کتاب‌های انتشارات ققنوس

دانلود قانونی کتاب‌های انتشارات ققنوس از کتابراه

انسان موجودی یک روزه
روایتی صادقانه و تاثیرگذار
درباره مشکلات زندگی بشر

دریافت کتاب صوتی

🎧 کتاب صوتی ظهور داعش: تروریسم در عصر جدید

کتاب صوتی ظهور داعش: تروریسم در عصر جدید
داعش را به عنوان یکی از تندروترین گروه‌های اسلام‌گرا در خاورمیانه می‌شناسند. این گروه هرگونه تفکر غیراسلامی را حرام می‌دانند و حتی اسلام شیعیان را نیز مردود می‌شمارند. آن‌ها همچنین رسالت و وظیفه شرعی خود را در اجرای شریعت اسلامی به هر طریقی می‌دانند. اما اصلا داعش از کجا پیدا شد و چگونه به قدرت رسید؟ اگر دوست دارید درمورد داعش و روند پیدایش این گروه تروریستی بیشتر بدانید، شنیدن این کتاب اطلاعات مفید و درستی در اختیارتان قرار می‌دهد.
۱۹۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

🎧 کتاب صوتی تاریخچه کوتاهی از فلسفه

کتاب صوتی تاریخچه کوتاهی از فلسفه
اگر دوست دارید تفکر عمیق‌تری داشته باشید و در همهٔ بحث‌ها و استدلال‌های جذاب فلسفی شرکت کنید، نایجل واربرتون در این کتاب شما را به خواسته‌تان می‌رساند. اثر حاضر فلسفه را برای همه قابل لمس کرده و انسان‌ها را تشویق می‌کند تا قدرت تفکر و استدلال خود را پرورش دهند. با شنیدن این کتاب صوتی از استلال‌های فیلسوفان بزرگ غرب اطلاع یافته و با شناخت فلسفه آن‌ها به بسیاری از مسائل پی خواهید برد. همچنین با دانستن سبک زندگی آن دوران تاثیر تاریخ بر نحوه تفکر فیلسوفان بزرگ را مشاهده خواهید کرد.
۳۰۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

🎧 کتاب صوتی مغلطه: راهنمای درست اندیشیدن

کتاب صوتی مغلطه: راهنمای درست اندیشیدن
کتاب صوتی «مغلطه» به شما یاری می‌رساند تا در همه‌ی مکالمات خود منطقی رفتار کنید و فریب سفسطه‌ی دیگران را نخورید. جمی وایت در هر فصل یکی از مغلطه‌ها را بررسی می‌کند و توانایی به کار بردن منطق در بحث‌ها را به شما یاد می‌دهد. اگر کارتان به گونه‌ای است که در آن مذاکره زیاد انجام می‌‌دهید، کتاب «مغلطه» برای‌تان سودمند خواهد بود.
۲۸۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

🎧 کتاب صوتی کره شمالی: نگاهی نزدیک به کشوری اسرارآمیز

کتاب صوتی کره شمالی: نگاهی نزدیک به کشوری اسرارآمیز
تا چه حد کره شمالی را می‌شناسید؟ آیا از تاریخچه و سیر تحول این کشور چیزی می‌دانید؟ کتاب صوتی «کره شمالی» شما را با سرگذشت این سرزمین اسرارآمیز آشنا می‌سازد و اطلاعاتی جامع درباره‌ی آن ارائه می‌دهد. البته از یاد نبرید که کره شمالی امروزه الگویی برای تمام دولت‌های توتالیتر در جهان به شمار می‌آید و شناخت آن به شما کمک می‌کند تا درک بهتری نسبت به برخی تحولات سیاسی داشته باشید.
۱۹۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی