد همین‌که دید جف راه افتاد تا در صندلی بغل‌دست او بنشیند، سرش را برگرداند.

وقتی زنگ ناهار خورد، نقشه‌اش را در جامیزش هل داد و ساک کاغذی‌اش را بیرون کشید. به خاطر باران، شاگردها مجبور بودند ناهارشان را در جایی سرپوشیده، در تالار اجتماعات بخورند. برادلی و جف، بفهمی‌نفهمی با همدیگر به سمت تالار اجتماعات می‌رفتند. برادلی فکر کرد: طرف دارد پا به پای من می‌آید، ولی من بی‌خیالشم!

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱ دقیقه
معرفی
۲۶ دقیقه
بخش اول
۲۹ دقیقه
بخش دوم
۲۶ دقیقه
بخش سوم
۲۴ دقیقه
بخش چهارم
۳۱ دقیقه
بخش پنجم
۲۵ دقیقه
بخش ششم
۳۲ دقیقه
بخش هفتم
۲۸ دقیقه
بخش هشتم
۳۴ دقیقه
بخش نهم
۲۱ دقیقه
بخش دهم
۲۵ دقیقه
بخش یازدهم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی ته کلاس، ردیف آخر، صندلی آخر
نویسنده
مترجمپروین علی پور
گویندهآرش راسخ
ناشر چاپینشر افق
ناشر صوتینشر صوتی کتاب‌های درگوشی
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابMP3
مدت۵ ساعت
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی نوجوان، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
۴۵۰۰۰ ت - 8.49 یورو
خرید کتاب صوتی

راهنمای مطالعه کتاب صوتی ته کلاس، ردیف آخر، صندلی آخر

برای دریافت کتاب صوتی ته کلاس، ردیف آخر، صندلی آخر و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.