کتاب‌های انتشارات آریاناقلم

درباره‌ی انتشارات آریاناقلم

انتشارات آریاناقلم از سال 1390 به بازار پررقابت ناشران ایران پیوست. به‌طور کلی، عمده‌ی کتاب‌های این ناشر در حوزه‌ی مدیریت کسب‌و‌کار و توسعه‌ی فردی قرار می‌گیرند. اگر مخاطب کتاب‌هایی با موضوعات مدیریت استراتژیک، مدیریت بازاریابی، کارآفرینی و استارتاپ، منابع انسانی و رهبری، خلاقیت و نوآوری، توسعه‌ی فردی، سرمایه‌گذاری و امور مالی و اقتصادی، و فرهنگ و رفتار سازمانی باشید، کتاب‌های انتشارات آریاناقلم در شمار گزینه‌های شما برای مطالعه و خرید خواهند بود.

انتشارات آریاناقلم از خلال ترجمه و تألیف و تهیه‌ی کتاب‌های خود به آگاهی‌رسانی در زمینه‌ی مدیریت سازمان‌ها می‌پردازد. رهبران و مدیران موفق بسیاری با مطالعه‌ی کتاب‌های انتشارات آریاناقلم به حل تعارض‌ها و چالش‌های سازمان خود و بهبود راندمان کارمندانشان پرداخته‌اند.

آریاناقلم

پرفروش‌ترین کتاب‌های انتشارات آریاناقلم

از میان عناوین پرفروش منتشرشده از سوی انتشارات آریاناقلم می‌توان به مواردی همچون «خلق مدل کسب‌وکار» نوشته‌ی الکساندر استروالدر و ایو پیگنیور، کتابی درباره‌ی اندیشه‌ورزی پیرامون ریسک با عنوان «قوی سیاه» به قلم نسیم نیکولاس طالب، «دید اقتصادی: داستانی جذاب برای آموختن اقتصاد» اثر پیتر و اندرو شیف، «صراحت تمام‌عیار» نوشته‌ی کیم اسکات، و «ذهن استراتژیست» تألیف مجتبی لشکربلوکی و سید حسین جلالی اشاره کرد.

کتاب‌های صوتی و الکترونیکی انتشارات آریاناقلم

هم‌زمان با فراگیر شدن کتاب‌های دیجیتال، انتشارات آریاناقلم نیز در سال 1393 فعالیت خود را در این حوزه کلید زد. از میان عناوین منتشرشده از سوی این ناشر، علاوه بر کتاب‌های ذکرشده، آثاری همچون «راه‌اندازی کسب‌وکار» نوشته‌ی بیل اولت، «مدل کسب‌وکار شما» اثر تیم کلارک، الکساندر استروالدر و ایو پیگنیور، و «قلاب: چگونه محصولی بسازیم که مخاطب را شبانه‌روز درگیر کند؟» کتاب نامزد جایزه‌ی گودریدز در زمینه‌ی تولید محصول، در سایت و اپلیکیشن کتابراه از بیشترین میزان فروش برخوردار بوده‌اند.

برای خرید کتاب‌های انتشارات آریاناقلم می‌توانید به کتابراه سر بزنید.

سختی کارهای سخت؛
راه انداختن کسب و کاری
که هیچ راه ساده‌ای ندارد

دریافت کتاب

کتاب مدیریت توجه: راهکارهایی برای افزایش تمرکز و به دست گرفتن کنترل زندگی

کتاب مدیریت توجه: راهکارهایی برای افزایش تمرکز و به دست گرفتن کنترل زندگی
نیر ایال، نویسنده‌ی پرفروش بین‌المللی، به همراه جولی لی در کتاب مدیریت توجه، تکنیک‌هایی اجرایی و کارآمد برای افزایش تمرکز و بهره‌وری آموزش می‌دهد. او برای نگارش کتاب پیش‌رو، مباحث روان‌شناسی را با تحقیقات خود تلفیق کرده تا راهنمایی جامع و کاربردی برای دوری از حواس‌پرتی تألیف کند. درنهایت، این کتاب که نامزد جایزه‌ی گودریدز نیز بوده، مسیر رسیدن به زندگی دلخواه را برای خوانندگان هموار خواهد کرد.
54000 تومان
دریافت کتاب

