معرفی و دانلود بهترین کتاب‌های داستان و رمان نوجوان

دوران نوجوانی ایامی دشوار برای نوجوان و والدینش است و این موضوع اختلافات و تنش‌های بسیاری میان اعضای خانواده به وجود می‌آورد. نوشتن برای این گروه سنی سخت است؛ چرا که رمان‌های نوجوانانه باید مناسب وضعیت و روحیه‌ی آن‌ها باشد و دغدغه‌های‌شان را منعکس کند. امروزه رمان‌های نوجوان بسیاری وجود دارند که در این زمینه موفق عمل کرده‌اند و به عنوان کتاب نوجوان دخترانه، رمان نوجوانان، دانلود کتاب ماجراجویی برای نوجوانان، رمان ترسناک نوجوان، رمان جنایی نوجوان، رمان فانتزی نوجوان و... شناخته می‌شوند. از طرف دیگر، آثار بسیاری وجود دارد که به عنوان رمان‌هایی که نوجوانان باید بخوانند از آن‌ها یاد می‌شود. با این اوصاف اگر تمایل دارید با بهترین رمان‌های نوجوان آشنا شوید، این متن را بخوانید.

بهترین و پرفروش‌ترین رمان‌های نوجوان در کتابراه کدام موارد هستند؟

رمان‌های نوجوانانه دسته‌ی بسیار متنوعی هستند و شما به سادگی می‌توانید برای دانلود رمان نوجوان ترسناک، دانلود رمان نوجوان فانتزی، دانلود رمان نوجوان عاشقانه، دانلود رمان نوجوان طنز و... اقدام نمایید. این روزها رمان‌های نوجوان عاشقانه طرفداران زیادی دارند و به عنوان کتاب‌هایی برای دختران از آن‌ها یاد می‌شود و کتاب پنج قدم فاصله با داستان عاشقانه‌اش بسیاری از کاربران کتابراه را شیفته‌ی خود کرده است. در میان رمان‌های نوجوان عاشقانه می‌توان به کتاب تمام این مدت نیز اشاره کرد که طرفداران این ژانر را مجذوب خود نموده است.

شاید هم به دنبال اثر متفاوت‌تر و هیجان‌انگیزتری هستید؛ بنابراین به شما توصیه می‌کنیم فرصت دانلود کتاب یکی از ما دروغ می‌گوید را از دست ندهید. این کتاب یک رمان نوجوان معمایی و جنایی محسوب می‌شود و ماجرای قتلی را روایت می‌کند. اگر تمایل به خرید کتاب صوتی دارید، اپلیکیشن کتابراه امکان دانلود کتاب صوتی یکی از ما دروغ می‌گوید را هم برای‌تان فراهم کرده است. 

در سال‌های اخیر این گروه سنی به رمان‌های فانتزی و ترسناک نوجوان بسیاری علاقه نشان داده‌اند، بنابراین آثاری مانند کتاب کتابچه‌ی مخوف، کتاب هانسل و گرتل برادران گریم، تاریک‌تر و ترسناک‌تر، کتاب آخرین شبح کریسمس و... نیز می‌توانند گزینه‌های مناسبی باشند.

در ادامه با تعدادی از پرفروش‌ترین رمان‌های نوجوان آشنا می‌شوید:

دانلود کتاب شازده کوچولو / دانلود کتاب صوتی شازده کوچولو (با صدای سه بعدی)
دانلود کتاب مزایای منزوی بودن
دانلود کتاب سیزده دلیل برای اینکه... / دانلود کتاب صوتی سیزده دلیل برای 
دانلود کتاب عشق و ژلاتو 
دانلود کتاب کتاب دزد 
دانلود رمان بابا لنگ دراز / دانلود کتاب صوتی بابا لنگ دراز
دانلود کتاب پاستیل‌های بنفش
و...

دانلود رمان نوجوان رایگان در کتابراه:

بهترین رمان‌های نوجوانان لقبی بسیار کلی‌ است و نمی‌توان چند کتاب مشخص را به عنوان برترین و بهترین رمان نوجوان معرفی کرد. نوجوان باید قبل از هر اقدامی از سلیقه خود اطمینان پیدا کند، پس بهتر است نگاهی به رمان‌های نوجوانان رایگان اپلیکیشن کتابراه بیندازید تا شاید کتاب مناسبی بیابید:

دانلود رایگان کتاب عشق از الف تا ی
دانلود رایگان کتاب آزادی در قفس می‌میرد
دانلود رایگان کتاب شیران ایران (ارشک و تیرداد)
دانلود رایگان کتاب گرگ‌های سیاه - جلد اول
دانلود رایگان کتاب شکار
دانلود رایگان کتاب پیام پیشگو - بلگراد جلد اول 

امیدواریم در بخش دانلود رایگان کتاب بتوانید بر اساس سلیقه‌ی خود چیزی پیدا کنید تا به شما کمک کند با سلیقه‌ی خود بیشتر آشنا شوید.

گفتنی‌ست این سایت منبعی برای دانلود رمان‌های نوجوان است و شما به راحتی می‌توانید رمان نوجوان pdf، رمان صوتی نوجوان و رمان نوجوان الکترونیکی را پیدا کنید. 

کتابراه مرجعی مناسب برای دانلود و مطالعه‌ی بهترین رمان‌های نوجوان مانند رمان عاشقانه نوجوان، رمان ترسناک نوجوان، رمان فانتزی نوجوان، رمان صوتی نوجوان و... محسوب می‌شود.

مجموعه داستان
شگفت‌انگیز و پرفروش
دوباره با برادران گریم

مشاهده کتاب‌ها

اقیانوسی در ذهن
شاهکاری از کلر وندرپول

دریافت کتاب