کتاب‌های انتشارات ترجمان علوم انسانی

دانلود قانونی کتاب‌های انتشارات ترجمان علوم انسانی از کتابراه

بخوانید و بشنوید:
مثبت فکر نکنید، بصیرت‌هایی
از دانش جدید انگیزش

مشاهده کتاب‌ها

🎧 کتاب صوتی گم شدن در انفرادی: سه جستار از ریچل اویو

کتاب صوتی گم شدن در انفرادی: سه جستار از ریچل اویو
اثری تاثیرگذار و تامل‌برانگیز که از سه جستار با موضوعات متفاوت تشکیل شده است. هرکدام از این روایات یادآور این موضوع هستند که جهان پر است از تبعیض، قضاوت و خشونت. جستارهای این کتاب، داستان افراد واقعی را روایت می‌کنند که در چنگال پلیدی گرفتار شده‌اند و کمترین توجه به آن‌ها شده است.
۲۶۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

پیامبران جدید سرمایه

پیامبران جدید سرمایه
مارکس عقیده دارد پیامبر کسی است که بعد از دریافت وحی رسالتش برای انتشار اندیشه‌ای که در آن نهفته بود آغاز می‌شود. اندیشه‌های نهفته که توسط پیامبر ترویج می‌شوند به داشتن یک زندگی پربارتر کمک می‌کنند. در قدیم کاریزمای پیامبران معجزه بود. اما حالا این موضوع جذابیت خود را از دست داده و چیزی که توجه همه را جذب می‌کند فرد ثروتمند است. افراد ثروتمند وقتی داستان موفقیت خود را برای دیگران تعریف می‌کنند به آن‌ها حالتی پیامبرگونه می‌دهد. این کتاب پیامبران عصر سرمایه را به شما معرفی می‌کند!
۱۷۲۰۰ تومان
دریافت کتاب

فیلسوفی در تعمیرگاه: تحقیقی درباره ارزش کار

فیلسوفی در تعمیرگاه: تحقیقی درباره ارزش کار
متیو کرافورد با استفاده از تجربیات خود به موضوعات فلسفی در رابطه با ضرورت یادگیری مهارت‌های فنی می‌پردازد و شما را با فرهنگ جامعه‌ی آمریکا آشنا می‌سازد. مطالعه‌ی کتاب پرفروش «فیلسوفی در تعمیرگاه» برای تمام کسانی که در خصوص فلسفه و مفهوم زندگی دچار تردید هستند، مفید خواهد بود.
۲۵۵۰۰ تومان
دریافت کتاب

اعترافات یک کتابخوان معمولی

اعترافات یک کتابخوان معمولی
اگر فردی کتابخوان باشید، حتما به این نکته پی برده‌اید که با خواندن هر کتابی یک فصل از زندگی‌تان ساخته شده و شکل گرفته است. اهالی کتاب می‌دانند برقراری رابطهٔ عاشقانه و بلندمدت با کتاب موردعلاقه‌ات چه حس دلنشینی دارد. نویسندهٔ این کتاب که خود عاشق مطالعه است، با زبانی طنزآمیز خاطرات خود از لحظات کتابخوانی و نقش کتاب‌ها در زندگی‌اش را برای شما بازگو کرده است. او در این یادداشت‌ها درمورد موضوعاتی مثل ساختار کتابخانه شخصی‌اش، تجربهٔ مشترک کتابخوانی با دیگران و علاقه‌اش به کتاب‌های قدیمی صحبت می‌کند.
۱۴۴۰۰ تومان
دریافت کتاب