کتاب نظریه کارها: داستان نوآوری و انتخاب مشتری

کتاب نظریه کارها: داستان نوآوری و انتخاب مشتری
در کتاب نظریه کارها نوشته‌ی کلیتون ‌ام کریستنسن به همراه تدی هال، کرن دیلن و دیوید اس دانکن، شما با اصول پیشرفت در کسب‌وکارتان آشنا می‌شوید، به بخت و اقبال دل‌ خوش نمی‌کنید و با پیشرفت خود، باعث رشد و شکوفایی شغل‌تان می‌شوید. نظریه کارها یک نقشه‌ی موفقیت نیست؛ بلکه باعث می‌شود شما راه‌های ترقی خود را بشناسید و متوجه رفتارهای تصادفی و غیرقابل‌پیش‌بینی خود شوید و آن‌ها را به یک رفتار هدفمند تبدیل کنید.
53000 تومان
دریافت کتاب

کتاب خلق مدل کسب‌ و کار

کتاب خلق مدل کسب‌ و کار
اولین قدمی که هنگام آغاز یک کسب‌وکار باید بردارید چیست؟ الکساندر استروالدر و ایو پیگنیور در کتاب «خلق مدل کسب‌وکار» راهنمایی کاربردی به ما ارائه می‌کنند که با به کار بستنش می‌توانیم به اهداف خود دست یابیم و ایده‌های خود را به واقعیت تبدیل کنیم.
78000 تومان
دریافت کتاب

بازاریابی پرمحتوا

بازاریابی پرمحتوا
شاید اگر بگوییم بازاریابی در دنیای امروز، اهمیتی برابر یا حتی بیشتر از فعالیت تخصصی کسب‌وکار شما دارد، بیراه نگفته باشیم. با جو پولیزی در یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های مدیریت در آمریکا، یعنی کتاب «بازاریابی پرمحتوا»، همراه شوید و به‌وسیله‌ی آموختن بازاریابی محتوایی، سازمان خود را متحول کنید.
68000 تومان
دریافت کتاب

تفکر طراحی در کسب و کار: جعبه ابزاری برای راه حل یابی خلاق

تفکر طراحی در کسب و کار: جعبه ابزاری برای راه حل یابی خلاق
مانند طراحان بیندیشید و کسب‌وکارتان را رونق دهید! جین لیدکا و تیم اگیلوی در کتاب «تفکر طراحی در کسب‌وکار» قدرت خلاقیت نیمکره‌ی راست مغز ما را به کار می‌گیرند تا بتوانیم قدرت حل مسئله پیدا کنیم و راه‌وروش صحیح انجام کارها را تشخیص دهیم.
68000 تومان
دریافت کتاب

مدل کسب و کار شما

مدل کسب و کار شما
واقعاً چه کسی هستید، چه می‌خواهید، و چطور باید به خواسته‌تان برسید؟ کتاب «مدل کسب‌وکار شما» راهنمایی جامع در زمینه‌ی اشتغال است و به ما کمک می‌کند تا شناختی دقیق از خود و دنیای کسب‌وکار پیدا کنیم و توانایی‌های حرفه‌ای‌مان را ارتقا دهیم.
68000 تومان
دریافت کتاب

راه اندازی کسب و کار: 24 گام برای موفقیت کسب و کارهای نوپا

راه اندازی کسب و کار: 24 گام برای موفقیت کسب و کارهای نوپا
با برداشتن 24 گام ساده و عملی به کارآفرینی موفق تبدیل شوید! بیل اولتِ کارآفرین حاصل سال‌ها تجربه‌ی خود را در کتاب «راه‌اندازی کسب‌وکار» با ما درمیان گذاشته و از مرحله‌ی ایده‌پردازی تا به ثمر رسیدن محصول، ما را همراهی می‌کند.
54000 تومان
دریافت کتاب

ذهن استراتژیست: تکنیک‌های کاربردی تفکر استراتژیک در سطح ملی، سازمانی و فردی

ذهن استراتژیست: تکنیک‌های کاربردی تفکر استراتژیک در سطح ملی، سازمانی و فردی
چگونه می‌توان تصمیمات و انتخابات هوشمندانه‌تری داشت؟ کدام مهارت ذهنی است که می‌تواند تأثیرات اساسی در نتایج کلیدی عملکردمان داشته باشد؟ آن مهارت چیزی نیست جز «تفکر استراتژیک» و کاملا هم آموختنی و قابل یادگیری است. با یاد گرفتن مجموعه‌ای از شیوه‌ها و رویکردهای خاص که در این کتاب به شما ارائه می‌شود، می‌توانید برای همیشه به استراتژیک اندیشیدن عادت کنید و در تمام سطوح زندگی‌تان از آن بهره بگیرید.
58000 تومان
دریافت کتاب