دانلود کتاب‌های انرژی درمانی

کتاب‌های الکترونیکی انرژی درمانی در زمینه آموزش انرژی درمانی، درمان، فرانیرو، فرا زمینی، انرژی، هاله و ...

زندگی شما پیام شماست (برنامه‌ای برای رسیدن به آرامش و صلح درونی)

زندگی شما پیام شماست (برنامه‌ای برای رسیدن به آرامش و صلح درونی)
اگر می‌خواهید تغییری بزرگ در زندگی‌ خود ایجاد کنید، فرصت مطالعه‌ی کتاب خارق‌العاده‌ی «زندگی شما پیام شماست» را از دست ندهید. اکنات ایسواران که استاد معنوی است و چهره‌ی شناخته‌شده‌ای در این زمینه محسوب می‌شود، به شما کمک می‌کند تا در هشت مرحله به آرامش و صلحی درونی برسید و دنیای خود را متحول سازید.
۱۰۰۰۰ تومان
دریافت کتاب

7 تکنیک برای باز کردن چاکرای چشم سوم

7 تکنیک برای باز کردن چاکرای چشم سوم
«آجنا» یا همان چاکرای چشم سوم، ششمین چاکرای اصلی در بدن ما به شمار می‌آید. این چاکرا مسئول برقراری ارتباطات معنوی را برعهده دارد. بینشی که با باز شدن این چاکرا در شما ایجاد می‌شود چیزی خارق‌العاده و شگفت‌انگیز است. مسدود شدن آن یا به طور کلی هر یک از چاکراها ممکن است در سیستم بدنمان اختلال ایجاد کند. این کتاب به عنوان یک راهنما به شما کمک می‌کند تا چاکرای پیشانی خود را باز کنید و همیشه آن را باز نگهدارید تا به روشنی برسید و بینش عرفانی خود را تقویت کنید.
۸۹۰۰ تومان
دریافت کتاب

بنیادهای چاکرا درمانی

بنیادهای چاکرا درمانی
چگونه می‌توان انرژی‌های منفی را از خود دور کرد و ذهن و روانی آسوده و سالم داشت؟ کتاب حاضر ضمن معرفی و تشریح مفهوم و نوع عملکرد چاکراها، روش‌های تقویت و هماهنگ کردن این چاکراها را به شما معرفی می‌کند. از طریق متعادل کردن جریان انرژی، بهبودی و سلامتی به سمت شما جذب می‌شود و احساس نزدیکی بیشتر به خداوند و امور معنوی خواهید داشت. با بهره‌گیرى از انواع روش‌ها و تمرین‌هایى که در این کتاب ارائه شده است، قادر خواهید بود انرژى‌تان را پالوده کنید و ذهنی آرام و سالم داشته باشید.
۱۵۰۰۰ تومان
دریافت کتاب

ریکی کامل

ریکی کامل
انرژی‌درمانی آسان‌تر و قابل‌ هضم‌تر می‌شود! کتاب «ریکی کامل» مرجعی جامع برای شفای درون و تعالی روح‌تان محسوب می‌شود و شما می‌توانید از این انرژی بی‌پایان معنوی استفاده کنید. آموزه‌های کارن فریزر وجود شما را سرشار از عشق و آرامش می‌نماید و درهای جدیدی را برای ادامه‌ی حیات به روی‌تان می‌گشاید.
۲۲۰۰۰ تومان
دریافت کتاب

حامی درون: خلق انرژی‌های مثبت

حامی درون: خلق انرژی‌های مثبت
شاید برای شما هم پیش آمده باشد که شخص یا اشخاص خاصی انرژی شما را می‌گیرند و حالتان را بد می‌کنند. دلیل این موضوع میزان و نوع فرکانس‌هایی است که از آن‌ها ساطع می‌شود. هر عمل، حرف یا فکری که در شما ایجاد می‌شود، ارتعاش خاص خود را دارد که بر فضا و انسان‌های اطرافتان نیز تاثیر می‌گذارد. طبق قوانین فیزیک همه چیز در این دنیا انرژی است و هرکدام از ما مغناطیس منحصربه فردی داریم. اگر دوست دارید از مطالب مربوط به انرژی درمانی بیشتر بدانید، کتاب «حامی درون» را بخوانید.
۹۰۰۰ تومان
دریافت کتاب

ماورای طبیعی شدن: چگونه انسان‌های عادی می‌توانند کارهای غیر عادی انجام دهند

ماورای طبیعی شدن: چگونه انسان‌های عادی می‌توانند کارهای غیر عادی انجام دهند
کتاب «ماورای طبیعی شدن» راهنمای عملی و منحصر به فردی‌ست که یک دانشمند بااستعداد و یک معلم پرشور در اختیارتان قرار می‌دهد و گام به گام به شما توضیح می‌دهد چگونه از مرزهای محدود شناخته شده عبور کنید و وارد یک زندگی جدید و خارق‌العاده شوید. اگر به مباحث انرژی درمانی، مراقبه و علم کوانتوم علاقه‌ دارید، فرصت استفاده از گفته‌های جو دیسپنزا را از دست ندهید.
۴۵۹۰۰ تومان
دریافت کتاب